Цитаты великих

— Я нажрался как свинья... — Пумба, ты и есть свинья. — А, верно. Тимон и Пумба

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

8 ознак, що ти для неї просто варіант, а не пріоритет

27.02.2023 — Психология отношений
8 ознак, що ти для неї просто варіант, а не пріоритет

Всі ми хочемо почуватися найважливішими в житті інших людей. Це дає заряд бадьорості, мотивацію рухатись уперед. Особливо яскраво це проявляється у відносинах, де хлопці хочуть бути не просто першими, а єдиними важливими об'єктами у житті дівчат.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Однак бажане не завжди збігається з реальністю, і ти можеш стати для неї варіантом, а не пріоритетом. Не поспішай робити поспішні висновки просто тому, що вона якось дратівлива за останні пару днів.

Але якщо більшість описаних нижче ознак збігаються з твоєю історією, можливо, ти справді не займаєш її розум.

 

Вона не змушує тебе почуватися важливим

Коли ми робимо щось для своїх партнерів, то очікуємо отримати те ж чи щось схоже натомість. І ні, тут немає корисливого мотиву, адже це взаємовигідна взаємодія.

Тому більш ніж впевнені, ти без будь-яких питань та обурень звільняєш свій час і береш себе в руки за першим її покликом, і це називається турботою, сімейними справами.

Таким чином, ти викликаєш у неї почуття важливості у твоєму житті. Але чи є віддача?

Якщо вона забуває про твої прохання, при тому що ти говорив про це неодноразово, вигадує відмовки або просто не хоче поступатися своїм комфортом заради тебе, це призводить до відчуття, ніби ти домашня тварина, якій порціями видають почуття.

Може виникнути відчуття, що ти недостатньо добрий для неї і не особливо їй важливий.

 

Вона не зв'язується з тобою першою

Спілкування без будь-яких меж - найважливіша складова будь-яких гармонійних відносин. Воно має бути обопільним, ініціюватися регулярно та викликати у партнерів почуття близькості.

Але коли ти для неї просто варіант, а не пріоритет, вона рідко або зовсім ніколи не починає спілкування першою.

Причому неважливо, йдеться про екстраверт або інтроверт, спілкування хоча б у месенджерах доступне людям з будь-яким рівнем соціалізації, якщо йдеться про близьких один до одного.

Така відсутність ініціативи може говорити про те, що вона жодного разу не замислюється про тебе за весь робочий день, хоча може знайти пару хвилин, щоби написати своєму хлопцеві і викликати в нього відчуття потреби.

Ситуація ще гірша, якщо вона пише тобі лише у справі, наприклад коли їй потрібно, щоб ти щось зробив.

У такому разі дівчина розглядає тебе принаймні частково як інструмент для досягнення своїх цілей. Це споживче ставлення ненормальне у спілкуванні із сторонніми людьми, не кажучи про сім'ю.

 

Вона думає лише про свої бажання

Коли дві людини створюють сім'ю, вони стають єдиним цілим із загальними прагненнями.

Так, у кожного з них є свої цілі в житті, але вони йдуть пліч-о-пліч з бажаннями партнера, і періодично доводиться йти на компроміс, щоб запобігти серйозним розбіжностям. Так відбувається у нормальних відносинах.

Але коли вона думає лише про свої бажання і ставить їх у пріоритет над твоїми, швидше за все, вона не бачить у тобі важливу людину.

І так у всьому, починаючи з дрібниць та закачуючи чимось глобальним. Коли для неї головними є власні бажання, це ненормально, принаймні у сім'ї.

 

Вона не включає тебе у свої плани на майбутнє

Повторимося, що сім'я є єдиним цілим, і це стосується не лише бажань, а й планів на майбутнє. Прикро, коли з тобою не радяться з приводу важливих рішень, здатних круто змінити життя.

Здається, що тебе виключили із ухвалення серйозних рішень і просто ставлять перед фактом.

Сьогодні вона каже, що хоче переїхати до іншого міста, бо там їй пропонують перспективу кар'єрного зростання, завтра це ще щось. А хочеш ти цього чи ні – не її турбота.

Один із головних дзвінків, який говорить про неважливість твоєї особистості в її житті, — це саме такі рішення, які, здається, прийняті спонтанно, але насправді продумані.

Просто тебе не зволили повідомити через думку, що її рішення важливіше за твої.

Звичайно, ніхто не очікує, що він перебуватиме в центрі уваги свого партнера і братиме участь у всіх рішеннях, пов'язаних із майбутнім, але принаймні це має стосуватися важливих моментів.

 

Вона змушує тебе відчувати себе невпевненим

Відносини в нормі повинні посилювати почуття щастя, а не забирати його.

