ТОП-10 популярных новостей
6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0 7 речей, які має знати кожен 25-річний підліток 26.06.2024 — Карьера — 0

Цитаты великих

Есть только два способа прожить жизнь. Первый — будто чудес не существует. Второй — будто кругом одни чудеса.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

7 ознак того, що твоя продуктивність токсична і приносить більше шкоди, ніж користі

03.01.2024 — Карьера
7 ознак того, що твоя продуктивність токсична і приносить більше шкоди, ніж користі

Продуктивність може приносити користь тільки в тому випадку, якщо ти знаєш міру і дотримуєшся її. Якщо ж ти вступив у гонку за успіх і зважився на багато жертв, ти ризикуєш стати бранцем своєї власної продуктивності, яка стає токсичною.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Замість позитивних результатів та почуття задоволення такий підхід може завдати тобі більше шкоди, ніж користі.

Ось кілька ознак того, що тобі час переглянути свої пріоритети.

 

Ти прагнеш догодити будь-кому

Перша ознака того, що твоя продуктивність насправді отруює тобі життя, — це прагнення отримати чиєсь схвалення чи похвалу. Звісно, людей, які беззастережно присвячують себе роботі, у суспільстві звикли заохочувати.

Вважається, що такі співробітники приносять компанії користь і досягають успіхів у кар'єрі. Але біда: за свою незамінність вони платять дуже високу ціну.

По-перше, вони швидко вигоряють, втрачаючи працездатність. Будь-які ресурси не нескінченні, їх потрібно заповнювати. Якщо ти зациклюєшся тільки на роботі, ставиш її на перше місце, ігноруючи інші свої потреби, ти ризикуєш зрештою опинитися в лікарняній палаті чи кабінеті психіатра.

По-друге, такі співробітники швидко стають легкою метою для маніпуляцій. Якщо ти звик звалювати на свої плечі багато обов'язків, цим активно користуватимуться твої колеги, а також начальство, та й взагалі всі, кому не ліньки.

Ти працюватимеш за «дякую» або за згадку про те, який ти добрий співробітник. Твоє прагнення догодити іншим людям змушуватиме тебе віддавати всі свої сили та час роботи.

 

Ти постійно переробляєш

Продуктивність у багатьох людей чомусь стоїть в одному ряду з переробками.

Бажаючи показати самому собі і всім, хто тебе оточує, який ти чудовий співробітник, ти затримуватимешся на роботі, закінчуватимете деякі завдання вдома, виходитиме у свої вихідні і так далі.

Постійні переробки сильно виснажуватимуть твій організм і негативно позначатимуться на здоров'ї психіки.

Адже чим більше ти працюєш, тим менше часу та сил у тебе залишається на відпочинок, спілкування з близькими, хобі та інші речі, які допомагають тобі відновитись та відчути радість життя.

 

Ти відчуваєш провину за те, що відпочиваєш

Якщо ти не можеш дозволити собі відпочивати: відключатися від робочих чатів у вихідні дні, зі спокійною совістю йти в заслужену відпустку або відмовлятися від додаткових змін, то це тривожна ознака. Те, що ти називаєш продуктивністю, є звичайним уникненням свободи.

Часто так буває, коли ти ставиш свою роботу та кар'єру надто високо, відмовляючись від розвитку інших сфер життя, і в результаті не розумієш, навіщо тобі вихідні та відпустки. Ти не знаєш, на що витрачати час, який у тебе з'явився.

Більше того, тобі може почати здаватися, що час, витрачений на відпочинок, можна було використовувати більш ефективно, наприклад, закінчити робочі завдання або обміркувати нові проекти.

Попереджаємо: твій запас сил не нескінченний, а значить, незабаром через неправильно розставлені пріоритети твоя продуктивність почне стрімко падати, негативно впливаючи не лише на твій стан справ, а й на стан здоров'я.

 

Ти постійно порівнюєш себе з іншими

Продуктивність приносить тобі більше шкоди, ніж користі, якщо ти ґрунтуєш свої вчинки та рішення на бажанні бути кращим за інших.

Постійне порівняння себе з колегами, друзями чи конкурентами ставить тебе в наперед програшне становище, адже ти не знаєш, що насправді ховається за успішними образами оточуючих. У результаті твоя продуктивність може перетворитися на болісну гонку за першість у кар'єрі та заробітку.

