ТОП-10 популярных новостей
Правила сексу з похмілля 29.03.2023 — Секс — 0 10 речей, які тобі потрібно перестати романтизувати 28.03.2023 — Карьера — 0 «Не думаємо, просто існуємо»: чоловіки обговорюють, що нормально для них, але… 28.03.2023 — Юмор — 0 6 причин, через які ти можеш позбутися поваги своєї дівчини 28.03.2023 — Психология отношений — 0 Ігри розуму, які використовують жінки на початку стосунків 27.03.2023 — Психология отношений — 0 6 чоловічих недоліків, на які жінки насправді не звертають уваги 27.03.2023 — Юмор — 0 Як бути, якщо батьки проти твоїх стосунків з дівчиною 24.03.2023 — Психология отношений — 0 Від вчительки до стюардеси: 15 жіночих костюмів, що більше всього заводять у… 22.03.2023 — Секс — 0 Вчені з'ясували, від яких чоловіків в захваті практично всі жінки 20.03.2023 — Юмор — 0 6 причин, чому для дівчини так важливо, щоб ти прагнув добре заробляти 20.03.2023 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Пуля очень многое меняет в голове, даже если попадает в задницу Аль Капоне

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

7 неприємних вчинків, які зроблять твоє життя комфортним

21.11.2022 — Карьера
7 неприємних вчинків, які зроблять твоє життя комфортним

Ніхто не в змозі зробити твоє життя комфортним, крім тебе самого. Більше того, для якісних змін тобі необхідно буде приймати важкі рішення, відмовлятися від багаторічних звичок, а іноді навіть проти себе.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Але повір, коли ти подолаєш своє сором'язливість, страх і сумніви, ти будеш вдячний собі.

Ми зібрали кілька неприємних вчинків, які дозволять позбутися всього, що тебе обтяжує.

 

Дозволь собі нікуди не поспішати

Твій ритм життя навряд чи можна назвати розміреним. Ти навантажуєш себе робочими справами, домашніми обов'язками, намагаєшся стежити за своєю зовнішністю та здоров'ям, вчитися чогось нового, підтримувати спілкування з близькими.

І навіть якщо ти розумієш, що в тебе не вистачає часу чи сил на виконання якогось завдання зі списку, ти не дозволяєш собі хоча б ненадовго пригальмувати та видихнути.

Тобі здається, що це будь-яке зволікання віддалить тебе від поставленої мети і знецінить досягнуті успіхи.

Чим більше завдань ти звалюєш на свої плечі, тим вищий рівень твого занепокоєння. Перебуваючи на межі, переробляючи, не дозволяючи собі відпочивати, ти витрачаєш свої внутрішні ресурси без спроб їх заповнити.

Як результат, у найближчому майбутньому ти стаєш більш дратівливим, неуважним, припускаєшся багато помилок і втрачаєш працездатність. У гіршому випадку таке шалене навантаження може привести тебе прямо до кабінету психотерапевта. Дозволь собі нікуди не поспішати.

Ілюзія того, що відпочинок заважає тобі домагатися бажаного, обов'язково позначиться на твоєму здоров'ї та загальному стані справ негативно. Ти нікуди не спізнюєшся, тобі не потрібно ні з ким змагатися, і точно не варто хапатися за все відразу.

Твоє життя стане набагато комфортнішим, коли ти перестанеш квапити себе, збільшуючи рівень стресу.

 

Дозволь навколишнім думати про тебе те, що їм хочеться

Поки ти сподіваєшся змінити думку оточуючих про себе, ти перебуваєш у постійному дискомфорті. Твої думки зайняті аналізом своїх слів і вчинків, ти надто стурбований тим, як хтось інший відреагує на твої рішення.

Таким чином ти замикаєш себе в жорсткі рамки – замість того, щоб діяти виходячи з власних інтересів, ти ставиш над усе схвалення оточуючих. І кидаєш усі свої сили на те, щоб створити у них певну позитивну думку про себе.

Не треба намагатись вплинути на те, що про тебе думають інші люди. Яким би добрим ти не намагався постати перед оточуючими, у тебе не вийде завоювати симпатію всіх своїх знайомих.

Люди надто по-різному сприймають ті самі вчинки, і в більшості випадків твої спроби пояснити їхні справжні причини не приведуть до успіху. Тож просто забий і живи так, як вважаєш правильним.

 

Дозволь собі бути незручним

Ти можеш надто переживати про те, наскільки оточуючим людям комфортно підтримувати з тобою взаємини.

Звичайно, приємно знати, що ти не створюєш нікому проблем, не відволікаєш людину, не вимагаєш надто багато уваги. Але таких людей, які не приносять нікому незручності, не існує насправді.

За будь-якої взаємодії періодично виникають ситуації, де одному доводиться виходити зі своєї зони комфорту, перебудовувати плани, йти на певні жертви.

Це абсолютно нормально – сьогодні це зробиш ти, завтра – інша людина піде на такі самі вчинки заради тебе. Перестань замикатися в собі, надмірно контролювати свої слова та дії, відмовлятися від допомоги з боку оточуючих.

