Цитаты великих

Если хотите иметь успех, Вы должны выглядеть так, как будто Вы его имеете.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Дружина не хоче і все тут. Як живуть сім'ї, де роками немає сексу?

22.09.2023 — Секс
Дружина не хоче і все тут. Як живуть сім'ї, де роками немає сексу?

Виявляється, у кожному сьомому шлюбі статеве життя відсутнє, або поступово сходить на «ні». Це дані США, схожі цифри надає і Франція. Наші дослідники відзначають ту ж тенденцію – людей меншою мірою цікавить статеве питання, причому це стосується неодружених, і одружених.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Але якщо з неодруженими все зрозуміло – ні, і не треба, то як бути з тими, хто в парі, і у кого є партнер, який потребує близькості.

Втім, про все по порядку.

  • 7 відсотків дорослих, які перебувають у шлюбі, не займалися сексом минулого року
  • 4 відсотки не займалися сексом протягом останніх п'яти років
  • І якщо додати тих, у кого це все ж таки трапляється, але вкрай рідко, виходить 14-15 %

Сперечаємося, я знаю, про що ви зараз подумали? Що це люди похилого віку, які за віком і станом здоров'я вибули з цього великого спорту. Однак насправді все набагато складніше. Більшості виявилося 30-40 років.

 

Чому ні?

Постає питання – чому люди у відносно молодому віці обрали добровільний целібат? Відповіді це питання були різними, але основними виявилися такі:

  • відсутність бажання у партнера
  • хвороба
  • зрада
  • погіршення психологічного клімату

 

Чому вони не йдуть?

У нашій культурі прийнято вважати, що секс - це чи не головна ланка відносин, що цементує.

Однак виявилося, що для людей, які продовжують залишатися у шлюбі без статевого життя, це не є головним. 47% опитаних сказали, що в іншому вони мають ідеального партнера.

Але часто виявляється, що за відсутністю сексу стоїть ще щось. Наприклад, матеріальна залежність від партнера чи небажання розлучатися з дітьми. А іноді й низька самооцінка.

Проблему незадоволеності у таких шлюбах вирішує кожен по-різному. У 79% випадків йдеться про мастурбацію, понад чверть опитаних мали коханців, багато хто заводив віртуальні відносини в мережі.

 

Один раз погодиться, тричі відмовить

Більшість дослідників в один голос заявляють про два найбільш значущі чинники - це стрес і рівень доходів. Вони найсильніше впливають на чоловіків, які відмовляються від ласка дружини звичним «вибач, не можу».

Якщо ж говорити про жінок, вони стикаються з проблемою примусового сексу, поступаються чоловікові, шукають компроміси, після чого їхнє лібідо падає в нуль.

Жіноча асексуальність - практично завжди наслідок того, що тіло сприймає як насильство, навіть якщо в суспільстві воно не вважається таким.

Так і виходить, що в підпіллі без сексу мешкає значна частина молодих подружніх пар. Дивно, не бачите? А може, це наше покоління надто переоцінювало секс? Як гадаєте?

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
MC Like 0 Фото дня: немецкий Playboy поместил на обложку 21-летнего трансгендера В курсе 0 В Японии запустили автобусы со «спальными» местами Секс 0 Секс в одно лицо Юмор 0 Что твоя любимая начинка для пиццы скажет о твоих предпочтениях в девушках Звезды 0 Michelle Anrade для ноябрьской обложки XXL Психология отношений 0 Почему нас привлекает тайная сексуальная связь В курсе 0 Финальный трейлер "Черной вдовы" Секс 0 Латексные перчатки, костюмы и ступни: природа фетишизма Автомобили 0 Какое топливо можно покупать по талонам в Украине? MC Like 0 Фріда Осен у спекотній літній кампанії купальників Beach Bunny Юмор 0 Краткая инструкция по знакомству с женщинами для самых застенчивых В курсе 0 Джонни Депп в первом трейлере "Города лжи" В курсе 0 Netflix показал тизер третьего сезона сериала «Любовь. Смерть. Роботы» Карьера 0 4 фразы, которыми ты убеждаешь себя ничего не делать MC Like 0 Белла Хадид и виртуальный модель в рекламе Calvin Klein Юмор 0 #говоритмужчина: почему феминистки вечно всем недовольны? Внешность и здоровье 0 Vans выпустили коллекцию вместе с Музеем современного искусства в Нью-Йорке Юмор 0 Классификация нищебродов В курсе 0 Скарлетт Йоханссон и Рэйчел Вайс в новом трейлере фильма "Черная Вдова" Психология отношений 0 7 признаков, что твоя девушка верна тебе и нет поводов для ревности
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.