Але будь-які досягнення не принесуть тобі радості — завжди знайдеться людина, яка змогла досягти більше, ніж ти. Це означає, що тобі доведеться провести все життя у нескінченних спробах обігнати когось іншого.

 

Ти весь час перебуваєш у стані стресу

Якщо твоя продуктивність, а точніше її наслідки, викликає в тебе тривогу, призводить до появи почуття власної неповноцінності, занурює тебе в стресовий стан, то це сигнал про те, що ти занадто сильно перевантажуєш себе.

В ідеалі, коли ти продуктивний у міру, рівень стресу, навпаки, має знижуватися. Адже це означає, що ти встигаєш виконувати поставлені перед тобою завдання, не затягуєш з дедлайнами, знаєш, коли тобі потрібно зупинитися, і розумно оцінюєш результати своєї праці.

Прагнення встигнути зробити більше за менший проміжок часу, обігнати когось або отримати схвалення штовхає тебе на переробки та змушує зіткнутися з неприємною істиною – завдання завжди були і будуть.

Не настануть часи, коли ти нарешті виконаєш абсолютно все, що від тебе вимагалося. Але це не повинно вводити тебе в стрес і спричиняти тривогу.

 

У тебе немає часу на себе та своїх близьких

Ще один негативний прояв продуктивності – це відсутність у тебе часу на себе та своїх близьких. Проводячи більшу частину життя на роботі, забираючи деякі завдання додому, ігноруючи інші сфери, ти буквально відмовляєшся від усього, що може принести тобі радість.

Нестача часу на себе та спілкування з рідними та друзями призводить до відчуття самотності, ізоляції, втоми, псує стосунки з тими, кого ти любиш.

Не можеш виділити хвилинку на те, щоб дізнатися про самопочуття батьків або у свій вихідний приїхати на свято до близького друга — що ж, навряд чи твоя продуктивність приносить тобі користь. Через багато років ти не шкодуватимеш, що мало працював.

Скоріше, ти будеш з тугою згадувати про те, скільки часу прогаяв, хоча міг би витратити його на найважливіших людей у твоєму житті.

 

Ти переживаєш занепад креативності та нестачу ідей

Прагнення постійно бути продуктивним може забирати у тебе величезну кількість часу, сил та інших ресурсів, які необхідні для того, щоб генерувати нові ідеї та використовувати свій внутрішній потенціал.

Це призводить до того, що тобі стає вкрай складно рости та розвиватися.

Натхнення, креативність і готовність пробувати нові, нестандартні підходи до вирішення проблем доступні лише тим, хто вміє дотримуватись балансу між роботою та відпочинком.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Що відбувається з твоїм тілом після 30 і як це виправити Внешность и здоровье 0 9 советов, как держать себя в форме во время новогодних пpаздников Психология отношений 0 Мужик, сделай как надо! Внешность и здоровье 0 Почему девушки перестали считать пивной живот сексуальным Карьера 0 12 признаков, что у тебя хорошее воспитание Психология отношений 0 10 признаков надежных отношений, которые помогают вам становиться лучше Секс 0 11 признаков, что секс - отстой (но она слишком воспитана, чтобы сказать тебе… В курсе 0 Первый трейлер фильма "Человек-паук: Вдали от дома" Звезды 0 День седьмой: Рита Ора для журнала LOVE Секс 0 Когда люди начали мастурбировать? Секс 0 Будущее порнографии В курсе 0 Кейт Бланшетт у першому трейлері фільму «Бордерлендс» MC Like 0 Сара Сампайо для испанского номера GQ Психология отношений 0 10 типов мужчин, которые ненавистны женщинам Юмор 0 П'ять міфів про альфа-самців, або як чоловіки обдурюють один одного Карьера 0 Что бы я ни делал, мой босс всегда недоволен Карьера 0 Як уникнути психології бідняка: 4 лайфхаки Секс 0 5 потаенных эротических фантазий (в которых настоящий мужик не признается) В курсе 0 Аня Тейлор-Джой сыграет наркозависимую шахматистку в новом сериале от Netflix Внешность и здоровье 0 Puma показал кроссовки и худи по мотивам игры Animal Crossing
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.