Цитаты великих

Абсурдно делить людей на хороших и плохих. Люди бывают или забавные, или занудные. Орихара Изая

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Як зберегти пристрасть у стосунках із дружиною?

11.04.2023 — Секс
Як зберегти пристрасть у стосунках із дружиною?

Якщо жінка за все відповідає, то вона головна? Так не піде! Чоловік – усьому голова! І в ліжку теж!

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Отже, перепишемо ці рекомендації так, щоб вони відповідали гордому званню царя звірів.

 

Підвищуй свою фізичну привабливість для дружини

Пам'ятай, що в цілому час працює проти тебе, тому що, по-перше, все приїдається і пристрасть йде. По-друге, ти й сам не молодієш.

Стеж за своїм здоров'ям, вагою та охайністю. Хоча навіть якщо в тебе немає жодної дружини, все одно слідкуй, замість того, щоб вигадувати казки про те, що привабливість жінкам не важлива, зовсім-зовсім, а потрібен їм гаманець.

Між новим телефоном та новими зубами вибирай зуби.

 

Стань для дружини гаремом в одній особі

Як ти знаєш, жінки люблять розмаїтість не менше за чоловіків, тому на тебе чекає складне завдання – стати для жінки кимось новеньким. Це не означає, що ти маєш щодня зустрічати її то в костюмі капітана, то в костюмі пожежника.

Але запросити її в нове місце на відпочинок, змінити обстановку, виїхавши в готель, витягнути свою дружину на побачення, як 20 років тому - чудова ідея.

 

Прагни до незалежності від дружини

Якщо дружина знає, що ти нікуди не дінешся від неї, то твій рейтинг падає. Максимальна незалежність у побуті змусить дружину напружитись. Якщо ти сам миєш свою тарілку, підлогу і можеш упорядкувати свій одяг, це дуже добре.

Крім того, без жартів, чоловіки, які сидять удома, поки дами працюю, зараз такі вже є, я знаю, будьте обережнішими з грошима – добре б зберігати можливість заробити собі на життя.

 

Не виявляй зайву агресію, наполягаючи на тому, що тобі потрібно

Не складай графіки, не виставляй жорсткі вимоги: мені треба те й це, крутись як хочеш. Це найвірніший спосіб вбити лібідо, який я знаю.

І так, переваги можуть бути не тільки в тебе. Якщо ти не знаєш, що саме воліє твоя дружина, ти, м'яко кажучи, не розумний.

 

Не ставай «татком», від якого неможливо втекти

Сексуальна привабливість народжується зі свободи, і ніколи з підкорення. Встановивши диктатуру, скориставшись залежністю дружини, можна легко випасти з ролі героя-коханця.

Не ставай «синочком», якому потрібні вказівки, щоб щось зробити вдома або вибрати вектор розвитку – це вб'є пристрасть ще швидше.

І звичайно не перекладайте цю частину життя тільки на дружину. Читайте, просвічуйтесь, удосконалюйтесь. Це спільна творчість. Якщо хтось везе цей віз сам, дуже скоро він втомиться і вигорить назавжди.

 

Як вам поради. Що б ви додали сюди?

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 В Испании придумали чай со вкусами разных вариантов апокалипсиса Секс 0 Исторические секс-традиции, о которых страшно вспоминать Карьера 0 9 признаков того, что ты не готов увеличивать свой доход В курсе 0 Ставки на футбол - як бути найкращим у спорті номер один Автомобили 0 Шотландцы создали автомобиль, который ездит на виски Звезды 0 Джоан Смоллс и Ирина Шейк в рекламной кампании Ivy Park x adidas MC Like 0 Алексис Рен демонстрирует купальники для Sports Illustrated Психология отношений 0 12 самых главных проблем в отношениях, с которыми сталкивается большинство пар Звезды 0 Ирина Шейк снялась обнаженной с рыбой в руках Внешность и здоровье 0 10 заблуждений о человеческом теле, которые не стоит озвучивать в приличном… Звезды 0 Ники Минаж и все ее прелести в новом клипе "Chun-Li" Звезды 0 Старшая дочь Юэна Макгрегора снялась в кампании бельевого бренда Bluebella Автомобили 0 Новый LAND ROVER DISCOVERY, новые возможности драйва Карьера 0 16 простых вещей, которые доказывают, что все мы немного странные Секс 0 Почему девушка не хочет, чтобы ты делал ей куннилингус В курсе 0 Тимоти Шаламе идет в бой в трейлере драмы "Король" Звезды 0 Эмбер Валлетта в откровенной сьемке Lui Magazine Секс 0 Загадка женской анатомии Юмор 0 Мужские правила ужина на пеpвом свидании Вокруг света 0 Лондон официально назван «самым возбужденным» городом в мире
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.