ТОП-10 популярных новостей
8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0 6 незвичайних сексуальних практик, які не вимагатимуть серйозної підготовки 20.02.2024 — Секс — 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити 20.02.2024 — Психология отношений — 0 10 норм поведінки в суспільстві, які настав час пеpеглянути 16.02.2024 — Карьера — 0

Цитаты великих

— Я нажрался как свинья... — Пумба, ты и есть свинья. — А, верно. Тимон и Пумба

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

8 речей, які необхідно враховувати, якщо будуєш стосунки з дівчиною, яка має дитину

25.04.2023 — Психология отношений
8 речей, які необхідно враховувати, якщо будуєш стосунки з дівчиною, яка має дитину

Щоб побудувати стосунки, необхідна відповідальність. Якщо йдеться про стосунки з дівчиною, яка має дитину – вона збільшується вдвічі.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Адже всі ваші дії, необережні слова чи розставання позначатимуться не тільки на вас двох, а й на ні в чому не винній дитині.

Це зовсім не означає, що тобі краще відмовитися від стосунків. Просто перш ніж пропонувати дівчині зустрічатися, ти маєш адекватно оцінити ситуацію та врахувати всі нюанси, щоб бути готовим.

Ми перерахували кілька найважливіших речей, які потрібно враховувати, якщо у твоєї коханої є дитина.

 

Тобі доведеться вибудовувати стосунки не тільки з нею, але і з дитиною

У звичайних стосунках вам з дівчиною достатньо порозумітися і відчути симпатію один до одного.

Якщо ти хочеш зустрічатися з дівчиною, яка має дитину, тобі доведеться проявити майстерність витримки і запастися терпінням. Знайти підхід до дитини, особливо до того, хто пережив розлучення чи розлучення батьків, не так просто.

Причому є дві крайності. Перша – коли у дитини збереглися добрі стосунки із батьком. Твої спроби порозумітися з дитиною можуть бути розцінені нею як спроба замінити батька.

Друга – це якщо рідний батько накоїв дуже багато поганих вчинків. У такому випадку дитина може довгий час бути негативно налаштованою до тебе.

 

Дівчина готова до сімейного життя і налаштована на серйозні стосунки

Звичайно, наявність дитини не гарантує того, що дівчина на сто відсотків готова одружуватися і не хоче розпорошуватися на короткострокові відносини. Винятки із правил зустрічаються завжди і в усьому.

Але з більшою ймовірністю дівчина, яка ростить і виховує дитину, не захоче вкладатися у відносини, які не мають майбутнього.

У неї цілком вистачає інших, важливіших справ, які потребують сил, часу та грошей. Зрозуміло, про свої плани тобі необхідно сказати їй одразу.

Тим більше, якщо ти не хочеш з нею серйозних стосунків. Адже це кардинально змінить вашу взаємодію: тебе навряд чи знайомитимуть із дитиною, щоб вона не прив'язалася до тебе і надалі не страждала через ваше розставання.

 

Дівчина може бути надмірно недовірлива

Найчастіше дівчина, яка виховує дитину поодинці, пережила не найкращі стосунки чи шлюб. Через проблеми, які навалилися на неї в минулому, вона може бути надмірно недовірлива, ревнива та скута у спілкуванні.

Не варто тиснути на неї, ображатися на те, що вона не вірить якимось твоїм словам, не потрібно провокувати її на ревнощі або намагатися жартувати над хворими на неї темами. Єдине, що ти можеш зробити в цій ситуації, - це запастись терпінням і дати їй час.

Так, дай дівчині можливість дізнатися тебе краще, звикнути до тебе, побачити, як ти ставишся до неї та її дитини. Відразу обмовимося: цей процес буде довгим і місцями складним, але якщо ти вибрав цю жінку, то ти знав, що легко не буде.

 

Дитина може ревнувати маму

Навіть якщо дівчина так само буде приділяти більшу частину свого часу і уваги дитині, вона може почати її ревнувати. Особливо гострою буде ревнощі спочатку після вашого знайомства.

Дитині складно зрозуміти, що ти не конкуруєш з нею за кохання, тому що материнська любов і романтична любов – зовсім різні почуття.

Крім того, йому важко даються зміни: з приходом у сім'ю нової людини зміни, хай навіть незначні, неминучі.

Дитині потрібно буде звикнути до тебе, до того, що ваше життя тепер відрізняється від того, яке було раніше. Не можна виключати з можливих таку ситуацію: дитина може категорично відмовитися приймати тебе.

