ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Иногда нужно идти вперед, оставляя в прошлом людей, пусть даже тех, ради которых ты когда-то жил

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

8 речей, які здаються безглуздими, якщо ти інтроверт

21.06.2024 — Карьера
8 речей, які здаються безглуздими, якщо ти інтроверт

Інтроверсія накладає відбиток не тільки на те, як поводиться, але і на світогляд. Люди, які мають цю рису особистості, нерідко почуваються чужими у світі тих, хто любить активно спілкуватися і перебувати в галасливому натовпі.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Крім того, деякі екстравертні моделі поведінки і переконання можуть здаватися їм безглуздими і збивають з пантелику.

Ось кілька із них.

 

Нескінченні розмови

Якщо ти інтроверт, то знаєш, як порожні розмови дратують і порушують душевний спокій. Може навіть здаватися, що надмірно балакучі люди підсвідомо вибирають тебе як мішеню для своїх довгих монологів.

Вони розповідають у деталях, як пройшов їхній день, як їх засмутила погода на вулиці та приправляють це все щіпкою нових пліток.

Чесно кажучи, це стомлює і змушує не вмикатися в діалог, а думати, як тактовно втекти кудись подалі. Як правило, надмірна балаканина - поведінка екстравертів, яка може здаватися абсолютно безглуздою і забирає енергію.

Звичайно, і інтроверти можуть видавати надлишок слів, коли говорять про те, що їм подобається та цікаво, але це трапляється набагато рідше.

Вони схильні бути мінімалістами, коли справа стосується розмов, і воліють вести діалог про важливіші і глибші речі.

 

Популярність

Інтроверсія не ставить хрест на соціальних зв'язках та навичках спілкування. Популярність у контексті цієї статті — це прагнення справити враження на всіх навколо і заручитися підтримкою оточуючих будь-що-будь.

Але для інтровертів це не має жодного сенсу. У них немає прагнення до того, щоб про них говорили всі довкола, а також щоб будь-який зустрічний прагнув з ними познайомитися. Їх приваблює якість, а чи не кількість.

Якщо ти інтроверт, то, швидше за все, віддаси перевагу кілька справжніх друзів, на яких зможеш покластися, ніж оточувати себе натовпом малознайомих приятелів.

Тобі просто не хочеться вкладати свою енергію у незначні та поверхневі відносини.

 

Дзвінки замість текстових повідомлень

Будь благословенна людина, яка вигадала текстові повідомлення, — до речі, це був британець Нейл Папуорт.

Завдяки його винаходу більшість інтровертів видихнули і відчули себе комфортно, оскільки спілкування по смс здається їм приємнішим, ніж нескінченні телефонні дзвінки.

Але, на жаль, завжди знаходяться люди, які набиратимуть твій номер знову і знову, навіть якщо зауважиш, що хотів би вирішити питання листування. І більшість таких дзвінків закінчуються порожньою балаканею.

Звичайно, ніхто не каже, що інтроверти дратують абсолютно всі телефонні розмови.Їм приємно чути голос коханої людини, особливо після закінчення важкого дня, або розмовляти про щось важливе і захоплююче з тими, хто поділяє їхні інтереси.

Саме нав'язливі, недоречні та «порожні» дзвінки здаються їм безглуздими і виводять із себе. А ось текстові повідомлення – це зовсім інше. Вони допомагають почуватися комфортно і висловлювати думки більш ясно.

 

Загальна увага

Деякі люди люблять перебувати в центрі уваги. У них немає проблем із публічними виступами та презентаціями.

Вони жартують, рухаються, розмовляють і одягаються так, щоб ловити на собі погляди оточуючих, а також з нетерпінням чекають на момент, коли зможуть висловитися. Але інтроверти в подібних ситуаціях почуваються абсолютно некомфортно.

Це не означає, що вони не можуть досягти успіху як акторів, ораторів чи лідерів — просто вони виходять на сцену з інших причин, і будь-яка увага до них є радше побічним продуктом, ніж метою.

 

Великі вечірки, корпоративи, галасливі ресторани, бари та клуби

Для багатьох екстравертів таке веселе, захоплююче та заряджає енергією середовище є улюбленим місцем проведення часу.

