ТОП-10 популярных новостей
11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

— Я нажрался как свинья... — Пумба, ты и есть свинья. — А, верно. Тимон и Пумба

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

7 ознак того, що твоя продуктивність токсична і приносить більше шкоди, ніж користі

03.01.2024 — Карьера
7 ознак того, що твоя продуктивність токсична і приносить більше шкоди, ніж користі

Продуктивність може приносити користь тільки в тому випадку, якщо ти знаєш міру і дотримуєшся її. Якщо ж ти вступив у гонку за успіх і зважився на багато жертв, ти ризикуєш стати бранцем своєї власної продуктивності, яка стає токсичною.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Замість позитивних результатів та почуття задоволення такий підхід може завдати тобі більше шкоди, ніж користі.

Ось кілька ознак того, що тобі час переглянути свої пріоритети.

 

Ти прагнеш догодити будь-кому

Перша ознака того, що твоя продуктивність насправді отруює тобі життя, — це прагнення отримати чиєсь схвалення чи похвалу. Звісно, людей, які беззастережно присвячують себе роботі, у суспільстві звикли заохочувати.

Вважається, що такі співробітники приносять компанії користь і досягають успіхів у кар'єрі. Але біда: за свою незамінність вони платять дуже високу ціну.

По-перше, вони швидко вигоряють, втрачаючи працездатність. Будь-які ресурси не нескінченні, їх потрібно заповнювати. Якщо ти зациклюєшся тільки на роботі, ставиш її на перше місце, ігноруючи інші свої потреби, ти ризикуєш зрештою опинитися в лікарняній палаті чи кабінеті психіатра.

По-друге, такі співробітники швидко стають легкою метою для маніпуляцій. Якщо ти звик звалювати на свої плечі багато обов'язків, цим активно користуватимуться твої колеги, а також начальство, та й взагалі всі, кому не ліньки.

Ти працюватимеш за «дякую» або за згадку про те, який ти добрий співробітник. Твоє прагнення догодити іншим людям змушуватиме тебе віддавати всі свої сили та час роботи.

 

Ти постійно переробляєш

Продуктивність у багатьох людей чомусь стоїть в одному ряду з переробками.

Бажаючи показати самому собі і всім, хто тебе оточує, який ти чудовий співробітник, ти затримуватимешся на роботі, закінчуватимете деякі завдання вдома, виходитиме у свої вихідні і так далі.

Постійні переробки сильно виснажуватимуть твій організм і негативно позначатимуться на здоров'ї психіки.

Адже чим більше ти працюєш, тим менше часу та сил у тебе залишається на відпочинок, спілкування з близькими, хобі та інші речі, які допомагають тобі відновитись та відчути радість життя.

 

Ти відчуваєш провину за те, що відпочиваєш

Якщо ти не можеш дозволити собі відпочивати: відключатися від робочих чатів у вихідні дні, зі спокійною совістю йти в заслужену відпустку або відмовлятися від додаткових змін, то це тривожна ознака. Те, що ти називаєш продуктивністю, є звичайним уникненням свободи.

Часто так буває, коли ти ставиш свою роботу та кар'єру надто високо, відмовляючись від розвитку інших сфер життя, і в результаті не розумієш, навіщо тобі вихідні та відпустки. Ти не знаєш, на що витрачати час, який у тебе з'явився.

Більше того, тобі може почати здаватися, що час, витрачений на відпочинок, можна було використовувати більш ефективно, наприклад, закінчити робочі завдання або обміркувати нові проекти.

Попереджаємо: твій запас сил не нескінченний, а значить, незабаром через неправильно розставлені пріоритети твоя продуктивність почне стрімко падати, негативно впливаючи не лише на твій стан справ, а й на стан здоров'я.

 

Ти постійно порівнюєш себе з іншими

Продуктивність приносить тобі більше шкоди, ніж користі, якщо ти ґрунтуєш свої вчинки та рішення на бажанні бути кращим за інших.

Постійне порівняння себе з колегами, друзями чи конкурентами ставить тебе в наперед програшне становище, адже ти не знаєш, що насправді ховається за успішними образами оточуючих. У результаті твоя продуктивність може перетворитися на болісну гонку за першість у кар'єрі та заробітку.

