Цитаты великих

Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство Оноре де Бальзак

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

8 речей, які ти хочеш від стосунків, але ніколи не зможеш отримати

15.05.2023 — Психология отношений
8 речей, які ти хочеш від стосунків, але ніколи не зможеш отримати

Стосунки оповиті безліччю переконань, які не мають нічого спільного з реальним станом справ. З самого дитинства у тебе формується неправильний образ того, як має складатися твоя взаємодія з дівчиною.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ти можеш вірити в любов назавжди, у спорідненість душ або в бажання люблячих людей проводити кожну хвилину свого часу разом. А можеш перестати будувати очікування, які, безперечно, приведуть тебе до розчарування.

Ось кілька речей, які ти хочеш від стосунків, але ніколи не зможеш їх одержати.

 

Гарантій

Якими б сильними не були ваші почуття, як би ти не намагався бути хорошим і люблячим хлопцем, як би не вкладався у ваш комфорт та добробут – це не дає тобі жодних гарантій.

На жаль, ти не можеш передбачити, коли твого життя щось може піти не так. Твоя дівчина може розчаруватись у тобі, може розлюбити тебе або зустріти того, хто підходить їй більше.

Можливо, ви просто втомитеся від постійних сварок і скандалів або з часом усвідомлюєте, що рухаєтеся в різних напрямках.

Вірячи в любов до труни і в те, що все залежить від кількості зусиль, які ти вкладаєш у роботу над стосунками, займаєшся самообманом.

Краще відразу визнати, що ти не маєш влади над думками та почуттями іншої людини, і перестати ставитися до любові як до чогось вічного та незмінного, знецінюючи весь свій минулий досвід.

 

Передбачення твоїх бажань

Було б чудово, якби кохана людина могла передбачати наші бажання та потреби. Але насправді таке навряд чи може статися.

Тобі доведеться навчитися говорити про те, що ти хочеш, замість очікувати від дівчини прояву екстрасенсорних здібностей. Як би сильно ти не був дорогий людині, вона не може знати про те, що діється в твоїй голові.

Якщо твоя дівчина не дарує тобі позитивних емоцій, не піклується про тебе і не поділяє з тобою новий досвід, перш за все варто запитати себе: чи була у вас хоч одна відверта розмова, в якій ти ділився з нею своїми бажаннями та мріями?

Якщо відповідь буде негативною – не дивуйся, що ти не почуваєшся коханою.

 

Спільності цілей та планів на життя

У відносинах дійсно важливо рухатися в одному напрямку, підтримуючи одне одного. Але ідентичні плани на майбутнє – це щось із галузі фантастики.

Найчастіше люди поділяють свої цілі на особисті та спільні. Наприклад, ви обоє можете хотіти завести сім'ю, виховати дитину, купити будинок і таке інше. Але при цьому у кожного з вас будуть і свої власні цілі, яких ви прагнутимете незалежно від того, чи поділяє ваші плани кохана людина чи ні.

Крім того, навіть якщо у вас спільні цілі на спільне життя, їх бачення може дуже відрізнятися. Наприклад, ти будеш готовий до дітей у 30, а дівчина прагнутиме спочатку зробити кар'єру, а вже потім – приділяти час сім'ї.

І це нормально, адже для того, щоб вирішити, чи підходите один одному чи ні, у вас буде багато часу на відверті розмови. Але не чекай, що колись ти зустрінеш людину, яка розділятиме всі твої плани на життя і з якою не доведеться шукати компроміси.

 

Вирішення твоїх проблем

Відносини не вирішать твої проблеми. Ти не перестанеш почуватися самотнім, жити нецікавим життям, нудьгувати за минулим чи боятися свого майбутнього.

Те, що турбує тебе зараз, не зникне, як тільки ти зустрінеш дівчину, закохаєшся в неї і запропонуєш їй зустрічатися.

Швидше навпаки – невирішені проблеми почнуть відчуватися тобою гостро, ніж раніше. Не використовуй відносини як спробу втекти від реальності, забути про свої проблеми та зробити життя якіснішим та цікавішим.

