ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Манеры — визитная карточка мужчины, именно они делают вас неповторимым.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

6 причин, чому для дівчини так важливо, щоб ти прагнув добре заробляти

20.03.2023 — Психология отношений
6 причин, чому для дівчини так важливо, щоб ти прагнув добре заробляти

Дівчат часто вважають меркантильними, якщо в розмові з ними йдеться про гроші. Але в романтичних відносинах можна і потрібно обговорювати фінансове питання.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Бажання дівчини розуміти, яким буде ваш бюджет, що ти можеш собі дозволити, чи прагнеш ти підвищення рівня доходу – це абсолютно нормально.

MEN'S CULT зібрав кілька вагомих причин, чому дівчатам так важливо, щоб ти був мотивований добре заробляти.

 

У разі створення сім'ї ти повинен мати можливість відповідати за дитину

Не поспішай називати дівчат меркантильними, якщо вони ще на стадії знайомства цікавляться рівнем твого доходу.

Посуд сам: більшість людей створюють відносини, припускаючи, що згодом вони переростуть у серйозні, ви з'їдетеся, вирішите одружитися і створите сім'ю. А сім'я – це величезна відповідальність як моральна, і матеріальна.

Особливо якщо йдеться про народження дитини. Хоч би як цинічно це звучало, сім'я – дуже дороге задоволення. Звичайно, якщо ти не плануєш жити в однокімнатній квартирі з поганим ремонтом і купувати дитяче харчування тільки за знижками.

Ти можеш заперечити, що замислюватися про всі ці проблеми до того, як ваші стосунки переростуть у серйозні і ви почнете готуватися до весілля, безглуздо.

Але запитай: хотів би ти витрачати свій час на людину, яка не виправдала твоїх очікувань? Швидше за все, відповідь буде негативною.

Ось і дівчатам не дуже хочеться постійно перейматися тим, що буде далі. Їм потрібна впевненість у чоловікові, у тому, що він зможе взяти на себе відповідальність за сім'ю, зможе її забезпечити.

Якщо в майбутньому ти хочеш дитину, ти маєш бути готовий до того, що дівчина якийсь час не зможе заробляти і забезпечувати себе, і в цей же період ваші витрати значно збільшаться.

Ніхто не говорить про значні суми, більшості дівчат достатньо того, що ти прагнеш кращого життя, будуєш кар'єру і викладаєшся заради того, щоб отримувати більше грошей.

 

Коли дівчина стикається з труднощами, вона повинна розуміти, що ти можеш їй допомогти

Якщо ти позиціонуєш себе як опору для своєї дівчини, не дивуйся її очікуванням. У житті часом трапляються неприємні ситуації: твоя кохана людина може зіткнутися зі скороченням, може тимчасово втратити працездатність, потрапити до лікарні через проблеми зі здоров'ям тощо.

Причому найчастіше це відбувається несподівано: сьогодні ви обоє працюєте і все добре, а завтра їй виявляється потрібна термінова операція, або бос вирішує, що в компанії більше немає для неї місця.

У такі моменти дівчині важливо розуміти, що її найближча людина зможе надати їй допомогу.

Погодься, складно бути опорою, якщо ти виживаєш на прожитковий мінімум або взагалі не працюєш. В цьому випадку дівчина залишається наодинці зі своїми проблемами.

Якщо ти не можеш підтримати кохану людину, допомогти їй, на якийсь час взяти на себе відповідальність за її здоров'я та благополуччя – то сенсу у ваших відносинах нуль.

 

Ваш рівень життя безпосередньо залежить від того, який у вашої пари бюджет

Від того, який бюджет у вашій парі безпосередньо залежить і ваше благополуччя. Якщо ти мало заробляєш і навіть не прагнеш підвищення доходу, то варіанта у вас два.

Перший – ви адаптуєтеся до поточних умов, вчитеся жити у постійних обмеженнях та заощаджуєте буквально на всьому. Тоді навряд чи ваші стосунки протягнуть довгий час, адже існування в таких жорстких рамках – це сильний стрес, тривога перед завтрашнім днем і безперервні конфлікти.

