ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Есть преступления хуже, чем сжигать книги. Например - не читать их. Рэй Бредбери

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

8 помилок, які можуть зіпсувати навіть найміцніші стосунки

05.05.2023 — Психология отношений
8 помилок, які можуть зіпсувати навіть найміцніші стосунки

Відносини – це важлива частина життя будь-якої людини. Знайти жінку, яка сподобається тобі як зовні, так і внутрішньо – не так складно, як зуміти залишатися разом, незважаючи на обставини. Іноді навіть найміцніші стосунки руйнуються, і люди перестають розуміти, поважати та любити одне одного.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Причому для цього зовсім необов'язково брехати чи зраджувати, до розлучення тебе можуть наблизити помилки, з першого погляду цілком невинні чи пробачливі.

У будь-якому випадку, якщо стосунки тобі справді дорогі і ти бачиш своє майбутнє поряд із дівчиною, постарайся їх уникати.

 

Ти вважаєш, що тобі більше не потрібно доглядати за дівчиною

Дуже поширена помилка - вважати, що дівчина вже нікуди від тебе не дінеться, і ти можеш розслабитися. Як тільки цукерково-букетний період закінчується і ваші стосунки стають серйознішими та глибшими, ти можеш припинити надавати знаки уваги: дарувати квіти, робити сюрпризи, влаштовувати побачення тощо.

Присутність у своєму житті дівчини ти починаєш сприймати як само собою зрозуміле. Але саме маленькі, приємні дрібниці та дають дівчині відчути себе коханою.

Так ти транслюєш їй свою небайдужість, показуєш, що тобі подобається дбати про неї, бачити, що вона щаслива.

Якщо дівчина довгий час не бачитиме з твого боку жодних знаків уваги, швидше за все, вона перестане відчувати свою цінність у ваших стосунках.

 

Ти змушуєш дівчину ревнувати

Хтось вважає, що ревнощі підтримують інтерес, роблять відносини міцнішими. Якщо йдеться про здорову ревнощі в дозованих кількостях – це може спрацювати.

Якщо ж ти навіщось вирішуєш змусити дівчину ревнувати тебе і це починає входити в тебе у звичку - будь готовий до того, що стосунки сильно зіпсуються.

Ревнощі поступово вбивають довіру і зводять людину з розуму. Замість того, щоб змушувати дівчину ревнувати тебе, спробуй привертати її увагу гіднішими способами.

Наприклад, вчися висловлювати свої теплі почуття, оточуй її турботою, проводи з нею більше вільного часу і намагайся урізноманітнити ваше дозвілля. Це піде на користь вашим стосункам і позбавить дівчину непотрібного занепокоєння.

 

Ти не виявляєш справжнє ставлення до предметів і ситуацій

Не може бути такого, що ви з дівчиною сходитеся в думках щодо всього. Рано чи пізно у вас мають виникнути розбіжності щодо будь-якого предмета обговорення чи сприйняття ситуації.

Приховувати своє справжнє ставлення до будь-чого – безглузде заняття.

Накопичуючи роздратування та отримуючи ілюзію безпеки, ти ризикуєш примножити проблеми у майбутньому. Колись дівчина все одно дізнається, що ти насправді відчуваєш чи думаєш. І в такому разі ти втратиш її довіру.

Тому постарайся знайти в собі сили для відвертої розмови і по можливості розберися, чому ти так сильно цього боїшся.

 

Ти не ставишся до дівчини серйозно

Відносини – це робота та відповідальність. Якщо дівчина перебуває у списку твоїх пріоритетів після друзів, роботи та хобі, навряд чи вона почувається коханою.

Навіть у тому випадку, якщо ви вже давно разом, вона може вийти зі стосунків через втрату відчуття власної значущості. І, природно, вона піде до того, хто буде надійним, дбайливим та уважним.

Серйозні стосунки мають вести до чогось більшого: до рішення з'їхатися, одружитися, завести дітей тощо.

