ТОП-10 популярных новостей
10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0 Названі країни з найменшими пенісами 09.05.2024 — Юмор — 0 Як попросити номер телефону дівчини, щоб вона точно захотіла з тобою зустрітися 07.05.2024 — Психология отношений — 0 10 тонких ознак, що дівчина незадоволена вашими відносинами, але мовчить про це 06.05.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Абсурдно делить людей на хороших и плохих. Люди бывают или забавные, или занудные. Орихара Изая

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

6 ознак того, що твої стосунки засновані на страху самотності, а не на коханні

29.09.2023 — Психология отношений
6 ознак того, що твої стосунки засновані на страху самотності, а не на коханні

Страхи штовхають нас на багато вчинків, які здаються правильними тільки з першого погляду. Насправді, між відносинами, заснованими на взаємних почуттях і тими, що зародилися в страху залишитися одному, величезна різниця.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

У першому випадку ти довго придивляєшся до дівчини, вивчаєш, що у вас спільного, намагаєшся краще дізнатися про неї, щоб не помилитись у своїх рішеннях. Твоєю мотивацією виступає любов, тому ти не поспішаєш із гучними словами та діями.

Якщо ж ти хапаєшся за першу людину, яка проявила до тебе інтерес чи увагу, і починаєш зустрічатися з дівчиною просто тому, що тобі хочеться стосунків – це провальна стратегія. Так роблять у спробах втекти від почуття самотності.

Якщо ти виявив ці ознаки у своїх відносинах, тобі варто замислитися над тим, що саме мотивує тебе бути поруч із дівчиною.

Можливо, тобі знадобиться провести масштабну роботу над собою, щоб подолати свій страх самотності і дати собі шанс побудувати щасливе майбутнє з тією людиною, до якої ти відчуватимеш справжні почуття.

 

Ти не можеш почуватися щасливим, перебуваючи не поруч із партнером

Якщо твої стосунки засновані не на коханні, а на страху самотності, ти швидко покладаєш на дівчину відповідальність за свій емоційний стан. Ти відводиш їй центральне місце у своєму житті, вважаючи, що саме від нього залежить рівень твого добробуту та щастя.

Як правило, подібні переконання змушують тебе впадати в залежність від партнера: без підтримки, уваги та спільно проведеного часу з дівчиною ти впадаєш у стан зневіри та апатії.

Відносини, засновані на любові, навпаки, стимулюють тебе зростати і розвиватися, ставати більш незалежним від інших людей та зовнішніх обставин, цінувати себе і таке інше.

Якщо і ти, і дівчина – зрілі особи зі стабільною самооцінкою, ви не вважатимете себе єдиним цілим.

Вам буде добре як разом, так і наодинці із самими собою. Звичайно, ви сумуватимете за партнером, якщо розлука затягнеться на якийсь час, але при цьому не втратите здатність жити щасливо.

 

Ти постійно відчуваєш страх втрати стосунків

Постійний страх втрати дівчини – це ще одна ознака того, що фундамент ваших стосунків надто хиткий.

Якщо ти завжди переживаєш про те, що партнер залишить тебе одного, твоєю мотивацією буде не кохання, а панічний страх залишитися одному.

У такому разі ти можеш перетворити стосунки на деструктивні: тобі буде складно концентруватися на собі, своїх потребах і бажаннях, ти завжди намагатимешся догоджати дівчині, уникати конфліктів із нею, займаючи позицію жертви.

Таким чином ти намагаєшся створити образ ідеального партнера, убезпечивши себе. Адже, якщо ти по всьому потураєш своїй дівчині, здається, що причин покинути тебе немає. Принаймні ти так себе заспокоюєш.

 

Ти відчуваєш образу, коли дівчина проводить час з кимось, крім тебе

Боячись залишитися одному, ти можеш ображатися на свободу, яка є у твоєї дівчини.

Якщо вона вступила у стосунки не через страх самотності, вона продовжує жити повним життям: проводить час із сім'єю, спілкується з друзями, підтримує добрі стосунки з колегами, ходить кудись самостійно, а не тягне тебе за собою завжди та скрізь.