Але будь-які досягнення не принесуть тобі радості — завжди знайдеться людина, яка змогла досягти більше, ніж ти. Це означає, що тобі доведеться провести все життя у нескінченних спробах обігнати когось іншого.

 

Ти весь час перебуваєш у стані стресу

Якщо твоя продуктивність, а точніше її наслідки, викликає в тебе тривогу, призводить до появи почуття власної неповноцінності, занурює тебе в стресовий стан, то це сигнал про те, що ти занадто сильно перевантажуєш себе.

В ідеалі, коли ти продуктивний у міру, рівень стресу, навпаки, має знижуватися. Адже це означає, що ти встигаєш виконувати поставлені перед тобою завдання, не затягуєш з дедлайнами, знаєш, коли тобі потрібно зупинитися, і розумно оцінюєш результати своєї праці.

Прагнення встигнути зробити більше за менший проміжок часу, обігнати когось або отримати схвалення штовхає тебе на переробки та змушує зіткнутися з неприємною істиною – завдання завжди були і будуть.

Не настануть часи, коли ти нарешті виконаєш абсолютно все, що від тебе вимагалося. Але це не повинно вводити тебе в стрес і спричиняти тривогу.

 

У тебе немає часу на себе та своїх близьких

Ще один негативний прояв продуктивності – це відсутність у тебе часу на себе та своїх близьких. Проводячи більшу частину життя на роботі, забираючи деякі завдання додому, ігноруючи інші сфери, ти буквально відмовляєшся від усього, що може принести тобі радість.

Нестача часу на себе та спілкування з рідними та друзями призводить до відчуття самотності, ізоляції, втоми, псує стосунки з тими, кого ти любиш.

Не можеш виділити хвилинку на те, щоб дізнатися про самопочуття батьків або у свій вихідний приїхати на свято до близького друга — що ж, навряд чи твоя продуктивність приносить тобі користь. Через багато років ти не шкодуватимеш, що мало працював.

Скоріше, ти будеш з тугою згадувати про те, скільки часу прогаяв, хоча міг би витратити його на найважливіших людей у твоєму житті.

 

Ти переживаєш занепад креативності та нестачу ідей

Прагнення постійно бути продуктивним може забирати у тебе величезну кількість часу, сил та інших ресурсів, які необхідні для того, щоб генерувати нові ідеї та використовувати свій внутрішній потенціал.

Це призводить до того, що тобі стає вкрай складно рости та розвиватися.

Натхнення, креативність і готовність пробувати нові, нестандартні підходи до вирішення проблем доступні лише тим, хто вміє дотримуватись балансу між роботою та відпочинком.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Люди, с которыми тебе лучше не связывать свою жизнь Юмор 0 Почему мужчины обожают нимфеток Внешность и здоровье 0 Коллаборация LEGO и adidas выйдет уже на этой неделе Секс 0 Женские мысли во время орального секса Секс 0 8 советов, котоpые сделают секс на полу идеальным Секс 0 Секс с Буратино: если твоя девушка как полено MC Like 0 Белла Хадид для праздничной коллекции Victoria's Secret Психология отношений 0 8 проблем, з якими ти маєш розібратися до того, як починати серйозні стосунки Автомобили 0 Названы автомобили, которые почти не ломаются Внешность и здоровье 0 adidas Originals представил кеды по мотивам фильма «Один дома» MC Like 0 45-летняя "живая Барби" стала девушкой года Playboy Секс 0 12 откровенных признаний девушек о том, что тебе нужно делать в постели, а что… MC Like 0 GUESS сняли новый кампейн в духе Дикого Запада Карьера 0 8 правил здорового пофигизма, которые помогут сохранять спокойствие в любых… Карьера 0 14 вещей, которые не стоит говорить во время собеседования MC Like 0 Эмили Ратажковски в одном белье в новой рекламе DKNY Психология отношений 0 Чому успіх чоловіка насправді ніяк не залежить від жінки В курсе 0 Зак Ефрон домінує на рингу в трейлері фільму «Залізний кіготь» MC Like 0 Эмили Ратаковски разделась для рекламы DKNY Гаджеты 0 Вещь дня: смартфон с гибким экраном
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.