ТОП-10 популярных новостей
Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0 6 незвичайних сексуальних практик, які не вимагатимуть серйозної підготовки 20.02.2024 — Секс — 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити 20.02.2024 — Психология отношений — 0 10 норм поведінки в суспільстві, які настав час пеpеглянути 16.02.2024 — Карьера — 0 Що робити, якщо тебе звинувачують у зраді, яку ти не робив 16.02.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак, що дівчина хоче, щоб ти став іншим 15.02.2024 — Психология отношений — 0 Як упоратися з хвилюванням на першому побаченні 14.02.2024 — Психология отношений — 0 6 причин, чому дівчина пропадає після кількох вдалих побачень 13.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Если хотите иметь успех, Вы должны выглядеть так, как будто Вы его имеете.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Як зрозуміти, що ти зіткнувся з кризою середнього віку

16.11.2022 — Карьера
Як зрозуміти, що ти зіткнувся з кризою середнього віку

У певний момент кожна людина усвідомлює, що вона прожила вже вагому частину свого життя. З цією думкою на сцену виходить криза середнього віку.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Зазвичай він трапляється після досягнення 40 років, але є ймовірність його виникнення і раніше, навіть якщо тобі трохи за 30.

Як зрозуміти, що це саме криза середнього віку, а не черговий затяжний стрес?

Є кілька ознак.

 

У тебе все частіше виникають думки про недосконалість свого фізичного та психологічного здоров'я

Коли ти молодий, думки про здоров'я практично не закрадаються в твою голову, або ж тобі здається, що ти здатний витримати будь-які випробування.

Криза середнього віку все змінює. Виникає наростаюча з швидкою швидкістю невпевненість у власній «невразливості», на поверхню випливають психологічні проблеми, які ти довгий час пригнічував позитивним настроєм або байдужим ставленням до себе.

Це відбувається ще й через усвідомлення, що вагома частина життя залишилася позаду.

Давай будемо чесними, мало кому вдається розміняти вік, і якщо взяти за зразок 90 років, навіть 30-річчя вже дорівнює третині, з якої свідоме життя триває лише 25 років.

 

Ти впадаєш у депресивний стан від порівняння свого життя з життям оточуючих

Олександр Македонський помер у 32 роки, перед цим завоювавши чи не весь цивілізований світ, Альберт Ейнштейн розпочав революцію у фізиці у віці 26 років.

Озираючись на такі приклади, більшість чоловіків, які в кращому разі досягли керівної посади в маловідомій компанії, впадають у депресію.

Криза середнього віку — це своєрідна риса, перетинаючи яку, ти починаєш запитувати себе: «А чого я досяг цього моменту?» При цьому ти постійно порівнюєш себе з іншими людьми, не лише з видатними історичними особистостями, а й із родичами та знайомими.

З огляду на нашу схильність до перебільшення навіть незначні успіхи інших здаються немислимими перемогами, особливо на тлі кризи середнього віку.

Здається, ніби всі навколо чогось досягли, і лише ти один марнуєш життя даремно.

 

Ти починаєш «молодитися»

Бажання залишатися молодим природне, адже мало хто радий своєму відображенню зі зморшками та потьмянілою шкірою.

Ми намагаємося втекти не лише від старості, а й від зайвої дорослості все життя, а саме під час кризи середнього віку це бажання досягає апогею.

Чоловік намагається повернутися в свою юність або поринути у середовище проживання підлітків цього часу.

Він не тільки одягається не за своїм віком та становищем у суспільстві, принаймні як це прийнято, а й поводиться більш інфантильно. Особлива увага приділяється зовнішній красі тіла.

Відсвяткувавши черговий рік на цій планеті та оцінивши своє відображення у дзеркалі, ти можеш із фанатизмом почати займатися у тренажерному залі, ходити на косметичні процедури тощо.

 

У тебе все частіше виникають думки про сенс життя і смерть

Чим старші люди, тим більше вони думають про те, яке їхнє місце в цьому світі і яку мету має життя.

