Цитаты великих

Одним из главных признаков cчастья и гармонии является полное отсутствие потребности кому-то что-то доказывать.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

8 ознак того, що твоя робота знижує якість життя

30.03.2023 — Карьера
8 ознак того, що твоя робота знижує якість життя

В ідеалі робота має робити твоє життя краще – дозволяти тобі задовольняти свої потреби та бажання, розвиватися у вибраній сфері, розкривати свій внутрішній потенціал, а також створювати комфортні умови для життя.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

На жаль, так буває не завжди. У деяких випадках саме робота стає причиною того, що ти емоційно вигораєш, турбуєшся або ненавидиш свої будні. Зрештою ти тримаєшся за своє робоче місце лише тому, що тобі потрібні гроші.

Зниження якості життя відбувається поступово, тому не завжди можна вчасно помітити цей процес та якось на нього вплинути.

Зазвичай людина приходить до тями лише тоді, коли більше не може ігнорувати проблеми і майже повністю втрачає працездатність.

Ми зібрали кілька ознак того, що твоя робота негативно впливає на якість життя.

 

Ти важко знаходиш час і сили на особисте життя

В ідеалі робота не повинна ніяк заважати твого особистого життя. У тебе мають бути хобі, час та сили на те, щоб підтримувати стосунки з близькими, приділяти увагу своєму здоров'ю тощо.

Щоб твоє життя було повноцінним, а ти сам був задоволений його якістю, тобі потрібно рівномірно вкладатися у всі його сфери.

Якщо після роботи ти відчуваєш себе настільки вимотаним, що не можеш нічого робити і мрієш лише повернутися додому та впасти на диван – це ненормально. У такому разі можна з упевненістю сказати, що твоя робота сильно знижує твою якість життя.

Або ти переробляєш і не встигаєш відновлювати сили, або ти змушуєш себе займатися тим, що тобі не подобається, тим самим витрачаючи набагато більше ресурсів.

 

Ти змушений працювати в токсичному колективі

Не варто недооцінювати вплив колективу на якість життя.

Люди, з якими ти працюєш пліч-о-пліч, знаходяться з тобою поруч загалом навіть більше часу, ніж твої рідні, друзі чи дівчина. Причому якщо ти не видальник, у тебе немає можливості убезпечитися від них, уникнути взаємодії з ними.

Тому так важливо, щоб колектив був тобі приємний чи хоча б щоб ти ставився до цих людей нейтрально.

Якщо ж тобі не пощастило і ти ділиш робочий простір із токсичними колегами, не думай, що це ніяк не відбивається на твоєму стані.

Ти частіше відчуваєш тривогу та стрес, легше дратуєшся і несеш негативні емоції та напругу з офісу прямо додому, до своїх близьких.

 

Ти ненавидиш свої будні

Ненависть до буднів, якщо вона зберігається в тебе постійно і не залежить від ступеня твоєї завантаженості – це явна ознака того, що ти ненавидиш свою роботу.

Типові супутні ознаки того, що ти почуваєшся не на своєму місці – це небажання вставати вранці, поганий настрій, доки ти не вийдеш з офісу, спроби вбити час замість того, щоб виконувати робочі завдання.

Чим довше ти працюєш там, де тобі не подобається – тим сильнішою в тобі стає твоя ненависть.

У будні ти не живеш, а виживаєш, рятуючись лише думками про швидкий наступ вихідних. Так і минає більша частина твого життя – у спробах прискорити безглузді робочі дні.

 

Твоєї зарплати вистачає лише на задоволення твоїх базових потреб

Єдине, що може хоч якось врятувати складну, не дуже цікаву або просто нелюбиму роботу – це гідна заробітна плата.

Якщо ти отримуєш достатньо для того, щоб закривати всі свої основні потреби і разом з цим можеш задовольняти свої бажання, хай навіть не одразу, а підзбиравши трохи – ти можеш дозволити собі жити добре.

Якщо ж єдине, на що тобі вистачає грошей – це їжа, плата за житло, погашення комунальних платежів та купівля сезонного одягу, так довго протягнути буде нестерпно складно.

Ти працюватимеш не для того, щоб жити, а для того, щоб не дати собі померти. Звичайно, ні про яке створення комфортних умов у такому разі не може бути й мови.