Але це неможливо, якщо твоя дівчина не вважає тебе пріоритетом у своєму житті та не поважає твоїх бажань, потреб та поглядів на майбутнє.

Якщо в тебе виникає почуття невпевненості, ти став дратівливим і відчуваєш, що в твоєму житті щось йде не так, можливо твоя підсвідомість кричить тобі про твою неважливість у її житті.

Ці неприємні відчуття виникають через те, що ти не отримуєш тієї емоційної віддачі, що сам даєш. Воно тісно пов'язане з ревнощами, але не до інших людей, а до часу, що витрачається на тебе.

 

Вона не знайомить тебе з важливими для неї людьми

Одна справа, коли ви тільки починаєте зустрічатися і дівчина ще не впевнена в твоїй надійності і тому, як ти проявиш себе на очах важливих для неї людей. Інше — коли минуло якийсь час, а вона все ще відокремлює тебе від її кола довірених осіб.

Це означає, що вона, найімовірніше, не готова повністю тобі довіряти або просто бачить у тобі тимчасовий варіант, який немає сенсу представляти оточуючим.

Навіть коли дівчина вирішує, що можна ввести тебе в її коло спілкування, по ній видно, що вона уважно стежить за твоїми діями і змушує тебе дотримуватися певного сценарію.

У такому разі вона може навіть сказати, як поводитися, що не варто робити і таке інше.

 

Вона фліртує з іншими хлопцями

Дівчина, яка повністю асоціює себе зі своїм хлопцем, відкидає будь-які спроби флірту з нею і тим більше не дозволяє собі таких самих дій на адресу інших чоловіків.

Але та, яка не ставить свого партнера у пріоритет, може допускати подібні ігри як для задоволення свого его, так і для пошуку потенційно більш прийнятного партнера.

Відразу скажемо, що йдеться не про відкриті зради, а лише про своєрідне промацування ґрунту та відсутність однозначних кордонів, де є він і ти, а є всі інші.

 

Вона нічого не робить для покращення відносин

Відносини — це постійна робота, де кожен із партнерів намагається один для одного, намагається зробити його життя приємнішим, щоб той почував себе особливим.

Це проявляється і в маленьких знаках уваги на кшталт квітів на свято та в чомусь масштабному, коли хлопець чи дівчина готові прийти на допомогу у найважчу хвилину. І, звичайно ж вони зроблять все, щоб відновити відносини, що руйнуються, зрозуміло, якщо між ними існують саме романтичні партнерські відносини.

Визначити, що ти не є пріоритетом для дівчини, можна вже за відсутності зусиль для покращення стосунків з її боку, при тому, що вона помічає, що у вас щось йде не так, як хотілося б.

Це супроводжується сварками без причини, часом настільки безглуздими, що здається, ніби це робиться спеціально, аби ти перший прийняв рішення про розрив.

Крім того, в хід можуть йти постійні загрози розлучення та фрази на кшталт «я не впевнена в нашому майбутньому» або «мені потрібно трохи більше особистого простору».

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
MC Like 0 Барбара Палвин - новый "ангел" Victoria's Secret В курсе 0 В США продают защитные маски с запахом вагины В курсе 0 Вышел трейлер фильма-катастрофы «Падение Луны» Роланда Эммериха В курсе 0 Лілі-Роуз Депп та The Weeknd в новому трейлері серіалу «Кумир» Юмор 0 Парни признались, что изменилось в их жизни после помолвки Карьера 0 6 мифов о возрасте для тех, кто боится постареть Психология отношений 0 20 способов, с помощью которых женщины пытаются управлять нами Карьера 0 Бути, а не здаватися: погані людські якості, замасковані під достоїнства Карьера 0 4 фразы, которыми ты убеждаешь себя ничего не делать Юмор 0 Как правильно отвечать на 25 каверзных женских фраз MC Like 0 Эмили Ратаковски снялась топлес для собственного бренда белья Звезды 0 Тина Кунаки для рекламной кампании бренда белья CUUP Карьера 0 6 глупых вещей, о которых люди беспокоятся слишком сильно В курсе 0 Трейлер фильма «Рука Бога» от Паола Соррентино Звезды 0 Линдси Лохан в образах диснеевских принцесс для журнала Paper В курсе 0 Вышел трейлер сериала "Мандалорец" по вселенной "Звездных войн" Карьера 0 Как понять, что твой план на будущее плох Внешность и здоровье 0 7 привычек, которые делают тебя непривлекательным в глазах женщин Психология отношений 0 Как не зафейлить первые серьезные отношения Психология отношений 0 Що робити, якщо тобі подобаються відразу дві дівчини
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.