Цитаты великих

Есть только два способа прожить жизнь. Первый — будто чудес не существует. Второй — будто кругом одни чудеса.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Як зрозуміти, що стосунки заважають тобі досягати поставленої мети

18.09.2023 — Психология отношений
Як зрозуміти, що стосунки заважають тобі досягати поставленої мети

У всіх сферах життя у тебе постійно будуть з'являтися нові цілі. Ти можеш вирішити навести своє тіло у форму, придбати машину мрії, відкрити свій бізнес.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

На початку здається, що досягти бажаного буде легко: ти заряджений мотивацією, робиш перші кроки, не звертаючи уваги на подальші складності. Але згодом ейфорія проходить, і ти стикаєшся із суворою реальністю: треба багато працювати, виправляти помилки, вирішувати проблеми.

Підтримка найближчих тобі людей відіграє величезне значення на шляху до досягнення тобою бажаних результатів.

Твоя дівчина може мотивувати тебе на нові звершення, а може свідомо чи несвідомо заважати втілити мрії у реальність.

Ми зібрали кілька ознак того, що стосунки збивають тебе з наміченого шляху.

 

Ти не отримуєш схвалення та підтримки

Схвалення та підтримка від коханої людини – це те, що потрібно кожному.

Якщо дівчина всіляко демонструє тобі, що твої цілі та прагнення не важливі, що в тебе не вдасться досягти бажаного або ти недостатньо гарний для високих результатів, ти втрачаєш мотивацію рухатися вперед.

Те саме відбувається і тоді, коли дівчина залишається байдужою до твоїх перемог, не помічає того, що ти робиш.

Якщо ти не отримуєш приємних слів на свою адресу, бачиш, що на твої успіхи не звертають уваги, або стикаєшся з знеціненням, це відбивається і на твоїх результатах.

Ти все частіше відчуваєш безглуздість того, що з тобою відбувається, ставиш під сумнів свої устремління, відмовляєшся від чудових можливостей.

 

Ти відчуваєш провину за те, що приділяєш цьому час

Іноді партнер може обмежувати твої можливості для зростання та розвитку. Так відбувається, коли дівчина має певні очікування щодо того, як ти маєш розподілити свій час, енергію та інші ресурси.

Наприклад, ти збираєшся витратити свій вихідний на проходження навчання, а вона наперед побудувала цього дня спільні плани. Звичайно ж, це перешкоджатиме твоєму досягненню поставленої мети.

Навіть якщо ти домовишся з дівчиною і перенесеш ваш відпочинок другого дня, ти можеш відчувати провину за те, що в кінцевому підсумку вибрав не її. Зрозуміло, і відносини, і саморозвиток мають бути у списку твоїх пріоритетів.

Немає нічого страшного в тому, щоб інколи замінювати корисне приємним та відхилятися від заздалегідь продуманої стратегії.

Але якщо кожного разу, коли ти починаєш працювати над досягненням поставленої мети, дівчина намагається вселити в тебе почуття провини, то стосунки дійсно заважають твоєму зростанню.

 

Ти втрачаєш свою індивідуальність

У відносинах ти можеш почати втрачати свою індивідуальність. Відбувається це внаслідок злиття з дівчиною: поступово її потреби та бажання витіснятимуть твої, і ти в кінцевому підсумку прийматимеш їх за свої власні.

Переконання, що у партнерів все має бути спільним, мрії, цілі, ідеї, погляди, вбиває твою мотивацію та заважає тобі добиватися того, чого ти справді хочеш.

Зрозуміти, що ти втрачаєш у відносинах себе, не так просто, як здається на перший погляд. Це не відбувається раптово: процес займає величезну кількість часу, і ти не помічаєш тривожних сигналів.

Але якщо ти вже довгий час не розумієш, хто ти такий, на що ти чекаєш від свого майбутнього і які твої особисті прагнення, то тобі однозначно потрібна переоцінка цінностей.

