ТОП-10 популярных новостей
11 ознак, що твоя дівчина зустрічається з кимось ще 05.03.2024 — Психология отношений — 0 11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

— Я нажрался как свинья... — Пумба, ты и есть свинья. — А, верно. Тимон и Пумба

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

9 причин, чому твоя дівчина постійно тебе критикує

28.04.2023 — Психология отношений
9 причин, чому твоя дівчина постійно тебе критикує

Конструктивна критика корисна – з її допомогою ти можеш скласти повніше уявлення про свої недоліки, виконати поставлене перед тобою завдання швидше та ефективніше. Але коли критики, чи це конструктивна чи ні, занадто багато – це сильно демотивує.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Особливо, якщо критикує тебе твоя дівчина. Слова коханої людини сприймаються тобою вдвічі болючіше, ніж коментарі від знайомих та колег.

Якщо дівчина регулярно критикує тебе, що б ти не робив, у майбутньому ти можеш набути проблем із самооцінкою. Тож постарайся якнайшвидше розібратися, у чому причини такої поведінки.

Ми перерахували найпоширеніші з них.

 

Вона боїться тебе втратити

Боязнь втратити тебе може підштовхнути дівчину до вчинків, які завдадуть тобі шкоди в довгостроковій перспективі.

Бажаючи втримати тебе поряд із собою, твоя дівчина може критикувати тебе по дрібницях, причому критика необов'язково буде конструктивною.

Головна її мета в цьому випадку – змусити тебе повірити, що ти гірший, ніж думаєш. Згодом під гнітом критики твоя самооцінка почне стрімко опускатися, і ти вже навряд чи замислишся про те, щоб розірвати стосунки.

Навіть якщо тобі буде погано в них, ти швидше продовжиш триматися за дівчину, вважаючи, що ніхто інший не захоче тебе терпіти.

 

Вона вимагає підпорядкування

Постійна критика знищує самооцінку, як було зазначено вище. І це дуже доречно для людини, яка хоче отримати контроль над кимось.

Якщо твоя дівчина хоче зайняти позицію лідера у стосунках, вона може спеціально робити критичні зауваження чи не щодня.

Продовжуватиметься так доти, доки ти не перестанеш вірити в себе та свої сили. Як тільки це станеться, вона зможе приймати рішення за вас двох, а ти через свою низьку самооцінку не зможеш висловити свою незгоду.

 

Вона думає, що таким чином мотивує тебе

Деякі дівчата щиро вірять у те, що постійні закиди та критика підштовхнуть тебе до змін на краще.

Почувши неприємні коментарі, ти візьмешся за роботу над собою, почнеш ставити перед собою більш амбітні цілі, виправлятимеш допущені раніше помилки.

У деяких випадках ця схема реально працює: людина, отримуючи такий моральний стусан під зад, дійсно починає працювати. Але так відбувається не завжди: можливий і протилежний ефект.

 

Їй не вистачає твоєї уваги

Коли дівчині здається, що ти не приділяєш їй достатньо уваги, вона не відчуває віддачу від стосунків. У такі моменти вона може критикувати та дорікати тобі, бажаючи заповнити те, що не отримала.

Адже ти навряд чи зможеш проігнорувати критичні зауваження від коханої людини, якщо вони неконструктивні. Не треба заводити розмову про жіночу логіку чи відповідати негативом на негатив.

Найкраще, що ти можеш зробити, – це сісти та відкрито поговорити з дівчиною, запитавши її про справжні причини її критики.

Ну і не забувай просту, але важливу річ: щоб твоя кохана людина відчувала себе важливою, потрібно приділяти їй увагу.

 

Вона хоче подяки за свій внесок у стосунки

Все дуже просто: в якийсь момент ти міг припинити цінувати те, що твоя дівчина робить для вас двох. Будь-які прояви турботи згодом здаються чимось звичайним, а вираз почуттів - само собою зрозумілим.

Але вважати, що ти можеш забити на її приємні слова, перестати дякувати їй за приготовлену вечерю або сприймати випрані шкарпетки як норму — велика помилка. І веде вона якраз до збільшення критики від твоєї дівчини.