Другий – дівчина змушена брати справу у свої руки та звалювати на себе відповідальність за вас двох. Когось такий варіант може влаштовувати, але навряд чи ти почуватимешся комфортно.

Вам потрібно створювати одна для одної умови, в яких ви зможете рости, розвиватися, цікаво проводити час, відпочивати і таке інше. На жаль, це можливо тільки в тому випадку, якщо на це виділятимуться гроші.

 

Високий дохід - можливість проводити більше часу разом

Не зовсім типова причина, чому дівчина хоче, щоб ти прагнув високих заробітків, - це спільно проведений час.

Точніше, закономірність: чим більше ти працюєш, тим менше ти отримуєш і тим рідше вона бачить тебе вдома. Ти можеш орати днями та ночами, повертатися втомленим і одразу лягати спати.

Дівчина не отримуватиме від тебе уваги, вона не зможе проводити з тобою час, отримувати новий досвід.

Якщо ж ти налаштований на кар'єрне зростання, з підвищенням рівня відповідальності та заробітної плати ти зможеш більше часу проводити вдома.

Більше того, дівчина бачитиме тебе не змученого, а живого і бадьорого для того, щоб організовувати спільне дозвілля.

 

Бажання добре заробляти та поступове зростання доходів показують твою цілеспрямованість

Кожній дівчині хочеться, щоб її хлопець був цілеспрямованим. Найлегше відстежити це щодо його грошей і кар'єри.

Якщо він хоче розвиватися, не збирається залишатися на одному рівні довгий час і завжди думає про те, як збільшити прибуток, швидше за все, вона зірвала джекпот.

Цілеспрямованість важлива у відносинах – це фарбує хлопця, демонструє його як надійну людину, яка готова працювати, планомірно добиватися того, що вона хоче.

 

Якщо зараз ти заробляєш недостатньо для комфортного життя, вона повинна розуміти, що ти прагнеш до більшого

Кожна людина хоче добре жити, це факт.

Якщо зараз ти не можеш дозволити собі з'їхатися з дівчиною або красиво доглядати її, даруючи їй гарні подарунки, не завадило б демонструвати те, що ти працюєш над цим.

Навіть якщо дівчина заробляє більш ніж достатньо, щоби дозволити собі все це, це не ознака того, що тобі можна розслабитися і залишатися на одному рівні. Мотивуй себе, щоб постійно зростати.

Якщо один партнер прагне хорошого життя і заробляє більше з кожним роком, а другий - тупцює на одному місці і відмовляє собі багато в чому, стосункам не судилося довго.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 4 главных отличия порно 90-х от современного Вокруг света 0 Рейтинг самых крутых городских районов мира по версии Lonely Planet Автомобили 0 Ученые предупреждают: не покупай пафосный автомобиль, а то умрешь одиноким! Секс 0 Лучшие позы для маленьких размеров В курсе 0 Новый горячий клип Насти Каменских "A huevo" Карьера 0 Шутить на таможне и еще 30 прекрасных порывов, которые ты никогда не захочешь… Карьера 0 7 ознак того, що твоя продуктивність токсична і приносить більше шкоди, ніж… Карьера 0 Чому, незважаючи на вік, ти все ще не почуваєшся дорослим Секс 0 8 вопросов о безопасном сексе В курсе 0 Джаред Лето сыграет создателя журнала Playboy Карьера 0 5 положительных качеств, которые могут испортить жизнь Автомобили 0 Toyota створює повністю безпілотний роботизований автомобіль Юмор 0 О чём рассказать девушке, чтобы произвести впечатление Карьера 0 У тебя слишком мало времени, чтобы переживать об этих вещах Автомобили 0 10 важных знаний, которые мы забываем, как только получаем права Карьера 0 8 примеров, показывающих отличие бережливости от скупости Звезды 0 Обнаженная Эмили Ратажковски для испанского Vanity Fair Юмор 0 Як музичні уподобання впливають на сексуальну активність? Виявляється, є… Вокруг света 0 Приложение дня: звуки Нью-Йорка Звезды 0 Оливия Калпо на обложке журнала SHAPE
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.