ТОП-10 популярных новостей
7 стереотипів про секс, які давно настав час залишити в минулому 31.03.2023 — Секс — 0 Чому небезпечно змішувати алкоголь? 31.03.2023 — Внешность и здоровье — 0 6 речей, які не потерпить від тебе впевнена в собі дівчина 30.03.2023 — Психология отношений — 0 Правила сексу з похмілля 29.03.2023 — Секс — 0 10 речей, які тобі потрібно перестати романтизувати 28.03.2023 — Карьера — 0 «Не думаємо, просто існуємо»: чоловіки обговорюють, що нормально для них, але… 28.03.2023 — Юмор — 0 6 причин, через які ти можеш позбутися поваги своєї дівчини 28.03.2023 — Психология отношений — 0 Ігри розуму, які використовують жінки на початку стосунків 27.03.2023 — Психология отношений — 0 6 чоловічих недоліків, на які жінки насправді не звертають уваги 27.03.2023 — Юмор — 0 Як бути, якщо батьки проти твоїх стосунків з дівчиною 24.03.2023 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Мы не хозяева собственной жизни. Мы связаны с другими прошлым и настоящим. И каждый проступок, как и каждое доброе дело, рождают новое будущее. Облачный атлас

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Як поводитися, якщо твоя дівчина вирішила піти від тебе

19.10.2022 — Психология отношений
Як поводитися, якщо твоя дівчина вирішила піти від тебе

Розставання - це в більшості випадків дуже болісна процедура, яка несе в собі чимало негативу.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Іноді це приносить настільки яскраві переживання, що в людини може зніяковіти розум, так, що вона зробить дурість, що ганьбить його честь і гідність.

Якщо ти потрапив у неприємну ситуацію, коли твоя дівчина вирішила піти від тебе — ми тобі співчуваємо.

Але якщо це відбувається, краще дотримуватися нижчеописаних моделей поведінки.

 

Зберігай холоднокровність

На емоціях можна зробити будь-що, у тому числі й піти на злочин.

Навряд чи тобі потрібні проблеми із суспільством чи навіть із законом просто тому, що від тебе йде дівчина.

Не божеволій і не починай розслідування, намагаючись з'ясувати, чому вона зважилася на цей крок.

Ми маємо на увазі спроби докопатися до правди, вважаючи причину відходу надуманою. Ти не тільки витратиш час і емоції марно, але й виглядатимеш як псих.

 

Дай їй побути на самоті

Навіть якщо ти зберігаєш холоднокровність і не лізеш у її справи, ти все одно можеш почати дошкуляти її питанням, намагатися зробити щось, щоб її повернути.

Ні, ми не говоримо, що треба опустити руки і пустити все на самоплив, йдеться про відсутність нав'язливості.

Якщо ти насідатимеш на неї, це дасть зворотний ефект, і вона лише утвердиться у своєму рішенні.

Тому поважай її особистий простір, вона не твоя річ і має право вирішувати сама.

Дай їй час, можливо, вона заспокоїться і сама назве справжню причину, яку можна вирішити спільними зусиллями.

 

 

Не змушуй її відчувати себе винною

Багато хлопців, як і дівчата, намагаються маніпулювати партнером, що йде від них, вселяючи йому провину за свої дії.

Цей елементарний психологічний прийом спрямований на те, щоб викликати у зрадника дискомфорт настільки сильний, що він передумає.

Безперечно, у деяких випадках такий психологічний тиск діє як задумано, але навіть якщо він спрацює, примирення буде тимчасовим.

Крім того, дівчина відчуватиме провину за те, що вона тебе зрадила, що теж не піде на користь стосункам.

 

Більше слухай, а не кажи

Найчастіше розставання можна було уникнути, якби один із партнерів умів слухати іншого.

Коли хтось йде, інший, якого кидають, впадає в лють чи зневіру і починає сипати фразами, які, на його думку, або допоможуть врятувати ситуацію, або дозволять заглушити біль шляхом вгамування негативу.

Це неправильне рішення. У такому разі краще менше говорити та бути готовим слухати.

Можливо, достатньо буде просто вислухати її думку, а потім обговорити її та знайти рішення, яке задовольнить обох партнерів.

І головне - не перебивай і не намагайся спростувати її аргументи відразу, не вислухавши до кінця. Це лише розлютить твою дівчину і покаже твою емоційну незрілість.

 

Зверни увагу на кожну деталь та знайди зміни

Якщо від тебе йде дівчина — це не привід для скандалів. Навпаки, ти маєш зберегти спокій та обміркувати все, що відбувалося як за короткий час, так і на тривалій дистанції.

