ТОП-10 популярных новостей
6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0 7 речей, які має знати кожен 25-річний підліток 26.06.2024 — Карьера — 0

Цитаты великих

Я знаю, что ты боишься разочаровать меня, но я хочу тебя успокоить, потому что мои ожидания относительно тебя и так невысоки! Шелдон Купер

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Як зрозуміти, що ти насправді не реаліст, а песиміст

29.03.2023 — Карьера
Як зрозуміти, що ти насправді не реаліст, а песиміст

Багато хто з песимістів люблять називати себе реалістами, підкреслюючи, що вони не надумують негативні думки, а лише сприймають ситуацію такою, яка вона справді є.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Однак у більшості випадків це лише спроба виправдати себе. Песимістам і справді здається, що все і завжди погано, це особливість їх мислення полягає в тому, що вони вірять у найгірший результат, який станеться, незалежно від того, чи намагатимуться вони завадити цьому.

Хоча на перший погляд може здатися, що песимісти та реалісти схожі між собою, ця думка є помилковою. Реалісти, на відміну від перших, завжди намагаються розглянути ситуацію з різних боків.

Саме це допомагає їм формувати об'єктивну думку та приймати ті рішення, які наближають їх до позбавлення від проблеми та досягнення бажаного результату.

Якщо ти хочеш, нарешті, визначитися, хто ти – реаліст чи песиміст, читай пункти нижче.

 

Роблячи прогноз, ти завжди припускаєш найгірше

Реаліст завжди ретельно аналізує ситуацію та розглядає всі можливі варіанти її розвитку. Не лише негативні, а й позитивні.

Це допомагає йому не впадати у відчай раніше часу і робити все, що в його силах, щоб не допустити небажаного результату.

Якщо ж ти, роблячи прогноз на майбутнє, завжди маєш на увазі лише найгірше – ти не реаліст, а песиміст. Причому таким чином ти заганяєш себе в замкнене коло, яке лише підтверджує твій негативний погляд на світ.

Перебуваючи в очікуванні чогось поганого, ти зациклюєшся на цьому, ігноруєш будь-які можливості щось змінити, в результаті отримуєш саме той результат, на який ти себе налаштовував.

Розірвати цей ланцюжок, не визнавши, що ти необ'єктивний у своїх оцінках, ніяк не вийде.

 

Ти ділиш мир на чорне та біле

Реалісти не ділять світ на чорне та біле. Вони чудово знають, що існує набагато більше відтінків.

Тому вони намагаються бути якомога обережнішими у своїх оцінках і робити висновки лише після того, як зберуть досить різноманітну інформацію для цього.

Щодо песимістів – у них все набагато простіше. Є те, що однозначно добре і є те, що погано. Третього не дано.

Якщо ти категоричний у своїх оцінках і тебе важко переконати поглянути на звичні речі під іншим кутом, швидше за все, маєш негативний погляд на світ.

Коли ти навмисно уникаєш складніших поділів, до спрощення своєї палітри сприйняття ситуацій, ти відмовляєшся сприймати навколишню реальність такою, якою вона є.

 

Ти болісно сприймаєш будь-яку проблему, з якою стикаєшся

Для тих, хто намагається оцінювати все, що з ним відбувається, об'єктивно, проблема – лише тимчасова перешкода, яку можна усунути чи оминути.

Реалісти не впадають у ступор при перших складностях, не йдуть у себе, переживаючи через те, що сталося, і не ставлять хрест на тому, чим займалися, не бажаючи брати на себе відповідальність.

Вони дають оцінку ситуації та швидко приймаються за активні дії. Песимістично налаштовані люди кожну навіть найменшу проблему сприймають вкрай болісно.

Вони часто гіперболізують її, малюють в уяві страшні наслідки, з якими їм доведеться зіткнутися у разі невдачі, і приходять до висновку, що їм безглуздо намагатися щось зробити.

 

Ти часто навіть не намагаєшся що-небудь зробити через свою впевненість у тому, що це безглуздо

Реаліст розуміє: якщо його щось не влаштовує, то треба це міняти. Навіть якщо в результаті нічого не вийде, можна буде зі спокійною совістю визнати, що він зробив усе можливе.

Песиміст, швидше за все, не стане навіть пробувати щось зробити. Він буде впевнений, що це абсолютно безглуздо.

Щоб підкріпити свою впевненість, він почне шукати різні виправдання своєму бездіяльності. Варто сказати, що це зазвичай виходить у нього найкраще.

 

Ти вважаєш, що від тебе нічого не залежить

Реалісти беруть той факт, що частина успіху залежить від них самих і ще частина – від збігу обставин, на які вони ніяк не можуть вплинути. Тому вони не знімають із себе відповідальності, приймаючись за здійснення будь-якого плану.

Роблячи все можливе, вони сподіваються, що зовнішні фактори не завадять їм досягти успіху в починанні. Песимісти впевнені, що від них мало що залежить. Вони перебувають у полоні в обставин, які найчастіше складаються над їх користь.

Навколишні люди підводять їх у найвідповідальніший момент, автобуси спізнюються, важливі зустрічі скасовують, та й взагалі результат будь-якої справи вирішено долею вже давно, і якщо щось іде не так – цього не змінити.

З такою впевненістю у фаталізмі вони справді не мають шансів на позитивні результати.

 

Ти не залишаєш свою зону комфорту

Реалісти знають: у деяких випадках варто залишити зону комфорту. Вони приймають це рішення усвідомлено, бажаючи змінити життя на краще, досягти великих успіхів, спробувати себе в чомусь новому.

Вони вважають такий ризик необхідним і визнають, що тривале перебування у зоні комфорту впливає на них негативно, не даючи виявляти внутрішній потенціал. Песимісти в жаху від однієї думки, що доведеться залишити звичне життя і змінити в ньому хоч щось.

Вони міцно тримаються за все, що їм добре знайоме — за умови, роботу, оточення тощо. І навіть тоді, коли в глибині душі усвідомлюють: їхнє життя не приносить їм почуття задоволення.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Звезды 0 Кэндис Свейнпол в соблазнительной фотосессии для своего бренда Tropic Of C Секс 0 Що таке сексуальна чуйність і як вона впливає на інтимне життя Юмор 0 Как бросить девушку перед самым праздником Секс 0 5 порад, які підбадьорять секс після 50 років Внешность и здоровье 0 4 способа, как алкоголь может испортить праздники Карьера 0 7 советов, которые однажды могут спасти тебе жизнь Психология отношений 0 8 причин, по которым тебе ещё рано иметь детей Юмор 0 Как съездить вместе в "Икею" и не расстаться Карьера 0 Умный, богатый или сильный - каким тебе лучше быть Вокруг света 0 Британцы создали "худшую комнату в истории Airbnb" Внешность и здоровье 1 7 (неизбежных) вещей, которые происходят с тобой после 30-ти Звезды 0 Кэндис Свэйнпоул для откровенной черно-белой фотосессии Юмор 0 Скільки квітів варто дарувати дівчині (і як правильно це зробити) В курсе 0 McDonald's запускает доставку еды в Украине В курсе 0 Джуд Лоу выходит из комы в трейлере сериала "Новый Папа" В курсе 0 Уэсли Снайпс в первом трейлере боевика "Вооруженный ответ" Карьера 0 Як зрозуміти, що ти стаєш поганою людиною Юмор 0 Топ шлюхопрофессий Секс 0 Вот как любители БДСМ выглядят в обычной жизни Психология отношений 0 Ученые разобрались, почему женщинам нравятся мужчины с вредными привычками
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.