Цитаты великих

Самый ценный подарок, который ты можешь преподнести кому либо - это твое время, потому что ты отдаешь то, что никогда не сможешь вернуть.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

6 ознак того, що твої стосунки засновані на страху самотності, а не на коханні

29.09.2023 — Психология отношений
6 ознак того, що твої стосунки засновані на страху самотності, а не на коханні

Страхи штовхають нас на багато вчинків, які здаються правильними тільки з першого погляду. Насправді, між відносинами, заснованими на взаємних почуттях і тими, що зародилися в страху залишитися одному, величезна різниця.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

У першому випадку ти довго придивляєшся до дівчини, вивчаєш, що у вас спільного, намагаєшся краще дізнатися про неї, щоб не помилитись у своїх рішеннях. Твоєю мотивацією виступає любов, тому ти не поспішаєш із гучними словами та діями.

Якщо ж ти хапаєшся за першу людину, яка проявила до тебе інтерес чи увагу, і починаєш зустрічатися з дівчиною просто тому, що тобі хочеться стосунків – це провальна стратегія. Так роблять у спробах втекти від почуття самотності.

Якщо ти виявив ці ознаки у своїх відносинах, тобі варто замислитися над тим, що саме мотивує тебе бути поруч із дівчиною.

Можливо, тобі знадобиться провести масштабну роботу над собою, щоб подолати свій страх самотності і дати собі шанс побудувати щасливе майбутнє з тією людиною, до якої ти відчуватимеш справжні почуття.

 

Ти не можеш почуватися щасливим, перебуваючи не поруч із партнером

Якщо твої стосунки засновані не на коханні, а на страху самотності, ти швидко покладаєш на дівчину відповідальність за свій емоційний стан. Ти відводиш їй центральне місце у своєму житті, вважаючи, що саме від нього залежить рівень твого добробуту та щастя.

Як правило, подібні переконання змушують тебе впадати в залежність від партнера: без підтримки, уваги та спільно проведеного часу з дівчиною ти впадаєш у стан зневіри та апатії.

Відносини, засновані на любові, навпаки, стимулюють тебе зростати і розвиватися, ставати більш незалежним від інших людей та зовнішніх обставин, цінувати себе і таке інше.

Якщо і ти, і дівчина – зрілі особи зі стабільною самооцінкою, ви не вважатимете себе єдиним цілим.

Вам буде добре як разом, так і наодинці із самими собою. Звичайно, ви сумуватимете за партнером, якщо розлука затягнеться на якийсь час, але при цьому не втратите здатність жити щасливо.

 

Ти постійно відчуваєш страх втрати стосунків

Постійний страх втрати дівчини – це ще одна ознака того, що фундамент ваших стосунків надто хиткий.

Якщо ти завжди переживаєш про те, що партнер залишить тебе одного, твоєю мотивацією буде не кохання, а панічний страх залишитися одному.

У такому разі ти можеш перетворити стосунки на деструктивні: тобі буде складно концентруватися на собі, своїх потребах і бажаннях, ти завжди намагатимешся догоджати дівчині, уникати конфліктів із нею, займаючи позицію жертви.

Таким чином ти намагаєшся створити образ ідеального партнера, убезпечивши себе. Адже, якщо ти по всьому потураєш своїй дівчині, здається, що причин покинути тебе немає. Принаймні ти так себе заспокоюєш.

 

Ти відчуваєш образу, коли дівчина проводить час з кимось, крім тебе

Боячись залишитися одному, ти можеш ображатися на свободу, яка є у твоєї дівчини.

Якщо вона вступила у стосунки не через страх самотності, вона продовжує жити повним життям: проводить час із сім'єю, спілкується з друзями, підтримує добрі стосунки з колегами, ходить кудись самостійно, а не тягне тебе за собою завжди та скрізь.

Загалом – її свобода проявляється у відсутності страху, що зі втратою тебе життя перестане бути таким самим щасливим. Так, вона припускає, що ви можете розлучитися, але необхідність залишитися однією в такому разі її не лякає.

