ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Несчастным или счастливым человека делают только его мысли, а не внешние обстоятельства. Управляя своими мыслями, он управляет своим счастьем. Фридрих Ницше

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною

03.07.2024 — Психология отношений
7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною

Ми всі тією чи іншою мірою покладаємося на інших - це природна частина життя, тому що людина - соціальна істота. Але буває, що люди заходять у цьому надто далеко і стають надмірно вимогливими. Немає нічого поганого в тому, щоб мати стандарти або очікувати на певний рівень прихильності від інших.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Але коли ці очікування починають виходити за рамки і стають постійним джерелом стресу, взаємодіяти з їх власниками стає дуже складно. Не завжди можна легко зрозуміти, що твоя дівчина ставиться до таких людей.

Але якщо придивитися до її поведінки та способу мислення, то це можна обчислити та вирішити, чи варто залишатися у відносинах з нею.

 

Більшість її очікувань нереалістичні

Як правило, вимогливі люди покладають великі надії на оточуючих. Але ось у чому проблема: їхні очікування не просто високі, а нереалістичні. Вони встановлюють настільки високу планку, що її практично неможливо досягти, причому не лише тобі, а й більшості людей у ​​світі.

Твоя дівчина може говорити про те, як бачить ідеальні стосунки, і тиснути на тебе, щоб наблизитись до досконалості, або відкрито заявляти, що ти маєш робити, щоб стати чоловіком її мрії.

Вона постійно очікує, що ти відповідатимеш ідеалізованій версії реальності, яку вона створює у своїй голові. І це може бути надзвичайно стресовим моментом для тебе.

З кожним днем ​​усвідомлюючи, що ти не відповідаєш завищеним очікуванням, ти можеш відчувати розчарування, невпевненість у собі, а також просто відчувати себе невдахою. Довго перебувати в такому стані не можна, якщо не хочеш нашкодити власної самооцінки та добробуту.

Важливо або говорити з дівчиною про те, що їй настав час «спуститися з небес на землю», або пошукати ту, що буде менш вимогливою.

 

Вона рідко буває задоволена

Ти незадоволений, тому що відчуваєш негативні емоції, не відповідаючи завищеним очікуванням, а твоя дівчина незадоволена, бо думає, що ти просто робиш недостатньо.

Вимогливі люди в принципі рідко відчувають задоволення від чогось. Вони завжди хочуть більшого і з легкістю знаходять вади в будь-чому, що псує їм настрій. Це стомлює як їх самих, і тих, хто перебуває поруч із ними.

Складно почуватися добре у відносинах, де кожен твій вчинок зустрічають із виразом невдоволення на обличчі та натяком на те, що ти міг би й краще, але не постарався.

І неважливо, скільки зусиль ти прикладаєш і на які жертви йдеш, щоб порадувати кохану дівчину.

 

Вона не приймає відповіді «ні»

Вимогливі люди не вміють приймати відмови, розглядаючи їх як особисту образу чи замах на свій авторитет. З цим може бути неймовірно важко впоратися, особливо якщо ти щосили намагаєшся зберігати баланс і світ у відносинах.

Навряд чи можна почуватися щасливим, коли кохана дівчина постійно порушує твої межі, а слово «ні» є спусковим гачком для сварок та образ.

До того ж легко відчути, що тебе не чують і не цінують, коли будь-яка твоя відмова сприймається як привід наполягти на своєму і натиснути на тебе.

Саме так і робить вимоглива дівчина, причому вона щиро вважає, що не робить нічого поганого і заслуговує на те, щоб ти чинив тільки так, як вона хоче.

 

Вона постійно критикує

Вимоглива людина є затятим критиком. При цьому йому абсолютно байдуже, кому і в якій ситуації вказувати на помилки та вади.

Він робитиме це, навіть якщо немає необхідності, представляючи свої відгуки як «корисні», «конструктивні», «що допомагають стати кращими». Чим довше складається з такою людиною у відносинах, тим нижча твоя самооцінка.

Якщо дівчина постійно критикує тебе, чіпляючись до дрібниць, ти починаєш втрачати впевненість і почуватися приниженим.

