ТОП-10 популярных новостей
11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Несчастным или счастливым человека делают только его мысли, а не внешние обстоятельства. Управляя своими мыслями, он управляет своим счастьем. Фридрих Ницше

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

7 статистичних даних, які показують різницю між чоловіками та жінками

27.11.2023 — Юмор
7 статистичних даних, які показують різницю між чоловіками та жінками

Ми різні через закладений у нас природою потенціал, виховання, обстановку та безліч інших факторів.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ця стаття, де ми перерахуємо лише частину статистичних даних щодо відмінностей між чоловіками та жінками, доведе вищезазначені слова.

 

Чоловіки пітніють вдвічі ефективніше

Чоловіки втрачають вдвічі більше вологи не по всій області тіла, а тільки з стегон, спини, передпліч, щік і чола.

Здається, що в цьому плані жінки залишаються у виграші, але все навпаки. Це показує, що чоловіче тіло ефективніше справляється із завданням з охолодження в екстремальних умовах. Вважається, що це пов'язано з тестостероном, який і сприяє підвищеному виробленню поту.

З еволюційної точки зору підвищеному потовиділенню є просте пояснення: чоловіки були змушені добувати їжу і часто перебували під дією серйозних фізичних навантажень, тоді як жінки були зайняті вихованням потомства, і у них не було необхідності швидкого охолодження.

 

Ризик стати ігроманом у чоловіків удвічі вище

Дослідження, опубліковане у 2013 році, показало, що серед чоловіків азарту піддається близько 69% респондентів, тоді як серед жінок лише 36%. При цьому проблеми з азартними іграми мали 20,1% гравців, а серед жінок це число склало 7,8%.

Якщо раніше вважалося, що такий розрив між ігроманами за статевою ознакою пов'язаний із спрямованістю азартних ігор насамперед на чоловіків, то сьогодні, коли ця прив'язка зникла і контент орієнтований на обидві статі, висловлюються інші припущення.

Одна з гіпотез свідчить, що хлопці азартніші через схильність до більшого ризику, закладеного еволюцією.

 

Чоловіки на кілька тижнів раніше зізнаються у своїх почуттях

Масова культура закладає в нас думку, що чоловікам не властиво виявляти емоції та почуття.

Якщо ж вони це роблять, то виходить криво та безглуздо. Проте дослідження показують, що з чоловіків усе гаразд із вираженням почуттів, і табуйованість цієї теми лише нав'язана.

Крім того, дослідження показують, що чоловіки в середньому зізнаються у почуттях на шість тижнів раніше, ніж жінки.

В іншому дослідженні вчені пов'язують це швидке визнання з підсвідомим бажанням наблизити секс, тоді як жінки говорять подібні слова охочіше після статевого акту.

 

Шанс стати номінантами на «премію Дарвіна» вищий у чоловіків

«Премія Дарвіна» — це явище, яке пародує офіційні конкурси на кшталт Нобелівської премії. Номінантом на «премію Дарвіна» можна стати лише в одному випадку — якщо померти у безглуздій ситуації, не залишивши після себе потомство.

Вважається, що така людина покращує загальний людський геном, видаляючи нездатний до адекватного мислення елемент, тобто себе.

Так ось, як показала статистика за 20 років існування «премії Дарвіна», чоловіки стають номінантами у 88,7% випадків.

Вважається, що такий значний перекіс пов'язаний з тією ж схильністю до ризику. Чоловіки схильні шукати уваги інших чоловіків і намагаються звернути на себе увагу будь-яким способом, навіть найнебезпечнішим, щоб вибитися в лідери або отримати визнання.

 

Чоловіки в півтора рази рідше стають вегетаріанцями та веганами

Помітив, що серед дівчат багато представниць вегетаріанської чи навіть веганської течії? Багато хто з них добровільно відмовляється від м'яса з різних причин, від огиди до самого продукту до переконань щодо насильства над тваринами.

Судячи з досліджень, статистика так само на боці жінок у цьому питанні. Серед чоловіків приблизно 24% вегетаріанців та веганів.