Якщо ти плануєш спільне майбутнє з дівчиною, ти не можеш приділяти їй менше часу, уваги та сил, ніж витрачаєш на своє оточення чи інтереси. Вона має бути вгорі твого списку пріоритетів.

 

Ти ігноруєш домовленості про нерозголошення особистої інформації

Якщо ви домовилися не посвячувати рідних і друзів один одного в те, що відбувається у вашій парі – дотримуйся цих обіцянок. Вкрай важливо ставитися до таких речей з усією серйозністю.

Розповідаючи комусь щось про ваше спільне життя, про проблеми твоєї дівчини або про ваші плани, ти ризикуєш зачепити її почуття та підірвати довіру до тебе.

Чим більше оточуючі знають про ваші відносини – тим складніше вам вирішувати проблеми, що виникають, долати труднощі, регулювати конфлікти.

Навіть найміцніші стосунки можна зруйнувати, якщо не вміти вчасно закривати рота.

 

Ти жертвуєш собою заради відносин

Часом заради того, щоб проводити більше часу з дівчиною або зробити її щасливішою, ти можеш відмовлятися від того, що тобі важливо.

Ти кидаєш свої хобі, перестаєш бачитися з рідними та друзями, не бачиш сенсу у планах, у яких не фігурує кохана людина. У такий спосіб ти поступово втрачаєш свою особистість, зливаючись у єдине ціле з дівчиною.

Схильність зациклюватися на партнері може мати важкі наслідки: починаючи невдоволенням власним життям, закінчуючи розчаруванням дівчини в тобі.

Найкраще, якщо ти продовжиш приділяти час і своїм власним потребам і бажанням і позбавишся звички догоджати будь-кому.

 

Ти порівнюєш дівчину з іншими

Якщо ти справді хочеш, щоб у твоїх стосунків було майбутнє – забудь про будь-які порівняння своєї дівчини. Не треба наводити їй у приклад свою маму або порівнювати її зі своїми колишніми.

Це неприємно, кожна людина – особа, яка не повинна підходити під твої запити. Вчися гідно цінувати сильні сторони дівчини і миритися з її недоліками.

Порівняння не мотивують людину змінюватися: вони лише кривдять чи злять її, показують, що ти незадоволений її поведінкою чи зовнішністю, не готовий її прийняти.

Тож це все одно не приведе тебе до бажаного результату. Якщо ти не готовий миритися з якими-небудь звичками або якостями дівчини - краще поговори з нею і ухвали рішення про розлучення.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 7 аморальных случаев увольнения, которые показывают, что ты - лишь винтик в… Секс 0 5 способов угодить девушке в постели В курсе 0 Джош Дюамель и Мел Гибсон грабят банки в трейлере фильма «Бандит» Карьера 0 Як визнати поразку і поступитися, зберігши обличчя Секс 0 8 поз для зимнего секса, которые ты просто обязан попробовать! В курсе 0 Трейлер новой комедии "Секса не будет!" (и его правда нет) Карьера 0 8 причин, почему ты считаешь жизнь сложной В курсе 0 Джозеф Гордон-Левитт в трейлере сериала о компании Uber Внешность и здоровье 0 Риси характеру, які є у всіх людей, схильних до алкоголізму Внешность и здоровье 0 Puma создали "радужные" кроссовки Юмор 0 #говоритмужчина: как мы готовимся к свиданию Карьера 0 7 науково доведених способів змусити всіх тебе ненавидіти В курсе 0 Первый трейлер блокбастера "Человек-Муравей и Оса" Внешность и здоровье 0 adidas та Bad Bunny вкрили кросівки зеленим мохом Внешность и здоровье 0 Как отсутствие секса влияет на мужчин Внешность и здоровье 0 6 привычек, которые сводят на нет весь эффект от тренировок Психология отношений 0 Ученые: ты страшнее своей девушки? Карьера 0 20 мужских правил современного мира Карьера 0 9 непомітних дій, які багато що можуть розповісти про тебе Карьера 0 Как правильно отвечать на собеседованиях на банальные вопросы
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.