Цитаты великих

Грамм собственного опыта стоит дороже тонны чужих наставлений Махатма Ганди

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

9 речей, які ти можеш зрозуміти тільки на власному досвіді

06.10.2023 — Карьера
9 речей, які ти можеш зрозуміти тільки на власному досвіді

Дуже багато мудрості несуть у собі книги, фільми, оповідання більш досвідчених людей. Але деякі речі ти можеш зрозуміти тільки переживши їх самостійно, відчувши все на собі.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Сьогодні MEN'S CULT ділиться з тобою списком усвідомлень, до яких ти колись дійдеш своїм розумом.

 

Будь-якої мети можна досягти, якщо ти готовий довго і наполегливо працювати

Чим би ти не займався, ти можеш досягти успіху тільки в тому випадку, якщо ти готовий довго і наполегливо працювати.

Більшість людей, яким вдалося досягти вражаючих результатів, були без таланту, грошей чи чіткого розуміння, як їм дійти поставленої мети. Вони мали дещо набагато цінніше — терпіння.

Жодні поради, вивчена теорія чи сотні прочитаних книг від мільйонерів не зможуть передати всі нюанси процесу, в який тобі доведеться вникнути.

Хочеш навчитися робити щось добре – доведеться здійснити купу помилок і натренувати себе настільки, коли ти виконуватимеш свої завдання автоматично.

 

Ти сам визначаєш свою долю

Можна скільки завгодно звинувачувати себе та навколишній світ у глобальній несправедливості, говорити про те, що тобі патологічно не щастить, і переконувати себе, що доля вирішена наперед.

Однак це лише спроба зняти з себе відповідальність за свій вибір. Все, що з тобою відбувається, є результатом твоєї активної чи пасивної згоди.

З часом ти усвідомлюєш, що проблеми ти можеш вирішувати, а не миритися з ними, що від людей, які завдають тобі болю, краще йти, а не чекати, доки вони зміняться, і що тобі під силу все, чого ти дійсно хочеш досягти.

 

Найцінніший ресурс, який ти маєш, — час

Жодна книга, жодна прониклива розповідь не зможуть передати справжню цінність часу.

По-справжньому зрозуміти, що цей ресурс є найважливішим, ти можеш лише з власного досвіду. Аналізуючи, на що ти витратив більшу частину свого життя, ти обов'язково зазнаєш почуття жалю.

Особливо, якщо ти багато часу витрачав на безглузді заняття, уникнення реальності, переживання страхів і сумнівів.

 

Зрозуміти, наскільки ти сильний насправді, можна лише зіткнувшись із труднощами

Ти не можеш судити про свою силу, доки не зможеш її продемонструвати. Тобто поки в твоєму житті все добре, тобі нема чого робити більше зусиль, ніж потрібно для підтримки комфортних умов.

Як тільки ти стикаєшся з труднощами, обставини ставлять тебе перед вибором: або ти борешся з проблемами, намагаєшся їх вирішити і якнайшвидше продовжити рух вперед, або залишаєшся на місці, позбавивши себе шансу зростати і розвиватися.

Тільки стикаючись із труднощами та долаючи їх, ти розумієш, як багато в тобі ресурсів і який твій прихований потенціал.

 

Процес часто буває значно важливішим за результат

Коли ти ставиш перед собою якісь цілі, ти фокусуєш свою увагу на їх досягненні. Але іноді сам процес має більшу цінність, ніж результат.

Досвід, який ти набуваєш, виконуючи поставлені завдання, накопичується і надалі використовується тобою в роботі над більш масштабними та амбітними проектами.

Ти знайомишся з цікавими людьми, розширюєш знання, наробляєш необхідні навички, переосмислюєш свої цінності та отримуєш можливість зміцнити самооцінку.

 

Поки не спробуєш — не дізнаєшся, чи ти здатен на щось

Ти можеш довгий час відмовляти себе від роботи над якоюсь метою, вважаючи, що ти недостатньо сильний, розумний чи щасливий для досягнення потрібного результату.

