ТОП-10 популярных новостей
7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0 6 незвичайних сексуальних практик, які не вимагатимуть серйозної підготовки 20.02.2024 — Секс — 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити 20.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Скорость еще никого не убивала. Внезапная остановка-вот что убивает. Jeremy Clarkson

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Як зрозуміти, що ти насправді не реаліст, а песиміст

29.03.2023 — Карьера
Як зрозуміти, що ти насправді не реаліст, а песиміст

Багато хто з песимістів люблять називати себе реалістами, підкреслюючи, що вони не надумують негативні думки, а лише сприймають ситуацію такою, яка вона справді є.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Однак у більшості випадків це лише спроба виправдати себе. Песимістам і справді здається, що все і завжди погано, це особливість їх мислення полягає в тому, що вони вірять у найгірший результат, який станеться, незалежно від того, чи намагатимуться вони завадити цьому.

Хоча на перший погляд може здатися, що песимісти та реалісти схожі між собою, ця думка є помилковою. Реалісти, на відміну від перших, завжди намагаються розглянути ситуацію з різних боків.

Саме це допомагає їм формувати об'єктивну думку та приймати ті рішення, які наближають їх до позбавлення від проблеми та досягнення бажаного результату.

Якщо ти хочеш, нарешті, визначитися, хто ти – реаліст чи песиміст, читай пункти нижче.

 

Роблячи прогноз, ти завжди припускаєш найгірше

Реаліст завжди ретельно аналізує ситуацію та розглядає всі можливі варіанти її розвитку. Не лише негативні, а й позитивні.

Це допомагає йому не впадати у відчай раніше часу і робити все, що в його силах, щоб не допустити небажаного результату.

Якщо ж ти, роблячи прогноз на майбутнє, завжди маєш на увазі лише найгірше – ти не реаліст, а песиміст. Причому таким чином ти заганяєш себе в замкнене коло, яке лише підтверджує твій негативний погляд на світ.

Перебуваючи в очікуванні чогось поганого, ти зациклюєшся на цьому, ігноруєш будь-які можливості щось змінити, в результаті отримуєш саме той результат, на який ти себе налаштовував.

Розірвати цей ланцюжок, не визнавши, що ти необ'єктивний у своїх оцінках, ніяк не вийде.

 

Ти ділиш мир на чорне та біле

Реалісти не ділять світ на чорне та біле. Вони чудово знають, що існує набагато більше відтінків.

Тому вони намагаються бути якомога обережнішими у своїх оцінках і робити висновки лише після того, як зберуть досить різноманітну інформацію для цього.

Щодо песимістів – у них все набагато простіше. Є те, що однозначно добре і є те, що погано. Третього не дано.

Якщо ти категоричний у своїх оцінках і тебе важко переконати поглянути на звичні речі під іншим кутом, швидше за все, маєш негативний погляд на світ.

Коли ти навмисно уникаєш складніших поділів, до спрощення своєї палітри сприйняття ситуацій, ти відмовляєшся сприймати навколишню реальність такою, якою вона є.

 

Ти болісно сприймаєш будь-яку проблему, з якою стикаєшся

Для тих, хто намагається оцінювати все, що з ним відбувається, об'єктивно, проблема – лише тимчасова перешкода, яку можна усунути чи оминути.

Реалісти не впадають у ступор при перших складностях, не йдуть у себе, переживаючи через те, що сталося, і не ставлять хрест на тому, чим займалися, не бажаючи брати на себе відповідальність.

Вони дають оцінку ситуації та швидко приймаються за активні дії. Песимістично налаштовані люди кожну навіть найменшу проблему сприймають вкрай болісно.

Вони часто гіперболізують її, малюють в уяві страшні наслідки, з якими їм доведеться зіткнутися у разі невдачі, і приходять до висновку, що їм безглуздо намагатися щось зробити.

 

Ти часто навіть не намагаєшся що-небудь зробити через свою впевненість у тому, що це безглуздо

Реаліст розуміє: якщо його щось не влаштовує, то треба це міняти. Навіть якщо в результаті нічого не вийде, можна буде зі спокійною совістю визнати, що він зробив усе можливе.

Песиміст, швидше за все, не стане навіть пробувати щось зробити. Він буде впевнений, що це абсолютно безглуздо.

Щоб підкріпити свою впевненість, він почне шукати різні виправдання своєму бездіяльності. Варто сказати, що це зазвичай виходить у нього найкраще.

 

Ти вважаєш, що від тебе нічого не залежить

Реалісти беруть той факт, що частина успіху залежить від них самих і ще частина – від збігу обставин, на які вони ніяк не можуть вплинути. Тому вони не знімають із себе відповідальності, приймаючись за здійснення будь-якого плану.

Роблячи все можливе, вони сподіваються, що зовнішні фактори не завадять їм досягти успіху в починанні. Песимісти впевнені, що від них мало що залежить. Вони перебувають у полоні в обставин, які найчастіше складаються над їх користь.

Навколишні люди підводять їх у найвідповідальніший момент, автобуси спізнюються, важливі зустрічі скасовують, та й взагалі результат будь-якої справи вирішено долею вже давно, і якщо щось іде не так – цього не змінити.

З такою впевненістю у фаталізмі вони справді не мають шансів на позитивні результати.

 

Ти не залишаєш свою зону комфорту

Реалісти знають: у деяких випадках варто залишити зону комфорту. Вони приймають це рішення усвідомлено, бажаючи змінити життя на краще, досягти великих успіхів, спробувати себе в чомусь новому.

Вони вважають такий ризик необхідним і визнають, що тривале перебування у зоні комфорту впливає на них негативно, не даючи виявляти внутрішній потенціал. Песимісти в жаху від однієї думки, що доведеться залишити звичне життя і змінити в ньому хоч щось.

Вони міцно тримаються за все, що їм добре знайоме — за умови, роботу, оточення тощо. І навіть тоді, коли в глибині душі усвідомлюють: їхнє життя не приносить їм почуття задоволення.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 Как и когда девушка понимает, что у тебя с ней все сеpьезно Юмор 0 12 реальных историй о самых идиотских в мире свиданиях Секс 0 Секс: страхи, которые появляются в постели В курсе 0 Джон Малкович против Джуда Лоу в трейлере "Нового Папы" Юмор 0 7 вещей, которые женщинам нравятся (хотя они говорят, что нет) Секс 0 Пунктуация для взрослых. Как найти точку G и воспользоваться ей Карьера 0 13 вещей, из-за которых мы чувствуем себя мужественнее (но не признаёмся в этом) Карьера 0 13 причин, почему неудача значит гораздо больше, чем успех Внешность и здоровье 0 adidas и C.P. Company создали коллекцию Карьера 0 6 споров, в которых невозможно победить Секс 0 Счастье в неведении: как выглядит секс в 20 лет Карьера 0 10 запретов, которые сделают тебя свободным и выведут твою жизнь на новый… Секс 0 Латексные перчатки, костюмы и ступни: природа фетишизма Юмор 0 30 и один вывод, которые я сделал пожив в женском общежитии MC Like 0 Playboy впервые поместил модель plus size на обложку В курсе 0 «Автомобильный Shazam»: создали приложение, определяющее автомобили по внешнему… MC Like 0 Роскошная Вита Сидоркина для Sports Illustrated Swimsuit 2018 Внешность и здоровье 0 Переезд в Калифорнию и кастрация: как стать долгожителем Психология отношений 0 Счастливы врозь или Правила хорошего и красивого развода Звезды 0 Ріанна для нової рекламної кампанії Savage x Fenty
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.