ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Не позволяйте жизни заставлять вас становиться тем, кем вы быть не хотите.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою

04.07.2024 — Психология отношений
13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою

У кожного з нас своє бачення привабливості та краси. У кохання і почуттів складна природа, яку впливає безліч чинників, крім зовнішнього вигляду іншу людину.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

І якщо тобі подобається дівчина, яку друзі вважають непривабливою, не варто бентежитись або думати, що з тобою щось не так.

Є безліч причин, чому твоє серце вибрало саме її.

 

Вона змушує тебе сміятися

Хороше почуття гумору може зробити людину привабливішою в очах тих, з ким вона спілкується.

І якщо дівчина може однією шпилькою фразою або жартом довести тебе до нападу сміху, то, можливо, саме це змушує тебе хотіти перебувати поряд з нею.

Те саме ти відчуваєш, якщо ваше почуття гумору збігається практично за всіма параметрами.

Здатність смішити та знаходити щось веселе, чим можна поділитися з іншою людиною, нерідко стає плюсом, який перекриває деякі фізичні вади.

 

Вона впевнена в собі

Красуня з низькою самооцінкою може не справляти такого ж приємного враження, як дівчина з найвидатнішою зовнішністю, але значною впевненістю в собі.

Повага до себе і переконаність у власних силах притягують і роблять людину трохи привабливішою, ніж вона є.

Його поведінка, манера мови, почуття власної гідності — все це заслуговує на увагу і змушує тебе бажати спілкуватися з ним якнайчастіше.

 

Вона поділяє твої цінності

Приємно, коли хтось поділяє твої життєві цінності, це допомагає спілкуватися на більш глибокому рівні та краще розуміти одне одного.

Якщо дівчина поділяє твій підхід до сім'ї, кар'єри, особистих інтересів та способу життя, вона може здаватися привабливою, навіть якщо не відрізняється завидною зовнішністю та фігурою.

Можливо, твої друзі не розуміють, що ти знаходиш у ній не просто романтичний інтерес, а людину, яка дивиться з тобою в одному напрямку.

Тобі легко та спокійно з такою дівчиною, а ще з нею простіше будувати довірчі стосунки та відчувати особливу близькість.

 

Вона добра

Зі злими людьми, навіть прекрасними зовні, не хочеться будувати значних відносин. Та й спілкуватися з ними складно, тому що норовиш заразитися негативним поглядом на життя та іншими неприємними емоціями.

Доброта, навпаки, притягує та змушує хотіти підтримувати стосунки з людиною якомога довше.

Можливо, тебе приваблює не так зовнішність, як вчинки дівчини, що відображають її великодушність, м'якість і доброзичливість.

 

Вона захоплена своєю справою

Люди, які мають пристрасть у житті, здаються цікавими особистостями. З ними хочеться проводити більше часу, оскільки вони надихають та заражають оптимізмом, авантюризмом, позитивним поглядом на світ.

Якщо дівчина, яка тобі подобається з таких людей, то цілком можливо, що вона зацікавила тебе саме цим.

А ще ймовірно, що твої друзі не відрізняються подібним підходом до життя, тому просто не можуть зрозуміти, чим воно тебе «зачепило».

 

У неї чудове почуття стилю

Бувають люди не дуже симпатичні, але стильні. Їхні естетичні погляди та смак виявляються у всьому — від зачіски та одягу до простору, в якому вони живуть. І буває, що це впливає на сприйняття привабливості.

Унікальне почуття стилю чи відсутність страху виділятися у натовпі — можливо, саме це змушує тебе вважати дівчину привабливою.

Якщо у твоїх друзів інші погляди та переваги щодо чужої зовнішності, вони не будуть розділяти твої думки, але й їх можна зрозуміти — як кажуть, краса в очах того, хто дивиться.

 

Вона емоційно доступна

Емоційна доступність - це здатність відкрито виявляти емоції, а також розуміти почуття інших людей і говорити про це.

Власники такої риси легко будують стосунки з оточуючими, оскільки змушують тих, хто поруч, відчути себе важливими, цінними, коханими.

Кому не подобається відчувати такі емоції? Швидше за все, ти вважаєш дівчину привабливою, тому що встиг з нею поспілкуватися та відчути, як це відбивається на твоєму самопочутті та настрої.

 

Вона розумна

Інтелектуальна сумісність важлива для здорових та міцних стосунків.

