ТОП-10 популярных новостей
8 фактів про те, як змінюється робота мозку, коли закохуєшся 28.05.2024 — Психология отношений — 0 Топ-5 фантазій, які жінки шукають у порно 27.05.2024 — Секс — 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці 27.05.2024 — Карьера — 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Есть преступления хуже, чем сжигать книги. Например - не читать их. Рэй Бредбери

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

10 фраз, які не вживають по-справжньому розумні люди

05.10.2023 — Карьера
10 фраз, які не вживають по-справжньому розумні люди

Розумні люди знають, що мова має бути не лише грамотною, а й доречною. Деякі фрази можуть виставити того, хто говорить не в кращому світлі, або змусити оточуючих засумніватися в його інтелекті та компетентності.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

У цьому матеріалі ми зібрали фрази, які не вимовляють розумні люди і чим їх можна замінити.

 

Так робили завжди

Якщо якась справа традиційно виконувалася одним чином, зовсім не означає, що немає альтернатив. Тим більше у вік технологічного прогресу.

І коли люди використовують подібні висловлювання у розмові, вони справляють не найкраще враження.

Співрозмовники можуть порахувати, що вони просто ліниві і не хочуть дізнаватися про щось нове або мають ригідність характеру, опираючись будь-яким змінам.

 

При всій повазі, але

Зазвичай, ця фраза натякає на те, що продовженням фрази буде щось неповажне або неприємне для співрозмовника. І, на жаль, це ніяк не пом'якшує сказаного, як і не виправдовує людину, яка це сказала.

Замість використання цієї фрази, уникай переходу на особистості в розмовах. А якщо потрібно когось покритикувати, то варто робити це прямо, без запобігання, але і без грубості.

 

Я поставлю дурне питання

Такі пасивні фрази одразу підривають упевненість співрозмовників у твоїй компетентності. Навіть якщо ти висуваєш відмінну ідею, її сприймуть із недовірою, коли вона була подана з такою передмовою.

Якщо чогось не знаєш, краще чесно зізнайся: «Зараз я не маю такої інформації, я повернуся до вас із відповіддю пізніше». А питання стави відразу й у справі, навіть якщо воно здається елементарним і простим.

 

Це не справедливо

Ця фраза відбиває очікування, які виправдалися. А це, у свою чергу, робить людину в очах співрозмовників наївною та незрілою.

Доросла та впевнена в собі людина намагається розібратися в причинах ситуації та вирішити проблеми, що виникли, а не говорити про те, що це несправедливо.

 

Мені все одно

Навряд чи людина говоритиме щось, якщо їй по-справжньому на щось наплювати. Найчастіше це твердження вимовляється досить емоційно. Це й видає, що ситуація для того, хто вимовляє, ніяк не байдужа.

Але ця фраза не приносить жодної користі і може уявити тебе в очах співрозмовників як людину, яка веде себе по-дитячому або не вміє говорити про свої потреби та почуття.

 

Я ж казав

Цей вислів не приносить жодної користі ні тому, хто його каже, ні його співрозмовнику. Зате виставляє людину зарозумілою і самовпевненою.

Замість того щоб підкреслювати свою правоту, розумні люди воліють допомагати розібратися в ситуації, що склалася, або просто вислухати співрозмовника.

 

Принаймні, я ніколи не

Ця фраза є досить агресивним способом перевести увагу зі своєї помилки або натякнути на минулі невдачі співрозмовника. Це звучить грубо і недоречно у будь-якій розмові.

Натомість варто обмежитися словом «вибач» і постаратися розібратися в проблемі. Визнання помилки допоможе перевести діалог у спокійне та раціональне русло, запобігти переходу на особистості та конфлікт.

 

Я спробую

Ця фраза показує співрозмовнику, що тобі бракує впевненості чи навичок у тому, щоб виконати поставлене завдання.

А ще те, що ти не готова взяти повну відповідальність за свої дії. До того ж людина залишається у стані невизначеності, тому що не отримала від тебе конкретної відповіді.

Замість слова «спробую» варто або обіцяти, що візьмешся до справи, або пропонувати альтернативи чи ввічливо відмовити.

 

Це займе лише хвилину

Не завжди люди, які говорять цю фразу, вкладаються у заявлений таймінг. Та й у принципі вона звучить квапливо та невпевнено.

Замість того, щоб обнадіяти когось хвилиною, краще говорити про реальні терміни або не згадувати про них зовсім.

 

Це не я винен

Навіть якщо твоя роль у події була незначною, не варто говорити про цю фразу. Визнай помилку, навіть якщо вона не мала вирішального значення.

А якщо помилилася не ти, запропонуй об'єктивне та неупереджене пояснення, чому ситуація склалася не найкращим шляхом.

Коли ти кажеш: «Це не я винен», то одразу встаєш у позицію того, хто виправдовується та шукає, на кого б перекласти провину.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 9 советов, как держать себя в форме во время новогодних пpаздников Юмор 0 Как познакомиться с официанткой Автомобили 0 В Канаде создали самоокупающийся автомобиль (он майнит криптовалюту) В курсе 0 У звезд PornHub можно будет заказать видеовалентинку в День всех влюбленных Секс 0 7 мест, которые она хочет чтоб ты целовал, кроме губ Карьера 0 10 способов начать жизнь с чистого листа, исправив ошибки и составив чёткий… В курсе 0 Трейлер нового "Хищника" Звезды 0 Сідні Суїні в спокусливій зйомці ELLE В курсе 0 Финальный трейлер "Аквамена" Внешность и здоровье 0 Почему начинается алкоголизм и как правильно помочь зависимому В курсе 0 Дэниелу Крейгу не дают нормально отдохнуть в первом трейлере "Не время умирать" Секс 0 10 пpавил поведения после секса MC Like 0 Модели с обложек Playboy повторили свои образы 30 лет спустя Психология отношений 0 8 признаков того, что ты хочешь жениться на своей подруге Карьера 0 10 минусов взрослой жизни Карьера 0 Непростой выбор, с которым сталкивается каждый мужчина Психология отношений 0 12 основных причин, почему люди изменяют друг другу Карьера 0 9 ситуаций, в которых не стоит искать людям оправдание Психология отношений 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися Гаджеты 0 Вещь дня: смартфон с гибким экраном
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.