Цитаты великих

Скорость еще никого не убивала. Внезапная остановка-вот что убивает. Jeremy Clarkson

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Що чоловік може дати жінці?

26.04.2023 — Психология отношений
Що чоловік може дати жінці?

Питання, що жінка може дати чоловікові, вже неодноразово обговорювалося на найвищих рівнях. У результаті дійшли висновку, що нічого. Значить, так тому й бути – не буду навіть сперечатися. А що чоловік може дати жінці? Це ще цікавіше питання!

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Я опитала кілька знайомих чоловіків – насправді та в мережі. В результаті, в обмін на гарантії повної конфіденційності та непобитості сковорідкою, було отримано такі відповіді.

- Можливість реалізації своєї жіночої природи та материнства – на першому місці. Чоловіки переконані, причому у більшості випадків справедливо, що жінки дітей поодинці не роблять. А отже, майже кожен чоловік певною мірою подарунок – адже він має можливість ощасливити жінку, зробивши її мамою. Як будуть поділятися батьківські обов'язки надалі, я не питала.

- Для взаємної підтримки у побуті. Знаю, що спільне проживання не завжди можна назвати підтримкою у побуті, і не завжди – взаємною. Але оскільки я опитувала найневажливіших і найпорядніших чоловіків, вважатимемо, що це саме так.

- Для того, щоб давати їй впевненість у своїй привабливості та затребуваності. Жінка хоче бути приваблива і затребувана? І отримати щось на кшталт документа, що засвідчує, що вона саме така і є. Особистий персональний чоловік – це і є найкращим доказом.

- Щоб приносити їй мамонта. Я спробувала уточнити середній розмір мамонта, щоб хоч якось орієнтуватися у навколишньому середовищі. Виявилося, що мамонтом, як і раніше, вважаються золоті прикраси, вироби зі шкіри та хутра та поїздки на море. Не хоче жінка постійних стосунків – нехай сидить без кілець.

- Для сексуальної та емоційної задоволеності, сказав один чоловік (насправді він сказав: «Вам же бабам багато треба, хто б шльоп з ранку по заду»). Але то вже деталі.

- І лише останній з опитаних висловив цікаве припущення. Чоловік завжди дає жінці надію, що якщо щось піде не так, він її виручить і врятує. З цією надією жінка заспокоюється і робить все сама, зауважимо ми у дужках. Але ця думка здалася мені найцікавішою.

 

А як на вашу думку, що може дати чоловік жінці?

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 7 вещей, которые ты должен знать о сексе Внешность и здоровье 0 Неприметная зависимость: что кофеин делает с человеком MC Like 0 Эмили ДиДонато в каталоге SI Swimsuit 2020 Карьера 0 14 самых распространенных фраз, которыми ты пытаешься оправдать свои ошибки и… Карьера 0 Как не стать тем парнем, который всех бесит Внешность и здоровье 0 Секс, дети, свадьба: почему это нужно каждому мужчине В курсе 0 Откуда учёные знают то, что знают В курсе 0 Том Харди в первом трейлере "Лицо со шрамом" Вокруг света 0 Предложение дня: австралийская компания будет платить за проживание на райском… Психология отношений 0 Краткое руководство: как правильно помириться с девушкой Внешность и здоровье 0 Nike создали кроссовки с самой высокой подошвой Психология отношений 0 Когда «моё» и «твоё» становится «нашим» В курсе 0 Вийшов офіційний трейлер фільму «Аватар: Шлях води» Секс 0 Ученые выяснили, как изменились сексуальные привычки молодежи за 20 лет Юмор 0 Как испортить предложение руки и сердца Юмор 0 Способы очаровать родителей, подруг и животных твоей девушки Карьера 0 13 способов выглядеть самым умным на совещании Гаджеты 0 Вещь дня: щетка, которая чистит зубы за 20 секунд Звезды 0 Полностью обнаженная Ирина Шейк для обложки Vogue Психология отношений 0 Деньги и оргазм: что на самом деле нужно женщинам от мужчин
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.