Цитаты великих

Не совершай классическую ошибку всех умников: не думай, что нет людей умнее тебя Карл Ван Лун

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Риси характеру, які є у всіх людей, схильних до алкоголізму

22.09.2023 — Внешность и здоровье
Риси характеру, які є у всіх людей, схильних до алкоголізму

Можливо, до синього носа і тремтячих рук справа не дійде, але це не означає, що певних людей по життю не переслідуватимуть різні адикції.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Причому може йтися не лише про спиртне та психоактивні речовини, людина зі схильністю до залежностей може не контролювати свою поведінку і в інших областях.

Наприклад, приходити в невимовний захват від шопінгу, смачної їжі, сексу чи азартних ігор — настільки, що його соціальний благополуччя в якийсь момент опиниться під загрозою.

Часто адиктивна особистість не здатна здорово оцінити витрати та наслідки своєї поведінки, вона просто не може позбавити себе того, що приносить їй таке задоволення, каже клінічний консультант Брайєн Глісон.

Звичайно, не варто бити на сполох, якщо вам по-справжньому подобається «совіньйон блан» або катання на гірських лижах. Але подумайте, чи здатні ви сказати «ні» своєму захопленню, якщо воно виявляється для вас руйнівним або загрожує втратою здоров'я, друзів, стосунків та роботи.

Отже, ось який список рис залежної людини наводить Брайєн Глісон.

1. Пристрасть до пригод та гострих відчуттів. Так-так, це звані адреналінові наркомани, яких зводять з розуму швидкість, висота, небезпека, ризик у всіх проявах. Тільки в такі моменти, коли все невизначено і буквально висить на волосині, вони почуваються живими. І для багатьох це закінчується не надто добре.

2. Синдром дефіциту уваги. Ще буває у нарцисичних людей — їм постійно потрібне підтвердження того, що вони важливі для інших людей, що вони подобаються, їм приділяють достатньо уваги і піклуються про них. Як тільки їм здається, що люди до них байдужі, то справа може дійти до депресії.

3. Схильність до секретів. Тінь на тин люблять наводити люди, які самі трохи соромляться своїх пристрастей або розуміють, що вони не сподобаються їхнім близьким та друзям.

4. Намагаються задовольняти свої бажання дуже швидко. Подавай тут і зараз — на блюдечку з блакитною облямівкою. І не важливо, скільки це коштуватиме, які будуть наслідки того чи іншого рішення, як його оцінюють оточуючі. Хочу – і все!

5. Рідко беруть він відповідальність. Якщо трапилася неприємність, людині простіше звинуватити у всьому обставини чи інших людей, ніж визнати власну помилку, свою помилку. Адже це означатиме, що треба виправляти її і в майбутньому змінювати свою поведінку, а залежній людині робити цього не хочеться.

6. Їм важко контролювати себе. Тут та сама історія, що й із бажанням дуже швидко задовольняти усі свої «хотілки». Емоції надто часто беруть над людиною гору, перемагаючи раціональні установки.

7. Легко йдуть на ризик. Іноді, аналізуючи вчинки такої людини, тільки дивуєшся, як можна було так швидко прийняти те чи інше рішення, не оцінивши можливих наслідків, що могло наштовхнути його на таке безумство. Але люди, схильні до залежностей, часто не хочуть або не можуть тверезо оцінити ситуацію.

8. Вони були травмовані у дитинстві. Складні взаємини із батьками, опікунами, близькими родичами завжди накладають на нас свій відбиток. Буває, що дитина, яка недоотримувала уваги в дитинстві, буде залежною від неї у дорослому житті. Дівчинка, батьки якої не могли дозволити їй часто міняти гардероб, може залежати від шопінгу в майбутньому.

9. У рідних була залежність. Тут все просто: у дитини батьків, що п'ють, шанси отримати алкогольну залежність досить високі. Відіграє роль та спадковість.

10. Депресія чи підвищена тривожність. До залежної поведінки схильні й ті люди, яким варто було б зайнятися своїм ментальним здоров'ям — можливо, вони останнім часом зазнають занадто серйозного стресу чи переживають депресію. У важкі періоди велика спокуса покращити свій стан за допомогою швидких засобів, наприклад, спиртного.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #здоровье#алкоголь#мужчина#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Ученый снял фильм, сюжет которого меняют зрители В курсе 0 Крістоф Вальц в трейлері серіалу «Найнебезпечніша гра: Нью-Йорк» В курсе 0 Вышел трейлер новой части «Крика» Юмор 0 Зубастое влагалище и другие причины, почему нас так пугают женщины Звезды 0 Певица Halsey для осеннего номера Playboy Внешность и здоровье 0 4 способа, как алкоголь может испортить праздники Секс 0 Когда люди начали мастурбировать? Секс 0 Как заниматься сексом в лифте? Карьера 0 20 мужских правил современного мира Карьера 0 6 помилок, які ти робиш, коли просиш підвищення зарплати В курсе 0 Анджелина Джоли станет новым супергероем Marvel Звезды 0 Кендіс Свейнпол знялась для нової кампанії Tropic of C Юмор 0 15 стыдных вещей, которые делает каждая женщина Секс 0 У якому віці найкращий секс? Карьера 0 Звички, які позбавляють твої слова переконливості Психология отношений 0 7 проблем в отношениях, ответственность за которые придётся взять на себя Внешность и здоровье 0 Як правильно носити чоловічі майки? Психология отношений 0 Топ-5 мужских страхов перед женщиной Карьера 0 10 речей, про які ми брешемо самим собі Звезды 0 Лив Тайлер в рекламной кампании Triumph
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.