Цитаты великих

Если женщина говорит, что все «так», значит все не «так». А если она говорит, что все «не так», значит вообще все «не так». The Simpsons

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

9 причин, чому твоя дівчина постійно тебе критикує

28.04.2023 — Психология отношений
9 причин, чому твоя дівчина постійно тебе критикує

Конструктивна критика корисна – з її допомогою ти можеш скласти повніше уявлення про свої недоліки, виконати поставлене перед тобою завдання швидше та ефективніше. Але коли критики, чи це конструктивна чи ні, занадто багато – це сильно демотивує.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Особливо, якщо критикує тебе твоя дівчина. Слова коханої людини сприймаються тобою вдвічі болючіше, ніж коментарі від знайомих та колег.

Якщо дівчина регулярно критикує тебе, що б ти не робив, у майбутньому ти можеш набути проблем із самооцінкою. Тож постарайся якнайшвидше розібратися, у чому причини такої поведінки.

Ми перерахували найпоширеніші з них.

 

Вона боїться тебе втратити

Боязнь втратити тебе може підштовхнути дівчину до вчинків, які завдадуть тобі шкоди в довгостроковій перспективі.

Бажаючи втримати тебе поряд із собою, твоя дівчина може критикувати тебе по дрібницях, причому критика необов'язково буде конструктивною.

Головна її мета в цьому випадку – змусити тебе повірити, що ти гірший, ніж думаєш. Згодом під гнітом критики твоя самооцінка почне стрімко опускатися, і ти вже навряд чи замислишся про те, щоб розірвати стосунки.

Навіть якщо тобі буде погано в них, ти швидше продовжиш триматися за дівчину, вважаючи, що ніхто інший не захоче тебе терпіти.

 

Вона вимагає підпорядкування

Постійна критика знищує самооцінку, як було зазначено вище. І це дуже доречно для людини, яка хоче отримати контроль над кимось.

Якщо твоя дівчина хоче зайняти позицію лідера у стосунках, вона може спеціально робити критичні зауваження чи не щодня.

Продовжуватиметься так доти, доки ти не перестанеш вірити в себе та свої сили. Як тільки це станеться, вона зможе приймати рішення за вас двох, а ти через свою низьку самооцінку не зможеш висловити свою незгоду.

 

Вона думає, що таким чином мотивує тебе

Деякі дівчата щиро вірять у те, що постійні закиди та критика підштовхнуть тебе до змін на краще.

Почувши неприємні коментарі, ти візьмешся за роботу над собою, почнеш ставити перед собою більш амбітні цілі, виправлятимеш допущені раніше помилки.

У деяких випадках ця схема реально працює: людина, отримуючи такий моральний стусан під зад, дійсно починає працювати. Але так відбувається не завжди: можливий і протилежний ефект.

 

Їй не вистачає твоєї уваги

Коли дівчині здається, що ти не приділяєш їй достатньо уваги, вона не відчуває віддачу від стосунків. У такі моменти вона може критикувати та дорікати тобі, бажаючи заповнити те, що не отримала.

Адже ти навряд чи зможеш проігнорувати критичні зауваження від коханої людини, якщо вони неконструктивні. Не треба заводити розмову про жіночу логіку чи відповідати негативом на негатив.

Найкраще, що ти можеш зробити, – це сісти та відкрито поговорити з дівчиною, запитавши її про справжні причини її критики.

Ну і не забувай просту, але важливу річ: щоб твоя кохана людина відчувала себе важливою, потрібно приділяти їй увагу.

 

Вона хоче подяки за свій внесок у стосунки

Все дуже просто: в якийсь момент ти міг припинити цінувати те, що твоя дівчина робить для вас двох. Будь-які прояви турботи згодом здаються чимось звичайним, а вираз почуттів - само собою зрозумілим.

Але вважати, що ти можеш забити на її приємні слова, перестати дякувати їй за приготовлену вечерю або сприймати випрані шкарпетки як норму — велика помилка. І веде вона якраз до збільшення критики від твоєї дівчини.

