ТОП-10 популярных новостей
11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Богатые все время учатся. Бедные и так все знают.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Високі, реалістичні, занижені: як розібратися у стандартах у відносинах

12.12.2023 — Психология отношений
Високі, реалістичні, занижені: як розібратися у стандартах у відносинах

Стандарти у відносинах — це те, чого ти очікуєш від своєї дівчини, коли підтримуєш з нею романтичний зв'язок.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Не варто недооцінювати важливість цього явища. Адже те, чи відповідає людина поруч із тобою твоїм стандартам, безпосередньо впливає на твоє задоволення життям, стосунками та собою.

Нерідко буває, що люди завищують планку та вимоги до тих, хто знаходиться поруч, або, навпаки, встановлюють надто низькі вимоги, через що самі страждають.

Є кілька типів стандартів у відносинах, про які варто знати.

 

Реалістичні

Почнемо з найоптимальнішого варіанта стандартів – реалістичних. За такого розкладу ти очікуєш від своєї дівчини саме те, що вона може тобі дати.

Ти знаєш, що вона не читатиме твої думки, завжди бути такою, якою ти хочеш її бачити. Але при цьому ти відчуваєш, що можеш покластися на неї і залишатися поряд з нею самим собою.

А ще ти в курсі, що вона може бути сумною чи злою, не завжди виглядатиме як фотомодель або розуміти тебе з півслова. Ти не чекаєш, що дівчина візьме на себе відповідальність за твоє щастя, робитиме все для того, щоб догодити тобі, або завжди з тобою погоджуватися.

Простіше кажучи, реалістичні стандарти у відносинах — це розуміння, що для міцного зв'язку потрібні не лише яскраві почуття та зовнішня краса, а й ухвалення іншої людини.

Ти можеш мати певні уподобання в тому, як повинна поводитися твоя дівчина, але при цьому готовий йти на компроміс. А ще не висувати до неї вимог, які вона, в принципі, не зможе виконати.

 

Високі

Багато людей мають високі вимоги до тих, хто буде поруч із ними. Наприклад, хлопець, знаючи, що він красивий і фінансово забезпечений, шукатиме собі дівчину, яка має ті самі характеристики.

З одного боку, в цьому немає нічого поганого, але з іншого може приносити низку проблем. Адже коли шукаєш дівчину, виставляючи високі стандарти у стосунках, варто бути готовим до того, що в неї будуть аналогічні очікування.

І іноді вони межують із крайнім ступенем вибагливості. І цілком можливо, що незважаючи на власні високі стандарти, ти не зможеш задовольнити її очікування.

Але, якщо твої значні стандарти відповідають аналогічним очікуванням твоєї дівчини, тобто ви сходитеся в зовнішності, пріоритетах, життєвих цілях та інших важливих речах, ви зможете побудувати прекрасні відносини.

 

Завищені

Не варто плутати високі стандарти із завищеними. Пояснимо різницю на найпростішому прикладі. Ти хочеш, щоби дівчина виглядала добре.

Тобто, на твою думку, вона повинна доглядати за собою, вміти підбирати гарні й нагоди, що підходять нагоди, бути акуратною і охайною. Коли ти усвідомлюєш, що так може бути далеко не завжди, ти маєш реалістичні стандарти.

Наприклад, твоя дівчина може погано виглядати, коли хвора, або вона може надіти не найкрасивіший одяг під час генерального прибирання.

Якщо ти вважаєш, що вона повинна витрачати багато часу на свою зовнішність, ходити в салони і спа, щоб виглядати на порядок краще за інших дівчат, - це високі стандарти. При цьому ти все ж таки залишаєш простір для моментів, коли вона може виглядати не дуже.

Але якщо ти схильний до завищених стандартів, то ти вважатимеш, що хвороба не перешкода гарному макіяжу, а проводити генеральне прибирання дівчині потрібно в сукні від популярного бренду.

Звичайно, такий приклад комічний і перебільшений, але все ж таки наочно показує, як виглядають перебільшені очікування. До речі, завищені стандарти — це не лише зовнішність.

Ти можеш вважати, що дівчина повинна мовчки робити роботу по дому і ніколи не просити тебе про допомогу або що їй має бути цікаво все, про що ти говориш. На жаль, такі уявлення про відносини нерідко призводять до самотності.

 

Занижені

Будь-яка, але аби була - так можна описати занижені стандарти у відносинах. Найчастіше вони супроводжують хлопцям з низькою самооцінкою, невпевненим, які думають, що вони не варті чогось доброго.

Якщо ти володар занижених стандартів, терпиш багато речей, які в глибині душі вважаєш неприпустимими.

Наприклад, зустрічаєшся з дівчиною, знаючи, що вона тобі не вірна, аби не відчути себе самотнім. Ти дозволяєш їй тобою командувати, втрачаєш власні інтереси або кладеш усе життя на те, щоб задовольнити її потреби, забуваючи про власні.

Занижені стандарти у стосунках завжди призводять до розчарування. Через них ти зустрічаєшся з дівчатами, які не дають тобі рости чи тягнуть униз. А також вибираєш тих, за кого може бути соромно.

 

Подвійні

Гірше занижених стандартів лише подвійні.

Наприклад, ти можеш вважати, що вільний фліртувати з незнайомками, але твоїй дівчині так чинити категорично не можна.

Або ти витрачаєш значні кошти на свої хобі, забороняючи їй робити те саме. При цьому коли дівчина порушує твої стандарти, ти ображаєшся або провокуєш конфлікт.

Ну, чи караєш її мовчанням, що теж несправедливо. А ось на її претензії реагуєш бурхливо, обстоюючи свою думку і звинувачуючи її у всіх гріхах.

Подвійні стандарти – це нездоровий підхід до стосунків. Він провокує лицемірство та хаос, від яких будь-яка дівчина захоче втекти.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 О чем лучше молчать на первом свидании Гаджеты 0 Die Antwoord выпустили серию скейтов Внешность и здоровье 0 Puma представили кроссовки, вдохновленные кубиком Рубика и ежом Соником Психология отношений 0 6 причин, почему ты не торопишься заканчивать токсичные отношения В курсе 0 Вийшов перший тизер-трейлер третього сезону «Відьмака» Карьера 0 9 ознак, що ваші відносини довго не продовжаться MC Like 0 Грейс Елізабет, Девін Гарсія та Суї Хі у різдвяній рекламній кампанії… Секс 0 "Шурыгинг" и как с ним бороться В курсе 0 Вышел трейлер сериала «Американская история преступлений» о скандале с Клинтоном Карьера 0 9 вещей, в которых изменение на 0,1 % вызывает значительные проблемы В курсе 0 Тімоті Шаламе, Гав'єр Бардем та інші на перших кадрах «Дюна-2» В курсе 0 8 фильмов на Хеллоуин для тех, кто ненавидит хорроры Звезды 0 Сідні Суїні для сексуальної рекламної кампанії Frankies Bikinis Карьера 0 5 способів виглядати впевнено, що б не відбувалося Секс 0 8 мыслей, которые проносятся в голове девушки, когда она занимается с тобой… Карьера 0 Що потрібно дізнатися про себе, поки не стало пізно Карьера 0 6 упертих фактів, з якими люди продовжують сперечатися Карьера 0 6 мифов о возрасте для тех, кто боится постареть В курсе 0 10 глупых мифов, в которые ты веришь из-за кино Внешность и здоровье 0 Советуем вести нездоровый образ жизни
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.