Цитаты великих

Нельзя планировать жизнь - спланированная жизнь перестает быть жизнью и превращается в сплошное ожидание.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Як зберегти пристрасть у стосунках із дружиною?

11.04.2023 — Секс
Як зберегти пристрасть у стосунках із дружиною?

Якщо жінка за все відповідає, то вона головна? Так не піде! Чоловік – усьому голова! І в ліжку теж!

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Отже, перепишемо ці рекомендації так, щоб вони відповідали гордому званню царя звірів.

 

Підвищуй свою фізичну привабливість для дружини

Пам'ятай, що в цілому час працює проти тебе, тому що, по-перше, все приїдається і пристрасть йде. По-друге, ти й сам не молодієш.

Стеж за своїм здоров'ям, вагою та охайністю. Хоча навіть якщо в тебе немає жодної дружини, все одно слідкуй, замість того, щоб вигадувати казки про те, що привабливість жінкам не важлива, зовсім-зовсім, а потрібен їм гаманець.

Між новим телефоном та новими зубами вибирай зуби.

 

Стань для дружини гаремом в одній особі

Як ти знаєш, жінки люблять розмаїтість не менше за чоловіків, тому на тебе чекає складне завдання – стати для жінки кимось новеньким. Це не означає, що ти маєш щодня зустрічати її то в костюмі капітана, то в костюмі пожежника.

Але запросити її в нове місце на відпочинок, змінити обстановку, виїхавши в готель, витягнути свою дружину на побачення, як 20 років тому - чудова ідея.

 

Прагни до незалежності від дружини

Якщо дружина знає, що ти нікуди не дінешся від неї, то твій рейтинг падає. Максимальна незалежність у побуті змусить дружину напружитись. Якщо ти сам миєш свою тарілку, підлогу і можеш упорядкувати свій одяг, це дуже добре.

Крім того, без жартів, чоловіки, які сидять удома, поки дами працюю, зараз такі вже є, я знаю, будьте обережнішими з грошима – добре б зберігати можливість заробити собі на життя.

 

Не виявляй зайву агресію, наполягаючи на тому, що тобі потрібно

Не складай графіки, не виставляй жорсткі вимоги: мені треба те й це, крутись як хочеш. Це найвірніший спосіб вбити лібідо, який я знаю.

І так, переваги можуть бути не тільки в тебе. Якщо ти не знаєш, що саме воліє твоя дружина, ти, м'яко кажучи, не розумний.

 

Не ставай «татком», від якого неможливо втекти

Сексуальна привабливість народжується зі свободи, і ніколи з підкорення. Встановивши диктатуру, скориставшись залежністю дружини, можна легко випасти з ролі героя-коханця.

Не ставай «синочком», якому потрібні вказівки, щоб щось зробити вдома або вибрати вектор розвитку – це вб'є пристрасть ще швидше.

І звичайно не перекладайте цю частину життя тільки на дружину. Читайте, просвічуйтесь, удосконалюйтесь. Це спільна творчість. Якщо хтось везе цей віз сам, дуже скоро він втомиться і вигорить назавжди.

 

Як вам поради. Що б ви додали сюди?

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Вышел первый трейлер фильма "Мортал Комбат" Вокруг света 0 7 мест в мире, которые местные жители обходят стороной Вокруг света 0 Вакансия дня: в Швеции ищут волонтера, который будет неделю смотреть кино на… Вокруг света 0 Составлен рейтинг стран счастья В курсе 0 Как освещение влияет на работоспособность и эффективность В курсе 0 Вышел первый трейлер блокбастера "Годзилла против Конга" В курсе 0 Ники Минаж танцует тверк в ванне с молоком в новом клипе "Good Form" В курсе 0 Объявлена победительница конкурса "Мисс Вселенная" Звезды 0 Сідні Суїні в спокусливій зйомці ELLE Секс 0 Всегда готов или нужны ли мужчинам секс-игрушки Звезды 0 Соблазнительная Летиция Каста в съемке Madame Figaro Секс 0 Чим шкідливо порно, а чим корисно Звезды 0 Кэндис Свэйнпоул для новой рекламной кампании Tropic of C Карьера 0 Хорошие качества, которые мы теряем с возрастом Автомобили 0 Шесть Nissan адаптировали под вселенную "Звездных войн" Секс 0 8 правил первого секса с новым партнером Психология отношений 0 Чего хочет твоя девушка (но никогда не попросит) Психология отношений 0 Трудности отношений с бывшей девушкой твоего друга Карьера 0 Как общество превратило мужчин в сопливых ничтожеств Карьера 0 Ученые: красивые и харизматичные, забудьте о карьере и готовьтесь к увольнению!
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.