ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство Оноре де Бальзак

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

7 неприємних вчинків, які зроблять твоє життя комфортним

21.11.2022 — Карьера
7 неприємних вчинків, які зроблять твоє життя комфортним

Ніхто не в змозі зробити твоє життя комфортним, крім тебе самого. Більше того, для якісних змін тобі необхідно буде приймати важкі рішення, відмовлятися від багаторічних звичок, а іноді навіть проти себе.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Але повір, коли ти подолаєш своє сором'язливість, страх і сумніви, ти будеш вдячний собі.

Ми зібрали кілька неприємних вчинків, які дозволять позбутися всього, що тебе обтяжує.

 

Дозволь собі нікуди не поспішати

Твій ритм життя навряд чи можна назвати розміреним. Ти навантажуєш себе робочими справами, домашніми обов'язками, намагаєшся стежити за своєю зовнішністю та здоров'ям, вчитися чогось нового, підтримувати спілкування з близькими.

І навіть якщо ти розумієш, що в тебе не вистачає часу чи сил на виконання якогось завдання зі списку, ти не дозволяєш собі хоча б ненадовго пригальмувати та видихнути.

Тобі здається, що це будь-яке зволікання віддалить тебе від поставленої мети і знецінить досягнуті успіхи.

Чим більше завдань ти звалюєш на свої плечі, тим вищий рівень твого занепокоєння. Перебуваючи на межі, переробляючи, не дозволяючи собі відпочивати, ти витрачаєш свої внутрішні ресурси без спроб їх заповнити.

Як результат, у найближчому майбутньому ти стаєш більш дратівливим, неуважним, припускаєшся багато помилок і втрачаєш працездатність. У гіршому випадку таке шалене навантаження може привести тебе прямо до кабінету психотерапевта. Дозволь собі нікуди не поспішати.

Ілюзія того, що відпочинок заважає тобі домагатися бажаного, обов'язково позначиться на твоєму здоров'ї та загальному стані справ негативно. Ти нікуди не спізнюєшся, тобі не потрібно ні з ким змагатися, і точно не варто хапатися за все відразу.

Твоє життя стане набагато комфортнішим, коли ти перестанеш квапити себе, збільшуючи рівень стресу.

 

Дозволь навколишнім думати про тебе те, що їм хочеться

Поки ти сподіваєшся змінити думку оточуючих про себе, ти перебуваєш у постійному дискомфорті. Твої думки зайняті аналізом своїх слів і вчинків, ти надто стурбований тим, як хтось інший відреагує на твої рішення.

Таким чином ти замикаєш себе в жорсткі рамки – замість того, щоб діяти виходячи з власних інтересів, ти ставиш над усе схвалення оточуючих. І кидаєш усі свої сили на те, щоб створити у них певну позитивну думку про себе.

Не треба намагатись вплинути на те, що про тебе думають інші люди. Яким би добрим ти не намагався постати перед оточуючими, у тебе не вийде завоювати симпатію всіх своїх знайомих.

Люди надто по-різному сприймають ті самі вчинки, і в більшості випадків твої спроби пояснити їхні справжні причини не приведуть до успіху. Тож просто забий і живи так, як вважаєш правильним.

 

Дозволь собі бути незручним

Ти можеш надто переживати про те, наскільки оточуючим людям комфортно підтримувати з тобою взаємини.

Звичайно, приємно знати, що ти не створюєш нікому проблем, не відволікаєш людину, не вимагаєш надто багато уваги. Але таких людей, які не приносять нікому незручності, не існує насправді.

За будь-якої взаємодії періодично виникають ситуації, де одному доводиться виходити зі своєї зони комфорту, перебудовувати плани, йти на певні жертви.

Це абсолютно нормально – сьогодні це зробиш ти, завтра – інша людина піде на такі самі вчинки заради тебе. Перестань замикатися в собі, надмірно контролювати свої слова та дії, відмовлятися від допомоги з боку оточуючих.

Дозволь собі бути незручним – ти ж прощаєш своїм рідним, близьким та добрим знайомим їхню неідеальність. Того ж заслуговуєш і ти. Ті, кому ти справді важливий, ніколи не дорікнуть тобі за якесь прохання, повторне запитання чи неприємну розповідь.

