Цитаты великих

Абсурдно делить людей на хороших и плохих. Люди бывают или забавные, или занудные. Орихара Изая

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Як зрозуміти, що стосунки заважають тобі досягати поставленої мети

18.09.2023 — Психология отношений
Як зрозуміти, що стосунки заважають тобі досягати поставленої мети

У всіх сферах життя у тебе постійно будуть з'являтися нові цілі. Ти можеш вирішити навести своє тіло у форму, придбати машину мрії, відкрити свій бізнес.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

На початку здається, що досягти бажаного буде легко: ти заряджений мотивацією, робиш перші кроки, не звертаючи уваги на подальші складності. Але згодом ейфорія проходить, і ти стикаєшся із суворою реальністю: треба багато працювати, виправляти помилки, вирішувати проблеми.

Підтримка найближчих тобі людей відіграє величезне значення на шляху до досягнення тобою бажаних результатів.

Твоя дівчина може мотивувати тебе на нові звершення, а може свідомо чи несвідомо заважати втілити мрії у реальність.

Ми зібрали кілька ознак того, що стосунки збивають тебе з наміченого шляху.

 

Ти не отримуєш схвалення та підтримки

Схвалення та підтримка від коханої людини – це те, що потрібно кожному.

Якщо дівчина всіляко демонструє тобі, що твої цілі та прагнення не важливі, що в тебе не вдасться досягти бажаного або ти недостатньо гарний для високих результатів, ти втрачаєш мотивацію рухатися вперед.

Те саме відбувається і тоді, коли дівчина залишається байдужою до твоїх перемог, не помічає того, що ти робиш.

Якщо ти не отримуєш приємних слів на свою адресу, бачиш, що на твої успіхи не звертають уваги, або стикаєшся з знеціненням, це відбивається і на твоїх результатах.

Ти все частіше відчуваєш безглуздість того, що з тобою відбувається, ставиш під сумнів свої устремління, відмовляєшся від чудових можливостей.

 

Ти відчуваєш провину за те, що приділяєш цьому час

Іноді партнер може обмежувати твої можливості для зростання та розвитку. Так відбувається, коли дівчина має певні очікування щодо того, як ти маєш розподілити свій час, енергію та інші ресурси.

Наприклад, ти збираєшся витратити свій вихідний на проходження навчання, а вона наперед побудувала цього дня спільні плани. Звичайно ж, це перешкоджатиме твоєму досягненню поставленої мети.

Навіть якщо ти домовишся з дівчиною і перенесеш ваш відпочинок другого дня, ти можеш відчувати провину за те, що в кінцевому підсумку вибрав не її. Зрозуміло, і відносини, і саморозвиток мають бути у списку твоїх пріоритетів.

Немає нічого страшного в тому, щоб інколи замінювати корисне приємним та відхилятися від заздалегідь продуманої стратегії.

Але якщо кожного разу, коли ти починаєш працювати над досягненням поставленої мети, дівчина намагається вселити в тебе почуття провини, то стосунки дійсно заважають твоєму зростанню.

 

Ти втрачаєш свою індивідуальність

У відносинах ти можеш почати втрачати свою індивідуальність. Відбувається це внаслідок злиття з дівчиною: поступово її потреби та бажання витіснятимуть твої, і ти в кінцевому підсумку прийматимеш їх за свої власні.

Переконання, що у партнерів все має бути спільним, мрії, цілі, ідеї, погляди, вбиває твою мотивацію та заважає тобі добиватися того, чого ти справді хочеш.

Зрозуміти, що ти втрачаєш у відносинах себе, не так просто, як здається на перший погляд. Це не відбувається раптово: процес займає величезну кількість часу, і ти не помічаєш тривожних сигналів.

Але якщо ти вже довгий час не розумієш, хто ти такий, на що ти чекаєш від свого майбутнього і які твої особисті прагнення, то тобі однозначно потрібна переоцінка цінностей.

 

Ти витрачаєш багато енергії на конфлікти

Конфлікти та непорозуміння у відносинах сильно відволікають тебе від роботи над досягненням поставленої мети. Вони заважають зберігати спокій, логічно мислити та зосереджуватися на тому, що справді важливо для твого майбутнього.

У здорових відносинах між двома дорослими людьми конфлікти трапляються рідко.

Замість того, щоб підвищувати один на одного голос, доводити свою правоту, наполягати на необхідності змін в іншій людині, партнери навчаються слухати та чути.

Будь-який конфлікт можна вирішити мирним шляхом – сісти, спокійно обговорити все, дійти компромісу.

І тоді нікому з вас не доведеться витрачати свій час та енергію на сварки, відволікаючись від своїх цілей.

 

У твоїх стосунках є ревнощі та проблеми з довірою

Неважливо, хто з вас ревнує: ти дівчину, чи дівчина тебе. Наявність цього почуття у відносинах свідчить про проблеми з довірою.

Якщо ти ревнуєш свою дівчину, ти витрачаєш багато часу і сил на тривожні думки, сварки, спроби підловити її на брехню і таке інше.

Якщо ти страждаєш від ревнощів, то твоя енергія йде на виправдання, докази своєї невинності, переживання за майбутнє ваших стосунків.

Як бачиш, і в тому, і в іншому випадку стосунки витягуватимуть із тебе величезну кількість ресурсів, які ти міг би витратити на роботу. Тож постарайся позбутися почуття ревнощів, встановивши довірчі взаємини з дівчиною.

 

У тебе не залишається фінансових ресурсів на себе

Фінансові ресурси відіграють важливу роль у досягненні цілей.

Якщо ти перебуваєш у відносинах, у які фінансово вкладаєшся тільки ти один, і в тебе не залишається грошей на інвестування в себе, це суттєво гальмує твоє зростання та розвиток. Так чи інакше тобі потрібно спрямовувати частину заробленого на освіту, кар'єру, хобі.

Найкраще обговорити з дівчиною фінансові питання ще на етапі знайомства, щоб у стосунках ніхто з вас не почував себе обдуреним.

Зрозумій, відмовляючись вкладати в себе, ти як мінімум сильно ускладнюєш собі шлях до успіху. Як максимум ти позбавляєш себе можливості досягти того, про що ти мрієш.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 1 10 причин запретить порно MC Like 0 Много девушек в купальниках в весеннем лукбуке Agent Provocateur Внешность и здоровье 0 Ученые: молодые партнерши помогут тебе прожить дольше Внешность и здоровье 0 6 интересных ответов на вопросы о еде Карьера 0 Как перестать экать и мекать, блин Юмор 0 Как познакомиться с официанткой Психология отношений 0 Чому твої друзі стають іншими людьми, коли заводять дівчат Карьера 0 11 иллюзий о взрослой жизни, которые не оправдались MC Like 0 Девушка дня: Бруна Маркезини - сексуальная подруга Неймара Карьера 0 Як зрозуміти, що ти зіткнувся з кризою середнього віку Юмор 0 За что мужик не должен извиняться В курсе 0 Рами Малек и Дензел Вашингтон гонятся за серийным убийцей в триллере "Мелочи" Секс 0 Ученые: ты не такой уж и извращенец, каким себя считал Юмор 0 Как понять, что она слишком молода для тебя Юмор 0 10 способов понять, что ваш партнер следит за вашими переписками Вокруг света 1 Airbnb предлагает бесплатно пожить год в доме на Сицилии Психология отношений 0 Як вирватися з пастки контролю у відносинах В курсе 0 "Укрпочта" выпустит серию марок в стиле "ню" Психология отношений 0 Как бpосить девушку по-джентльменски Вокруг света 0 Подробная карта интим-услуг в странах Европы
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.