ТОП-10 популярных новостей
11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Самый сложный шаг становится неожиданно легким сразу как только мы его сделаем

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Як спокусити жінку, яка набагато старша за тебе

06.12.2023 — Юмор
Як спокусити жінку, яка набагато старша за тебе

Знайомства з старшими жінками можуть бути захоплюючими, але в той же час дуже хвилюючими. Адже твоя супутниця, напевно, знає, чого хоче від життя і від чоловіка, який виявиться поряд з нею. До того ж її навряд чи вражають ті жести, які захоплюють молодих дівчат.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Відносини з жінкою набагато старші за тебе мають свої особливості, які потрібно знати перш, ніж ти поставиш собі за мету спокусити дорослу жінку.

Важливо знати, як справити на неї гарне враження і чого варто остерігатися, щоб її не злякати.

 

Будь впевнений у собі

Все починається з впевненості, особливо коли справа доходить до привернення уваги жінки, що сподобалася, причому незалежно від її віку.

Звичайно, виділяти впевненість, особливо якщо в тебе мало досвіду у любовних справах, може бути складно. Але є кілька речей, які ти можеш зробити, щоб виглядати привабливіше.

Перше – практикуйся у спілкуванні з жінками, без нього нікуди. Ходи на побачення з дівчатами, спілкуйся в мережі, заводь розмови з незнайомками.

А ще тренуйся фліртувати та робити компліменти. Ще один спосіб підвищити впевненість – почати тренуватися.

Фізичні вправи та їх результати підвищують самооцінку та настрій, що позитивно позначиться на спокусі жінки, яка тобі сподобалася.

А ще важливо демонструвати впевнену мову тіла, щоби подати їй відповідний сигнал. Слід приймати відкриті пози, наприклад, розвертаючи долоні до неї, якщо ви сидите за столом.

Важлива й твоя хода: впевнений крок також є ключем до демонстрації того, що ти маєш почуття власної гідності.

Також намагайся тримати руки та тіло розслабленими. Не клади долоні в кишені і не сиди нога на ногу - такі пози показують небажання спілкуватися або невпевненість, що завадить справити правильне враження.

 

Залишайся собою

Не варто одягати маску того, ким ти не є, щоб залучити жінку, що сподобалася.

По-перше, така фальш помітна, що знизить твої шанси на успіх, а по-друге, це прояв нечесності, який вона точно не оцінить.

Не намагайся змінити себе, аби догодити їй, а також не дозволяй стереотипам та ейджизму заганяти себе у рамки.

Адже суть побачень полягає в тому, щоб спілкуватися з людиною, яка тобі подобається, а не відповідати безглуздим віковим вимогам.

 

Будь спокійний і безтурботний

Немає нічого привабливішого, ніж спокійний чоловік. Жінки відчувають, що на нього можна покластися, а ще відчути себе у безпеці поряд із ним.

До того ж не варто перегинати ціпок із серйозністю — навряд чи занурений у проблеми хлопець здасться привабливим. У жінки може і без нього вистачати труднощів та напруженості у житті.

Тож постарайся показати, що ти можеш поводитись по-дорослому, але водночас не зациклюєшся на труднощах життя.

 

Не намагайся домінувати над нею

Якщо хочеш спокусити старшу жінку, запам'ятай правило: ніколи не намагайся домінувати над нею. І неважливо, наскільки ти мужній і діловий, а вона тендітна та жіночна. Жінки у віці знають собі ціну і дозволять себе контролювати, і навіть принижувати.

Ставися до жінки, яка тобі сподобалася, з повагою. Дай їй відчути, що ти бачиш у ній рівну, — це можна зробити, активно слухаючи, що вона каже, і намагаючись зрозуміти її погляд.

Ще одна помилка, яку роблять молоді люди, знайомлячись з жінками старшими — прагнення додати собі віку.

Наприклад, прибрехають про те, скільки їм років, чи намагаються міркувати, як люди минулих поколінь. Зрештою така фальш розкриється, що виставить тебе в дурному світлі і зіпсує стосунки з жінками, що сподобалася.

До того ж старші жінки можуть хотіти стосунків або просто сексу з молодими хлопцями саме через їх вік. Інакше вони обирали б ровесників.

 

Говори їй, наскільки вона приваблива

Жінка у віці не дає себе образити, але в той же час може бути не впевнена в собі, відчуваючи конкуренцію з боку молодших дівчат.

І цілком резонно, що вона поставить питання, чому ти хочеш зустрічатися з нею, а не з ровесницею.

Потрібно дати їй зрозуміти, наскільки вона для тебе приваблива. Їй треба знати, чому ти вибрав саме її, відкинувши решту жінок у своєму оточенні.

Говори їй, наскільки вона красива, сексуальна, що вона зводить тебе з розуму. Це збільшить твої шанси на спокусу та подальші стосунки з нею.

