ТОП-10 популярных новостей
8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0 6 причин, чому ти почуваєшся незручно, коли фліртуєш, і як позбутися цього… 07.06.2024 — Психология отношений — 0 Чи може секс замінити тренування 07.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 8 причин, чому ти надмірно відвертий у спілкуванні 05.06.2024 — Карьера — 0 10 причин чоловічого нещастя: чому буває еректильна дисфункція? 05.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 10 ознак, що дівчина набагато розумніша, ніж здається на перший погляд 04.06.2024 — Психология отношений — 0 Жінки, які на все готові заради чоловічої компанії (на думку чоловіків) 03.06.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Абсурдно делить людей на хороших и плохих. Люди бывают или забавные, или занудные. Орихара Изая

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Дружина не хоче і все тут. Як живуть сім'ї, де роками немає сексу?

22.09.2023 — Секс
Дружина не хоче і все тут. Як живуть сім'ї, де роками немає сексу?

Виявляється, у кожному сьомому шлюбі статеве життя відсутнє, або поступово сходить на «ні». Це дані США, схожі цифри надає і Франція. Наші дослідники відзначають ту ж тенденцію – людей меншою мірою цікавить статеве питання, причому це стосується неодружених, і одружених.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Але якщо з неодруженими все зрозуміло – ні, і не треба, то як бути з тими, хто в парі, і у кого є партнер, який потребує близькості.

Втім, про все по порядку.

  • 7 відсотків дорослих, які перебувають у шлюбі, не займалися сексом минулого року
  • 4 відсотки не займалися сексом протягом останніх п'яти років
  • І якщо додати тих, у кого це все ж таки трапляється, але вкрай рідко, виходить 14-15 %

Сперечаємося, я знаю, про що ви зараз подумали? Що це люди похилого віку, які за віком і станом здоров'я вибули з цього великого спорту. Однак насправді все набагато складніше. Більшості виявилося 30-40 років.

 

Чому ні?

Постає питання – чому люди у відносно молодому віці обрали добровільний целібат? Відповіді це питання були різними, але основними виявилися такі:

  • відсутність бажання у партнера
  • хвороба
  • зрада
  • погіршення психологічного клімату

 

Чому вони не йдуть?

У нашій культурі прийнято вважати, що секс - це чи не головна ланка відносин, що цементує.

Однак виявилося, що для людей, які продовжують залишатися у шлюбі без статевого життя, це не є головним. 47% опитаних сказали, що в іншому вони мають ідеального партнера.

Але часто виявляється, що за відсутністю сексу стоїть ще щось. Наприклад, матеріальна залежність від партнера чи небажання розлучатися з дітьми. А іноді й низька самооцінка.

Проблему незадоволеності у таких шлюбах вирішує кожен по-різному. У 79% випадків йдеться про мастурбацію, понад чверть опитаних мали коханців, багато хто заводив віртуальні відносини в мережі.

 

Один раз погодиться, тричі відмовить

Більшість дослідників в один голос заявляють про два найбільш значущі чинники - це стрес і рівень доходів. Вони найсильніше впливають на чоловіків, які відмовляються від ласка дружини звичним «вибач, не можу».

Якщо ж говорити про жінок, вони стикаються з проблемою примусового сексу, поступаються чоловікові, шукають компроміси, після чого їхнє лібідо падає в нуль.

Жіноча асексуальність - практично завжди наслідок того, що тіло сприймає як насильство, навіть якщо в суспільстві воно не вважається таким.

Так і виходить, що в підпіллі без сексу мешкає значна частина молодих подружніх пар. Дивно, не бачите? А може, це наше покоління надто переоцінювало секс? Як гадаєте?

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 А у вас есть энергия большого члена? Звезды 0 Лили Роуз Депп в фотосъёмке для Wonderland Magazine Секс 0 Можна хвалитися: уролог розповів, який член вважається великим, а який маленьким Секс 0 6 міфів про зради, спростовані наукою В курсе 0 Трейлер нового сезона Grand Tour Юмор 0 Как вычислить шлюху Карьера 0 10 нетипових речей, які говорять про те, що ти живеш у своє задоволення В курсе 0 Тильда Суинтон и Билл Мюррей в зомби-комедии "Мертвые не умирают" Юмор 1 50 признаков того, что женщине не хватает секса Юмор 0 #говоритмужчина: если у Вас нету тещи Психология отношений 0 11 ознак, що твоя дівчина зустрічається з кимось ще Секс 0 Почему мужчины преувеличивают количество своих партнерш В курсе 0 У Японії створюють машину для «прання» людей Внешность и здоровье 0 17 простых и надёжных способов повысить потенцию без таблеток В курсе 0 Второй трейлер фильма "Человек-паук: Вдали от дома" Внешность и здоровье 0 Converse выпустил коллекцию кед с надписями-аффирмациями Карьера 0 4 способа избежать драки на улице В курсе 0 Сальма Хайек, Александр Скарсгард и Джесси Айзенберг в трейлере "Операция… В курсе 0 Amazon показала отрывок превью сериала «Властелин колец: Кольца власти» Карьера 0 Як навчитися відмовляти людям
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.