 

Ти розумієш, що твоя думка нікому не цікава

Якщо на своєму робочому місці ти почуваєшся невидимкою – розумієш, що твоя думка нікому не важлива і до тебе ніколи не прислухаються, це залишає незабутній відбиток і на особисте життя.

В цілому, твоя самооцінка може сильно знизитися, адже ти не відчуватимеш свою значущість.

Твоя думка не матиме ваги на роботі, що призведе тебе до думок про те, що ніхто в принципі не збирається її враховувати.

 

Від тебе вимагають ідеальних результатів

Будь-який грамотний керівник розуміє, що ідеалу не існує. Не можна вимагати від людини ідеальних результатів, оскільки це нездійсненне завдання.

Якщо твоє начальство постійно незадоволене тим, як ти робиш свою роботу, хоча ти розумієш, що об'єктивно дійшов високих результатів – краще задумайся про звільнення.

Серйозно, постійні закиди про те, що ти намагався недостатньо, не пройдуть непоміченими.

Ти будеш перебувати в стані стресу, почнеш відчувати тривогу щоразу перед здаванням проекту або зустріччю з босом, у результаті це позначиться на твоєму фізичному та психічному здоров'ї.

Щоб запобігти цьому, тобі необхідно вберегти себе від тиску.

 

Ти не знаходиш застосування своїх талантів і здібностей у робочих завданнях

В ідеалі для того, щоб робота тобі подобалася і задовольняла твої запити, важливо обирати ту посаду та ту компанію, які дадуть тобі можливість застосовувати свої таланти та здібності.

Тоді працювати тобі буде легко та з цікавістю.

В іншому випадку доведеться змушувати себе виконувати професійні завдання через силу. Тим самим витрачати на роботу значно більше часу та сил, ніж ти міг би.

 

Ти постійно стикаєшся з вигорянням

Саме по собі вигоряння не говорить про те, що твоя робота псує якість життя.

Воно може статися тоді, коли ти надто перепрацюєш, перенервуєш або просто тимчасово забудеш, заради чого взагалі ти працюєш.

Інша річ, якщо ти стикаєшся з вигорянням постійно – це вже ознака, що щось глобально не таке.

Вигоряння щомісяця чи кілька місяців має підштовхнути тебе до думок у тому, щоб щось змінити своєї професійної діяльності.

Необов'язково йти на крайнощі і відразу подавати заяву на звільнення. Іноді досить просто вибудувати особисті кордони у спілкуванні з колегами чи начальством або знизити повсякденне навантаження, якщо це можливо.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 #лайфхак: как мирно расстаться после пары свиданий Звезды 0 Сара Сампайо в рекламній кампанії BIKINI LOVERS Юмор 0 Найкращі поради про стосунки та шлюб, які ми чули Внешность и здоровье 0 8 вещей, которые нельзя делать после 30-ти Секс 0 Названо точное число людей, с которыми вам надо переспать Внешность и здоровье 0 10 вещей, которые я понял, когда не пил все лето Карьера 0 8 ознак того, що твоя робота знижує якість життя Вокруг света 0 Названо найбільш сексуально розбещені країни Юмор 1 Вегетарианство, мягкое порно, зима и еще 55 глупейших вещей на свете Звезды 0 Кэндис Свэйнпоул для рекламной кампании Tropic of C Карьера 0 7 профессий из прошлого, по сравнению с которыми твоя работа - просто отдых Юмор 0 Как завести курортный роман: обучающее пособие с советами самих девушек Карьера 0 11 вещей, которые важно успеть сделать до наступления Нового года Психология отношений 1 Как понять женщину и не сойти с ума В курсе 0 Ставки на футбол онлайн в Париматч - исходы, форы, тоталы с топовыми… Внешность и здоровье 0 Правда о шапках и соплях. Проверяем страшилки, которыми нас пугали родители Карьера 0 9 вещей, которые ты не должен менять из-за критики окружающих Юмор 0 #говоритмужчина: кому я всем обязан? Девушкам! Вокруг света 0 В Киото появились павильоны, где можно делать то, что запрещено Карьера 0 Что не так с историями успеха
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.