Цитаты великих

Нельзя планировать жизнь - спланированная жизнь перестает быть жизнью и превращается в сплошное ожидание.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Nissan розробив технологію, що «деактивує» віруси

23.09.2022 — Автомобили
Nissan розробив технологію, що «деактивує» віруси

Nissan розповів про нову розробку, якою займається спільно з факультетом фармацевтичних наук Університету Тохоку. Стверджується, що вона здатна "деактивувати" віруси - у тому числі, штам "омікрон" Covid-19 - а також деякі бактерії та грибки. Відбувається це за рахунок органічних добавок до автомобільних лакофарбових матеріалів, у яких може з'явитися ще одна функція, якщо технологія буде втілена в життя.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки.

Приєднуйтесь!

Технологія поєднує досвід Nissan у галузі автопрому та технології факультету Університету Тохоку, пов'язані з розробкою ліків, їх оцінкою та іншими фармацевтичними науками.

У технології використовуються органічні нітроксильні органічні каталізатори, або радикальні каталізатори.

Їх додають у полімерні матеріали автомобільних фарб, які застосовуються у зовнішній та внутрішній обробці машин.

У автомобілях такі каталізатори запобігають реакції фотодеградації (руйнування під впливом сонячного світла), а також розтріскування, вицвітання та крихкання матеріалу протягом тривалого часу.

Виявилося, що ще одним способом використання радикальних каталізаторів може бути боротьба із вірусами.

Зазначається, що речовини здатні "деактивувати" віруси, окислюючи їх органічні сполуки або, іншими словами, інактивуючи шиповидний білок, який відповідає за зв'язування вірусу з клітинами людини.

Згідно з дослідженнями, каталізатори успішно борються з коронавірусом SARS-CoV2 (штам «омікрон»), причому при кімнатній температурі і навіть у темряві.

Також технологія ефективна проти грибків та бактерій.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Ученые: сколько минут секса нужно женщине для счастья Психология отношений 0 Теория разумного пофигизма, или 13 правил счастья в семейной жизни В курсе 0 Секс-шоп показал обычную жизнь любителей БДСМ Карьера 0 Как правильно отвечать на банальные вопросы на собеседованиях В курсе 0 Первый трейлер фильма "Человек-паук: Вдали от дома" Юмор 0 Как завести курортный роман: обучающее пособие с советами самих девушек Автомобили 0 Украинская компания создала электрокар для города Звезды 0 Cardi B снялась для журнала Interview Секс 0 5 правил для мужчин, которые ведут свободную сексуальную жизнь Карьера 0 Люди этих профессий дольше остальных остаются одинокими MC Like 0 Жозефин Скривер в новом ролике Victoria's Secret Карьера 0 10 сфер, в которых можно действительно заработать миллиарды Психология отношений 0 Почему молодые девушки завязывают отношения с женатиками? Карьера 0 Почему современный мужчина обязан быть красивым Секс 0 9 ошибок в сексе, которые не оставят надежды на второй шанс Звезды 0 Джулианна Хаф снялась полностью обнаженной для Women's Health Карьера 0 6 предсказаний о будущем, которые сбылись Психология отношений 0 9 способов понять, что вы не пара и не тратить зря силы и время Карьера 0 Честные причины, почему у тебя до сих пор нет работы мечты Секс 0 #говоритженщина: почему женщины не дают без "отношений"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.