Цитаты великих

Скорость еще никого не убивала. Внезапная остановка-вот что убивает. Jeremy Clarkson

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Як зрозуміти, що ти зіткнувся з кризою середнього віку

16.11.2022 — Карьера
Як зрозуміти, що ти зіткнувся з кризою середнього віку

У певний момент кожна людина усвідомлює, що вона прожила вже вагому частину свого життя. З цією думкою на сцену виходить криза середнього віку.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Зазвичай він трапляється після досягнення 40 років, але є ймовірність його виникнення і раніше, навіть якщо тобі трохи за 30.

Як зрозуміти, що це саме криза середнього віку, а не черговий затяжний стрес?

Є кілька ознак.

 

У тебе все частіше виникають думки про недосконалість свого фізичного та психологічного здоров'я

Коли ти молодий, думки про здоров'я практично не закрадаються в твою голову, або ж тобі здається, що ти здатний витримати будь-які випробування.

Криза середнього віку все змінює. Виникає наростаюча з швидкою швидкістю невпевненість у власній «невразливості», на поверхню випливають психологічні проблеми, які ти довгий час пригнічував позитивним настроєм або байдужим ставленням до себе.

Це відбувається ще й через усвідомлення, що вагома частина життя залишилася позаду.

Давай будемо чесними, мало кому вдається розміняти вік, і якщо взяти за зразок 90 років, навіть 30-річчя вже дорівнює третині, з якої свідоме життя триває лише 25 років.

 

Ти впадаєш у депресивний стан від порівняння свого життя з життям оточуючих

Олександр Македонський помер у 32 роки, перед цим завоювавши чи не весь цивілізований світ, Альберт Ейнштейн розпочав революцію у фізиці у віці 26 років.

Озираючись на такі приклади, більшість чоловіків, які в кращому разі досягли керівної посади в маловідомій компанії, впадають у депресію.

Криза середнього віку — це своєрідна риса, перетинаючи яку, ти починаєш запитувати себе: «А чого я досяг цього моменту?» При цьому ти постійно порівнюєш себе з іншими людьми, не лише з видатними історичними особистостями, а й із родичами та знайомими.

З огляду на нашу схильність до перебільшення навіть незначні успіхи інших здаються немислимими перемогами, особливо на тлі кризи середнього віку.

Здається, ніби всі навколо чогось досягли, і лише ти один марнуєш життя даремно.

 

Ти починаєш «молодитися»

Бажання залишатися молодим природне, адже мало хто радий своєму відображенню зі зморшками та потьмянілою шкірою.

Ми намагаємося втекти не лише від старості, а й від зайвої дорослості все життя, а саме під час кризи середнього віку це бажання досягає апогею.

Чоловік намагається повернутися в свою юність або поринути у середовище проживання підлітків цього часу.

Він не тільки одягається не за своїм віком та становищем у суспільстві, принаймні як це прийнято, а й поводиться більш інфантильно. Особлива увага приділяється зовнішній красі тіла.

Відсвяткувавши черговий рік на цій планеті та оцінивши своє відображення у дзеркалі, ти можеш із фанатизмом почати займатися у тренажерному залі, ходити на косметичні процедури тощо.

 

У тебе все частіше виникають думки про сенс життя і смерть

Чим старші люди, тим більше вони думають про те, яке їхнє місце в цьому світі і яку мету має життя.

Це питання стає особливо гострим із приходом кризи середнього віку, оскільки людина розуміє, що за плечима залишилася вагома частина життя.

У цей момент виникають думки про смерть. Чимало людей різко змінюють свій погляд на речі, перетинаючи певний віковий кордон.

Хтось стає віруючим, хоча до цього був затятим атеїстом, інший присвячує себе нестандартним емоційним практикам.

Яким би не був вибір, вже з цього моменту починається своєрідна психологічна підготовка до потойбіччя. Не слід плутати це з депресією.

У депресивному стані думки про смерть викликають психічні порушення, втому та постійний стрес. Що стосується кризи середнього віку питання потойбіччя, швидше, філософський.

 

Тобі хочеться все різко змінити, навіть якщо цього немає потреби

Коли приходить криза середнього віку і усвідомлення, що ти не домігся того, про що мріяв у дитинстві та юності, це змінює все.

Навіть якщо у твоїй родині все ідеально, робота приносить задоволення і, загалом, життя приємне, ти можеш відчути потяг до різких змін.

Це зрозуміло, адже невірна оцінка своїх досягнень жахає, змушує судомно намагатися домагатися хоч чогось, що нав'язується суспільством і масовою культурою.

Саме тому деякі чоловіки купують собі мотоцикл і вирушають у далеку подорож чи наважуються піти з дружної родини до молодої вітряної особи.

 

Ти починаєш робити невластиві тобі дії для отримання задоволення

Наші смаки змінюються до моменту, коли закінчується пубертатний період. Після цього вони буквально кам'яніють і залишаються практично незмінними до кінця життя.

Проте є виняток – криза середнього віку. У цей період життя твої смаки на якийсь час можуть значно помінятися, тому що старі захоплення не приносять задоволення.

Ти можеш помітити, що тебе задовольняє безцільний шопінг, небезпечна їзда чи щось інше, що здавалося раніше дурним.

 

Тобі постійно говорять про кризу середнього віку

Одна справа, коли про це пожартує пара знайомих, та інша, якщо кожен запитує, чи все в тебе гаразд і чому ти так змінився.

Кризу середнього віку легко обчислити стороннім поглядом, тому варто прийняти думку більшості та визнати, що це саме вона.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Шварценеггер в комедии "За что мы убьем Гюнтера" Внешность и здоровье 0 10 признаков, что у тебя низкий тестостерон Юмор 0 55 мужских советов от мужчин Автомобили 0 Развенчиваем популярные мифы об электрокарах Автомобили 0 Volvo планирует полностью перейти на электромобили к 2030 году Секс 0 5 неочевидных вещей, которые могут привести к сексу В курсе 0 Объявлена победительница конкурса "Мисс Вселенная" Карьера 0 Как понять, что вы - зануда Секс 0 Комплексы, которые убивают в тебе мужчину В курсе 0 Lego представила копію Ейфелевої вежі заввишки 1,5 метра В курсе 0 Агента 007 сыграет женщина Юмор 0 5 суровых мужских мстей: как отомстить бывшей за измену Карьера 0 Как понять, что твоя жизнь повернула не туда Карьера 0 12 способов, как сделать свою жизнь проще, чем у большинства В курсе 0 Дэниел Крейг (все-таки) сыграет Джеймса Бонда В курсе 0 HBO Max снимет сериал о враге Бэтмена - Пингвине Секс 0 40 золотых, универсальных, абсолютных правил секса Юмор 0 6 типов мужчин, которыми вы точно не хотите быть Карьера 0 8 причин, по которым ленивые люди завоюют этот мир Психология отношений 0 7 популярных ошибок, которые совершают пользователи сайтов знакомств
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.