 

Будь джентльменом

Старша жінка, ймовірно, встигла зустріти поганих хлопців і розчаруватися. Вона хоче зустрічатися із сильним чоловіком, а не хлопчиком, якого потрібно виховувати.

Щоб не поповнити ряди тих, хто одержує відмову, варто залишатися джентльменом у будь-якій ситуації.

Обов'язково доглядай за нею: відчиняй двері машини і подавай їй руку, відсувай її стілець у ресторані.

Такі жести допоможуть їй зрозуміти, що ти серйозна і доросла людина, яка знає, як поводитися з жінкою.

 

Говори з нею на цікаві теми

Навряд чи дорослій жінці сподобаються плітки та розмови ні про що.

Поверхневі дискусії та обговорення чийогось життя не допоможуть тобі її спокусити. Вибираючи подібні теми, ти здасться їй незрілим і дбайливим, що зіпсує її враження про тебе.

Роби вибір на користь змістовної розмови. Ти можеш порушити будь-яку тему, яка має більш глибоке значення.

Наприклад, поділися своєю думкою про сучасну освіту, мистецтво та інші подібні питання.

 

Не висловлюй почуття занадто рано

Якщо хочеш спокусити старшу жінку, не варто на другому побаченні розповідати про те, як ти сильно в неї закоханий. І третьому, і четвертому. Це помилка, яку роблять багато хлопців, і вона може мати неприємні наслідки.

Замість того, щоб говорити про кохання, зосереджуйся на тому, щоб краще дізнатися про неї і добре проводити час разом. Дозволь їй впізнати тебе як особистість.

Можливо, ти справді закохався у неї з першої зустрічі. Але вона стільки разів стикалася з подібним, що, можливо, не зможе загоріти до тебе почуттями так само швидко.

Їй потрібно більше часу, перш ніж вона буде по-справжньому захоплена тобою. А ось слова кохання, сказані дуже рано, можуть просто її злякати.

 

Не будь занадто нав'язливим

Нав'язливість не допоможе тобі залучити жінку, яка старша за тебе, швидше відштовхне її.

Не варто завалювати її повідомленнями та наполягати на частих зустрічах, якщо вона має невідкладні справи. Немає причин злитися, якщо не виходить бачитися так часто, як хотілося б.

Навпаки, терпіння та повага, які ти проявиш, змусять її придивитися до тебе краще та зав'язати з тобою стосунки.

Також ненав'язливість проявляється у дрібницях, наприклад, умінні йти на компроміс у питаннях, які для тебе не критичні.

 

Склади план побачення

Один із найкращих способів справити враження на жінку на першому побаченні — скласти план.

Перш ніж зустрітися, спитай у неї, чим би вона хотіла зайнятися. А потім переконайся, що обраний тобою дозвілля буде цікавим і комфортним для вас обох.

Наприклад, не варто йти в оперу, якщо ти в ній не розумієшся, або вирушати в парк атракціонів, якщо жінка не любить перебувати серед галасливого натовпу. Краще вибирати заняття, яке відображатиме ваші спільні інтереси і допоможе зблизитися.

А якщо не можеш придумати, чим зайнятися, вибирай класичну вечерю в ресторані. Це заняття не потребує особливої підготовки, але водночас залишається романтичним.

Обов'язково розраховуй, який заклад ти зможеш «потягти», адже дуже неприємно, якщо виявиться, що тобі не вистачає грошей на картці для оплати рахунку. І особливо погано, коли про це дізнається твоя супутниця.

 

Натякай їй про те, що ти гарний у ліжку

Всупереч поширеній думці, жінки не втрачають інтересу до сексу з віком, скоріше навпаки.

Не варто забувати про це: при належній ситуації або темі розмови вислови, що тобі подобається інтим і ти готовий принести їй задоволення.

Будь грайливий і підтримуй з нею зоровий контакт, коли говориш про секс, це покаже твою впевненість і зацікавленість.

 

Дай їй зрозуміти, що усвідомлюєш значення конфіденційності

Не всі жінки хочуть, щоб ти хвалився перед друзями своїми сексуальними подвигами і згадував їхнє ім'я у подібних розмовах. Адже багато людей можуть не зрозуміти такого зв'язку та засудити вас за це.

Крім того, звичка хвалитися своїми пригодами є відображенням незрілості, що навряд чи сподобається старшій жінці.

Обов'язково наголоси, що конфіденційність — не останнє для тебе слово. Особливо, якщо жінка сама згадує про це на побаченнях.

Повага її потреби в тому, щоб ваш зв'язок залишився непоміченим оточуючими, стане ще однією твоєю перевагою і змусить її відчути себе у безпеці. А це покращить твої шанси на спокусу жінки, що сподобалася.

 

Ніколи не критикуй її зовнішність

Засоби масової інформації бомбардують жінок зображеннями недосяжної краси. Через це їхня самооцінка падає в міру дорослішання.

Тому ніколи не дозволяй собі навіть найменшого коментаря про те, що із зовнішністю жінки щось не так.

