Цитаты великих

Я не люблю одиночество. Просто не завожу лишних знакомств — чтобы в людях лишний раз не разочаровываться. Харуки Мураками

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

10 фраз, які не вживають по-справжньому розумні люди

05.10.2023 — Карьера
10 фраз, які не вживають по-справжньому розумні люди

Розумні люди знають, що мова має бути не лише грамотною, а й доречною. Деякі фрази можуть виставити того, хто говорить не в кращому світлі, або змусити оточуючих засумніватися в його інтелекті та компетентності.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

У цьому матеріалі ми зібрали фрази, які не вимовляють розумні люди і чим їх можна замінити.

 

Так робили завжди

Якщо якась справа традиційно виконувалася одним чином, зовсім не означає, що немає альтернатив. Тим більше у вік технологічного прогресу.

І коли люди використовують подібні висловлювання у розмові, вони справляють не найкраще враження.

Співрозмовники можуть порахувати, що вони просто ліниві і не хочуть дізнаватися про щось нове або мають ригідність характеру, опираючись будь-яким змінам.

 

При всій повазі, але

Зазвичай, ця фраза натякає на те, що продовженням фрази буде щось неповажне або неприємне для співрозмовника. І, на жаль, це ніяк не пом'якшує сказаного, як і не виправдовує людину, яка це сказала.

Замість використання цієї фрази, уникай переходу на особистості в розмовах. А якщо потрібно когось покритикувати, то варто робити це прямо, без запобігання, але і без грубості.

 

Я поставлю дурне питання

Такі пасивні фрази одразу підривають упевненість співрозмовників у твоїй компетентності. Навіть якщо ти висуваєш відмінну ідею, її сприймуть із недовірою, коли вона була подана з такою передмовою.

Якщо чогось не знаєш, краще чесно зізнайся: «Зараз я не маю такої інформації, я повернуся до вас із відповіддю пізніше». А питання стави відразу й у справі, навіть якщо воно здається елементарним і простим.

 

Це не справедливо

Ця фраза відбиває очікування, які виправдалися. А це, у свою чергу, робить людину в очах співрозмовників наївною та незрілою.

Доросла та впевнена в собі людина намагається розібратися в причинах ситуації та вирішити проблеми, що виникли, а не говорити про те, що це несправедливо.

 

Мені все одно

Навряд чи людина говоритиме щось, якщо їй по-справжньому на щось наплювати. Найчастіше це твердження вимовляється досить емоційно. Це й видає, що ситуація для того, хто вимовляє, ніяк не байдужа.

Але ця фраза не приносить жодної користі і може уявити тебе в очах співрозмовників як людину, яка веде себе по-дитячому або не вміє говорити про свої потреби та почуття.

 

Я ж казав

Цей вислів не приносить жодної користі ні тому, хто його каже, ні його співрозмовнику. Зате виставляє людину зарозумілою і самовпевненою.

Замість того щоб підкреслювати свою правоту, розумні люди воліють допомагати розібратися в ситуації, що склалася, або просто вислухати співрозмовника.

 

Принаймні, я ніколи не

Ця фраза є досить агресивним способом перевести увагу зі своєї помилки або натякнути на минулі невдачі співрозмовника. Це звучить грубо і недоречно у будь-якій розмові.

Натомість варто обмежитися словом «вибач» і постаратися розібратися в проблемі. Визнання помилки допоможе перевести діалог у спокійне та раціональне русло, запобігти переходу на особистості та конфлікт.

 

Я спробую

Ця фраза показує співрозмовнику, що тобі бракує впевненості чи навичок у тому, щоб виконати поставлене завдання.

А ще те, що ти не готова взяти повну відповідальність за свої дії. До того ж людина залишається у стані невизначеності, тому що не отримала від тебе конкретної відповіді.

Замість слова «спробую» варто або обіцяти, що візьмешся до справи, або пропонувати альтернативи чи ввічливо відмовити.

 

Це займе лише хвилину

Не завжди люди, які говорять цю фразу, вкладаються у заявлений таймінг. Та й у принципі вона звучить квапливо та невпевнено.

Замість того, щоб обнадіяти когось хвилиною, краще говорити про реальні терміни або не згадувати про них зовсім.

 

Це не я винен

Навіть якщо твоя роль у події була незначною, не варто говорити про цю фразу. Визнай помилку, навіть якщо вона не мала вирішального значення.

А якщо помилилася не ти, запропонуй об'єктивне та неупереджене пояснення, чому ситуація склалася не найкращим шляхом.

Коли ти кажеш: «Це не я винен», то одразу встаєш у позицію того, хто виправдовується та шукає, на кого б перекласти провину.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Звезды 0 Твои глаза: Александра Даддарио для GQ Mexico Юмор 0 7 признаков, что лучшая подруга твоей девушки хочет заняться с тобой сексом Секс 0 5 найпопулярніших міфів про незайманість та цноту В курсе 0 Вышел новый трейлер сериала «Декстер: Новая кровь» Психология отношений 0 Почему мужчины терпят нелюбимых жен? Секс 0 7 нелепых советов на тему секса от великих философов Звезды 0 Пэрис Хилтон в рекламной кампании собственной линии нижнего белья Психология отношений 1 Как понять женщину и не сойти с ума Звезды 0 Хайди Клум в откровенной съёмке Dundas В курсе 0 Крістіан Бейл розслідує вбивство у трейлері хорору «Всевидюче око» Психология отношений 0 #говоритженщина: "привет" - худший способ познакомится! Звезды 0 Пенелопа Крус для Esquire Юмор 0 #говоритмужчина: я боюсь большой женской груди В курсе 0 Дауни-младший, Рами Малек и Антонио Бандерас в трейлере "Дулитла" Юмор 0 Женщины, которые ищут "без обязательств" В курсе 0 Samsung встроит в банковские карты сканер отпечатков пальцев Секс 0 Необычные места для секса (долой банальщину!) Звезды 0 Меган Фокс влаштувала відверту фотосесію посеред лісу MC Like 0 Фанни Франсуа для Marie Claire Звезды 0 Кендіс Свейнпол знялась для нової кампанії Tropic of C
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.