ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Манеры — визитная карточка мужчины, именно они делают вас неповторимым.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді

10.07.2024 — MC Like
6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді

Буває, що дівчата говорять образливі слова зовсім не для того, щоб нас зачепити або вивести на емоції. Таким чином, вони намагаються звернути увагу на важливі речі, про які не можуть сказати прямо.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Але все ж таки можна розібратися в прихованому сенсі дратівливих фраз і покращити стосунки.

Отож ось що кажуть дівчата, коли намагаються до нас достукатися.

 

«Ти готовий на все, окрім допомоги, коли вона потрібна»

Перш ніж робити поспішні висновки та ображатися, коли почув цю фразу, задумайся над чим. Можливо, дівчина не нападає на твій характер, швидше за все, вона намагається сказати, що їй потрібно від тебе трохи більше.

Буває, що люди не вміють або соромляться просити про підтримку безпосередньо, тому вдаються до подібних натяків, які звучать як звинувачення.

І замість того, щоб ображатись і злитися, варто поговорити з дівчиною та показати, що ти готовий підтримувати та розуміти її. Можливо, тебе справді не було поруч, коли їй це було потрібно.

Але справа можна виправити: ти можеш запитати, як її втішити або чого їй не вистачає від тебе у відносинах, а потім проаналізувати, як можна заповнити ці прогалини.

Так що слухай уважно, що вона говорить, тому що це може бути важливіше за те, як вона висловлює свої думки.

 

«Ти намагаєшся мною командувати»

Зміни можуть викликати занепокоєння, особливо коли вони торкаються людини, в руках якої всі можливості. Якщо ти звик самостійно приймати рішення за двох, то можеш почути від дівчини фразу «Ти намагаєшся мною командувати».

І таке звинувачення часто пов'язане не тільки з тим, як ти поводиться, але і з її страхами і минулими образами. Твоя дівчина може боятися змін, особливо коли йдеться про динаміку «влади» у стосунках.

Якщо вона звикла бути незалежною, можливість втратити свободу волі та можливість брати участь у прийнятті рішень її дуже турбує. Саме це може приводити її в лють або глибоко засмучувати.

Навряд чи вона намагається розпочати сварку, коли каже цю фразу. Швидше за все, дівчина просить про глибше розуміння та повагу до її автономії.

Замість піддаватися конфронтаційному тону її слів, поговори з нею про те, що не хочеш позбавляти її незалежності, а також що її голос важливий і має для тебе значення.

Можливо вам доведеться розподілити між собою деякі обов'язки, а також розібратися в особистих межах, які не можна порушувати.

 

«Тобі обов'язково чіплятися до всього, що я роблю?»

Уяви, що в запалі дрібної побутової сварки про обов'язки чи відпочинок дівчина ставить це дратівливе питання.

Які твої почуття? Швидше за все, ти розгублений або дуже злий. Але варто видихнути і прийти до тями перед тим, як відповідати їй, щоб не погіршити стосунки.

Найчастіше звинувачення в тому, що до тебе чіпляються, — це спосіб сказати, що почуваєшся недооціненим у стосунках, а ще захиститись, коли відчуваєш провину, але не готовий її приймати та вибачатися.

У таких випадках необов'язково погоджуватися зі словами дівчини, аби убезпечитися від її звинувачень на свою адресу. Важливо поговорити з нею про те, що її дратує, які моменти здаються несправедливими, а потім постаратися дійти компромісу.

І, до речі, варто простежити, чи є закономірність у її скаргах. Не завжди ми можемо зрозуміти, що дійсно чіпляємося до іншої людини або занадто багато від неї очікуємо.

Отже, можливо, її питання — не просто спосіб вивести тебе з себе, а відкритий заклик про те, щоб ти був до неї справедливішим.

 

"Я не така, як ти думав?"

Нерідко дівчата виводять нас із себе не через злість характеру, а для того, щоб виплеснути невпевненість, про яку ми можемо не підозрювати. Тому, якщо чуєш фразу "Я не така, як ти думав?" або їй подібні, знай, що справа може бути зовсім не в тобі.

Можливо, твоя дівчина сумнівається в тому, що досить хороша, або в принципі має низьку самооцінку, хоча намагається це приховувати. Їй потрібне підтвердження, що ти її цінуєш та любиш.