Применшуючи твої заслуги, вона тим самим намагається показати тобі, що так само робить серйозний внесок у ваші стосунки.

Особливо якщо під час критичних зауважень вона робить посилання на твою невдячність. Це вже не натяк, а пряма вказівка на те, що тобі час почати цінувати її турботу.

 

Вона намагається уникнути близькості

Постійна критика може бути викликана прагненням уникнути зайвої прихильності до тебе.

У той момент, коли ваші стосунки стають дуже близькими і відкриваєтеся один одному, дівчина може почати хвилюватися. Часто так відбувається через негативний досвід у минулому.

Як результат – вона шукає в тобі недоліки, щоб уповільнити зближення. Знову ж таки не варто лаятися, найкраще просто сісти і спокійно все обговорити.

 

Вона вважає, що ти її не гідний

Яким би добрим, добрим і дбайливим хлопцем ти не був, це не гарантує взагалі нічого. Тобі може потрапити дівчина з високою зарозумілістю, яка буде впевнена, що ти її не вартий.

Але замість того, щоб просто розлучитися з тобою і знайти когось більш відповідного під свої запити, вона критикуватиме тебе і все, що ти робиш.

Тут важливо оцінювати себе об'єктивно: проаналізувати, чи дійсно критика дівчини обґрунтована чи ні. І відповісти на запитання, чи хочеш ти продовжувати стосунки з людиною, яка не приймає тебе такою, якою ти є.

 

Вона критично налаштована до всіх оточуючих

Бувають люди, які у принципі критикують всіх і завжди. І проблема зовсім не в тому, що оточуючі роблять щось неправильне.

Твоя дівчина може бути якраз такою людиною: критично налаштованою до всіх. Для того, щоб зрозуміти, чи це дійсно так, просто поспостерігай, як вона ставиться до інших людей.

Якщо їх вона критикує так само, як і тебе – це модель поведінки. Вона завжди знайде, чим тебе дорікнути.

 

Ти не стараєшся

Можливо, критика твоєї дівчини цілком обґрунтована, і вона часто дорікає тобі, що ти робиш щось не так або взагалі нічого не робиш.

Задумайся над цим: цілком імовірно, ти справді живеш у постійному самообмані. А твоя дівчина, бажаючи тобі і собі кращого, намагається привести тебе до тями і повернути на вірний шлях.

Визнавати, що ти лажаєш – складно, але якщо не зробити цього, можна спустити на безглузді вчинки все своє життя.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Ученые: стоны - никакая не часть женского оргазма Юмор 0 О чем стоит говорить с девушкой в баре Звезды 0 Лили-Роуз Депп снялась топлес для CR Fashion Book В курсе 0 Нас ждет сериал по роману Джорджа Оруэлла «1984» В курсе 0 6 культовых фильмов про творческих пьяниц MC Like 0 Рианна примерила образ Марии-Антуанетты в кампейне Savage x Fenty MC Like 0 Лоїс Шинделер і Том Корнелліс для рекламної кампанії Ribs & Dust В курсе 1 Настя Каменских в провокационном клипе на песню "Попа как у Ким" Карьера 0 Правила поведения в общественных туалетах Секс 0 Исчеpпывающие данные о сексе в машине Автомобили 0 Новый LAND ROVER DISCOVERY, новые возможности драйва Карьера 0 Почему твои мечты не исполняются Вокруг света 0 В Швеции открыли магазин продуктов, цена на которые зависит от их углеродного… В курсе 0 16 обложек Entertainment Weekly с героями "Игры престолов" Психология отношений 0 15 вещей, которые девушки не делают принципиально MC Like 0 Дочь Джуда Лоу для новой кампании La Perla В курсе 0 Дженнифер Гарнер мстит в трейлере боевика "Мята" Юмор 1 13 идиотских причин, которые отобьют желание строить с ней отношения Автомобили 0 Ремонт форсунок у Києві: чому вони виходять з ладу та що робити далі? Секс 0 Комплексы, которые убивают в тебе мужчину
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.