Але поки ти не ризикнеш і не приймеш рішення спробувати, ти не дізнаєшся, маєш рацію ти чи ні.

На жаль чи щастя, ти не можеш оцінювати себе на 100% об'єктивно. Зрозуміти, на що ти здатний, можна лише виявивши свій внутрішній потенціал.

 

Завжди буде хтось кращий, ніж ти

Як би сильно ти не намагався вразити оточуючих, завоювати чиєсь кохання чи повагу, стати першим у тому, чим ти займаєшся, — у тебе не вийде. Точніше, ти можеш досягти успіхів, але при цьому завжди буде хтось кращий за тебе.

Якщо не зараз, то згодом інші люди обженуть тебе, досягнуть більш високих результатів. І все, що ти зможеш зробити з цим, – упокоритися і продовжити рухатися вперед у своєму темпі. Хороша новина полягає в тому, що тобі не треба нічого доводити.

Згодом ти усвідомлюєш, що єдина людина, з якою тобі є сенс змагатися, – це ти сама. А будь-які порівняння з оточуючими заздалегідь програшні.

 

Ніхто не повинен ставитись до тебе добре

Ти можеш вважати, що родинні зв'язки, дружба чи стосунки зобов'язують людину поводитися з тобою певним чином. Однак, на жаль, ніхто не зобов'язаний ставитись до тебе добре.

Якщо людина цінує, любить і поважає тебе, дбає про твої почуття і не порушує особистих кордонів – це тільки тому, що він так вирішив, чи зараз це йому вигідно.

Ніхто не може гарантувати, що він не зрадить тебе через якийсь час. Це не привід для параної, але все ж таки нагадування, що не варто бути наївним і занадто покладатися на інших людей.

 

Ти не в змозі змусити людину зрозуміти що-небудь

Ось ще один факт, який ти можеш усвідомити тільки на власному досвіді: як би добре ти не намагався пояснити щось людині, якщо вона тебе не чує, - безглуздо.

Не шукай причин нерозуміння у своєму невмінні доносити інформацію. Найчастіше твій співрозмовник або хоче розуміти те, що ти намагаєшся сказати, або правда неспроможна усвідомити, що ти.

Кожен із нас бачить світ по-своєму, і часом відмінності настільки сильні, що людина не бачить проблеми там, де ти її чітко позначаєш.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 6 вещей, которые происходят с тобой после 30-ти Автомобили 0 7 нелепых мифов об уходе за автомобилем, про которые стоит забыть Психология отношений 0 5 стадий отношений, через которые проходят все пары Автомобили 0 10 попыток создать дешевый автомобиль Вокруг света 0 В Колумбии заработал секс-курорт в формате «все включено» Карьера 0 20 вещей, которые каждый мужчина должен научиться делать до 30 лет Секс 0 35 мужских мифов о сексе Звезды 0 Летиція Каста у провокаційній літній зйомці Harper's Bazaar France Психология отношений 0 #говоритженщина: как не сделать первое свидания последним В курсе 0 Хью Джекман в трейлере фантастического фильма "Воспоминание" Секс 0 Грязные желания: о чем мечтает твоя девушка в постели В курсе 0 Новый трейлер "Бегущего по лезвию 2049" Карьера 0 #говоритмужчина: успеть до тридцати Автомобили 0 Skoda разработала приложение, которое по звуку определит характер поломки Звезды 0 Дочь Джуда Лоу в кампании La Perla Секс 0 Выяснена истинная причина, почему девушка не хочет, чтобы ты делал ей… Карьера 0 Поступки, которые будут беспокоить тебя через 10 лет Секс 0 Что ей нужно от тебя, кроме огромного пениса Внешность и здоровье 0 Будь всегда на высоте (поговорим об эректильной дисфункции) Секс 0 "Воздушный секс": что это такое и почему это весело
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.