ТОП-10 популярных новостей
11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Грамм собственного опыта стоит дороже тонны чужих наставлений Махатма Ганди

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

8 ознак того, що у твоїх стосунках щось пішло не так

05.12.2023 — Психология отношений
8 ознак того, що у твоїх стосунках щось пішло не так

Стосунки не руйнуються в одну мить - зазвичай з моменту початку цього процесу минає не один місяць.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Якщо ти навчишся звертати увагу на тривожні ознаки того, що між тобою та твоєю дівчиною щось йде не так, ти зможеш відновити ваш зв'язок.

У будь-якому випадку, якщо ти хочеш побудувати довгострокові та здорові стосунки, важливо не ігнорувати ці зміни.

 

Спільне проведення часу більше не викликає позитивних емоцій

Спочатку ви намагалися проводити якомога більше часу разом: поєднували свої хобі, спілкувалися в загальній компанії, влаштовували побачення і так далі.

Відносини давали вам багато позитивних почуттів, які заряджали вас.

Якщо раптово спільне проведення часу почало обтяжувати одного з вас, викликати почуття нудьги або розчарування, значить, в якийсь момент ви вирішили проігнорувати свої негативні емоції.

Можливо, це була незгода з партнером, невисловлена образа чи відчуття, що ви знехтували. Поки один із вас має претензію до іншого, але не робить нічого, щоб вирішити ситуацію, стосунки здаватимуться важкими та безглуздими.

 

У відносинах відсутня комунікація

Одна з найпоширеніших ознак того, що у ваших відносинах щось пішло не так — відсутність комунікації.

Вам стає складно підтримувати розмову один з одним, розмови перестають бути глибокими та щирими, ти починаєш відчувати, що ваш зв'язок уже не такий, як раніше.

Чим сильніше вас тягне якась проблема або тема, тим більше часу ви волієте проводити наодинці зі своїми думками, уникаючи спілкування.

При цьому ви можете збільшити частоту зустрічей з рідними та друзями, як би замінюючи цим взаємодію з коханою людиною.

Перше, що ви повинні зробити, якщо спілкуватися одне з одним стало складно, — перестати уникати відвертих та неприємних розмов.

Ви повинні розуміти, що ваше бажання уникнути негативних емоцій у довгостроковій перспективі призведе до руйнівних для вашої пари наслідків.

 

Ти відчуваєш відсутність підтримки

Відносини будуються на взаємній підтримці та турботі.

Якщо ви більше не можете покладатися один на одного, розраховувати на емоційне залучення партнера до ваших проблем, відчуваєте себе вразливими у відносинах або навіть боїтеся розповісти коханій людині щось, не бажаючи зіткнутися з байдужістю або зневагою, то у вас серйозний розлад.

Залишати все так, як є, не можна, інакше ви просто продовжите віддалятися один від одного. Важливо вчасно помітити проблему та обговорити, що пішло не так.

 

Ви перестали шанобливо ставитись до інтересів один одного

Якщо раніше ви шанобливо ставилися до інтересів один одного, слухали розповіді про досягнення та поразки, підтримували прагнення, а тепер все частіше стикаєтеся з докорами на свою адресу, то у стосунках щось пішло не так.

Образи, які ви замовчуєте, невдоволення коханою людиною чи ревнощі можуть змушувати вас нехтувати речами, які мають цінність для вашого партнера. Так ви виявляєте пасивну агресію по відношенню один до одного.

Якщо ти помітив, що твоя дівчина чи ти сам перестали сприймати інтереси один одного всерйоз, настав час проаналізувати вашу взаємодію.

Можливо, якісь невирішені проблеми у відносинах заважають вам вибудовувати здорове спілкування, засноване на взаємній повазі та прийнятті.

 

Ви сваритеся без об'єктивних причин

Не буває стосунків без сварок та образ.

Однак, якщо раніше ви практично не лаялися або ініціювали конфлікти тільки в крайніх випадках, а тепер скандаліть практично щодня, то це тривожний сигнал.

Коли дрібні, зовсім незначні проблеми призводять до викиду емоцій, можна припустити, що ви тривалий час пригнічуєте своє розчарування та невдоволення. Можливо, у ваших відносинах є ситуації, які турбують вас обох, але ви вважаєте за краще уникати розмов про них.