Применшуючи твої заслуги, вона тим самим намагається показати тобі, що так само робить серйозний внесок у ваші стосунки.

Особливо якщо під час критичних зауважень вона робить посилання на твою невдячність. Це вже не натяк, а пряма вказівка на те, що тобі час почати цінувати її турботу.

 

Вона намагається уникнути близькості

Постійна критика може бути викликана прагненням уникнути зайвої прихильності до тебе.

У той момент, коли ваші стосунки стають дуже близькими і відкриваєтеся один одному, дівчина може почати хвилюватися. Часто так відбувається через негативний досвід у минулому.

Як результат – вона шукає в тобі недоліки, щоб уповільнити зближення. Знову ж таки не варто лаятися, найкраще просто сісти і спокійно все обговорити.

 

Вона вважає, що ти її не гідний

Яким би добрим, добрим і дбайливим хлопцем ти не був, це не гарантує взагалі нічого. Тобі може потрапити дівчина з високою зарозумілістю, яка буде впевнена, що ти її не вартий.

Але замість того, щоб просто розлучитися з тобою і знайти когось більш відповідного під свої запити, вона критикуватиме тебе і все, що ти робиш.

Тут важливо оцінювати себе об'єктивно: проаналізувати, чи дійсно критика дівчини обґрунтована чи ні. І відповісти на запитання, чи хочеш ти продовжувати стосунки з людиною, яка не приймає тебе такою, якою ти є.

 

Вона критично налаштована до всіх оточуючих

Бувають люди, які у принципі критикують всіх і завжди. І проблема зовсім не в тому, що оточуючі роблять щось неправильне.

Твоя дівчина може бути якраз такою людиною: критично налаштованою до всіх. Для того, щоб зрозуміти, чи це дійсно так, просто поспостерігай, як вона ставиться до інших людей.

Якщо їх вона критикує так само, як і тебе – це модель поведінки. Вона завжди знайде, чим тебе дорікнути.

 

Ти не стараєшся

Можливо, критика твоєї дівчини цілком обґрунтована, і вона часто дорікає тобі, що ти робиш щось не так або взагалі нічого не робиш.

Задумайся над цим: цілком імовірно, ти справді живеш у постійному самообмані. А твоя дівчина, бажаючи тобі і собі кращого, намагається привести тебе до тями і повернути на вірний шлях.

Визнавати, що ти лажаєш – складно, але якщо не зробити цього, можна спустити на безглузді вчинки все своє життя.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 15 самых глупых вещей, которые ты можешь сделать во время секса Карьера 0 9 вещей, которые дают ложное ощущение счастья Секс 0 Трактат о пользе случайных связей Звезды 0 Лили-Роуз Депп снялась топлес в интимной фотосессии Секс 0 6 вещей, которые люди (все еще) не понимают в сексе Звезды 0 Ким Кардашьян снялась для обложки Sports Illustrated Вокруг света 0 Рейтинг самых дешевых городов Европы для отдыха Карьера 0 6 ознак, що ти далекий від авантюризму Секс 0 Когда приспичило: рейтинг общественных мест, где люди любят заниматься сексом Внешность и здоровье 0 5 привычек, которые остались в человеке с первобытных времен Секс 0 Детектоp правды: как понять, что она не симулирует оргазм Секс 0 Этика и психология сексуальной жизни В курсе 0 Второй трейлер седьмого сезона "Игры престолов" Внешность и здоровье 0 adidas Originals представил кеды по мотивам фильма «Один дома» Секс 0 10 ситуаций, которые всех бесят в сексе Психология отношений 0 Ученые: представители каких профессий чаще всего разводятся Автомобили 0 Прекрасные европейские автомобили, испорченные одной деталью Звезды 0 Наоми Кэмпбелл снялась в рекламной кампании бренда Sam Edelman Карьера 0 5 причин напиваться на работе Психология отношений 0 9 причин, по которым новые отношения быстро заканчиваются
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.