 

Вона поганий слухач

Щоб спілкування було ефективним та йшло на користь стосункам, обидва учасники діалогу повинні вміти як говорити, так і слухати.

Однак якщо твоя дівчина дуже вимоглива, вона не має цієї важливої ​​навички. Вона настільки зосереджена на власних бажаннях та потребах, що ігнорує твої почуття, думку та інтереси.

Навіть якщо ти неодноразово говориш їй про щось важливе, вона не чує тебе або зовсім переводить будь-який діалог у монолог про те, що її не влаштовує або чого вона хоче.

Таке домінування у розмові змушує відчути себе неважливим, нецінним, ущемленим та скривдженим.

 

Їй не вистачає співчуття

Можливо, ти помічав, що не отримуєш жодного зворотного зв'язку, коли намагаєшся розповісти дівчині про свої проблеми та переживання. Від неї не доб'єшся підтримки та співчуття, навіть якщо ситуація, в якій ти опинився, саме до цього і сприяє.

Вимогливим людям складно ставити себе на місце оточуючих та розуміти, через що вони проходять. Звичайно, у будь-якого з нас бувають моменти, коли складно надавати комусь підтримку, наприклад, під час серйозних життєвих труднощів.

Однак емпатія має вирішальне значення для побудови міцних відносин, оскільки допомагає розвивати повагу та розуміння.

Якщо твоя дівчина байдужа до твоїх почуттів, незалежно від того, що відбувається у твоєму та її житті, то, швидше за все, ти маєш справу з вимогливою людиною і погоджуєшся на менше, ніж заслуговуєш.

 

Вона схиблена на контролі

Якщо твоя дівчина намагається контролювати кожен твій крок, від манери одягатися до того, з ким ти спілкуєшся, вона відрізняється вимогливістю.

Потреба в управлінні будь-якими аспектами життя, навіть тими, які не піддаються цьому, виникає через страх невизначеності або передбачуваної втрати влади.

Щоб уникнути цих неприємних відчуттів дівчина постійно намагається займатися мікроменеджментом, делегуючи тобі обов'язки, а також позбавляючи тебе незалежності.

Така поведінка у відносинах призводить до того, що ти почуваєшся слабкою і пригніченою, а також сумніваєшся у власних силах.

Пам'ятай, що будь-якій людині необхідний особистий простір і незалежність навіть у відносинах, тому нікому не можна дозволяти забирати їх.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Звезды 0 Співачка SZA знялася у новій кампанії Skims В курсе 0 Вин Дизель во втором трейлере "Бладшот" Психология отношений 0 Счастливы врозь. Правила хорошего и красивого развода Карьера 0 10 причин, почему офис лучше удалёнки Внешность и здоровье 0 7 способов улучшить свой оргазм В курсе 0 Marvel показала трейлер другого сезону "Локи" Карьера 0 Почему быть скучным и неинтересным - абсолютно нормально Юмор 0 20 дурацких научных фактов, с помощью которых ты сможешь поразить своего ребенка Карьера 0 7 ознак того, що твоя продуктивність токсична і приносить більше шкоди, ніж… В курсе 0 Первый трейлер фильма "Богемская рапсодия" про Фредди Меркьюри Внешность и здоровье 0 В погоне за стояком: к чему приводит увлечение секс-допингом Психология отношений 0 9 качеств, которые женщины мечтают видеть в своем мужчине Юмор 0 Как строить отношения тем, у кого уже есть дети? Карьера 0 Как зарабатывать больше, чем ты заслуживаешь Автомобили 0 Toyota запустит в серию электрокар, который меньше Smart Звезды 0 Кім Кардаш'ян у новій рекламній кампанії SKIMS x VENEDA CARTER В курсе 0 Кращі самовчителі з англійської Внешность и здоровье 0 12 доступных продуктов, которые могут укрепить твоё здоровье Юмор 0 #говоритмужчина: почему феминистки вечно всем недовольны? Внешность и здоровье 0 Diesel и Alpinestars создали коллекцию в стиле байкеров и автогонщиков
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.