Цитаты великих

Одним из главных признаков cчастья и гармонии является полное отсутствие потребности кому-то что-то доказывать.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Як зрозуміти, що ти розчиняєшся у відносинах, і чому це руйнує тебе як особистість

14.08.2023 — Психология отношений
Як зрозуміти, що ти розчиняєшся у відносинах, і чому це руйнує тебе як особистість

Вступаючи у відносини, ти можеш відчувати, ніби втрачаєш важливу частину себе. Це може свідчити про те, що ти розчиняєшся у партнері. Так часто буває, якщо ти ставиш на перше місце не себе, а свою дівчину та її потреби та бажання.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

У такому разі тобі стає складно відстоювати себе, захищати свої переконання та встановлювати особисті межі. Ти буквально робиш свою дівчину центром свого життя – почуваєшся щасливим лише тоді, коли вона щаслива.

Ось кілька ознак, якими можна зрозуміти, що ти розчиняєшся у відносинах і тим самим руйнуєш себе як особистість.

Якщо ти знайдеш хоча б один збіг, це вже вагома причина для того, щоб якнайшвидше почати працювати над собою.

 

Ти забуваєш про свої захоплення

До того, як ти вступаєш у стосунки, маєш багато різних захоплень. Але з часом ти поступово відмовляєшся від кожного свого хобі. Причин цього може бути кілька.

По-перше, дівчина не підтримує твої захоплення. Наприклад, вона вважає їх надто небезпечними чи витратними, постійно вказує тобі це, маніпулює твоїми емоціями і ставить умови.

Якщо щоразу в процесі розмови про твої хобі ви сваритеся чи ти відчуваєш пасивну агресію з боку партнера, ти так чи інакше почнеш зважувати всі “за” та “проти” і врешті-решт прийдеш до найлегшого рішення – відмовитись від улюбленого заняття, щоб зберегти стосунки.

По-друге, ти хочеш більше часу проводити з дівчиною. Зменшити кількість годин, які ти витрачаєш на роботу, не вдасться, тому вирішуєш скоротити список своїх захоплень.

Адже чим менше хобі в тебе залишиться, тим частіше ви бачитиметеся. І в якийсь момент ти можеш усвідомити, що все твоє життя будується за принципом "дім - робота - дівчина - дім".

Відмова від більшої частини своїх інтересів та захоплень руйнівно впливає на твою особистість.

Ти перестаєш рости і всебічно розвиватися, проводити час окремо від своєї дівчини, відчувати себе окремою людиною зі своїми потребами та бажаннями.

Як підсумок – ти розчиняєшся у стосунках і стаєш залежним від свого партнера.

 

Ти не встановлюєш особисті межі

Особисті кордони необхідно встановлювати в будь-яких відносинах, будь то робочі, родинні, дружні чи романтичні. Твоя дівчина повинна знати, які теми для розмови ти приймаєш близько до серця, які слова та вчинки ти не збираєшся прощати, і таке інше.

У парі часто особисті межі одного партнера відрізняються від особистих кордонів іншого, що в результаті може призводити до напруги та конфліктів.

І, розуміючи це, ти можеш відмовитися від проведення кордонів, думаючи, що тим самим ти полегшиш вашу з дівчиною взаємодію.

Однак це величезна помилка. Якщо ти не встановлюєш особисті межі, то дівчина починає диктувати свої правила, вимагаючи від тебе підпорядкування.

При цьому вона не розумітиме причини твоїх негативних емоцій: невдоволення та напруженості. Адже ти не попереджав її про те, що тебе злять, дратують чи зачіпають певні слова та вчинки.

Загалом, якщо хочеш, щоб стосунки були здоровими та гармонійними, тобі потрібна серйозна розмова з дівчиною про ваші межі.

 

Ти не намагаєшся зрозуміти, чого хочеш насправді

Як тільки в тебе з'являється дівчина, ти губишся і все частіше вимовляєш фразу: «Я не знаю чого хочу». Відносини ніби перекреслюють твої устремління, заважають будувати плани на майбутнє або визначатися з тим, яким ти бачиш своє життя.

