Цитаты великих

Манеры — визитная карточка мужчины, именно они делают вас неповторимым.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Як перестати створювати собі проблеми

20.09.2023 — Карьера
Як перестати створювати собі проблеми

Часом ти стикаєшся з проблемами, які приходять ззовні і ніяк не пов'язані з твоїми діями. Наприклад, ти змушений розбиратися з наслідками вчинків інших людей або переглядати свою стратегію через мінливі обставини.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Але кожен із нас часом грішить тим, що сам створює собі проблеми. Хтось робить це несвідомо, а хтось вважає, що таким чином зможе заслужити більше любові та поваги.

Втім, причини у всіх настільки різні, що врахувати їх все навряд чи вдасться. Чим більше проблем у твоєму житті, тим складніше тобі житиме. Твоя психіка буде в постійній напрузі, ти недосипатимеш, мучитись через величезне навантаження, страждати від нестачі часу і сил.

Сьогодні MEN'S CULT зібрали кілька способів, завдяки яким ти зможеш перестати створювати собі проблеми.

 

Припини відкладати справи на потім

Звичка відкладати на потім збільшує кількість проблем у твоєму житті.

По-перше, намагаючись відстрочити роботу, ти можеш зіткнутися з неприємними наслідками свого зволікання. Деякі завдання необхідно виконувати якнайшвидше: інакше ти можеш не встигнути довести їх до логічного завершення, дочекатися погіршення ситуації, поступитися іншим і так далі.

По-друге, відкладення справ на потім — це майже завжди самообман. Тобі здається, що через деякий час у тебе з'явиться бажання діяти, але в більшості випадків ліньки тільки посилюється. І мобілізувати свої ресурси на вирішення проблеми буде лише складніше.

По-третє, що більше ти відкладаєш виконання завдання, то сильнішими стають твої сумніви у власних силах. Постійне зволікання збільшує обсяг роботи, підвищує кількість тривоги та стресу, тисне на тебе.

Проблеми тільки накопичуються, і тобі стає все важче переконати себе, що ти зможеш розібратися з усіма ними.

 

Перестань вважати, що всі завдання потрібно доводити до досконалості

Тобі не потрібно прагнути ідеалу у всьому, що ти робиш. Деякі завдання не вимагають від тебе досконалості, досить просто виконати їх.

Прагнення ідеалу змушує тебе вкладати в роботу набагато більше ресурсів, ніж потрібно насправді. Адже з великим успіхом ти міг би направити їх на вирішення інших проблем, що значно спростило б твоє життя.

Перестань вважати, що всі завдання потрібно доводити до досконалості. Перш ніж прагнути отримати високі результати, проаналізуй, чи є в цьому хоч якийсь сенс.

Ти здивуєшся, але просто відмовившись від хворого перфекціонізму, можна заощадити багато часу і сил.

 

Не перебільшуй проблеми

Вкрай важливо вміти відрізняти дрібні неприємності від справжніх проблем, що вимагають від тебе серйозної роботи. Часто ти перебільшуєш труднощі, з якими стикаєшся на своєму шляху, тим самим створюючи додатковий стрес.

Вчися мислити логічно, оцінювати ситуацію якомога об'єктивніше. Для цього необхідно оцінювати реальну значущість проблеми: спитай себе, що тобі необхідно зробити, щоб упоратися з неприємністю.

У більшості випадків ти чітко розумітимеш, як подолати проблему, а готовий план дій — це вже половина успіху. Якщо ж ти не знаєш, як подолати труднощі, подумай, до кого ти можеш звернутися по допомогу.

Навички, що бракують, і відсутність досвіду у вирішенні проблеми зовсім не означають, що ти потрапив у безвихідну ситуацію. Деколи все, що тобі потрібно, це знайти професіонала, який зможе тобі допомогти.

 

Не бери на себе зайву відповідальність

Ти мусиш розуміти, що твоїх сил недостатньо для того, щоб вирішити проблеми всіх, хто тебе оточує. Допомогти кожному в тебе не вийде, хоч би як ти намагався. У твоєму розпорядженні обмежена кількість часу, енергії, матеріальних ресурсів.