Накопичені негативні емоції нікуди не подіються, і ви позбавляєтеся напруги, зриваючись один на одного через дрібниці.

Якщо нічого не робити, то незабаром стосунки прийдуть до логічного завершення, адже ви почуватиметеся погано, не маючи можливості відкрито сісти і поговорити про те, що турбує вас насправді.

 

Вам стало складно розуміти один одного

Раніше ви розуміли один одного з півслова, хором закінчували фрази, передбачали бажання і таке інше.

Здавалося, що ви мислите однаково. Але в якийсь момент ти став помічати, що ваші розмови стали безглуздими, адже всі обговорення призводять лише до конфліктів та непорозуміння.

Якщо ти часто стикаєшся з відчуттям, що думки та почуття, які ти намагаєшся донести до дівчини, ігноруються чи інтерпретуються неправильно, швидше за все, у вас є невирішені проблеми.

Постарайся визначити, з якого моменту ваші стосунки дали тріщину, і докладіть зусиль, щоб знову побудувати порозуміння між вами.

 

Ви перестали прагнути досягнення спільних цілей

Коли у відносинах щось йде не так, ви перестаєте прагнути досягнення спільних цілей. Одному з партнерів чи відразу обом хочеться закритися, захистити свої особисті кордони, довести свою незалежність.

Навіть якщо у вас все ще є спільні цілі та мрії, яких ви хочете досягти, розлад у відносинах може завадити вам координувати ваші дії, працювати спільно заради вашого загального блага.

Також ви можете перестати рухатися в одному напрямку через те, що більше не бачите цінності у спільних зусиллях, або через зміну пріоритетів.

Як би там не було, необхідно сісти і чесно обговорити все одне з одним, щоб мати можливість дійти якогось спільного рішення.

 

Ви відчуваєте відсутність зростання

Замість того, щоб рости і розвиватися разом, ви вже довгий час тупцюєте на одному місці. Відносини для тебе та твоєї дівчини більше не є мотивуючою силою, а скоріше, навпаки, сприяють стагнації та обмежують ваш внутрішній потенціал.

Якщо раніше ви впевнено рухалися вперед, реалізовували себе разом і окремо, а зараз відчуваєте, що застрягли, і не розумієте, як це змінити, можливо, вам потрібно шукати проблему саме у ваших взаєминах.

Часто неприємні ситуації, про які ви вважали за краще промовчати, або невирішені розбіжності можуть провокувати у вас роздратування, призводити до апатії і збільшувати рівень стресу.

Все це відбивається на вашій працездатності, заважає ставити цілі та виконувати необхідні для їх досягнення дії.

Поки ви не розберетеся з усіма своїми проблемами, вам вкрай важко рухатися вперед, адже доведеться тягнути за собою емоційний багаж: образи, нерозуміння, розчарування і таке інше.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Вышел трейлер фильма «Доктор Стрэндж: В мультивселенной безумия» Карьера 0 Звички, які зроблять тебе набагато щасливішим Внешность и здоровье 0 6 привычек, которые сводят на нет весь эффект от тренировок Психология отношений 0 Деньги и оргазм: что на самом деле нужно женщинам от мужчин В курсе 0 В Канаде придумали очки, которые не дают бездельничать Секс 0 Выяснена истинная причина, почему девушка не хочет, чтобы ты делал ей… Секс 0 Названы самые нервирующие позы в сексе MC Like 0 SKIMS випустили колекцію, натхненну Барбі В курсе 0 Ума Турман, Джек Потрошитель и много крови в трейлере "Дом, который построил… Внешность и здоровье 1 PornHub выпустил коллекцию уродливых свитеров Автомобили 0 Nissan электрифицирует все модели к 2030 году Психология отношений 0 Называет истеричкой и не говорит о любви: 5 главных претензий женщин к мужчинам В курсе 0 Ученый снял фильм, сюжет которого меняют зрители Внешность и здоровье 0 Nike оновив лінійку Dunk Low для літнього пікніку Автомобили 0 В США разрешат эмодзи на автомобильных номерах Юмор 0 7 ознак, які показують, що дівчина хоче тебе Гаджеты 0 Вещь дня: самый легкий велосипед Карьера 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями Юмор 0 10 не пов'язаних із сексом занять, які приносять шалену насолоду Звезды 0 Звезда «Игры в кальмара» Хо Ен Чон в новой кампании Calvin Klein
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.