Загалом – її свобода проявляється у відсутності страху, що зі втратою тебе життя перестане бути таким самим щасливим. Так, вона припускає, що ви можете розлучитися, але необхідність залишитися однією в такому разі її не лякає.

Якщо ж ти відчайдушно намагаєшся заповнити порожнечу всередині за допомогою стосунків, ти можеш не розуміти, чому ти залежить від партнера, а він від тебе – ні.

Ти навіть можеш вважати такий розклад подій несправедливим і сумніватися в істинності почуттів дівчини.

 

Ти вступаєш у стосунки з дівчатами, які приваблюють тебе лише фізично

Звичайно, зовнішність партнера та бажання фізичної близькості – це нормально. Але, якщо всі твої стосунки будуються тільки на цьому, варто замислитись: для чого ти зустрічаєшся з дівчиною.

Якщо ти використовуєш фізичну близькість для заповнення емоційної порожнечі, тобі виявляються не такі важливі якісь якості партнера, інтереси, цілі на майбутнє, потреби та бажання, духовний зв'язок з дівчиною.

Достатньо буде лише попадання зовнішності в той типаж, який тебе приваблює. Коли ти зустрічаєшся з дівчиною, ґрунтуючись на коханні, фізична близькість сприймається тобою як важлива, але не першорядна частина стосунків.

Тому так складно знайти партнера, з яким тобі було б не лише добре у ліжку, а й цікаво, комфортно, спокійно.

 

Ти страждаєш від ірраціональних ревнощів

Якщо почуття ревнощів спалахує в тобі швидко і без приводу, це може бути сигналом того, що в основі твоїх стосунків лежить страх залишитися на самоті.

У кожному вчинку дівчини ти намагатимешся розглянути прихований підтекст, почнеш дорікати їй у тому, що вона проводить час з іншими людьми, можеш обмежувати її тощо.

Все це неодмінно зробить ваші стосунки токсичними та згодом призведе їх до розриву.

 

Твої стосунки розвиваються стрімко

Напевно ти знаєш дуже мало історій про те, як двоє людей, які нещодавно познайомилися, почали зустрічатися і в результаті створили міцні та здорові стосунки.

Цей сценарій часто трапляється у книгах та фільмах, але в реальному житті таких прикладів із вдалим фіналом практично немає.

Якщо твої стосунки зароджуються поспіхом і розвиваються стрімко, швидше за все, їх причиною було зовсім не кохання.

Відносини, засновані на любові, розвиваються природним шляхом - тобто, ви зближуєтесь поступово, намагаючись краще пізнати одне одного.

Вам нема куди поспішати, тому що ніхто з вас не спонукає бажання вступити у відносини заради відносин.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Вокруг света 0 10 золотых правил пикника Психология отношений 0 Тип жінок, який вражає навіть досвідчених мужиків В курсе 0 Николас Кейдж в трейлере боевика «Узники страны призраков» Внешность и здоровье 0 Какие проблемы решают противоаллергические препараты В курсе 0 Оскар Айзек в трейлере фильма «Холодный расчёт» В курсе 0 Вышел второй трейлер боевика "Форсаж 9" В курсе 0 У Японії створюють машину для «прання» людей Карьера 0 Секс - вместе, деньги - врозь Вокруг света 0 6 направлений для отдыха в стиле Робинзона Крузо Карьера 0 Выставляем свою кандидатуру. За дверь. Психология отношений 0 6 ознак, що стосунки допомагають тобі зростати Юмор 0 Подкаты, за которые должно быть стыдно Секс 0 10 фактов о сексе, которые поймут только женатые мужчины Карьера 0 6 лайфхаків для тих, кому складно не витратити всі гроші одразу після зарплати Звезды 0 Кендіс Сванепул представляє нову колекцію білизни Tropic of C Психология отношений 0 Неограниченность в любви: как работают полиаморные отношения Внешность и здоровье 0 Reebok Classic создала кроссовки в честь водяных пистолетов Психология отношений 0 Краткое руководство: как правильно помириться с девушкой Карьера 0 7 вещей, которыми мы должны перестать гордиться В курсе 0 Финальный трейлер фильма «Не время умирать» с Дэниэлом Крэйгом
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.