Інше більш свіже дослідження, проведене на Заході, показало, що цей відсоток зріс у благополучних верствах суспільства до 37%, що однаково менше, ніж серед жінок.

Вчені вважають, що це пов'язано не лише з еволюційною складовою та потребою чоловіків у більшій кількості білка та калорій, а й у громадській пропаганді.

Зазвичай споживачами м'яса зображують чоловіків, тоді як жінки асоціюються з більш витонченими стравами на кшталт салатів.

 

Чоловіки частіше хворіють на рак шкіри

Американські вчені провели дослідження і отримали дуже неприємний для чоловіків висновок: вони сильніше ризикують захворіти на рак шкіри. І ні, справа не стосується фізіологічних особливостей, проблема у психології.

Якщо брати чоловіків та жінок молодших 50-річного віку, різниці практично немає. Але до 65 років ризик захворіти на рак шкіри у чоловіків зростає вдвічі, а до 80 років у 3 рази.

Вчені вважають, що це пов'язано з нашою чоловічою «непрошибальністю» та посереднім ставленням до свого здоров'я.

Крім того, жінки більш інформовані про зовнішність і краще знають про наслідки перебування під сонцем, через що частіше користуються сонцезахисними кремами.

Ті ж дослідження показують, що лише 14% чоловіків наносять сонцезахисний крем на шкіру перед виходом на вулицю і лише 56% знають про небезпеку засмаги. І це в США, де тема косметичних засобів не така табуйована в чоловічому співтоваристві.

 

Ризик загинути від удару блискавкою вище у чоловіків

Переглянувши дані по смертях, спричинених ударами блискавок з 2006 по 2016 роки, дослідники дійшли висновку, що 79% цих випадків припадають на чоловіків.

Здається, що навіть природа озброїлася проти чоловіків, але це не так. Тут немає якихось певних флюїдів, які притягують електрику чи містики.

Якщо розглядати контекст, то все стане зрозуміло. Як правило, блискавка вдаряє в людей, які перебувають на риболовлі або грають у певні види спорту на кшталт гольфу чи бейсболу.

При цьому вони знаходилися на відкритій місцевості та тримали в руках довгий предмет, який працював як блискавковідведення.

Враховуючи, що описані вище захоплення є здебільшого чоловічими, стає зрозуміло, чому статистика не на їхньому боці.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Звезды 0 Емілі Ратаковські для відвертої рекламної кампанії Inamorata Карьера 0 8 звичок, які роблять твоє життя нудним В курсе 0 Netflix показал трейлер фильма «Спайдерхед» с Крисом Хемсвортом MC Like 0 Элль Троубридж для рекламной кампании солнцезащитных очков asteri В курсе 0 Фото дня: Джонні Депп в образі Людовіка XV з «Фаворитки» В курсе 0 Трейлер нового сезона Top Gear (последнего с прежними ведущими) Карьера 0 Слушатель пармезана, продавец слёз и другие необычные профессии Психология отношений 0 10 мужских привычек в отношениях, которые раздражают женщин Карьера 0 6 полезных жизненных навыков, которым могут научить видеоигры Секс 0 Названий вік, коли секс стає людям нецікавим В курсе 0 New Balance создал кроссовки для пива в коллаборации с Miller Lite Секс 0 Як зберегти пристрасть у стосунках із дружиною? Психология отношений 0 Сопляк или все-таки романтик: верит ли мужик в любовь? В курсе 0 Лілі-Роуз Депп та The Weeknd в новому тизері серіалу «Кумир» Карьера 0 Кодекс мужских аккаунтов Карьера 0 Как не пить на вечеринках, чтобы никто этого не заметил Внешность и здоровье 0 Как отсутствие секса влияет на мужчин Карьера 0 8 правил здорового пофигизма, которые помогут сохранять спокойствие в любых… Автомобили 0 Volvo полностью перейдет на электромобили с 2019 года Вокруг света 0 В Лондоне открыли паб, где километраж пробежки можно обменять на пиво
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.