ТОП-10 популярных новостей
Повсякденні фрази, які зараз уже не почуєш 25.07.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що дівчина зла на тебе, але приховує це 24.07.2024 — Психология отношений — 0 9 причин, чому дівчина може покинути тебе, навіть якщо все ще любить 23.07.2024 — Психология отношений — 0 Фраза, яка допоможе виграти будь-яку суперечку 22.07.2024 — Карьера — 0 10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Самый ценный подарок, который ты можешь преподнести кому либо - это твое время, потому что ты отдаешь то, что никогда не сможешь вернуть.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Названий вік, коли найкрутіше бути неодруженим

28.11.2023 — Юмор
Названий вік, коли найкрутіше бути неодруженим

Сучасне суспільство часто демонізує одинаків - хоча іноді тет-а-тет із самим собою може бути корисним, упевнені вчені.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Останнім часом з'являється дедалі більше досліджень, у яких вчені доходять однозначного висновку: самотність — це шкідливо й у фізичного, й у ментального здоров'я, особливо у похилому віці. Але що щодо молодих та здорових людей? Виявляється, найсприятливіший період життя соло — це 20 років.

Вчені Нідерландського міждисциплінарного демографічного інституту Лоннеке ван ден Берг та Еллен Вербакель вивчили дані, зібрані Німецькою соціально-економічною комісією з 1984 до 2019 року.

Дослідників цікавив рівень доходу людей, наявність житла, партнера та загальний рівень задоволеності власним життям. 1003 особи поділили на дві групи — у першій опинилися ті, хто після відходу з батьківського дому деякий час жив один, у другій — ті, хто одразу вступив у стосунки.

З'ясувалося, що психіка людей, які змогли пожити на втіху в 20 років, була більш підготовлена до негативних змін у відносинах. Наприклад, жінки легше переживали розставання з партнерами, якщо мали досвід життя соло в молодості. А ось ті, хто одразу поринув у сімейне життя, гостріше сприймали розрив, очікуючи, що стосунки триватимуть вічно.

Також виявилося, що в молодості у людей, які не перебувають у тривалих стосунках, набагато більше шансів завести друзів, здобути якісну освіту та подальше просування кар'єрними сходами. Іншими словами, можливостей для особистого розвитку значно більше, коли людина відкрита до нових знайомств та нового досвіду — і в неї на це більше часу.

«Самотність часто сприймається негативно, хоча це гарний час, щоб зосередитися на собі і зрозуміти про нас щось нове, — зазначає Лоннеке Ван ден Берг. — У той же час, якщо вам 20, і ви перебуваєте у довгих, щасливих та здорових стосунках, зовсім не потрібно виходити з них».

Ще одна цікава деталь, яку виявили вчені: жінки-одиначки в молодості виявилися більш фінансово незалежними, ніж їхні ровесниці, які мали партнера. А молоді холостяки краще справлялися з домашньою роботою, ніж ті, хто мав дівчину чи дружину.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
MC Like 0 Як бути, якщо дівчина постійно загрожує тобі розставанням Lifestyle 0 Ідріс Ельба в першому трейлері серіалу «Викрадення» Apple TV+ Психология отношений 0 9 причин становиться отцом в более позднем возрасте Карьера 0 7 выводов, которые нужно извлечь из жизни как можно быстрее MC Like 0 Призрачные женщины позируют на фоне облаков в летнем кампейне Agent Provocateur Внешность и здоровье 0 10 признаков, что тебе поpа похудеть Секс 0 «Никогда не занимайся этим по утрам!» и другие советы из самого древнего… Звезды 0 Ким Кардашьян для осеннего выпуска Another Magazine Юмор 0 12 женских уловок, которым они научились в глянце В курсе 0 Трейлер финального сезона "Сверхъестественного" Звезды 0 Кім Кеттролл для рекламної кампанії Skims Юмор 0 8 способов укротить безудержное желание переспать с ней Карьера 0 9 вещей, которые дают ложное ощущение счастья MC Like 0 Фанни Франсуа для Marie Claire Секс 0 7 стереотипів про секс, які давно настав час залишити в минулому Гаджеты 0 Motorola представила смартфон-раскладушку с гибким экраном В курсе 0 Джейсон Момоа в трейлере боевика "Дикий" Психология отношений 0 10 признаков того, что отношения мешают тебе расти и развиваться Внешность и здоровье 0 Від яких напоїв ти лисієш - перевір себе Психология отношений 0 8 речей, на які тобі необхідно звернути увагу на початку стосунків
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.