Дозволь собі бути незручним – ти ж прощаєш своїм рідним, близьким та добрим знайомим їхню неідеальність. Того ж заслуговуєш і ти. Ті, кому ти справді важливий, ніколи не дорікнуть тобі за якесь прохання, повторне запитання чи неприємну розповідь.

 

Візьми на себе відповідальність за своє життя

Звичайно, набагато легше перекладати відповідальність за себе та свої проблеми на когось іншого. Так ти отримуєш можливість виправдовувати свою бездіяльність, не будучи винним у своїх бідах, і чекати на допомогу оточуючих.

Лише у довгостроковій перспективі небажання нести за себе відповідальність призводить до відчуття постійного дискомфорту.

Все тому, що починаєш залежати від інших людей. Бажаючи полегшити своє життя, ти отримуєш протилежний результат.

Ти перестаєш приймати ключові рішення, контролювати те, що відбувається з тобою та навколо тебе, діяти без огляду на оточуючих.

Ти втрачаєш самостійність і опиняєшся в неприємному становищі – твій стан та становище залежить не від тебе, а від інших людей. А люди можуть підводити, обманювати, забувати про ваші плани тощо.

 

Думай про наслідки своїх дій

Для того, щоб уникнути багатьох неприємних ситуацій, тобі достатньо лише замислюватися про наслідки своїх слів та вчинків.

Ти можеш діяти на автоматі чи ігнорувати ризики. А можеш прораховувати кожен свій крок наперед, приблизно розуміючи, чого він може привести.

Кожен твій вибір, кожне прийняте рішення, кожне слово, висловлене на емоціях, можуть спричинити негативні наслідки. Не орієнтуйся лише на свої почуття та бажання. Під їх впливом ти ризикуєш наробити багато того, про що в майбутньому сильно пожалкуєш.

Так, неприємно постійно аналізувати кожен вчинок, але це допоможе тобі взяти своє життя під контроль та уникнути несподіванок.

 

Живи за коштами

Не потрібно купувати дорогі речі, якщо для цього доведеться залізти у борг або взяти кредит у банку. Те саме стосується і послуг, які тобі не по кишені: якщо в тебе немає грошей на що-небудь, подумай про те, як збільшити свій дохід.

Життя за коштами може здаватися тобі некомфортним, але повір, це набагато краще, ніж брати на себе фінансові зобов'язання.

Коли ти комусь винен, твої думки зайняті лише думками про те, як швидше виплатити необхідну суму.

Відповідальність тисне на тебе, тобі доводиться сильно обмежувати себе навіть у покупці першої необхідності.

 

Перестань зациклюватися на досягненні успіху

Ця думка навряд чи тобі сподобається, але тобі не потрібно робити сенсом життя досягнення загальноприйнятого поняття успіху.

Вкрай мало людей справді стають багатими та відомими, першими у своїй сфері. У багатьох при цьому недостатньо знань, навичок, мотивації, грошей та інших не менш важливих факторів.

Чим більше ти зациклюєшся на успішності, тим більше ускладнюєш собі життя. Ти заважаєш собі жити насолоду, займатися тим, що тобі подобається, проводити час із близькими людьми.

Зумієш досягти успіху - молодець, не зможеш цього зробити - що ж, куди важливіше, щоб ти витрачав відведений тобі час на речі, які мають для тебе велике значення.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 Девушки, с которыми у тебя вряд ли что-то получится Психология отношений 0 Почему подруги нас бросают Секс 0 10 приемов БДСМ для начинающих В курсе 0 HBO показали первый тизер третьего сезона "Мира Дикого Запада" Карьера 0 38 жизненных уроков, которые я выучил к 40 годам Секс 0 Ученые выяснили, какой секс люди считают лучшим в своей жизни Психология отношений 0 7 запретных слов, которые категорически нельзя говорить своим женщинам Секс 0 8 сумасшедших секс-поз, которые вы вряд ли пробовали Карьера 0 9 маленьких удовольствий, которые не понять богатым людям Карьера 0 7 лайфхаков, как упpостить свой рабочий день В курсе 0 Гари Олдман и Аманда Сейфрид в трейлере "Манк" Гаджеты 0 McDonald's превратили держатели стаканов в колонки В курсе 0 Дэниел Крейг (все-таки) сыграет Джеймса Бонда Внешность и здоровье 0 Casio G-SHOCK раскрасил часы в новые краски В курсе 0 Джейк Джилленхол и Хоакин Феникс в трейлере "Братьев Систерс" Внешность и здоровье 0 Что происходит с телом мужчины, когда он перестает заниматься сексом Карьера 0 Как мужчины ходят в бар Секс 0 Ученые: женщина может испытывать бесконечное количество оргазмов Карьера 0 4 фразы, которыми ты убеждаешь себя ничего не делать В курсе 0 Вийшов офіційний трейлер фільму «Аватар: Шлях води»
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.