ТОП-10 популярных новостей
6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0 7 речей, які має знати кожен 25-річний підліток 26.06.2024 — Карьера — 0

Цитаты великих

Пуля очень многое меняет в голове, даже если попадает в задницу Аль Капоне

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

8 речей, які необхідно враховувати, якщо будуєш стосунки з дівчиною, яка має дитину

25.04.2023 — Психология отношений
8 речей, які необхідно враховувати, якщо будуєш стосунки з дівчиною, яка має дитину

Щоб побудувати стосунки, необхідна відповідальність. Якщо йдеться про стосунки з дівчиною, яка має дитину – вона збільшується вдвічі.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Адже всі ваші дії, необережні слова чи розставання позначатимуться не тільки на вас двох, а й на ні в чому не винній дитині.

Це зовсім не означає, що тобі краще відмовитися від стосунків. Просто перш ніж пропонувати дівчині зустрічатися, ти маєш адекватно оцінити ситуацію та врахувати всі нюанси, щоб бути готовим.

Ми перерахували кілька найважливіших речей, які потрібно враховувати, якщо у твоєї коханої є дитина.

 

Тобі доведеться вибудовувати стосунки не тільки з нею, але і з дитиною

У звичайних стосунках вам з дівчиною достатньо порозумітися і відчути симпатію один до одного.

Якщо ти хочеш зустрічатися з дівчиною, яка має дитину, тобі доведеться проявити майстерність витримки і запастися терпінням. Знайти підхід до дитини, особливо до того, хто пережив розлучення чи розлучення батьків, не так просто.

Причому є дві крайності. Перша – коли у дитини збереглися добрі стосунки із батьком. Твої спроби порозумітися з дитиною можуть бути розцінені нею як спроба замінити батька.

Друга – це якщо рідний батько накоїв дуже багато поганих вчинків. У такому випадку дитина може довгий час бути негативно налаштованою до тебе.

 

Дівчина готова до сімейного життя і налаштована на серйозні стосунки

Звичайно, наявність дитини не гарантує того, що дівчина на сто відсотків готова одружуватися і не хоче розпорошуватися на короткострокові відносини. Винятки із правил зустрічаються завжди і в усьому.

Але з більшою ймовірністю дівчина, яка ростить і виховує дитину, не захоче вкладатися у відносини, які не мають майбутнього.

У неї цілком вистачає інших, важливіших справ, які потребують сил, часу та грошей. Зрозуміло, про свої плани тобі необхідно сказати їй одразу.

Тим більше, якщо ти не хочеш з нею серйозних стосунків. Адже це кардинально змінить вашу взаємодію: тебе навряд чи знайомитимуть із дитиною, щоб вона не прив'язалася до тебе і надалі не страждала через ваше розставання.

 

Дівчина може бути надмірно недовірлива

Найчастіше дівчина, яка виховує дитину поодинці, пережила не найкращі стосунки чи шлюб. Через проблеми, які навалилися на неї в минулому, вона може бути надмірно недовірлива, ревнива та скута у спілкуванні.

Не варто тиснути на неї, ображатися на те, що вона не вірить якимось твоїм словам, не потрібно провокувати її на ревнощі або намагатися жартувати над хворими на неї темами. Єдине, що ти можеш зробити в цій ситуації, - це запастись терпінням і дати їй час.

Так, дай дівчині можливість дізнатися тебе краще, звикнути до тебе, побачити, як ти ставишся до неї та її дитини. Відразу обмовимося: цей процес буде довгим і місцями складним, але якщо ти вибрав цю жінку, то ти знав, що легко не буде.

 

Дитина може ревнувати маму

Навіть якщо дівчина так само буде приділяти більшу частину свого часу і уваги дитині, вона може почати її ревнувати. Особливо гострою буде ревнощі спочатку після вашого знайомства.

Дитині складно зрозуміти, що ти не конкуруєш з нею за кохання, тому що материнська любов і романтична любов – зовсім різні почуття.

Крім того, йому важко даються зміни: з приходом у сім'ю нової людини зміни, хай навіть незначні, неминучі.

Дитині потрібно буде звикнути до тебе, до того, що ваше життя тепер відрізняється від того, яке було раніше. Не можна виключати з можливих таку ситуацію: дитина може категорично відмовитися приймати тебе.

У такому разі він постійно заважатиме вашим відносинам, намагатиметься посварити вас, займатися шантажем тощо. Важливо виявити спокій, терпіння та мудрість, щоб зберегти стосунки та водночас не травмувати дитину.

