Цитаты великих

Глупо надеяться совершить что-то глобальное, например установить мир во всем мире, устроить счастье для всех, но каждый может сделать какое-нибудь маленькое дело, благодаря которому мир станет хоть чуточку лучше... К примеру, застрелить кого-нибудь. Терри Пратчетт

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Компанія Hyundai придумала «розумний» дах, що пересуває тінь по салону

16.03.2023 — Автомобили
Компанія Hyundai придумала «розумний» дах, що пересуває тінь по салону

Компанія Hyundai вигадала «розумний» дах, який пересуває тінь по салону. Судячи з документа, виявленого у Відомстві за патентами та товарними знаками США, «розумний блокуючий елемент» у скляному даху може розподіляти тіньові «плями» по всьому салону залежно від побажань пасажирів. Тобто вона вміє забезпечувати ідеальне співвідношення світла і тіні, підлаштовуючись під зміну освітлення зовні.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Система використовує вбудовані камери та датчики, розміщені в салоні. Камери визначають положення пасажирів, а датчики стежать за інтенсивністю світла у різних частинах салону.

Передбачені й зовнішні датчики: вони змінюють інтенсивність світла зовні, а також напрямок променів щодо автомобіля. Ключова технологія – електрохромне скло – не нова, але тут вона отримала новий розвиток.

Так, водій може задати налаштування освітленості в автомобілі. У денний час сонце буде основним джерелом світла, але система доповнить його салонними освітлювальними приладами, якщо інтенсивність опуститься нижче за бажану.

І навпаки: якщо датчики зафіксують, що салон став світлішим, ніж потрібно, електрохромне скло автоматично затемнить його.

Крім цього, воно вміє переміщати тіньові «плями» над пасажирами автомобіля, наприклад, під час поворотів.

Таким чином вони не піддаватимуться впливу прямих сонячних променів. Поки що це лише патент, але він спирається на вже існуючі технології, а тому «розумний» дах цілком може з'явитися на Hyundai в найближчому майбутньому.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 Как (с виду вменяемого мужчину) удается загнать в ЗАГС? Автомобили 0 Где купить качественные б/у запчасти на Mitsubishi и чем оригинал лучше подделок Вокруг света 0 10 вещей, которые зашкварно делать на пляже В курсе 0 IKEA выпустила свечи с ароматом фрикаделек Внешность и здоровье 0 McDonald's создали "вкусную" коллекцию одежды В курсе 0 Деніел Крейг розслідує злочин і трейлері фільму «Дістати ножі» Карьера 0 Типы мужчин, у которых вечно нет денег В курсе 0 Хью Джекман и Зак Эфрон в трейлере "Величайший шоумен Земли" Карьера 0 7 действительно странных профессий в мире Секс 0 Секс в кемпинге: неписанные правила Секс 0 Установлено, что люди занимаются сексом не больше 19 минут MC Like 0 Фото дня: обложка Playboy с протестующим соском Карьера 0 #говоритмужчина: что нужно успеть сделать до 30 Юмор 0 5 порнопривычек, которые ты за собой не замечаешь В курсе 0 25 интересных фактов о фильме "Побег из Шоушенка" Юмор 0 Нудисты. Ожидание VS Реальность В курсе 0 Юэн Макгрегор в тизере продолжения "Сияния" по Стивену Кингу Психология отношений 0 8 предрассудков, которые убивают твои отношения Вокруг света 0 10 фактов, которые вызовут у тебя желание проверить их правдивость Юмор 0 Чем так хороши домохозяйки?
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.