Якщо ж ти відчайдушно намагаєшся заповнити порожнечу всередині за допомогою стосунків, ти можеш не розуміти, чому ти залежить від партнера, а він від тебе – ні.

Ти навіть можеш вважати такий розклад подій несправедливим і сумніватися в істинності почуттів дівчини.

 

Ти вступаєш у стосунки з дівчатами, які приваблюють тебе лише фізично

Звичайно, зовнішність партнера та бажання фізичної близькості – це нормально. Але, якщо всі твої стосунки будуються тільки на цьому, варто замислитись: для чого ти зустрічаєшся з дівчиною.

Якщо ти використовуєш фізичну близькість для заповнення емоційної порожнечі, тобі виявляються не такі важливі якісь якості партнера, інтереси, цілі на майбутнє, потреби та бажання, духовний зв'язок з дівчиною.

Достатньо буде лише попадання зовнішності в той типаж, який тебе приваблює. Коли ти зустрічаєшся з дівчиною, ґрунтуючись на коханні, фізична близькість сприймається тобою як важлива, але не першорядна частина стосунків.

Тому так складно знайти партнера, з яким тобі було б не лише добре у ліжку, а й цікаво, комфортно, спокійно.

 

Ти страждаєш від ірраціональних ревнощів

Якщо почуття ревнощів спалахує в тобі швидко і без приводу, це може бути сигналом того, що в основі твоїх стосунків лежить страх залишитися на самоті.

У кожному вчинку дівчини ти намагатимешся розглянути прихований підтекст, почнеш дорікати їй у тому, що вона проводить час з іншими людьми, можеш обмежувати її тощо.

Все це неодмінно зробить ваші стосунки токсичними та згодом призведе їх до розриву.

 

Твої стосунки розвиваються стрімко

Напевно ти знаєш дуже мало історій про те, як двоє людей, які нещодавно познайомилися, почали зустрічатися і в результаті створили міцні та здорові стосунки.

Цей сценарій часто трапляється у книгах та фільмах, але в реальному житті таких прикладів із вдалим фіналом практично немає.

Якщо твої стосунки зароджуються поспіхом і розвиваються стрімко, швидше за все, їх причиною було зовсім не кохання.

Відносини, засновані на любові, розвиваються природним шляхом - тобто, ви зближуєтесь поступово, намагаючись краще пізнати одне одного.

Вам нема куди поспішати, тому що ніхто з вас не спонукає бажання вступити у відносини заради відносин.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 15 выражений, истинное значение которых ты не знаешь Секс 0 Как жёны разоблачают измену? Секс 0 10 правил поведения после секса Внешность и здоровье 0 Что делает парней красивыми, милыми, сексуальными Звезды 0 25 известных моделей в тизере новогоднего календаря Love Magazine В курсе 0 Шон Пенн отправляется на Марс в трейлере "Первые" Юмор 0 Женщины, которые ищут "без обязательств" Юмор 0 Как отбить мать у ребенка: 9 советов, снова почувствовать себя бездетным Вокруг света 0 В США откроют бар по мотивам «Игры престолов» Вокруг света 0 Вакансия дня: в Швеции ищут волонтера, который будет неделю смотреть кино на… Карьера 0 12 признаков, что у тебя хорошее воспитание Карьера 0 9 причин залишатися спокійним, коли співрозмовник намагається вивести тебе на… MC Like 0 Кэролайн Келли для MAXIM Карьера 0 Как избавиться от всего, что держит тебя в рамках и не дает двигаться вперед Автомобили 0 Lexus представили свій найменший кросовер LBX Звезды 0 Даутцен Крез для новой рекламной кампании бренда Hunkemoller Внешность и здоровье 0 New Balance выпустил коллаборацию с художником Джошуа Вайдсом В курсе 0 Первый трейлер нового "Робин Гуда" Внешность и здоровье 0 Renault 5 Turbo присвятили кросівки Юмор 0 Дурацкие советы из женских журналов
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.