 

У житті дівчини фігуруватиме біологічний батько дитини

Як би неприємно це не було – у житті дівчини так чи інакше спливатиме біологічний батько дитини. І неважливо, у яких вони стосунках – навіть якщо це взаємна ненависть один до одного, швидше за все, з його боку вона не поширюється на дитину.

Тобі доведеться проковтнути свої ревнощі і не влазити в їхнє спілкування доти, доки тебе про це не попросять.

Прийде навчитися контролювати свої ревнощі і змиритися з думкою, що якісь речі не змінити. Так, зараз ти зустрічаєшся і навіть, можливо, плануєш одружитися з дівчиною і можеш зблизитися з її дитиною.

Але позбавляти дитину спілкування з біологічним батьком, якщо, звичайно, вона не закінчений наркоман чи алкоголік і не завдає шкоди своїми діями, не можна.

 

Дитина буде у дівчини у пріоритеті

Так чи інакше, на першому місці у дівчини буде її дитина. І це цілком вірна позиція, адже вона повністю залежить від неї. А ти – людина, яка цілком може подбати про себе сама.

Тому в ситуаціях, в яких дівчина стоятиме перед вибором, ти чи дитина, будь впевнена, вона зробить вибір, навіть не роздумуючи.

Втім, це характеризуватиме її як хорошу маму, яка вміє дбати про своїх дітей. А тебе, якщо ти змиришся з такою позицією і не дорікатимеш дівчині за те, що тобі не вистачає її уваги або її часу – як хорошого хлопця.

 

Дитина вимагає фінансових вкладень

Дивно зустрічатиметься, а внаслідок і житиме разом з дівчиною і при цьому ніяк не вкладатиметься в дитину.

Навіть якщо вона має своє джерело доходу і біологічний батько справно платить аліменти і надсилає гроші на утримання дитини, все одно витрати з твого боку неминучі.

Це необхідно усвідомлювати до того, як розпочинати стосунки. Якщо ти не виявлятимеш жодної зацікавленості у вихованні дитини, отже, інтерес до тебе у дівчини теж знизиться.

А постійні відмови у відповідь на прохання дитини щось купити чи ігнорування необхідних витрат лише посилять відчуття, що ти не готовий до відповідальності.

 

У разі вашого розставання дитина може пережити сильну травму

Неважливо, через що або як ви розлучилися – зі скандалом чи мирно, будь впевнений: дитина отримає значно сильнішу травму, ніж ви. Особливо, якщо ти встиг вибудувати з ним довірчі стосунки.

Переживання дитини будуть настільки сильні, що можуть залишити незабутній відбиток на його психіці.

Навряд чи це те саме усвідомлення, яке спадає тобі на думку перед тим, як почати зустрічатися з дівчиною. Але знати, чим може загрожувати розставання – необхідно.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Трейлер "451 градус по Фаренгейту" по роману Рэя Брэдбери Карьера 0 6 причин перестать думать о себе плохо Секс 0 38 правил сексуального этикета для благородного плотолюбца Карьера 0 Умный, богатый или сильный - каким тебе лучше быть Секс 0 Ученые: вычислить мужчину-изменщика можно по лицу Секс 0 7 женских отмазок, чтобы не заниматься сексом Внешность и здоровье 0 Levi's выпустил коллекцию, вдохновленную стилем преппи Внешность и здоровье 0 Levi's выпустил коллекцию, посвященную году Тигра Карьера 0 10 причин, почему офис лучше удалёнки Карьера 0 16 помилок, які ти робиш через свою імпульсивність Секс 0 Чим жіночий сценарій сексу відрізняється від чоловічого MC Like 0 Анна Авіла для рекламної кампанії ADANOLA Внешность и здоровье 0 Самые опасные алкогольные сочетания Карьера 0 8 помилок, які саботують твоє фінансове майбутнє Карьера 0 Вакансия дня: 60 дней постельного режима за 16 000 евро Вокруг света 0 По версии Hostelworld: 5 лучших хостелов в мире Психология отношений 0 Наука об изменах: 8 фактов, которые тебя удивят Секс 0 Ученые: главные условия хорошего секса Внешность и здоровье 0 MSCHF та Reebok прикрасили кросівки міні-баскетбольними м'ячами Секс 0 Ученые: новый вид измены - микро-измена
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.