Цитаты великих

Абсурдно делить людей на хороших и плохих. Люди бывают или забавные, или занудные. Орихара Изая

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Що чоловік може дати жінці?

26.04.2023 — Психология отношений
Що чоловік може дати жінці?

Питання, що жінка може дати чоловікові, вже неодноразово обговорювалося на найвищих рівнях. У результаті дійшли висновку, що нічого. Значить, так тому й бути – не буду навіть сперечатися. А що чоловік може дати жінці? Це ще цікавіше питання!

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Я опитала кілька знайомих чоловіків – насправді та в мережі. В результаті, в обмін на гарантії повної конфіденційності та непобитості сковорідкою, було отримано такі відповіді.

- Можливість реалізації своєї жіночої природи та материнства – на першому місці. Чоловіки переконані, причому у більшості випадків справедливо, що жінки дітей поодинці не роблять. А отже, майже кожен чоловік певною мірою подарунок – адже він має можливість ощасливити жінку, зробивши її мамою. Як будуть поділятися батьківські обов'язки надалі, я не питала.

- Для взаємної підтримки у побуті. Знаю, що спільне проживання не завжди можна назвати підтримкою у побуті, і не завжди – взаємною. Але оскільки я опитувала найневажливіших і найпорядніших чоловіків, вважатимемо, що це саме так.

- Для того, щоб давати їй впевненість у своїй привабливості та затребуваності. Жінка хоче бути приваблива і затребувана? І отримати щось на кшталт документа, що засвідчує, що вона саме така і є. Особистий персональний чоловік – це і є найкращим доказом.

- Щоб приносити їй мамонта. Я спробувала уточнити середній розмір мамонта, щоб хоч якось орієнтуватися у навколишньому середовищі. Виявилося, що мамонтом, як і раніше, вважаються золоті прикраси, вироби зі шкіри та хутра та поїздки на море. Не хоче жінка постійних стосунків – нехай сидить без кілець.

- Для сексуальної та емоційної задоволеності, сказав один чоловік (насправді він сказав: «Вам же бабам багато треба, хто б шльоп з ранку по заду»). Але то вже деталі.

- І лише останній з опитаних висловив цікаве припущення. Чоловік завжди дає жінці надію, що якщо щось піде не так, він її виручить і врятує. З цією надією жінка заспокоюється і робить все сама, зауважимо ми у дужках. Але ця думка здалася мені найцікавішою.

 

А як на вашу думку, що може дати чоловік жінці?

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 6 главных финансовых ошибок, которые люди совершают с 30 до 40 лет MC Like 0 Девон Виндзор для октябрьского MAXIM Карьера 0 10 вещей, которые стоит усвоить как можно раньше В курсе 0 Лобода снялась в новом клипе Линдеманна на песню "Frau & Mann" Звезды 0 Ирина Шейк в откровенной съемке для рекламы обуви Вокруг света 0 10 проблем, с которыми ты столкнешься во время путешествия с девушкой В курсе 0 Яркие возможности Pin Up Звезды 0 Cardi B снялась для журнала Interview В курсе 0 Американский стартап создал "кабинку спокойствия" для современных офисов Внешность и здоровье 0 Vans и Crayola выпустили капсулу с кедами-раскраской В курсе 0 Джейсон Стэтхэм в трейлере ужастика "Мег: Монстр глубины" Автомобили 0 Назван самый продаваемый спорткар в мире по итогам 2021 года Психология отношений 0 Drama queen, или как понять, когда девушка играет Психология отношений 0 5 способов показать женщинам, что рыцарство еще не умерло Секс 0 Как вести себя после секса Автомобили 0 Рейтинг самых безопасных автомобилей 2017 года Внешность и здоровье 0 10 продуктов, которые заставляют тебя выглядеть старше Звезды 0 Новая откровенная фотосессия Кайли Дженнер Юмор 0 6 речей, які серйозно б'ють по чоловічому его (хоча не повинні) Секс 0 Гид по эротическим перепискам
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.