Цитаты великих

Успех — паршивый учитель. Он соблазняет умных людей поверить в то, что они никогда не могут проиграть.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

10 твоїх дій, які видають у тобі нещасну людину

29.09.2023 — Карьера
10 твоїх дій, які видають у тобі нещасну людину

Всі люди у певні моменти свого життя з різних причин виявляються нещасливими. Виною цьому може бути подія, що травмує, розставання, несподівані труднощі, невдачі або просто невдоволення власним життям.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ти можеш намагатися не показувати свій справжній стан оточуючим і вдавати, що в тебе все добре, але це працює лише в окремих випадках.

Все тому, що нещасну людину в тобі видає кілька твоїх, як ти вважаєш, невинних і нічим не примітних дій, за допомогою яких ти прагнеш себе убезпечити.

 

Ти заперечуєш цінність справді важливих речей

Втративши те, що ти найбільше любив і чим дорожив, ти можеш почати заперечувати цінність цих важливих речей у житті людини.

Наприклад, якщо ти дуже серйозно ставився до дружби - ставив потреби друзів на перше місце, жертвував своїм комфортом заради чужого, викладався на всі 100% у спілкуванні і так далі, а в результаті з тобою вчинили негарно, великий ризик того, що ти знеціниш дружні відносини. Це цілком очікувана реакція.

Ти робитимеш це, щоб знизити гостроту неприємних емоцій, а також змусити себе повірити, що втрата була несерйозною і тобі нема про що так сильно переживати.

Але оточуючим завжди дуже помітні подібні зміни у твоїх пріоритетах, і те, що ти нещасний, особливо помітно, коли ти йдеш у заперечення власних цінностей. 

 

Ти зосереджуєшся лише на матеріальному

Розчарувавшись у чомусь або будь-кому, ти можеш зосередитися на досягненні матеріальних цілей.

Замість того, щоб вкладатися в якісь стосунки, чи то дружні, споріднені чи романтичні, чи слідувати своїм ідеалам, ти зробиш упор на побудову кар'єри та заробляння грошей.

При цьому нематеріальні речі перестануть тебе цікавити: ти вважатимеш, що вони не зможуть гарантувати тобі щасливе майбутнє.

 

Ти не довіряєш нікому

Якщо хтось із твоїх близьких не виправдав твоєї довіри, великий ризик того, що ти відчуватимеш труднощі у спілкуванні з оточуючими.

Тобі може здаватися, що всі навколо нечесні з тобою, намагаються тебе обдурити, змусити діяти певним чином заради своєї вигоди, сміються з тебе за твоєю спиною.

Ти перестанеш довіряти навіть тим, хто дійсно не підбивав тебе і завжди був на твоєму боці. Такі зміни в тобі та твоєму відношенні до інших людей завжди чудово помітні оточуючим.

 

Ти не терпиш чужих вад

Ти міг зіткнутися з неприйняттям близькою людиною твоїх вад, з висловлюваннями, які завдали тобі болю, і розчаруванням у тому, кого ти підпустив надто близько до себе.

Як підсумок – через образу на оточуючих за те, що тебе не прийняли таким, яким ти є насправді, коли ти відкрився, ти почнеш ставитися до інших людей так само.

Ти перестанеш приймати їхні недоліки або заплющувати очі на те, що хоч якось тебе не влаштовує.

Така поведінка буде зведена в абсолют: варто людині спілкуватися з тобою трохи відкритися і показати свої недосконалості — і тобі буде складно змусити себе продовжити діалог, як ні в чому не бувало.

 

Ти часто вступаєш у конфлікти

Щаслива людина намагається уникати безглуздої участі у різних конфліктах та суперечках, бо їй зовсім не хочеться витрачати на цей час. Він цілком задоволений собою та своїм життям і не намагається комусь щось довести.

Якщо ж ти вважаєш своїм обов'язком зганяти агресію на тих, хто не сходиться з тобою на думці або реагує на тебе не так, як тобі того хотілося б, або ж просто не вписується в твою ідеальну картину світу, то, швидше за все, ти нещасна людина.

І будь впевнений, що це добре помітно всім, хто знаходиться поряд з тобою.

 

Ти тримаєшся за своє минуле

Якщо в теперішньому ти не почуваєшся щасливим, ти можеш перебувати в ностальгії на той час, коли тобі було добре.

Ти постійно згадуватимеш події минулого, порівнювати своє сьогодення з тим, що було раніше, бажати повернути якісь ситуації чи спілкування з певними людьми тощо.