А ще не роби акцент на її віці, зморшках чи животі, навіть якщо тобі здається, що вона не надає цьому великого значення, і не підтакуй, якщо вона жартує над своєю зовнішністю, такий гумор також є відображенням невпевненості, яку вона намагається приховати.

 

Одягнися належно

Якщо намагаєшся спокусити старшу жінку, варто звернути увагу на те, як ти виглядаєш. Адже відповідне вбрання — це чудовий спосіб продемонструвати свою привабливість.

Залиш одяг підліткового та спортивного стилю позаду: потерті джинси та толстовка з капюшоном навряд чи допоможуть справити гарне враження.

Однак не перестарайся: не варто одягати строгий костюм та краватку для того, щоб запросити її на каву.

Придивися до стилю смарт-кежуал. Образи в такій стилістиці виглядають охайно, але водночас не надто манірно. Штани чинос із сорочкою, класичні однотонні джинси без декору, блейзер – саме ці речі варто завести у своєму гардеробі. Не менш важливе взуття: вибирай класичні оксфорди та туфлі.

Якщо любиш кросівки, придивися до міських, а не спортивних моделей. Знадобляться і аксесуари: годинник, ремені, окуляри. Експериментуючи з ними, ти зробиш образ у стилі смарт-кежуал цікавим та завершеним.

 

Не намагайся її підкупити

Дорогі подарунки можуть справити враження на молодих дівчат, а ось старшу жінку вони можуть навести на думці, що ти хочеш її підкупити, особливо якщо підносиш їй недешевий сюрприз на першому побаченні.

Навряд чи таку жінку зацікавлять виключно твої гроші — їй буде набагато важливіше твоє ставлення та щирий інтерес до неї.

Це не означає, що варто відмовитися від сюрпризів, якщо тобі хочеться її порадувати.

Краще вибрати букет середньої вартості, ніж дорогі прикраси, якщо ви ледве знайомі і не перебуваєте у стосунках.

 

Дозволь їй контролювати ситуацію

У зрілої жінки, яку ти намагаєшся спокусити, швидше за все, гарна кар'єра, гроші та статус, тобто їй ні в чому не треба покладатися на інших.

Так що, щоб справити гарне враження, потрібно час від часу послаблювати хватку і давати можливість контролювати ситуацію. Але це зовсім не означає бути покірним чи пасивним.

Наприклад, коли справа доходить до інтимної близькості, дозволь їй на якийсь час стати керівником. Вона достеменно знає, чого хоче і що їй подобається. Тому варто прислухатися до її слів та побажань, якщо вони не суперечать твоїм власним.

 

Покажи їй, що ти пишаєшся, що вона поряд з тобою

Якщо хочеш спокусити старшу жінку, тобі потрібно показати, що ти пишаєшся, що знаходишся поряд з нею. Ігнорируй косі погляди оточуючих, коли ви проводите час у кафе чи йдете вулицею.

А якщо в цей час зустрінеш когось зі своїх знайомих, обов'язково уяви її, а не роби вигляд, що вперше бачиш свого приятеля або що вона не з тобою.

Це дасть їй зрозуміти, що ти впевнений у своєму виборі. Це, у свою чергу, підвищить шанси на те, що вона захоче продовжувати спілкування з тобою.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 10 фактов о человеческом теле, которые кажутся фантастикой В курсе 0 Первый тизер нового фильма о Джеймсе Бонде "Не время умирать" Карьера 0 7 вещей, которые полезно делать, если ты безpаботный В курсе 0 Find X-Files: сайт, который ищет порноактрис, похожих на твоих знакомых Внешность и здоровье 0 Советы по здоровому питанию и образу жизни, которые слишком преувеличены В курсе 0 Netflix випустив новий трейлер «Заколотного Місяця» Зака Снайдера Внешность и здоровье 0 Учёные нашли лекарство от алкоголизма Звезды 0 Обнаженная Летиция Каста на обложке ELLE Юмор 0 Чего она не хочет знать о твоей бывшей Вокруг света 0 8 признаков, что ты - городской парень, который не сможет жить на природе Секс 0 Самый ужасный секс в моей жизни: истории мужчин В курсе 0 Трейлер второго сезона сериала "Люпен" Внешность и здоровье 0 13 продуктов, которые помогут тебе в постели Карьера 0 7 мелочей, которые создают тебе плохой имидж Карьера 0 Як почуватися впевнено в розмові з тим, хто вищий за тебе за статусом Автомобили 0 Шесть Nissan адаптировали под вселенную "Звездных войн" Секс 0 Дикпик: почему мужчины шлют девушкам фото своего пениса и считают это крутым Секс 0 Як викликати у дівчини сексуальну напругу і змусити бажати тебе Карьера 0 Что делать, если твой друг постоянно рассказывает одни и те же истории Секс 0 "Шурыгинг" и как с ним бороться
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.