Іноді це може дратувати, і це зрозуміло, особливо якщо вона постійно випрошує кохання та приємних слів, хоча ти і так робиш усе можливе для стосунків. Але в деяких випадках у її невпевненості може бути твоя провина.

Це почуття виникає, якщо ти забуваєш про компліменти, спілкування до душі, а також не виявляєш належної уваги до своєї дівчини.

 

«Ти звинувачуєш мене, хоча сам далеко не ідеальний»

Найчастіше ми сприймаємо таку фразу як замах на власну особистість і натяк на те, що ми маємо мільйон недоліків і поганих якостей. Але якщо поглянути трохи глибше, стає помітно, що за такою бравадою ховається натяк на вразливість.

Деякі жінки намагаються добитися від тебе хоч якоїсь реакції на їхні слова, говорячи свідомо неприємні речі. І якщо ти чуєш цю фразу, важливо не роздмухувати конфлікт, а спокійно поговорити про те, що турбує твою дівчину.

Можливо, є речі, в яких ви так і не дійшли компромісу, але саме вони й заважають їй спокійно жити та почуватися щасливою.

Або у вас є предмет суперечок, що повторюються, пов'язаних з її поведінкою або звичками, але вона так і не змогла пояснити, чому для неї це важливо.

Тож найкраще, що ти можеш зробити, почувши від дівчини про звинувачення та власну неідеальність, — це показати, що готовий її вислухати та піти їй назустріч.

 

«Я була б впевненішою, якби ти справді вірив у мене»

Ти можеш інтерпретувати цей вислів як потребу в сліпій вірі в дівчину чи критику, яка вказує на те, що ти не вмієш її підтримувати. Але справа, як і в інших випадках, може бути зовсім не в тобі. Швидше йдеться про те, що їй важко знайти впевненість, тому вона зривається на оточуючих.

Як правило, коли жінки почуваються не у своїй тарілці, вони шукають втіхи, але не завжди можуть попросити про це відкрито. Вони вдаються до подібних дратівливих "уколів", щоб хоч якось звернути увагу на свою потребу.

Якщо дівчина каже, що вона була б упевненішою в собі, якби ти вірив у неї, вона демонструє страх — вразливість, що корениться в її низькій самооцінці та передбачуваних недоліках.

Звичайно, важливо говорити близьким людям про те, як ми їх цінуємо, але пам'ятай: ти не можеш бути єдиним відповідальним за те, як дівчина ставиться до себе.

Отже, доведеться натякнути їй або сказати прямо про те, що її самооцінка — наслідок не тільки твоєї віри в неї, а й зусиль, які вона має докласти, щоб відчути себе впевненіше.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
MC Like 0 Эмили Ратаковски снялась в откровенном лукбуке собственной линии купальников Юмор 0 Классификация нищебродов Секс 0 Ученые: высокие люди более успешные любовники В курсе 0 Бездельник Витя Цой в трейлере "Лето" Психология отношений 0 Правильный подкат: барные знакомства Карьера 0 10 тем, на которые одинокие люди после 30 устали говорить Юмор 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками Вокруг света 0 10 самых разочаровывающих туристических достопримечательностей мира Психология отношений 0 Как бросить подругу, к которой ты испытываешь жалость Секс 0 Порка и удовольствие: что такое спанкинг В курсе 0 Дуэйн Джонсон в новом трейлере "Джуманджи" Звезды 0 Кайли Дженнер со своим бойфрендом для августовского номера GQ В курсе 0 Джонни Депп появился в трейлере онлайн-игры Sea Of Dawn Психология отношений 0 8 твоих недостатков, которые нравятся девушкам Карьера 0 Как объяснить бабушке, кем ты работаешь Секс 0 7 трюков из порнофильмов, которые ни в коем случае не стоит повторять В курсе 0 Питт, Дикаприо и Марго Робби в черной комедии Тарантино "Однажды в Голливуде" Секс 0 Как понять, что ты стал слишком зависим от секса Секс 0 17 способов поpадовать 5 чувств женщины, которая рискнула лечь с тобой в постель Юмор 0 Ситуация: девушка вашего друга сидит в приложении для знакомств
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.