Цитаты великих

В конце концов, между двумя людьми нет ничего важнее, кроме желания быть вместе. Отдавать друг другу всё, что есть, всё, что осталось. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

7 стадій, через які проходить кожен хлопець після розставання

21.11.2022 — Психология отношений
7 стадій, через які проходить кожен хлопець після розставання

Розлучення — це майже завжди біль як мінімум для однієї зі сторін. Якщо хтось каже, що він нічого не відчуває з цього приводу — це брехня з метою справити враження сильного та незалежного чи просте бажання приховати неприємні почуття.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Якщо тебе покинула дівчина, ти маєш знати, через які стадії пройдеш. Можливо, це допоможе тобі адекватніше реагувати на ситуацію.

 

Неприйняття

Перша думка, яка виникає у покинутого, — це нічого не сталося. Проходячи через стадію неприйняття, хлопець вважає, що або не сталося нічого екстраординарного, або все не так погано, як здається.

"Подумаєш, перебіситься і повернеться". Таке почуття виникає через те, що людина не може усвідомити, як та, з ким вона будувала стосунки так довго і наполегливо, може відвернутися від неї.

Навряд чи близький може вчинити з тобою таким чином, чи не так? Саме тому і з'являється відчуття нереальності того, що відбувається.

 

Заціпеніння

Наступний крок можна назвати шоком. Після того, як стадія заперечення йде і до хлопця доходить, що його й справді покинули, виникає зовсім не груба реакція на кшталт агресії чи істерики.

Ні, замість виміщення гніву трапляється заціпеніння, і здається, ніби ти взагалі нічого не відчуваєш. У такому стані людина може жити як кілька днів, так і тижнів, продовжуючи робити все те, що їй звичне.

Він на якийсь час стає роботом, який позбавлений емоцій, і лише існує заздалегідь заданою програмою, пливучи за течією і забуваючи часом, чи чистив він зранку зуби і як дістався роботи.

 

Гнів

Вже після заціпеніння, яке у кожного триває по-різному, виникає агресивність. «Та як вона могла мене кинути!» або «Та кому вона потрібна така, один я її цінував, а решту лише використовують» — це найчастіші думки, які виникають у більшості чоловіків.

У цьому стані хлопці можуть робити дурниці, наприклад намагатися насолити своїй колишній дівчині, помститися за її зраду.

Іноді гнів переходить межі моралі та закону, і тут все залежить від інтелекту, темпераменту, сприйняття реальності та інших чинників. Цікаво те, що таких гніву та думок, що виникають у голові, починаєш навіть боятися, бо вони стають надто жорсткими.

При цьому ти не можеш розслабитись і повернутися ні до стадії заціпеніння, ні до більш-менш стабільного душевного стану.

У такі моменти ти можеш почати переоцінювати свої можливості, а з пам'яті різко зникають усі негативні дії, які могли б стати тригером для дівчини. Або ці події виставляються в позитивному ключі.

 

Спроби повернути ситуацію в стан «за замовчуванням»

Коли гнів проходить і хлопець починає думати тверезо, він розуміє, що поводився, як дитина, не здатна відповідати за свої думки та дії.

Також він усвідомлює, що все ще прив'язаний до своєї вже колишньої дівчини, і починає продумувати плани щодо її повернення.

Загалом цей етап можна назвати «торгом», якщо проводити аналогії зі стадіями хвороб. У цей момент ти можеш почати ставитись до розриву, як і у випадку зі стадією неприйняття, як до тимчасового явища.

Але є різниця: якщо на стадії неприйняття ти просто сидітимеш і чекатимеш біля моря погоди, то на цьому етапі почнеш робити дії, «торгуватися» за те, щоб повернутися до «налаштувань за замовчуванням».

Ти не помітиш, як почав більше спілкуватися з колишньою чи писати їй у соціальних мережах, як намагаєшся підгадати час для зустрічі, тощо.

При цьому ти будеш ігнорувати всі передумови і наслідки тих рішень, що привели до такого результату, навіть якщо дівчина ясно дає зрозуміти, що раніше нічого не буде.

Саме на цьому етапі, а не на стадії гніву хлопці роблять більшість безглуздих вчинків, які вважають романтичними, мужніми чи чимось подібним.

 

Депресія

Це найдовша стадія, яка може тривати від кількох тижнів до кількох років, залежно від твоєї особистості, а також від сили почуттів, що відчуваються до дівчини.

У цей момент приходить усвідомлення, що колишню ідилію вже не повернути і твоє майбутнє бачиться тільки без неї.

Це самий низ, де багато хлопців спиваються, міцно присідають на важкі стимулятори і, загалом, гублять своє життя в дуже необдуманих рішеннях.

Мало того, що в цьому стані хлопець уявляє собою пригнічену істоту, яка лише існує, а не живе, так ще він ніяк не хоче починати щось нове. Це стосується не лише відносин, а й взагалі всього, що його оточує.

 

Ностальгія

Поступово хлопець відчуває, як депресія відступає, а на її місце приходить туга за найкращими моментами спільного життя.

На цьому етапі можна відчути себе надто сентиментальним і навіть вразливим, особливо якщо натикаєшся на тригери, з якими спалахують колишні спогади.

Будь-які моменти, які нагадують про дівчину, багаторазово посилюються і щоразу викликають у тебе суміш позитиву та смутку. Здається, ніби ти божеволієш, одночасно і посміхаючись, і намагаючись не скотитися знову в депресію.

Це нормально, адже від тебе по суті відірвали твою важливу частину, без якої ти не уявляєш єдиного цілого.

Нарешті, через якийсь час відчуваєш, як тебе покинули негативні емоції, і поступово повертаєшся у своє звичне русло.

Але не так, як у стадії заціпеніння, а зі звичайними емоціями, бажаннями та цілями. У тебе знову виникає потяг до життя, розуміння, що це саме життя продовжується.

Так, у ній більше немає дорогої тобі людини, але це не привід лягати на спину догори лапами і віддаватися волі долі. Більше того, ти знову можеш відчути бажання мати когось і належати комусь.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 12 важных вещей в жизни, с которыми не нужно торопиться В курсе 0 Аль Пачино в тизере сериала "Охотники" В курсе 0 Ники Минаж нежится в джакузи в клипе на трек "Megatron" Карьера 0 Как мужчины не справляются с зарабатывающими женщинами Внешность и здоровье 0 Джона Хилл и Фаррелл Уильямс в новом ролике adidas Автомобили 0 Двери «крылья бабочки» и две гибридные установки: представлен новый концепт… Гаджеты 0 Вещь дня: елочные шары для виски Карьера 0 Как перестать экать и мекать, блин Психология отношений 0 Несексуальные вещи, которые делают твою девушку сексуальнее Карьера 0 10 твоих главных финансовых ошибок Внешность и здоровье 0 5 неправильных вещей, которые ты делаешь, пытаясь похудеть Психология отношений 0 Ученые выяснили, когда именно окружающие женщины кажутся тебе непривлекательными Внешность и здоровье 0 Новая (очень яркая) коллекция Фаррелла и adidas Originals MC Like 0 Названа новая "Мисс мира-2017" В курсе 0 Apple объявила дату выхода сериала «Шантарам» с Чарли Ханнэмом Карьера 0 7 речей, які не дозволяють тобі почати робити щось Секс 0 Ученые: названы причины нежелания женщин заниматься сексом В курсе 0 Хью Грант в трейлере "Очень английского скандала" В курсе 0 Елайджа Вуд у трейлері фільму «Токсичний месник» Психология отношений 0 Самое главное условие идеального первого свидания
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.