У такому разі він постійно заважатиме вашим відносинам, намагатиметься посварити вас, займатися шантажем тощо. Важливо виявити спокій, терпіння та мудрість, щоб зберегти стосунки та водночас не травмувати дитину.

 

У житті дівчини фігуруватиме біологічний батько дитини

Як би неприємно це не було – у житті дівчини так чи інакше спливатиме біологічний батько дитини. І неважливо, у яких вони стосунках – навіть якщо це взаємна ненависть один до одного, швидше за все, з його боку вона не поширюється на дитину.

Тобі доведеться проковтнути свої ревнощі і не влазити в їхнє спілкування доти, доки тебе про це не попросять.

Прийде навчитися контролювати свої ревнощі і змиритися з думкою, що якісь речі не змінити. Так, зараз ти зустрічаєшся і навіть, можливо, плануєш одружитися з дівчиною і можеш зблизитися з її дитиною.

Але позбавляти дитину спілкування з біологічним батьком, якщо, звичайно, вона не закінчений наркоман чи алкоголік і не завдає шкоди своїми діями, не можна.

 

Дитина буде у дівчини у пріоритеті

Так чи інакше, на першому місці у дівчини буде її дитина. І це цілком вірна позиція, адже вона повністю залежить від неї. А ти – людина, яка цілком може подбати про себе сама.

Тому в ситуаціях, в яких дівчина стоятиме перед вибором, ти чи дитина, будь впевнена, вона зробить вибір, навіть не роздумуючи.

Втім, це характеризуватиме її як хорошу маму, яка вміє дбати про своїх дітей. А тебе, якщо ти змиришся з такою позицією і не дорікатимеш дівчині за те, що тобі не вистачає її уваги або її часу – як хорошого хлопця.

 

Дитина вимагає фінансових вкладень

Дивно зустрічатиметься, а внаслідок і житиме разом з дівчиною і при цьому ніяк не вкладатиметься в дитину.

Навіть якщо вона має своє джерело доходу і біологічний батько справно платить аліменти і надсилає гроші на утримання дитини, все одно витрати з твого боку неминучі.

Це необхідно усвідомлювати до того, як розпочинати стосунки. Якщо ти не виявлятимеш жодної зацікавленості у вихованні дитини, отже, інтерес до тебе у дівчини теж знизиться.

А постійні відмови у відповідь на прохання дитини щось купити чи ігнорування необхідних витрат лише посилять відчуття, що ти не готовий до відповідальності.

 

У разі вашого розставання дитина може пережити сильну травму

Неважливо, через що або як ви розлучилися – зі скандалом чи мирно, будь впевнений: дитина отримає значно сильнішу травму, ніж ви. Особливо, якщо ти встиг вибудувати з ним довірчі стосунки.

Переживання дитини будуть настільки сильні, що можуть залишити незабутній відбиток на його психіці.

Навряд чи це те саме усвідомлення, яке спадає тобі на думку перед тим, як почати зустрічатися з дівчиною. Але знати, чим може загрожувати розставання – необхідно.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Ученые: твоя сексуальная жизнь зависит от.. грамотности (!) Психология отношений 0 8 причин не поспішати розлучатися з дівчиною, якщо ти сумніваєшся, що хочеш… В курсе 0 Ники Минаж нежится в джакузи в клипе на трек "Megatron" Психология отношений 0 Секс, выживание, еда и ещё раз секс В курсе 0 Продолжение "Людей в черном" выйдет в 2019 году MC Like 0 XXL выпустил звездный календарь на 2020 год Звезды 0 Тина Кунаки в рекламе нижнего белья Cuup Секс 0 10 пpавил поведения после секса Внешность и здоровье 0 Які вітаміни містяться у горілці? Звезды 0 Алина Гросу в откровенной фотосессии MAXIM Гаджеты 0 McDonald's превратили держатели стаканов в колонки Карьера 0 Как стать экспертом во всем сразу: метод Илона Маска Юмор 0 4 причины завести себе милую девушку Юмор 0 Скільки жінок має бути у чоловіка? Внешность и здоровье 0 adidas Originals выпустил новые кроссовки в стиле 1990-х В курсе 0 Партнерка 1xBet, как лучший способ заработка Внешность и здоровье 0 Провокационный лукбук Adidas Originals x Alexander Wang Карьера 0 Люди, которых ты будешь ненавидеть всю жизнь Автомобили 0 Новий Toyota Alphard став просторішим і технологічнішим Внешность и здоровье 0 Советуем вести нездоровый образ жизни
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.