Цитаты великих

Несчастным или счастливым человека делают только его мысли, а не внешние обстоятельства. Управляя своими мыслями, он управляет своим счастьем. Фридрих Ницше

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

4 типи токсичних друзів, які є майже у кожного

03.04.2023 — Карьера
4 типи токсичних друзів, які є майже у кожного

Поняттю «дружби» складно дати чітке визначення, кожен вкладає у нього свій сенс, заснований на особистому досвіді. У когось це повага, довіра та розуміння, у когось — маніпуляція та пошук вигоди.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Настав час звернути увагу на своє оточення і відповісти на запитання: які почуття викликають друзі? Здебільшого позитивні чи негативні?

А ми поки що розповімо про чотири типи людей, дружба з якими може асоціюватися з негативом.


1. Мішалка

На перший погляд, цей друг може здатися добрим: він підтримує та дає поради, коли це необхідно. Але подобатися він тобі буде лише доти, доки не почне розпускати чутки за спиною.

Уяви, що ти поділився з другом чимось потаємним — наприклад, щось розповів про якусь людину не з метою попліткувати, а щоб почути пораду. Але приятель передав цю інформацію третій особі, ще й спотворивши сенс.

Звичайно, поганою людиною опиняєшся ти, бо нібито обговорюєш когось за спиною. Дії «мішалки» можна пояснити почуттям заздрості.

Шляхом приниження та гри на почуттях інших людей такі «друзі» намагаються привернути до себе увагу та самоствердитись.

 

2. Притворний

Описати таких друзів можна словом «двоособистість». Наодинці людина максимально привітна, завжди вислухає, підбадьорить, дасть пораду. Але, як тільки ви розходитесь, починається бурхливе обговорення, приниження та глузування.

Найцікавіше в «притворниках» — вони заперечують те, що хочуть когось образити чи образити. Для такої поведінки є термін «газлайтинг» — вид психологічного насильства, коли людина зводить з розуму жертву, заперечуючи, що вона щось говорила чи зробила.

З такими людьми всі аргументи розбиваються про абсолютну незворушність.


3. Герой

Цей друг відрізняється впевненістю в собі та своїх діях, тому постає якимсь наставником, який може навчити жити.

Щоправда, пізніше виявиться, що за цим усім стоять самовпевненість, егоїстичність, підвищена самооцінка та схильність виявляти нарцисичні риси.

«Герої» настільки впевнені у своїй правоті, що чужу думку не сприймають, знецінюють її та нав'язують свою.

З їхніх вуст можна часто почути: Хто ще, крім мене, скаже тобі ..., Хто, якщо не я ...? У дружбі «герой» займає домінуючу позицію, а якщо ти з нею не погоджуєшся, то станеш його головним ворогом.

 

4. Жертва

На перший погляд, прямій небезпеці такі люди не несуть.

Біда в тому, що як тільки вони помиляються і стикаються з труднощами, то драматизують те, що сталося, настільки, що кожен починає співчувати і навіть бачити в чомусь свою провину.

Дискредитуючи інших, «жертва» намагається виглядати виграшніше, майстерно зображуючи жертву.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 3 возраста, в которых алкоголь наиболее опасен Звезды 0 Сексуальная Сидни Суини для кампании Jacquemus и Nike Внешность и здоровье 0 Ох уж этот непревзойдённый запах власти! Психология отношений 0 3 способи перестати ревнувати Психология отношений 0 По мнению женщин: 5 опасных ошибок, которые ты можешь допустить на первом… В курсе 0 New Balance создал кроссовки для пива в коллаборации с Miller Lite В курсе 0 Первый трейлер третьего сезона "Мира Дикого Запада" Звезды 0 Фото дня: Жизель Бундхен для журнала ELLE MC Like 0 Ханна Киркели для FHM Секс 0 Этот простой прием улучшит твою (и её) сексуальную жизнь В курсе 0 Трейлер сериала о секс-скандале Памелы Андерсон и Томми Ли Гаджеты 0 Вещь дня: бокал, превращающий воду в вино В курсе 0 Вийшов фінальний трейлер другого «Аватару» Джеймса Кемерона Секс 0 4 вида секса, которые должен попробовать каждый мужчина, перед тем как жениться Секс 0 Опрос: что женщины считают сексуальным домогательством Гаджеты 0 Вещь дня: стулья, которые помогут решить проблему менспрединга Карьера 0 Как синдром хорошего парня вредит твоей жизни Звезды 0 Ирина Шейк для рекламы нижнего белья Intimissimi Психология отношений 0 Названы самые несексуальные фразы для знакомства Секс 0 Почему вы должны заниматься оральным сексом
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.