ТОП-10 популярных новостей
11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Есть только два способа прожить жизнь. Первый — будто чудес не существует. Второй — будто кругом одни чудеса.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Як жити, якщо ти не такий, як усі

10.01.2024 — Карьера
Як жити, якщо ти не такий, як усі

Очевидно ж, якщо ти не такий, як усі, живи не так, як усі. Щоправда, рамки доведеться самому визначати. Має бути виробити власну систему цінностей, розбираючись з такими поняттями, як «добре» і «погано», «гідно» та «неприпустимо».

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Звичайно, можна і зовсім без будь-яких орієнтирів, але така дорога зазвичай веде хоч і до незвичайного, але сумного фіналу.

Для багатьох саме на цьому етапі виникають непереборні складності, тому що загальноприйняті норми не влаштовують, але своя альтернатива виявляється неповною, часто непридатною в реальних умовах. Бути не як усі — це насамперед про спосіб думки, а не про зачіску, татуювання чи музичні уподобання.

Взагалі найрябіше вбрані люди, наглухо забиті татухами і обвішані пірсингом, на перевірку часто виявляються найнуднішими і банальнішими особистостями.

З якоїсь причини незвичайність сприймається як щось бажане, важко доступне і тому елітне. Тому до незвичайності прагнуть навіть коли зовсім нічого не представляють.

З іншого боку, справді не така, як усі людина ніколи не кричить про це на кожному розі, не постить подібні статуси в соціальних мережах, але намагається зрозуміти цей світ і знайти в ньому місце якось по-своєму.

 

Нейтральний статус

Сам по собі статус «не такий, як усі» нейтральний, це не плюс і не мінус, тут нема чим пишатися і нічого соромитися. Хоча випинання своєї незвичайності вже виглядає безглуздо: її і так помітять, досить скоро, якщо така взагалі є.

До того ж звернення на себе уваги може виявитися неприємним фактором: можеш згадати свій шкільний клас. Ймовірно, там були не такі, як усі учні і, швидше за все, вони не користувалися загальною повагою чи популярністю.

Швидше навпаки, грали роль сірих мишок, бо така природа. Варто чайку пофарбувати в якийсь інший колір, як її відразу заклюють інші, білі і звичайнісінькі родичі.

Незвичайність зіграє позитивну роль, приверне додатковий інтерес у разі, коли ти досягнеш чогось значущого звичайними методами.

Простіше кажучи, нікого не цікавлять внутрішній світ і погляди на життя того хлопця, що завжди треться біля нічного магазину.

Однак думка знаменитості, навіть за темою, в якій вона нічого не тямить, цікавить усіх і, більше того, сприймається багатьма як єдино вірна.

Загалом тут працює побите правило: спочатку досягне чогось, а потім розповідай про себе. Інакше ніхто не слухатиме, або заклюють.

 

Якість наповнення

У будь-якого продукту, у тому числі найнезвичайнішого, наповнення куди важливіше за обгортку. Саме воно несе цінність, решта — реклама та маркетинг, які допомагають продати цей продукт чи послугу.

Схожа ситуація у випадку з людиною. Зустрічають-то на вигляд, але незабаром докопуються і до істинної суті, до того самого внутрішнього світу.

Щоб не зіткнутися із хворобливою невідповідністю між очікуванням та реальністю, варто оцінити якість власного наповнення самому. Заняття практично недоступне звичайній людині, але якщо ти не такий, як усі, маєш впоратися.

Головне — бути чесним і максимально об'єктивним, не будуй із того, ким не є, але й не занижуй оцінку. Може так статися, що зазирнувши всередину, побачиш там лише порожнечу.

Що ж, не треба боятися, але явно варто замислитись. Наповнення виникає внаслідок дії чи бездіяльності. Якщо там порожньо, значить, ти ніяк не проявляєш своєї особливості, що може засмутити.

З іншого боку, це сигналізує про те, що ти не ввібрав загальноприйняті норми. Залишаєшся як би в прикордонному стані, балансуючи між своїм особливим «я» та нормальним членом суспільства.

Потрібно визначатися і вибирати вже бік: тримати баланс вічно, залишаючись порожнім — найгірший варіант, до того ж саме для тебе.

 

Чи подобаєшся ти собі

Якщо якісь особливості вдалося виявити, значить, вони можуть бути оцінені. Підійде найпростіша шкала: подобається - не подобається. Це досить розмиті поняття, але вони дозволяють строго розмежувати особливості на позитивні та негативні.

