ТОП-10 популярных новостей
Повсякденні фрази, які зараз уже не почуєш 25.07.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що дівчина зла на тебе, але приховує це 24.07.2024 — Психология отношений — 0 9 причин, чому дівчина може покинути тебе, навіть якщо все ще любить 23.07.2024 — Психология отношений — 0 Фраза, яка допоможе виграти будь-яку суперечку 22.07.2024 — Карьера — 0 10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Ничего не бывает зря. Если вы что-то совершили, значит в тот конкретный момент вашей жизни, на том конкретном этапе вашего развития, в данном поступке был смысл. И если вам кажется, что вы могли поступить по-другому, знайте – вы не могли. Хэнк Муди

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

8 причин перестати надто сильно відкриватися людям

04.04.2024 — Карьера
8 причин перестати надто сильно відкриватися людям

Приємно розповідати щось про себе іншим людям – це допомагає створити довіру у стосунках та завести близьку дружбу. Але буває, що щирість і відвертість нам шкодять, хоч ми цього зовсім не помічаємо.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

І ось кілька причин чому не варто дозволяти іншим читати тебе як відкриту книгу.

 

Ти створюєш хвильовий ефект негативу

Не завжди ми ділимося приємними переживаннями та враженнями. Бувають моменти, коли дуже хочеться поскаржитися іншим на несправедливість життя чи неприємності.

Але постійно розповідаючи людям про негатив, який переживаєш, ти створюєш хвильовий ефект. Неприємні емоції дуже заразні і можуть погано позначитися на стосунках із оточуючими.

Погодься, тобі й самому навряд чи хотілося б дружити з тим, хто постійно говорить про щось, що змушує почуватися сумним, розчарованим чи пригніченим без видимих причин.

Тому варто притримати свою відкритість у подібних питаннях, навіть якщо дуже хочеться поділитися з усім світом, що намагаєшся подолати труднощі.

Це не означає, що треба зовсім припинити говорити про неприємні речі. Важливо тричі подумати перед тим, як виплескувати на навколишніх емоції, а ще бути розбірливим у тому, як часто і кому відкриватися.

 

Ти завжди потрапляєш у незручні та конфліктні ситуації

Не завжди виходить контролювати те, що говориш, особливо коли відчуваєш близькість з людиною або піддався накалу емоцій. Відкриваючи комусь душу, легко збовтнути зайвого і не помітити, що це зачіпає співрозмовника.

І це може спричинити велике непорозуміння, якщо той, з ким ти говориш, сприйме твої висловлювання як напад на власну особистість чи критику.

Ти ніколи не можеш знати, які почуття відчуває інша людина під час твоїх одкровень, тому варто бути обережнішими зі словами та щирістю.

 

Ти завдаєш шкоди своїй репутації

Не завжди люди сприймають нас так, як ми цього заслуговуємо. Можливо, ти вважаєш відкритість та щирість своєю гарною рисою, але іншим може так не здатися.

До того ж людина, яка легко розкриває всі свої секрети і говорить про особисте з незнайомцями, швидше здасться дивною, а ще надто простою.

І нерідкі випадки, коли люди, помічаючи таку особливість характеру, використовують її для досягнення своїх корисливих цілей та маніпуляцій.

Не варто зовсім закриватися від інших, але й розкривати всі свої таємниці, мрії, емоції і цілі теж не потрібно.

 

Ти допомагаєш людям знаходити приводи для пліток

Якщо ти ділишся своїми розчаруваннями або життєвими негараздами з іншими людьми, ти підвищуєш ризик того, що за твоєю спиною розповзуться плітки.

Навряд чи тобі хочеться, щоб твої невдачі чи проблеми стали надбанням громадськості. Так що, якщо не хочеш пересудів за спиною, частіше згадуй приказку "Мовчання - золото".

 

Ти ризикуєш стати залежним від інших

Уникати надмірної відкритості варто, тому що вона підвищує ризик стати залежним від інших людей.

Постійно розповідаючи про своє життя, можна і не помітити, як починаєш шукати схвалення та порад тих, хто поряд. І це може завадити тобі бути самостійним та вирішувати свої проблеми без чужого втручання.