Це питання стає особливо гострим із приходом кризи середнього віку, оскільки людина розуміє, що за плечима залишилася вагома частина життя.

У цей момент виникають думки про смерть. Чимало людей різко змінюють свій погляд на речі, перетинаючи певний віковий кордон.

Хтось стає віруючим, хоча до цього був затятим атеїстом, інший присвячує себе нестандартним емоційним практикам.

Яким би не був вибір, вже з цього моменту починається своєрідна психологічна підготовка до потойбіччя. Не слід плутати це з депресією.

У депресивному стані думки про смерть викликають психічні порушення, втому та постійний стрес. Що стосується кризи середнього віку питання потойбіччя, швидше, філософський.

 

Тобі хочеться все різко змінити, навіть якщо цього немає потреби

Коли приходить криза середнього віку і усвідомлення, що ти не домігся того, про що мріяв у дитинстві та юності, це змінює все.

Навіть якщо у твоїй родині все ідеально, робота приносить задоволення і, загалом, життя приємне, ти можеш відчути потяг до різких змін.

Це зрозуміло, адже невірна оцінка своїх досягнень жахає, змушує судомно намагатися домагатися хоч чогось, що нав'язується суспільством і масовою культурою.

Саме тому деякі чоловіки купують собі мотоцикл і вирушають у далеку подорож чи наважуються піти з дружної родини до молодої вітряної особи.

 

Ти починаєш робити невластиві тобі дії для отримання задоволення

Наші смаки змінюються до моменту, коли закінчується пубертатний період. Після цього вони буквально кам'яніють і залишаються практично незмінними до кінця життя.

Проте є виняток – криза середнього віку. У цей період життя твої смаки на якийсь час можуть значно помінятися, тому що старі захоплення не приносять задоволення.

Ти можеш помітити, що тебе задовольняє безцільний шопінг, небезпечна їзда чи щось інше, що здавалося раніше дурним.

 

Тобі постійно говорять про кризу середнього віку

Одна справа, коли про це пожартує пара знайомих, та інша, якщо кожен запитує, чи все в тебе гаразд і чому ти так змінився.

Кризу середнього віку легко обчислити стороннім поглядом, тому варто прийняти думку більшості та визнати, що це саме вона.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 7 причин, почему ты не хочешь съезжаться с девушкой В курсе 0 Вышел первый трейлер «Женщины-Халк» от Marvel Внешность и здоровье 0 ТОП-5 популярных марок виски Секс 0 10 фактов о сексе, которые ты уже не сможешь забыть Звезды 0 Кэндис Свэйнпоул для откровенной черно-белой фотосессии Психология отношений 0 9 тревожных признаков того, что ты стал зависим от отношений Карьера 0 10 безрассудных поступков, которые ты должен совершить хотя бы раз! Секс 0 10 моментов, которые больше всего тревожат женщин во время секса В курсе 0 Милли Бобби Браун и Генри Кавилл в трейлере "Энола Холмс" В курсе 0 Трейлер нового "Хищника" Карьера 0 Работа, о которой ты мечтал в детстве, и чем ты занимаешься сейчас В курсе 0 Трейлер "451 градус по Фаренгейту" по роману Рэя Брэдбери Внешность и здоровье 0 adidas и Parley for the Oceans выпустили капсулу для активного отдыха Внешность и здоровье 0 8 типов людей, которые никогда не приведут свое тело в порядок Звезды 0 Кэндис Свэйнпоул в рекламной кампании Tropic of C Юмор 0 7 привычек, котоpые делают тебя непривлекательным в глазах женщин Автомобили 0 Посмотрите на самый дешевый в мире электромобиль: он стоит всего 100 долларов Звезды 0 Розалия для новой обложки GQ Секс 0 Почему девушка не хочет, чтобы ты делал ей куннилингус Карьера 0 8 звичок, які роблять твоє життя нудним
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.