Цитаты великих

Я знаю, что ты боишься разочаровать меня, но я хочу тебя успокоить, потому что мои ожидания относительно тебя и так невысоки! Шелдон Купер

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

4 типи токсичних друзів, які є майже у кожного

03.04.2023 — Карьера
4 типи токсичних друзів, які є майже у кожного

Поняттю «дружби» складно дати чітке визначення, кожен вкладає у нього свій сенс, заснований на особистому досвіді. У когось це повага, довіра та розуміння, у когось — маніпуляція та пошук вигоди.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Настав час звернути увагу на своє оточення і відповісти на запитання: які почуття викликають друзі? Здебільшого позитивні чи негативні?

А ми поки що розповімо про чотири типи людей, дружба з якими може асоціюватися з негативом.


1. Мішалка

На перший погляд, цей друг може здатися добрим: він підтримує та дає поради, коли це необхідно. Але подобатися він тобі буде лише доти, доки не почне розпускати чутки за спиною.

Уяви, що ти поділився з другом чимось потаємним — наприклад, щось розповів про якусь людину не з метою попліткувати, а щоб почути пораду. Але приятель передав цю інформацію третій особі, ще й спотворивши сенс.

Звичайно, поганою людиною опиняєшся ти, бо нібито обговорюєш когось за спиною. Дії «мішалки» можна пояснити почуттям заздрості.

Шляхом приниження та гри на почуттях інших людей такі «друзі» намагаються привернути до себе увагу та самоствердитись.

 

2. Притворний

Описати таких друзів можна словом «двоособистість». Наодинці людина максимально привітна, завжди вислухає, підбадьорить, дасть пораду. Але, як тільки ви розходитесь, починається бурхливе обговорення, приниження та глузування.

Найцікавіше в «притворниках» — вони заперечують те, що хочуть когось образити чи образити. Для такої поведінки є термін «газлайтинг» — вид психологічного насильства, коли людина зводить з розуму жертву, заперечуючи, що вона щось говорила чи зробила.

З такими людьми всі аргументи розбиваються про абсолютну незворушність.


3. Герой

Цей друг відрізняється впевненістю в собі та своїх діях, тому постає якимсь наставником, який може навчити жити.

Щоправда, пізніше виявиться, що за цим усім стоять самовпевненість, егоїстичність, підвищена самооцінка та схильність виявляти нарцисичні риси.

«Герої» настільки впевнені у своїй правоті, що чужу думку не сприймають, знецінюють її та нав'язують свою.

З їхніх вуст можна часто почути: Хто ще, крім мене, скаже тобі ..., Хто, якщо не я ...? У дружбі «герой» займає домінуючу позицію, а якщо ти з нею не погоджуєшся, то станеш його головним ворогом.

 

4. Жертва

На перший погляд, прямій небезпеці такі люди не несуть.

Біда в тому, що як тільки вони помиляються і стикаються з труднощами, то драматизують те, що сталося, настільки, що кожен починає співчувати і навіть бачити в чомусь свою провину.

Дискредитуючи інших, «жертва» намагається виглядати виграшніше, майстерно зображуючи жертву.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 "Я понял, что надо бежать": 10 историй от людей, которые уволились в первый… Карьера 0 5 причин, почему жизнь так сложна для тебя Звезды 0 Кендалл Дженнер для нового POP Magazine Юмор 0 Как заниматься сексом, когда вы в гостинице (но с детьми!) Гаджеты 0 Motorola придумали телефон, который чинит свой экран Звезды 0 Кэндис Сванепул для рекламной кампании новой коллекции Tropic of C Карьера 0 10 вчинків сноба, які дратують оточуючих Юмор 0 Всего один пустяк, который сделает тебя на 29% популярнее у женщин Автомобили 0 Представлений ефектний кросовер Nissan за ціною Toyota Corolla В курсе 0 Алисия Викандер в первом тизере новой "Лары Крофт" Гаджеты 0 Вещь дня: устройство, которое поможет лечить зубы, когда стоматологи на… Секс 0 Как избавиться от порнозависимости Карьера 0 6 ознак, що з тобою важко спілкуватися, і як це виправити Карьера 0 10 самых распространенных фраз незрелого человека Автомобили 0 6 частин автомобіля, які ти повинен перевіряти перед кожною поїздкою В курсе 0 10 самых сексуальных видеоклипов по версии Rolling Stone Звезды 0 Фото дня: как Шэрон Стоун выглядит в свои 60 Внешность и здоровье 0 Puma выпустили кроссовки, которые очень сильно похожи на Гитлера Юмор 0 Подружили и хватит: как выйти из фpендзоны Психология отношений 0 9 тем, которые вы не должны обсуждать в отношениях
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.