Якщо ти вступаєш у стосунки, переслідуючи ці цілі, на тебе чекає сильне розчарування.

 

Легкості і простоти

Ти можеш вважати, що, перебуваючи поряд з людиною, що підходить тобі, ти будеш позбавлений необхідності працювати над відносинами. Але реальність така: будь-які стосунки вимагають від тебе певних зусиль.

Навіть якщо тобі пощастило зустріти дівчину, схожу на тебе характером, планами на життя та інтересами, це не гарантія того, що вам завжди буде легко один з одним.

У будь-якому випадку ви будете розходитися в думках, дивитися на речі по-різному, сваритися та йти на поступки заради стосунків.

Не варто займатися самообманом і при перших труднощах переконувати себе в тому, що поряд з тобою просто неправильна людина. Відносини будуть щасливими, тільки якщо ви обоє працюватимете над ними.

 

Подолання будь-яких перешкод

Звичайно, співзалежні відносини переживуть будь-які перешкоди: ви до останнього намагатиметеся повернути один одного. Але якщо стосунки здорові – сподіватися на те, що вони переживуть будь-які складнощі, не варто.

Це цілком нормально - часом люди просто розуміють, що не підходять один одному, або усвідомлюють, що не готові миритися з особливостями поведінки коханої людини.

Найкраще обговорювати такі речі та разом приймати рішення про те, чи продовжуєте ви стосунки чи завершуєте їх.

 

100% довіри

Без довіри в тебе навряд чи вдасться розбудувати стосунки. Але й розраховувати на те, що ви завжди довірятимете один одному на 100% – надто наївно.

Навіть будучи впевненим у тому, що твоя дівчина абсолютно чесна з тобою, час від часу ти стикатимешся з сумнівами і переживаннями.

Це нормально, адже у стосунках ти стаєш вразливим і маєш право дбати про те, щоб ця вразливість не зіграла проти тебе. Турбуватися потрібно тоді, коли сумніви в чесності дівчини виникають все частіше, без видимих причин, і заважають твоїм відносинам.

У такому разі потрібно з'ясувати, що стало для тебе тригером і як повернути собі впевненість у коханій людині.

 

Задоволення твоїх потреб

Знову ж таки, якщо йдеться про залежні стосунки, де дівчина намагатиметься з усіх сил догодити тобі – це цілком досяжно. У здорових відносинах кожна людина відповідає насамперед за власні бажання і потреби.

Ви не повинні перекладати один на одного задоволення, сподіватися, що партнер зробить все, що потрібно, для вашого щастя.

Якщо ви обидва – дієздатні, то немає жодної вагомої причини чекати, доки ваші потреби задовольнить хтось інший.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Вещь дня: презервативы для ног В курсе 0 Вийшов трейлер хорору «Бугімен» із розповіді Стівена Кінга Юмор 0 6 типов женщин, от которых стоит держаться подальше Психология отношений 0 Общительная особа: что делать с ее друзьями-мужчинами? Юмор 0 Когда твоя девушка больна (твоя инструкция по выживанию) В курсе 0 Девід Вашингтон у трейлері фільму «Творець» Карьера 0 7 причин твоєї стагнації і що з цим робити Секс 0 Руководство по сексуальному раскрепощению девушки Звезды 0 Кендіс Сванепул представляє нову колекцію білизни Tropic of C В курсе 0 Создан алгоритм, который определяет, настоящий у женщины оргазм или нет Секс 1 #говоритженщина: 7 фатальных ошибок в постели MC Like 0 Паулина Поризкова для сентябрьского Los Angeles Magazine Внешность и здоровье 0 Как древнегреческие спортсмены добивались такой атлетичной фигуры В курсе 0 Киану Ривз в трейлере мультфильма "Губка Боб 3" В курсе 0 Новое богатое видео группы "Ленинград" - "Цой" Секс 0 10 женских сексуальных фантазий Внешность и здоровье 0 8 усвідомлень, які допоможуть тобі позбутися комплексів Карьера 0 Жизненные уроки, которым учишься по видеоиграм Звезды 0 Кайлі Дженнер для зимового випуску Interview Секс 0 Чем гордятся бабники?
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.