Цитаты великих

Ничего не бывает зря. Если вы что-то совершили, значит в тот конкретный момент вашей жизни, на том конкретном этапе вашего развития, в данном поступке был смысл. И если вам кажется, что вы могли поступить по-другому, знайте – вы не могли. Хэнк Муди

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Nissan розробив технологію, що «деактивує» віруси

23.09.2022 — Автомобили
Nissan розробив технологію, що «деактивує» віруси

Nissan розповів про нову розробку, якою займається спільно з факультетом фармацевтичних наук Університету Тохоку. Стверджується, що вона здатна "деактивувати" віруси - у тому числі, штам "омікрон" Covid-19 - а також деякі бактерії та грибки. Відбувається це за рахунок органічних добавок до автомобільних лакофарбових матеріалів, у яких може з'явитися ще одна функція, якщо технологія буде втілена в життя.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки.

Приєднуйтесь!

Технологія поєднує досвід Nissan у галузі автопрому та технології факультету Університету Тохоку, пов'язані з розробкою ліків, їх оцінкою та іншими фармацевтичними науками.

У технології використовуються органічні нітроксильні органічні каталізатори, або радикальні каталізатори.

Їх додають у полімерні матеріали автомобільних фарб, які застосовуються у зовнішній та внутрішній обробці машин.

У автомобілях такі каталізатори запобігають реакції фотодеградації (руйнування під впливом сонячного світла), а також розтріскування, вицвітання та крихкання матеріалу протягом тривалого часу.

Виявилося, що ще одним способом використання радикальних каталізаторів може бути боротьба із вірусами.

Зазначається, що речовини здатні "деактивувати" віруси, окислюючи їх органічні сполуки або, іншими словами, інактивуючи шиповидний білок, який відповідає за зв'язування вірусу з клітинами людини.

Згідно з дослідженнями, каталізатори успішно борються з коронавірусом SARS-CoV2 (штам «омікрон»), причому при кімнатній температурі і навіть у темряві.

Також технологія ефективна проти грибків та бактерій.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 20 способов влюбить в себя девушку Звезды 0 Michelle Anrade для ноябрьской обложки XXL Карьера 0 С какими людьми можно быть говнюком безнаказанно Звезды 0 Megan Thee Stallion выпустила откровенный клип на сингл «Plan B» В курсе 0 Роберт Паттинсон и секс-эксперименты в трейлере "На высоте" Автомобили 0 Тизер второго сезона Grand Tour Юмор 1 Как НЕ надо шутить с друзьями в присутствии вашей девушки В курсе 0 Появились кадры из фильма «Вавилон» с Брэдом Питтом, Марго Робби и Тоби… MC Like 0 Барбара Палвин для рекламной кампании Calzedonia Юмор 0 Женатомия: какими были бы женщины, если бы мужчины создавали их сами Карьера 0 9 тактичных фраз для тех, кто не умеет говорить "нет" своему начальнику MC Like 0 Барбара Палвин в фотосете для Sports Illustrated Swimsuit Секс 0 Ученые выяснили, что походка девушки может рассказать о ее сексуальной жизни В курсе 0 Джаред Лето, Галь Гадот и другие на новых кадрах "Лиги справедливости" В курсе 0 Брюс Уиллис в трейлере боевика "Жажда смерти" Звезды 0 Эмили Ратаковски для DL1961 В курсе 0 Крістоф Вальц в трейлері серіалу «Найнебезпечніша гра: Нью-Йорк» В курсе 0 Роберт Паттинсон и Зои Кравиц в новом трейлере «Бэтмена» Секс 0 5 вещей, которые тебе необходимо знать для хорошего секса Юмор 0 Котики, зайчики, рыбки
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.