Цитаты великих

Мы не хозяева собственной жизни. Мы связаны с другими прошлым и настоящим. И каждый проступок, как и каждое доброе дело, рождают новое будущее. Облачный атлас

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Nissan розробив технологію, що «деактивує» віруси

23.09.2022 — Автомобили
Nissan розробив технологію, що «деактивує» віруси

Nissan розповів про нову розробку, якою займається спільно з факультетом фармацевтичних наук Університету Тохоку. Стверджується, що вона здатна "деактивувати" віруси - у тому числі, штам "омікрон" Covid-19 - а також деякі бактерії та грибки. Відбувається це за рахунок органічних добавок до автомобільних лакофарбових матеріалів, у яких може з'явитися ще одна функція, якщо технологія буде втілена в життя.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки.

Приєднуйтесь!

Технологія поєднує досвід Nissan у галузі автопрому та технології факультету Університету Тохоку, пов'язані з розробкою ліків, їх оцінкою та іншими фармацевтичними науками.

У технології використовуються органічні нітроксильні органічні каталізатори, або радикальні каталізатори.

Їх додають у полімерні матеріали автомобільних фарб, які застосовуються у зовнішній та внутрішній обробці машин.

У автомобілях такі каталізатори запобігають реакції фотодеградації (руйнування під впливом сонячного світла), а також розтріскування, вицвітання та крихкання матеріалу протягом тривалого часу.

Виявилося, що ще одним способом використання радикальних каталізаторів може бути боротьба із вірусами.

Зазначається, що речовини здатні "деактивувати" віруси, окислюючи їх органічні сполуки або, іншими словами, інактивуючи шиповидний білок, який відповідає за зв'язування вірусу з клітинами людини.

Згідно з дослідженнями, каталізатори успішно борються з коронавірусом SARS-CoV2 (штам «омікрон»), причому при кімнатній температурі і навіть у темряві.

Також технологія ефективна проти грибків та бактерій.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 5 вещей, которые не стоит делать сразу после окончания самоизоляции Психология отношений 0 10 признаков того, что девушка идеально тебе подходит Карьера 0 10 типов людей, которые отравляют тебе жизнь Карьера 0 8 речей, які не варто робити публічно Звезды 0 Памела Андерсон в новой роскошной фотосесии Карьера 0 Что говорить на собеседовании - правду или то, что от тебя хотят услышать? Психология отношений 0 Як відправити дівчину у френдзону і не завдати їй болю Карьера 0 10 вещей, за которые мы любим и ненавидим удалённую работу Секс 0 Сколько длится нормальный половой акт Карьера 0 8 речей, які не робить той, хто задоволений своїм життям Карьера 0 "Вас тут не стояло!": скверные привычки, унаследованные из СССР Внешность и здоровье 0 В Амстердаме сделали кроссовки из жвачки MC Like 0 Марта Хант для декабрьского номера Maxim Юмор 0 11 вещей, о которых не стоит беспокоиться мужику MC Like 0 З'явився тизер нової екранізації "Графа Монте-Крісто" Звезды 0 Кендал Дженнер, Дженні з Blackpink та Алекса Демі у кампейні Calvin Klein Автомобили 0 Toyota створює повністю безпілотний роботизований автомобіль Секс 0 Как выглядит секс в 60 лет Внешность и здоровье 0 8 нетипичных способов сбросить вес Карьера 0 Риси характеру, які показують, що твою впевненість неможливо похитнути
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.