Цитаты великих

Нет смысла в поиске места, где вам будет хорошо. Есть смысл научиться создавать это хорошо в любом месте.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Чим шкідливі біг, йога та інші популярні види спорту?

26.09.2023 — Внешность и здоровье
Чим шкідливі біг, йога та інші популярні види спорту?

Часто буває так, що людина, яка хоче схуднути до пляжного сезону, все літо проводить травматології.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!


Біг

При бігу створюється потужне ударне навантаження на коліна і гомілковостоп. Особливо у тих, хто займається цим непрофесійно. І причин цього безліч.

  • Неправильне взуття. Бігати потрібно у кросівках, спеціально для цього створених. І періодично їх змінювати, бо через певну кількість кілометрів вони виробляють свій ресурс. Тож забудьте про старі кеди, в яких ви бігали останні п'ять років.
  • Неправильне покриття. Асфальт - це чи не найгірший вибір, тому що він максимально твердий і не пружинить, через що все навантаження посідає суглоби. Натомість рекомендується вибирати хоча б природне покриття або стадіони зі спеціальним покриттям.
  • Неправильна техніка та навантаження. Люди, які не присвячені тонкощі легкої атлетики, у бігу все роблять неправильно: не розминаються, відразу дають ударне навантаження і не відновлюються. Не говорячи вже про те, що неправильно дихають і не так ставлять ноги.

Всі ці правила також стосуються ходьби на довгі дистанції.


Йога

Йога – одна з найменш небезпечних активностей. Але й тут можна заробити травми, якщо спробувати стати в складні пози з наскоку та без підготовки.

Якщо ви прийшли займатися вперше, то забудьте про стійку на голові, позу «верблюда» або «кобри», тому що через нерозвинену мускулатуру все це може призвести до розривів м'язів і зв'язок.

 

Настільний теніс

Настільний теніс вважається одним із найменш травматичних видів спорту. Але не варто ним займатися, якщо у вас сколіоз, захворювання очей чи проблеми із внутрішніми органами.

У такому разі він принесе більше шкоди, ніж користі. А ще не рекомендуємо спеціально злити суперника, бо отримати по голові ракеткою не надто приємно.


Заняття з вільними вагами у спортивному залі

Спортивний зал - джерело травм та пошкоджень, особливо якщо людина тренується несвідомо, без знання теорії та без тренера. Найпоширеніші травми, з якими стикаються всі ті, хто у травні хоче різко схуднути до літа, - пошкоджені колінні суглоби, міжхребцеві грижі та протрузії, травми інших суглобів, зв'язок та м'язів.

Тому рекомендуємо завжди тренуватися під наглядом адекватного тренера або досвідченіших товаришів, які завжди підкажуть, що не варто при становій тязі вставати в позу сутулого собаки.

 

Вільне плавання у басейні

Саме плавання відносно безпечне (якщо не ставити рекорди перебування на дні басейну без повітря). Максимум, на що хворіють плавці, — це ГРВІ та запалення зовнішнього каналу вуха.

Але сам басейн – страшне місце! Тому що в ньому, а ще в душових та роздягальнях, живе безліч напастей: вірусні бородавки, мікоз стопи, контагіозний молюск, хламідії, гнійничкові інфекції, педикульоз, короста тощо.

Тому лікарі настійно рекомендують дотримуватись правил особистої гігієни: не користуватися чужими купальними шапочками, приладдям та засобами, а після відвідування басейну обов'язково мазати ноги протигрибковим кремом.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 5 причин, почему дружить с коллегами - плохая идея Юмор 0 #говоритмужчина: что не надо говорить одинокой женщине Секс 0 Для любви нужен как минимум треугольник: кто такие даблсексуалы Карьера 0 6 вещей, которые не стоит делать смыслом своей жизни, и почему Психология отношений 0 8 речей у відносинах, з якими не можна перестаратися Карьера 0 10 причин, по которым ты никогда не добьёшься успеха в жизни В курсе 0 Колин Ферт в трейлере драмы "Гонка века" Секс 0 5 жeнщин, с кoтoрыми лyчшe не заниматься сексoм Автомобили 0 Названы самые надежные автомобили в мире 2018 Карьера 0 Як виключити незручність при знайомстві та спілкуванні з новою людиною Психология отношений 0 #говоритмужчина: через сколько неверных решений нужно пройти? Секс 0 Свинг, свободные отношения и полиамория: деградация любви или прогресс Юмор 0 5 неудачных ситуаций для знакомства с девушкой Звезды 0 Фото дня: Ирина Шейк для новогодней коллекции Intimissimi Секс 0 Почему мужчине мало одной женщины Секс 0 Сексуальные фантазии 24 женщин со здоровым воображением Карьера 0 Поступки, которые не делают из тебя мудака Карьера 0 9 речей, які ти можеш зрозуміти тільки на власному досвіді Звезды 0 Кендіс Сванепул для рекламної кампанії Tropic of Cx Costa Brazil Секс 0 3 слова, которые нужно сказать женщине, раздевшейся перед тобой впервые
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.