Задай собі питання про зміни в її та своєму характері, спосіб мислення, захоплення тощо.

Можливо, відповідь криється на поверхні, але ти ігнорував її через своє его. Або, навпаки, справа у твоїй дівчині, яка не хоче помічати в собі очевидних змін і думає, що проблема в тобі.

У будь-якому випадку корисно запитати, що сталося, щоб зрозуміти причину і зробити з цього висновки.

 

 

Досліджуй ваші стосунки

Ось тут тобі потрібно включити детектива, але не зовнішнього, а внутрішнього.

Подумай, а чи були ви щасливою парою, чи була у ваших відносинах здорова динаміка, на якому етапі ви знаходитесь, які потреби не задоволені, що ви відчуваєте один до одного, і таке інше.

Причому відповідати треба чесно, не намагатися вигадувати відмовки в стилі «начебто, все нормально, ми ж не лаємося».

Нема рації виправдовуватися перед собою, тому що аутотренінг лише посилить розчарування.

 

Утримайся від передчасних звинувачень і образ

Ми розуміємо, що відхід від тебе дівчини, особливо якщо це стало несподіванкою, підкошує і викликає суперечливі емоції від спроб викликати жалість до відкритої агресії.

Навіть якщо ти маєш не просто здогади, а цілком реальні звинувачення, підкріплені фактами, не потрібно їх озвучувати.

Можливо, ти просто не так зрозумів усе, а твої факти — лише чиїсь плітки.

У такому разі ти лише скривдиш її і доведеш, що вона зробила правильний вибір. І, звичайно, ніяких образ — це для підлітків, у яких ще не включився мозок, і над будь-якими рішеннями панують гормони, а не розум.

Пам'ятай, що ні звинувачення, навіть якщо вони обґрунтовані, ні образи не принесуть нічого доброго, а лише помножать страждання.

 

 

Обговори з нею наступні кроки

Замість того, щоб кидатися в неї здогадками в стилі «у тебе, напевно, інший» або «я тебе не задовольняю як чоловік», краще обговори з нею подальші кроки.

Можливо, вона заплуталася і сама не знає чого хоче.

Якщо вона має чіткий план, а в очах читається байдужість до тебе, значить, вона вже давно все для себе вирішила.

Якщо ж вона сумнівається і не знає, що буде далі, а погляд видає жаль, паніку та смуток, значить ще не все втрачено.

Можливо, вона хоче більше свободи, можливо їй потрібна допомога сімейного фахівця, загалом, існує щось, що вона хоче вдати в життя, але ти цьому заважаєш.

 

Спробуй знайти компроміс

Проблема більшості пар у тому, що вони впираються в землю ногами і стоять на своєму до останнього, не бажаючи поступатися певними питаннями.

Компроміс для них рівносильний програшу, а це неприйнятно.

Але це ж безглуздо, адже ви дорослі люди, які повинні розуміти, що стосунки — це постійна робота над собою, зміцнення партнерства, а це неможливо без поступок.

Іноді буває достатньо поступитися чимось незначним, щоб дівчина передумала йти.

Якщо зберігати холоднокровність, не переходити на особистості та обговорити проблеми, дійти компромісу не важко.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
MC Like 0 Во-первых, это красиво: совершенно голая девушка занимается йогой Секс 0 Ученые: как изменились сексуальные привычки за 20 лет Внешность и здоровье 0 Ученые: вегетарианцы лучшие любовники, чем мясоеды Секс 0 В сексе точно нет места эгоизму В курсе 0 Чарли Ханнэм в трейлере "Страны джунглей" В курсе 0 Крис Хемсворт в трейлере фильма "Кавалерия" Звезды 0 Рианна в откровенной рекламе нижнего белья Savage x Fenty Психология отношений 0 10 признаков того, что ты готов жениться Внешность и здоровье 0 Как лечиться алкоголем Психология отношений 0 Ученые: один пустяк, который сделает тебя популярнее у женщин Секс 0 6 способов уничтожить либидо (мальчикам на заметку) Карьера 0 15 ужасных фактов, которые ты захочешь поскорее забыть В курсе 0 Lego выпустила набор для создания «Звездной ночи» Ван Гога Вокруг света 0 6 самых необычных мостов в мире В курсе 0 Вышел новый клип Rammstein «Dicke Titten» Психология отношений 0 20 правил поведения настоящего семьянина В курсе 0 Первый трейлер пятого сезона сериала "Острые козырьки" Психология отношений 0 Как удовлетворить женщину великим и могучим языком Звезды 0 Жизель Бундхен для летнего выпуска V Magazine В курсе 0 Яркие возможности Pin Up
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.