Всупереч твоїм очікуванням, думки про періоди, коли ти був щасливий, тільки приведуть тебе ще більш пригнічений стан.

Та й оточуючим буде зрозуміло, що твоє життя на даний момент не викликає в тебе інтересу, якщо ти весь час порівнюєш його зі своїм минулим.

 

Ти постійно намагаєшся знайти у всьому сенс

У момент, коли ти втрачаєш щось важливе, зазнаєш великої невдачі або розчаровуєшся в собі та інших, ти починаєш шукати сенс у всьому, що ти робиш.

Для того, щоб змусити себе робити звичні дії, тобі потрібно буде постаратися обгрунтувати їх необхідність.

Зрозуміло, у спілкуванні з оточуючими людьми ти часто висловлюватимешся про те, наскільки марні речі, які вони роблять або про які переживають.

Це буде говорити про твій стан: щаслива людина намагається менше перейматися наявністю сенсу у своїх вчинках.

Він часто просто робить те, що змушує його почуватися добре, приносить задоволення і позбавляє нудьги.

 

Ти говориш про те, що не можеш контролювати своє життя

Те, що ти нещасний, видає твоя позиція жертви. Ти можеш переконувати оточуючих, що ти не маєш влади над своїм життям і тобі в досягненні цілей постійно заважають зовнішні обставини.

Насправді ж ти не можеш і не хочеш змінюватися сам, адже саме через твої упередження, через страх брати на себе відповідальність і вирішувати проблеми, які на тебе навалюються, ти зазнаєш однієї невдачі за іншою.

Для того, щоб розірвати хибне коло, тобі необхідно буде взяти під контроль свої емоції і почати діяти, якщо тебе щось не влаштовує в житті.

 

Ти вимагаєш, щоб оточуючі доводили тобі своє ставлення

Зіткнувшись один раз із розчаруванням у людині, яку ти високо цінував, ти вимагатимеш від навколишніх доказів їхнього доброго ставлення до тебе.

Поки ти не досягнеш якихось слів чи дій, які б говорили про те, на що людина готова заради тебе, ти не заспокоїшся.

Ти можеш не бачити в цьому проблеми, але будь впевнений: таке ставлення сильно ображає людей і лише вкотре підкреслює твій внутрішній стан.

 

Ти заздриш оточуючим

Але тут важливо обмовитися, що заздрість буває різна: якщо ти радий за людину та її успіхи і розумієш, що хотів би так само, це цілком невинне почуття заздрості.

Щасливі люди роблять саме так – їх мотивують чужі здобутки.

Якщо ж ти не можеш заспокоїтися і перестати відчувати негативні емоції, коли хтось інший досягає успіху, заздрість знищує тебе і твої добрі стосунки з оточуючими. Будь впевнений, іншим людям добре видно, що ти заздриш.

Приховати те, що тебе настільки зачіпає, не так просто, у твоїй міміці, твоїх фразах і поведінці будуть розкриватися твої справжні емоції.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 10 советов, которые превратят тебя в постели в техничного романтика Внешность и здоровье 0 Как притвориться трезвым Психология отношений 0 Як зрозуміти, що шлюб приречений із самого початку Автомобили 0 Smart представила свій перший купе-кросовер Карьера 0 7 самых неудачных вопросов на собеседовании Секс 0 Не уметь ласкать женщину - хуже, чем не уметь писать Карьера 0 7 помилок, через які ти зазнаєш невдачі в тому, в чому добре розумієшся Внешность и здоровье 0 Почему люди толстеют после 40 лет и как это исправить Юмор 0 Как грамотно ходить налево и не попадаться Юмор 0 11 женских приемов, чтобы отбить тебя у конкурентки Секс 0 Ученые: точное количество сексуальных партнеров для гармоничных отношений Внешность и здоровье 0 Кpаткий курс молодого бойца с похмельем Юмор 0 Міфи і реальність про ідеальну жінку Карьера 0 7 типов людей, с которыми лучше не начинать общаться снова Психология отношений 1 Как жить, если любимая женщина истеричная сука Психология отношений 1 Как остановить истерику Секс 0 Весомые причины, почему ты не можешь затащить в постель ни одну девушку Гаджеты 0 Samsung представила смартфон Galaxy Note 8 В курсе 0 Marvel выпустила трейлер фильма «Тор: Любовь и гром» Вокруг света 0 Эминем открывает ресторан под названием Mom's Spaghetti
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.