ТОП-10 популярных новостей
11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Поражение — это просто возможность начать сначала, и на этот раз — более разумно.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Названий вік, коли найкрутіше бути неодруженим

28.11.2023 — Юмор
Названий вік, коли найкрутіше бути неодруженим

Сучасне суспільство часто демонізує одинаків - хоча іноді тет-а-тет із самим собою може бути корисним, упевнені вчені.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Останнім часом з'являється дедалі більше досліджень, у яких вчені доходять однозначного висновку: самотність — це шкідливо й у фізичного, й у ментального здоров'я, особливо у похилому віці. Але що щодо молодих та здорових людей? Виявляється, найсприятливіший період життя соло — це 20 років.

Вчені Нідерландського міждисциплінарного демографічного інституту Лоннеке ван ден Берг та Еллен Вербакель вивчили дані, зібрані Німецькою соціально-економічною комісією з 1984 до 2019 року.

Дослідників цікавив рівень доходу людей, наявність житла, партнера та загальний рівень задоволеності власним життям. 1003 особи поділили на дві групи — у першій опинилися ті, хто після відходу з батьківського дому деякий час жив один, у другій — ті, хто одразу вступив у стосунки.

З'ясувалося, що психіка людей, які змогли пожити на втіху в 20 років, була більш підготовлена до негативних змін у відносинах. Наприклад, жінки легше переживали розставання з партнерами, якщо мали досвід життя соло в молодості. А ось ті, хто одразу поринув у сімейне життя, гостріше сприймали розрив, очікуючи, що стосунки триватимуть вічно.

Також виявилося, що в молодості у людей, які не перебувають у тривалих стосунках, набагато більше шансів завести друзів, здобути якісну освіту та подальше просування кар'єрними сходами. Іншими словами, можливостей для особистого розвитку значно більше, коли людина відкрита до нових знайомств та нового досвіду — і в неї на це більше часу.

«Самотність часто сприймається негативно, хоча це гарний час, щоб зосередитися на собі і зрозуміти про нас щось нове, — зазначає Лоннеке Ван ден Берг. — У той же час, якщо вам 20, і ви перебуваєте у довгих, щасливих та здорових стосунках, зовсім не потрібно виходити з них».

Ще одна цікава деталь, яку виявили вчені: жінки-одиначки в молодості виявилися більш фінансово незалежними, ніж їхні ровесниці, які мали партнера. А молоді холостяки краще справлялися з домашньою роботою, ніж ті, хто мав дівчину чи дружину.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Вокруг света 0 Универсальные жесты, которые одинаково понимают в любой точке мира Психология отношений 0 Как завести разговор о насущных проблемах? Внешность и здоровье 0 Учёные разработали новую версию мужского контрацептива Внешность и здоровье 0 Ученые: действительно ли размер пениса зависит от расы? Внешность и здоровье 0 adidas и Marvel представили кроссовки, вдохновленные образом Человека-паука Внешность и здоровье 0 7 способов улучшить свой оргазм В курсе 0 Netflix поделились первыми кадрами "Космических войск" MC Like 0 Альбом со снимками голых женщин от Дэвида Линча Карьера 0 Почему успех у женщин поможет тебе стать успешным во всех сферах жизни Карьера 0 15 способов, как заставить коллег тебя ненавидеть Карьера 0 5 типів впливових людей, з якими варто потоваришувати на роботі Карьера 0 5 примеров ужасных руководителей из известных фильмов Внешность и здоровье 0 Вегетарианство, секс по телефону, зима и еще 55 глупейших вещей на свете Секс 0 Как заниматься сексом в лифте? В курсе 0 Иван Дорн и чирлидерши в клипе "Beverly" Юмор 0 #говоритмужчина: творческих баб лучше избегать Внешность и здоровье 0 8 усвідомлень, які допоможуть тобі позбутися комплексів Психология отношений 0 Женские разгадки: настоящие страхи женщин, их истинные симпатии и неподдельные… Карьера 0 Перестать ныть, слезть с дивана и создать себе работу, не уповая на государство Карьера 0 10 худших советов, которые ты мог услышать
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.