Ти можеш не приділяти цій проблемі належної уваги, вважаючи, що всьому свій час, але дарма. Чим довше ти ігноруєш свій невизначений стан, тим гіршою стає ситуація.

Якщо ти розумієш, що ні до чого не прагнеш, і не уявляєш, де і з ким ти будеш за рік, місяць, тиждень чи навіть наступного дня – це тривожний дзвінок.

Поки ти кардинально не переглянеш ставлення до себе, то продовжиш марнувати своє життя й робити помилки, про які сильно шкодуватимеш в майбутньому. Для кожної особистості, що сформувалася, вкрай важливо підтримувати процес самопізнання.

Як тільки ти перериваєш його, ти перестаєш рухатися у правильному напрямку та діяти, виходячи із власних потреб та бажань.

 

Ти не приділяєш час саморозвитку

Відносини – це не причина припинити саморозвиток.

Тобі необхідно вивчати щось нове, дивитися кіно, читати книги, слухати подкасти, спілкуватися з різними цікавими людьми, ходити до музеїв та відвідувати заходи. Всі ці заняття варто сприймати тільки як спосіб позбутися нудьги.

Приділяючи їм час, ти розвиваєшся і набуваєш цінного досвіду, який можна використати надалі. Саморозвиток - це важлива частина життя будь-якої людини.

Якщо тобі не вистачає часу чи сил на вдосконалення себе, ти не вмієш розпоряджатися наявними ресурсами. Ти можеш вважати, що успішно поєднувати стосунки, кар'єру та саморозвиток неможливо, проте це лише питання пріоритетів.

 

Ти намагаєшся відповідати очікуванням дівчини

Через страх самотності або небажання розчаровувати кохану людину ти можеш прагнути відповідати її очікуванням.

Наприклад, погоджуватися з дівчиною навіть у тих випадках, коли ти маєш відмінну від неї думку, підлаштовуватися під її потреби та бажання, прогинатися під її вимоги тощо.

Якщо така поведінка у відносинах для тебе норма, то ти ризикуєш втратити себе чи стати на шлях руйнування своєї особистості. Тобі потрібно припинити перекроювати свої звички та мислення під очікування твоєї дівчини чи когось іншого.

Вчиняючи так, ти зраджуєш себе. Більше того, стосунки не стають кращими, швидше навпаки: ти залишаєшся роздратованим і миришся з незручностями, тоді як твій партнер помічає твій стан і не розуміє, що не так.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 Как раздеть девушку хитростью Психология отношений 0 Как сделать отношения лучше Вокруг света 0 Опубликован рейтинг лучших нудистских пляжей В курсе 0 Дуэйн Джонсон теперь будет выпускать воду Гаджеты 0 Вещь дня: как говорить по телефону "через палец" В курсе 0 Новый трейлер фильма "Kingsman: Золотое кольцо" Юмор 0 Найкращі поради про стосунки та шлюб, які ми чули Секс 0 Секс от всех болезней: 5 недугов, которые лечатся коитусом Секс 0 Детектоp правды: как понять, что она не симулирует оргазм Карьера 0 9 брудних методів маніпуляції Карьера 0 Лайфхаки, которые превратят Новый год в праздник Юмор 0 Почему не стоит начинать отношения с девушкой, которая куда привлекательнее,… Гаджеты 0 Вещь дня: елочные шары для виски Автомобили 0 9 вредных водительских привычек, которые обойдутся тебе в круглую сумму Секс 0 7 причин плохого секса в долгосрочных отношениях Автомобили 0 У Kia новый логотип Юмор 0 #говоритмужчина: почему феминистки вечно всем недовольны? Внешность и здоровье 0 7 способов улучшить свой оргазм Автомобили 0 Надежные производители антифриза Звезды 0 Plus-size модель Эшли Грэм для New York Magazine
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.