Цитаты великих

Успех — паршивый учитель. Он соблазняет умных людей поверить в то, что они никогда не могут проиграть.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

7 найгірших причин дати дівчині другий шанс

27.02.2024 — Психология отношений
7 найгірших причин дати дівчині другий шанс

Важко наважитися дати дівчині другий шанс, якщо вона завдала тобі болю, а потім захотіла повернутися до твого життя.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Іноді люди мають максимальну користь від такого рішення і створюють міцні відносини, а в інших випадках це закінчується великим провалом.

Ситуація у всіх різна, але часто люди повертаються до колишніх партнерів із зовсім неправильних причин.

І ось деякі з них.

 

Ти боїшся, що тебе більше ніхто не полюбить

Страх як мотивація для возз'єднання з дівчиною — найпоширеніша причина для другого шансу. Ми можемо боятися залишитися на самоті або того, що більше не знайдеться людини, яка подарує нам своє кохання.

Так найчастіше буває, коли ми відчуваємо біль через розставання, розчарування, а ще на тлі зниження самооцінки, що буває після завершення стосунків.

Але страх, що тебе ніхто не полюбить, не повинен бути причиною другого шансу. Згода бути з тією, хто тобі не схожа, тільки завадить тобі знайти дівчину, з якою ти зможеш побудувати міцні стосунки.

І якщо ти думаєш про колишню лише під час кризи або в моменти, коли почуваєшся особливо самотнім, краще стримати свій страх і не тікати назад.

 

Ти відчуваєш ностальгію

Коли ти бачиш те, що нагадує тобі про колишню дівчину, легко потрапити до пастки ностальгії. Спогади викликають викид хімічних речовин та гормонів у мозку, які покращують самопочуття та стимулюють центри задоволення.

Раптом ти думаєш, що є мільйон вагомих причин, щоб повернутися до колишньої, а також стаєш упевнений, що цього разу точно все вийде.

Спогади про неприємне відходять на другий план, коли відчуваєш ностальгію за тим, чого тобі не вистачає. Але це не означає, що тобі потрібно терміново зателефонувати колишній дівчині та дізнатися, чи зацікавлена вона у відновленні стосунків.

Цілком нормально час від часу думати про минуле і згадувати хороші моменти, але важливо нагадувати собі, що є причини, що призвели до розлучення. Можливо, вони настільки серйозні, що зроблять другий шанс великою помилкою.

 

Вона переконує тебе, що змінилася

Буває, що розлучаєшся з дівчиною, але вона повертається через пару тижнів і переконує тебе, що стала зовсім іншою людиною. Звичайно, будь-хто може змінитися, якщо дуже цього захоче, але зазвичай для цього потрібно набагато більше часу.

Почути запевнення про те, що це сталося, — не те саме, щоб стати свідком змін. Одних слів недостатньо, щоб ухвалити рішення про те, щоб дати комусь другий шанс.

Важливо звертати увагу на довгострокову, усталену поведінку, а не на те, як людина про себе говорить. Але навіть у цьому випадку другий шанс може виявитися не найкращим рішенням.

 

Вона подобається твоїм батькам та друзям

Буває, що замислюєшся про те, щоб наново зійтися з колишньою, бо вона завжди подобалася твоїм друзям чи родичам. Цей факт може спонукати тебе постаратися все виправити та наново налагодити стосунки. Ситуація стає ще гіршою, коли сім'я чинить на тебе тиск, щоб ти ухвалив таке рішення.

Але перед тим, як написати колишній і запропонувати знову зустрічатися, задумайся, чи справді ти цього хочеш або просто вмовляєш себе, що так буде краще, послухавши поради оточуючих?

Пам'ятай, що ти можеш брати до уваги думку близьких, але не повинен робити так, як вони хочуть. Іноді логіка перестав бути правильним рішенням і робить людей щасливими.

Звертай увагу на свої емоції та інтуїцію, а потім думай, чи давати дівчині другий шанс.

 

Тобі просто потрібен хтось поруч

Не кожна людина може довго перебувати наодинці із собою. Буває, що без стосунків життя здається нестерпним, самотнім і безрадісним.

І часто люди повертаються до колишніх не через те, що відчувають до них емоції та хочуть почати все заново, а лише тому, що не хочуть бути одні.

Будувати стосунки з дівчиною тільки заради того, щоб хтось постійно був поруч, — не найкраща ідея. Зрештою це може призвести до ще більших проблем та розчарування.

Замість того, щоб спішно писати колишній, коли почуваєшся самотнім, варто навчитися проводити час наодинці з собою, стійко переживати неприємні емоції, а також запастися терпінням, щоб дочекатися появи когось більш придатного у твоєму житті.

 

Ти не хочеш бачити її з кимось іншим

Навіть якщо стосунки були розірвані за твоєю ініціативою, ти можеш помітити, що ревнуєш колишню дівчину. Тобі не хочеться бачити її з кимось іншим або просто усвідомлювати, що вона розпочне нові стосунки.

Але перед тим, як давати їй другий шанс, варто нагадати собі про те, що ваша спілка з якихось причин не склалася. І що, можливо, саме це завадить збудувати відносини знову.

Ти можеш відчувати ревнощі до колишньої, але це не змінить того факту, що ваше розставання сталося не просто так.

 

Ти все ще любиш її

Усвідомлення, що ти досі любиш дівчину, зовсім не означає, що потрібно давати їй другий шанс.

Навіть сильні почуття не можуть змінити стосунки, якщо вони були нездоровими, а також не допоможуть виправити попередні помилки.

Якщо твоя дівчина ніколи не докладала зусиль, щоб налагодити з тобою контакт, поводилася неналежно, зраджувала, то нічого не зміниться, доки вона не захоче працювати над собою. Одне твоє кохання не виправить її недоліків і не змінить її ставлення до тебе.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 1 Почему лучше бухать, а не заниматься спортом Карьера 0 Найден возраст, когда мужчину больше всего одолевает уныние В курсе 0 Samsung встроит в банковские карты сканер отпечатков пальцев Карьера 0 7 древних привычек, от которых люди никогда не избавятся В курсе 0 В Италии создали игру, где можно «потратить» состояние Илона Маска Секс 0 6 способов сделать секс ещё лучше В курсе 0 Аманда Сайфред в трейлере хоррора "Увиденное и услышанное" В курсе 0 Финальный трейлер "Мстители: Война бесконечности" В курсе 0 Бенедикт Камбербэтч и Кейт Бланшетт в первом трейлере анимационного фильма… В курсе 0 Колин Ферт и Леа Сейду в трейлере фильма "Курск" Внешность и здоровье 0 Netflix выпустил коллаборацию с японским брендом Beams Карьера 0 9 ознак, що ти людина, яка добиватиметься свого до кінця Внешность и здоровье 0 10 фактов о человеческом теле, которые кажутся фантастикой Карьера 0 8 способов, как стать свободнее во всех смыслах Гаджеты 0 7 идиотских изобретений, не доживших, к счастью, до наших дней! Психология отношений 1 Как завоевать скромницу Карьера 0 9 порад, які навчать тебе легше переживати розчарування MC Like 0 Эмили Ратаковски в летнем кампейне Inamorata Карьера 0 9 причин не сперечатися з людьми, які краще за тебе знають, як правильно жити Юмор 0 Секретные коды и опасный макияж: свидания в прошлом были ужасными
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.