Справа в тому, що якщо людина сама собі не подобається, швидше за все, вона просто не зможе сподобатися хоч комусь.

Така ж історія з окремими якостями, думками, поглядами. Якщо вони виглядають незрозуміло або взагалі відразливо для тебе, то реакція оточуючих буде в кілька разів сильнішою.

Твоє нерозуміння переросте в їхнє шельмування: те, що відштовхувало тебе, зневажатиметься ними. Можливий і інший сценарій, коли особливе наповнення людини тішить його і, відповідно, оточуючих.

Тут навряд чи потрібні зайві роз'яснення, просто не зловживай, інакше зробиш зі своєї особливості загальну буденність. Так чи інакше, але всі якості, ідеї та звички, які тобі не подобаються, повинні виключатися.

Цілком позбутися не вийде, але щось помре, інше трохи зміниться, це в будь-якому випадку зробить тебе трохи краще, хоча, можливо, і трохи звичайнісіньким. Це компроміс і тут без нього не обійтись.

 

Не працюй на звичайній роботі

Найголовніше, якщо відчуваєш, що звичайна робота вбиває в тобі всю незвичайність, тікайся з неї, звільняйся без жалю.

Тут потрібен рішучий крок, саме тому спочатку потрібно тверезо оцінити себе, щоб пізніше не кусати лікті. Крім цього може так статися, що тобі більше ніколи не підійде звичайна робота.

З цього стану доведеться якось викручуватися, знаходячи відповідне заняття, здатне забезпечити якийсь дохід. Зі стовідсотковою ймовірністю спочатку ці доходи будуть нижчими, ніж раніше, і вже точно нижчими, ніж очікуєш.

Але так завжди буває під час переходу на нову роботу, а тут відбувається зміна не просто роботодавця, а самого підходу до життя.

Поступово все почне впорядковуватися, такий, який сам збудуєш. Зовсім не факт, що взагалі колись вийдеш на високий рівень доходу, самореалізація не гарантована, але щось заважатиме повернутися назад до звичайного життя.

Це щось і є твоєю особливістю, яка тепер ожила і почала подавати голос, хоч і внутрішній.

 

Не звертай з дороги

Вибравши такий шлях, людина спалює всі мости, це не можна відкотити, просто повернувшись до вихідної точки. Таке повернення відбувається через ще болючіше падіння, нове початок йде вже не з відправної точки, а, як правило, з самого дна.

Виходить, що ти просто втрачаєш багато часу, колишні позиції і будеш змушений докладати колосальних зусиль, щоб просто повернутися до загальноприйнятої норми. Це зламає тебе, перетворивши на найгіршу зі звичайних версій людини.

Тому не можна здаватися, хоч би як важко, перетерпиш, обдумаєш і підеш далі. Інші так не змогли б, але ж ти не такий, як усі, а отже, зможеш.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Саша Барон Коэн в новом трейлере "Бората" В курсе 0 Бенедикт Камбербэтч в трейлере фильма "Заключённый номер 760" Секс 0 История сексуальности: что возбуждало весь мир в разные десятилетия #1 Карьера 0 10 тем, на которые одинокие люди после 30 устали говорить MC Like 0 Стефані Мандич для рекламної кампанії купальників Indah Секс 0 Неудовлетворенные женщины В курсе 0 Вышел тизер игры по вселенной «Звездных войн» Секс 1 20 фетишей в сексе, которые граничат с безумием Юмор 0 1O способов улучшить отношения с девушкой с помощью подсказок из фильмов Карьера 0 10 главных минусов взрослой жизни В курсе 0 Marvel выпустила первый трейлер сериала «Лунный рыцарь» с Оскаром Айзеком Секс 0 Как появилась контрацепция Психология отношений 0 Типы девушек, с которыми мы должны встречаться хотя бы раз Секс 0 Искусство грязных разговоров Секс 0 Каково это - иметь огромный член? (спойлер: завидовать тут нечему) Секс 0 60 вопросов о сексе, которые надо задать своей девушке Внешность и здоровье 0 Найнесподіваніші способи заразитися венеричними хворобами Юмор 0 Короткий довідник по дивним жіночим захопленням: знаки зодіаку, карти Таро та… Психология отношений 0 Какие комплименты раздражают женщин Секс 0 Ученые: в парах с яркой интимной жизнью партнеры изменяют друг другу чаще
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.