Однак з інтровертами справи інакше. Не те щоб вони не любили вечірки, а й таке буває: заходи та місця, де дуже людно та галасливо, виснажують їхню соціальну батарею та змушують відчути себе втомленими.

Більшості людей з інтроверсією потрібно бути в особливому настрої, щоб піти на танцпол у клубі, і трапляється це лише кілька разів на десятиліття, а то й рідше.

А ось спокійні та досить тихі місця їм подобаються та цілком підходять для зустрічей з друзями та якісного відпочинку.

 

Переконання, що бути на самоті - нудно

Друзі-екстраверти час від часу допомагають вибратися зі своєї шкаралупи та отримати приємні враження.

Однак тебе може збивати з пантелику те, як швидко їм стає нудно, коли вони залишаються одні. І переконання, що самотність дорівнює нудьгу, здається тобі нелогічною і безглуздою.

Ти не розумієш, як можна бути на зв'язку двадцять чотири години на добу і не втомлюватися, а також не знайти цікавого заняття, коли залишаєшся наодинці із собою.

Для інтровертів постійна соціальна взаємодія може здатися катуванням. Вони не вважають самотність нудною — вони потребують її як повітря.

 

Швидке прийняття рішень

Люди, які є інтровертами, схильні міркувати, аналізувати та ретельно зважувати всі за і проти перед тим, як зробити вибір. І неважливо, що стосується їхнього вирішення: вибору їжі в кафе чи кар'єрного шляху.

Вони вважають за краще не поспішати і переконатися, що їхній вибір буде правильним. Їм здаються безглуздими та шкідливими імпульсивні та необдумані рішення.

Багато екстравертів назвуть їхню неквапливість і розміреність нерішучістю, але це докорінно неправильно. Просто інтроверти віддають перевагу точності і ретельності вище швидкості.

 

Офіси open space

Якщо ти є інтровертом, то швидше за все вважаєш, що офіси open space є філією пекла на землі. Шум і колеги, які раз у раз заглядають тобі за плече, — найгірше, що можна уявити, коли йдеться про робочу обстановку.

Справа в тому, що інтровертам складно зосереджуватися, коли навколо багато людей та звуків. Виконати складну справу, яка потребує концентрації та прискіпливості, у таких ситуаціях стає практично нереальним завданням.

Та й у принципі відкритий формат офісу може здаватися тобі безглуздим, оскільки сприяє порожнім розмовам колег та спільній напрузі, а не комфорту та відчуттю спокою.

Зате в окремому кабінеті твої здібності різко збільшуються, і ти помічаєш, як зростає твоя продуктивність та налаштованість на результат.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Гаджеты 0 В Британии создали презерватив, считающий калории Психология отношений 0 Ученые выяснили, что пары с сайтов знакомств - самые крепкие Внешность и здоровье 0 Нові Air Max Plus від Nike призначені для шанувальників Людини-павука Карьера 0 Чому оточуючих дратують твої зміни на краще Звезды 0 Хайді та Лені Клум для весняної реклами Intimissimi Автомобили 0 Названы самые надежные автомобили в мире 2018 Гаджеты 2 Создан первый в мире робот для орального секса Звезды 0 Кайли Дженнер для Tmrw Magazine Карьера 0 Як відповідати на компліменти, щоб отримувати їх частіше В курсе 0 Джейк Джилленхол та Конор Макгрегор у трейлері ремейку «Будинок біля дороги» Внешность и здоровье 0 Reebok выпустил кроссовки по мотивам триллера "Хищник" Секс 0 5 секс-поз, которые заменят собой фитнес Секс 0 14 женщин рассказали, как свести их с ума в постели Карьера 0 6 споров, в которых невозможно победить Внешность и здоровье 0 Неожиданные эффекты, которые привычные продукты оказывают на организм Психология отношений 0 Ученые назвали самые эффективные женские фразы для знакомства с мужчиной В курсе 0 Ставки на футбол в Париматч: необычайный азарт и отличный выигрыш В курсе 0 Сигнально-шумовой пистолет - надежное средство самозащиты MC Like 0 Новая коллекция Victoria's Secret Внешность и здоровье 0 8 типов людей, которые никогда не приведут свое тело в порядок
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.