Глибокі розмови на різні теми, а також раціональний підхід до життя ці якості можуть здаватися тобі привабливими, якщо ти сам розумний.

І якщо ви з дівчиною в них сходитеся, ти відчуваєш до неї не тільки потяг, а й повагу, а також замилування.

 

Вона надійна

Люди, на які можна покластися, — подарунок долі. Якщо ти довіряєш дівчині і розумієш, що вона буде поруч, незалежно від обставин, ти помічаєш, що закохуєшся в неї дедалі більше.

Її привабливість криється в надійності, тобто якості, яка далека від зовнішності та того, що можна побачити очима.

Воно створює відчуття безпеки та стабільності у стосунках, які дорогого коштують.

 

Вона підтримує тебе

Без підтримки у стосунках нікуди. Завдяки їй ми ростемо і розвиваємося, досягаємо висот, а також не здаємося, коли життя стає неймовірно складним.

Якщо тобі пощастило знайти дівчину, яка готова бути поряд, щоб святкувати твої успіхи, і підставляти плече, коли ти впав і почуваєшся невдахою, бережи її.

 

Вона кидає тобі виклик

Відносини з дівчиною, яка кидає тобі виклик в інтелектуальному чи особистому плані, можуть бути справді захоплюючими.

У них ти почуваєшся комфортно, але водночас прагнеш рости як особистість. І така динаміка може залишати вади зовнішності на другому плані.

Стає неважливо, які риси має твоя обраниця, адже з нею дуже цікаво і життя здається захоплюючим і незвичайним.

 

У неї такі ж інтереси, як у тебе

Приємно зустріти не просто дівчину, яка розпалила в тобі почуття, а й однодумця в одній особі.

Загальна радість від захоплень, які ви поділяєте, допомагає побудувати міцні та щасливі стосунки. Саме тому ти можеш закохатися у дівчину, яка здається не надто привабливою твоїм друзям.

Разом з нею ти створюєш незабутні спогади і займаєшся улюбленою справою — іноді це важливіше за ефектну зовнішність.

 

Вона — чудовий слухач

Люди частіше готові годинами розповідати про свої справи та проблеми, ніж уважно слухати тих, хто поряд.

Але якщо твій діалог з дівчиною будується на тому, що ви говорите по черзі, а не влаштовуєте виступ одного актора, це може вплинути на те, наскільки привабливою ти її знаходиш.

Коли хтось готовий тебе вислухати та зрозуміти, а також не перебивати, коли говориш про важливе, це дорогого варте. Це розвиває довіру у відносинах, яка допомагає почувати себе щасливим та задоволеним життям.

Відчуття того, що тебе чують та люблять, посилює емоційний зв'язок та потяг до дівчини, яка допомагає його випробувати.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
MC Like 0 Тони Гаррн в новом откровенном фотосете Юмор 0 Как не поссориться с девушкой в День Святого Валентина Секс 0 5 вещей, которые тебе необходимо знать для хорошего секса Секс 0 15 секс-привычек интеллектуалов Юмор 0 Леденящие истории, случавшиеся с одной из самых ценных частей тела мужчин Юмор 0 Ученые: через сколько лет ты наконец почувствуешь себя счастливым в бpаке Вокруг света 0 Названа самая безопасная страна мира Карьера 0 8 причин, чому люди відчувають до тебе неприязнь і хочуть триматися на відстані В курсе 0 Мультсериал "Симпсоны" продлили на 33-й и 34-й сезоны Психология отношений 0 Главные мужские ошибки в начале отношений Психология отношений 0 Как бpосить девушку по-джентльменски Внешность и здоровье 0 10 міфів про тестостерон В курсе 0 Леонардо Ді Капріо та Роберт Де Ніро в новому трейлері «Вбивць квіткового… Карьера 0 10 типов людей, которые бесят в Новый год Вокруг света 0 Рейтинг стран с самыми пышногрудыми женщинами Звезды 0 День второй: Эшли Грэм в ролике для журнала LOVE Внешность и здоровье 0 Vans посвятили коллекцию 60-летию NASA Вокруг света 0 6 направлений для отдыха в стиле Робинзона Крузо Карьера 0 5 ситуацій, коли міняти роботу - погана ідея Секс 0 Грязные желания: о чем мечтает твоя девушка в постели
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.