 

Ти витрачаєш багато енергії на конфлікти

Конфлікти та непорозуміння у відносинах сильно відволікають тебе від роботи над досягненням поставленої мети. Вони заважають зберігати спокій, логічно мислити та зосереджуватися на тому, що справді важливо для твого майбутнього.

У здорових відносинах між двома дорослими людьми конфлікти трапляються рідко.

Замість того, щоб підвищувати один на одного голос, доводити свою правоту, наполягати на необхідності змін в іншій людині, партнери навчаються слухати та чути.

Будь-який конфлікт можна вирішити мирним шляхом – сісти, спокійно обговорити все, дійти компромісу.

І тоді нікому з вас не доведеться витрачати свій час та енергію на сварки, відволікаючись від своїх цілей.

 

У твоїх стосунках є ревнощі та проблеми з довірою

Неважливо, хто з вас ревнує: ти дівчину, чи дівчина тебе. Наявність цього почуття у відносинах свідчить про проблеми з довірою.

Якщо ти ревнуєш свою дівчину, ти витрачаєш багато часу і сил на тривожні думки, сварки, спроби підловити її на брехню і таке інше.

Якщо ти страждаєш від ревнощів, то твоя енергія йде на виправдання, докази своєї невинності, переживання за майбутнє ваших стосунків.

Як бачиш, і в тому, і в іншому випадку стосунки витягуватимуть із тебе величезну кількість ресурсів, які ти міг би витратити на роботу. Тож постарайся позбутися почуття ревнощів, встановивши довірчі взаємини з дівчиною.

 

У тебе не залишається фінансових ресурсів на себе

Фінансові ресурси відіграють важливу роль у досягненні цілей.

Якщо ти перебуваєш у відносинах, у які фінансово вкладаєшся тільки ти один, і в тебе не залишається грошей на інвестування в себе, це суттєво гальмує твоє зростання та розвиток. Так чи інакше тобі потрібно спрямовувати частину заробленого на освіту, кар'єру, хобі.

Найкраще обговорити з дівчиною фінансові питання ще на етапі знайомства, щоб у стосунках ніхто з вас не почував себе обдуреним.

Зрозумій, відмовляючись вкладати в себе, ти як мінімум сильно ускладнюєш собі шлях до успіху. Як максимум ти позбавляєш себе можливості досягти того, про що ти мрієш.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Шэрон Стоун и Мэрилин Мэнсон сыграют в "Новом Папе" Секс 0 Как заниматься сексом в кинотеатре? Вокруг света 0 В Лондоне установили огромные скульптуры женской груди Гаджеты 0 Samsung выпустил смартфон с четырьмя камерами Внешность и здоровье 0 adidas Originals представив колекцію годинників SS 2023 Карьера 0 10 причин, почему твоё стремление понравиться окружающим только раздражает их Психология отношений 0 9 причин, чому тобі так складно знайомитися з дівчатами, і що з цим робити В курсе 0 Кристиан Бейл и Мэтт Деймон в трейлере "Форд против Феррари" Внешность и здоровье 0 Як правильно пити горілку? В курсе 0 Ігровий клуб: переваги гри на альтернативному сайті Карьера 0 5 причин, почему жизнь так сложна для тебя Вокруг света 0 23 разючі факти з навколишнього життя, які мало хто знає Юмор 0 8 способов укротить безудержное желание переспать с ней Юмор 0 Эта потрясающая бывшая: почему нам так кажется? Секс 0 12 вещей про секс, которые нам нужно было рассказать еще в школе Психология отношений 0 7 вещей, которые женщинам не нравятся (хотя, они врут, что нравятся) Юмор 0 #лайфхак: как мирно расстаться после пары свиданий Юмор 0 Где обычному мужчине найти бескорыстных, непуганых и совершенно бесплатных… Карьера 0 8 признаков, что у тебя потребительское отношение к другим людям Психология отношений 0 Как правильно вести себя с ребенком твоей девушки
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.