 

Візьми на себе відповідальність за своє життя

Звичайно, набагато легше перекладати відповідальність за себе та свої проблеми на когось іншого. Так ти отримуєш можливість виправдовувати свою бездіяльність, не будучи винним у своїх бідах, і чекати на допомогу оточуючих.

Лише у довгостроковій перспективі небажання нести за себе відповідальність призводить до відчуття постійного дискомфорту.

Все тому, що починаєш залежати від інших людей. Бажаючи полегшити своє життя, ти отримуєш протилежний результат.

Ти перестаєш приймати ключові рішення, контролювати те, що відбувається з тобою та навколо тебе, діяти без огляду на оточуючих.

Ти втрачаєш самостійність і опиняєшся в неприємному становищі – твій стан та становище залежить не від тебе, а від інших людей. А люди можуть підводити, обманювати, забувати про ваші плани тощо.

 

Думай про наслідки своїх дій

Для того, щоб уникнути багатьох неприємних ситуацій, тобі достатньо лише замислюватися про наслідки своїх слів та вчинків.

Ти можеш діяти на автоматі чи ігнорувати ризики. А можеш прораховувати кожен свій крок наперед, приблизно розуміючи, чого він може привести.

Кожен твій вибір, кожне прийняте рішення, кожне слово, висловлене на емоціях, можуть спричинити негативні наслідки. Не орієнтуйся лише на свої почуття та бажання. Під їх впливом ти ризикуєш наробити багато того, про що в майбутньому сильно пожалкуєш.

Так, неприємно постійно аналізувати кожен вчинок, але це допоможе тобі взяти своє життя під контроль та уникнути несподіванок.

 

Живи за коштами

Не потрібно купувати дорогі речі, якщо для цього доведеться залізти у борг або взяти кредит у банку. Те саме стосується і послуг, які тобі не по кишені: якщо в тебе немає грошей на що-небудь, подумай про те, як збільшити свій дохід.

Життя за коштами може здаватися тобі некомфортним, але повір, це набагато краще, ніж брати на себе фінансові зобов'язання.

Коли ти комусь винен, твої думки зайняті лише думками про те, як швидше виплатити необхідну суму.

Відповідальність тисне на тебе, тобі доводиться сильно обмежувати себе навіть у покупці першої необхідності.

 

Перестань зациклюватися на досягненні успіху

Ця думка навряд чи тобі сподобається, але тобі не потрібно робити сенсом життя досягнення загальноприйнятого поняття успіху.

Вкрай мало людей справді стають багатими та відомими, першими у своїй сфері. У багатьох при цьому недостатньо знань, навичок, мотивації, грошей та інших не менш важливих факторів.

Чим більше ти зациклюєшся на успішності, тим більше ускладнюєш собі життя. Ти заважаєш собі жити насолоду, займатися тим, що тобі подобається, проводити час із близькими людьми.

Зумієш досягти успіху - молодець, не зможеш цього зробити - що ж, куди важливіше, щоб ти витрачав відведений тобі час на речі, які мають для тебе велике значення.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Життєві поради, які насправді далекі від реальності Психология отношений 0 Завоевать женщину за три минуты Психология отношений 0 7 пpавил общения с женщиной старше тебя В курсе 0 Как действовать на третьем свидании Звезды 0 Жизель Бундхен у спокусливій зйомці Vogue Юмор 0 Парни признались, что изменилось в их жизни после помолвки Психология отношений 0 Ученые: сериалы укрепляют отношения Психология отношений 0 Что мешает вам завести роман с молоденькой? Психология отношений 0 Самое главное условие идеального первого свидания В курсе 0 Вышел трейлер праздничного выпуска "Доктора Кто" Юмор 0 10 плюсов, которые принесла мужчинам эмансипация женщин и феминизм Звезды 0 Памела Андерсон в новой рекламной кампании Coco de Mer Секс 0 Как определить по поведению девушки, что она тебя хочет (физически)? Внешность и здоровье 0 Ученые: порнография оказалась причиной импотенции Секс 0 11 правил поведения после секса Карьера 0 10 вещей, которые ты не должен повторять снова Внешность и здоровье 0 3 возраста, в которых алкоголь наиболее опасен В курсе 0 Playboy перезапустять у цифровому форматі - для конкуренції з OnlyFans Юмор 0 Як перейти від світської розмови до флірту Секс 0 Чому поцілунки в шию - один з найкращих способів розпалити пристрасть
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.