Тож концентруйся насамперед на самому собі, своїх потребах і бажаннях, подоланні своїх власних труднощів.

Не бери на себе відповідальність за інших людей, особливо, коли вони можуть справитися з проблемами самі.

Кожна доросла людина, навіть за недостатнього рівня знань та навичок, може знайти вихід із будь-якої ситуації. Звичайно, це не означає, що ти маєш відмовляти у допомозі своїм рідним та близьким.

Просто вчись розуміти, коли людина дійсно потребує підтримки та участі, а коли вона свідомо обирає позицію жертви і чекає, що її проблеми вирішить хтось інший.

 

Захищай свої особисті кордони

Особисті кордони необхідно виставляти у будь-яких відносинах: родинних, дружніх, любовних, робітників тощо.

Кордони захистять тебе від поведінки, яка здатна викликати неприємні емоції та відчуття: поранити чи зачепити тебе, роздратувати, образити, похитнути твою впевненість у собі, знецінити твої досягнення.

Крім того, якщо ти готовий захищати, відстоювати свої особисті межі, оточуючі не зможуть нав'язати тобі свої цінності та бажання, диктувати умови, на які ти не згоден, змусити тебе діяти, ґрунтуючись на почутті провини чи обов'язку.

Щоб не створювати собі додаткових проблем, ти маєш шанобливо ставитися до себе. Тільки так ти по-справжньому усвідомлюєш цінність своїх почуттів, навчишся обирати насамперед свої потреби та бажання.

 

Залишай минуле в минулому

Якщо ти зациклюєшся на невдачах чи образах, які пережив колись у минулому, це призводить до руйнівних наслідків для твого сьогодення та майбутнього.

Твоя зосередженість на негативі зрештою посилить рівень стресу та тривогу у твоєму житті, а також створить тобі нові проблеми.

Чіпляючись за ситуації, що давно минули, ти можеш вибирати свідомо програшні стратегії, щоб уникнути труднощів, починати надмірно сумніватися в собі, відкидати допомогу оточуючих і так далі. Те, що сталося колись давно, необов'язково повториться ще раз.

Просто витягни з хворобливих ситуацій минулого урок, зроби собі висновки і продовжуй рухатися далі.

Коли ти навчишся відпускати свої неприємні емоції та робити вибір на користь свого сьогодення, кількість проблем у житті значно зменшиться.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Вин Дизель, Мишель Родригес и Шарлиз Терон в первом трейлере "Форсажа - 9" В курсе 0 Хоакин Феникс в роли Джокера Внешность и здоровье 0 12 "всегда" и 10 "никогда": простейшие привычки для поддержания здоровья Гаджеты 0 Samsung создал раскладушку с двумя дисплеями Секс 0 Неуверенность в сексе мужчину не красит Автомобили 0 Ford создали стекло, которое поможет слепым людям "увидеть" пейзаж за окном Юмор 0 9 худших мест для свиданий, которые окончатся провалом Психология отношений 0 Жениться не на ком? Карьера 0 20 самых удачных случайных изобретений Внешность и здоровье 0 Джейден Смит нарисовал принты для новой коллекции Levi"s Звезды 0 Michelle Anrade для ноябрьской обложки XXL Карьера 0 7 признаков того, что ты безотказный человек В курсе 0 Джуд Лоу застревает на страшном острове в тизере сериала HBO "Третий день" В курсе 0 Аль Пачино в тизере сериала "Охотники" Звезды 0 Алессандра Амбросио в новой откровенной съемке Психология отношений 0 Мужчина и мать его женщины: культурно-социологический анализ тёщи Секс 0 Ученые: ты не такой уж и извращенец, каким себя считал Психология отношений 0 Ученые: кому стоит обзаводиться семьей, а кто и один не пропадет Автомобили 0 Кто изобрел автомобиль: от руля до подогрева сидений Секс 0 #говоритмужчина: соблазнил 150 девушек, и всех занес в таблицу Excel
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.