Також згодом ця залежність може стати надмірним тягарем для твоїх стосунків. Можливо, твої близькі відчуватимуть, що вони мають бути постійно доступними і давати лише правильні поради, що стомлює.

Отже, якщо хочеш залишатися незалежним та самостійним, варто бути менш відкритим у питаннях, які потребують твого вирішення.

 

Ти можеш розчаруватися, отримавши не ту реакцію, на яку розраховував

Буває, відкриваєшся людині і отримуєш у відповідь зовсім не ту реакцію, яку від неї очікуєш. Наприклад, ти в фарбах розповідаєш своєму приятелю про невдачу на роботі. Ти хочеш, щоб він тебе підтримав і підбадьорив, але він відходить від теми, промовивши фразу на кшталт «Нічого, у всіх так буває».

Звичайно, це дуже неприємно, тому ти, можливо, розсердишся. І не факт, що в тебе вдасться стримати емоції, продовжуючи розмову.

З одного боку, в такій ситуації можна задуматися і про те, чи є людина, якій ти розповів про невдачу, твого іншого. Але з іншого боку, відкриваючи іншим неприємні моменти свого життя, ніколи не можеш бути впевненим у тому, як вони на це відреагують.

І коли твої очікування не збігаються з реальністю, виникає розчарування — одне з найнеприємніших почуттів, які ти можеш зазнати.

Можливо, тобі більше не захочеться спілкуватися з людиною, хоча сама по собі вона не є причиною твоїх негативних емоцій. Або ти замислишся, що з тобою щось не так, тим самим знижуючи собі самооцінку.

Щоб цього не сталося, потрібно бути вибірковим у тому, кому ти відкриваєшся, а також тричі думати, що хочеш розповісти іншим людям.

 

Ти погіршуєш своє психічне здоров'я

Уяви, що ти відкриваєшся людині, а він тебе зраджує або розпускає про тебе плітки.

Швидше за все, в такі моменти ти почуваєшся пригніченим, засмученим. Будь-які негативні емоції, як і пережитий стрес, залишають слід на твоїй психіці.

І якщо ти нерозбірливий у тому, з ким можна бути щирим, а з ким ні, страждає на твоє ментальне здоров'я. Перестань розповідати себе все поспіль заради свого морального благополуччя.

Краще тримати язик за зубами та видавати іншим людям інформацію про себе «порційно», ніж підвищувати ризик виникнення депресії чи тривожного розладу.

 

Твоя відкритість може бути недоречною

Відкритість - це якість, яка може бути недоречною, тим самим завдає великих незручностей як тобі, так і оточуючим.

Наприклад, якщо ділишся особистими речами в робочому колективі, чекай на лихо. Тебе можуть вважати непрофесіоналом, базіком або людиною, з якою краще не мати спільних справ.

Крім того, говорячи про всіх своїх колишніх на першому побаченні, ти ризикуєш попрощатися з дівчиною, що сподобалася, не до наступної суботи, а назавжди. Існує безліч інших прикладів, коли відкритість виявляється не доречна.

Якщо не вмієш себе стримувати та розуміти, коли варто говорити про особисте, а коли ні, високий ризик відштовхнути людей та відчути себе самотнім та незрозумілим.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 23 причины, по которым первое свидание должно стать последним Карьера 0 10 причин, чому ти намагаєшся переконати себе в тому, що тобі не потрібно… Юмор 0 Как стать пупсиком Секс 0 Ученые: назван вред слишком частого секса Карьера 0 Очень странные факты Психология отношений 0 6 признаков того, что девушка одержима тобой, а не влюблена Внешность и здоровье 0 Циркониевые коронки - самый прогрессивный выбор в современной стоматологии Звезды 0 Алина Гросу в откровенной фотосессии MAXIM Гаджеты 0 Вещь дня: умный презерватив (и его нужно заряжать!) Психология отношений 0 9 способов понять, что вы не пара и не тратить зря силы и время Звезды 0 Ріанна для нової колекції свого бренду Savage X Fenty Внешность и здоровье 0 За яких хвороб допомагає коньяк? Вокруг света 0 10 проблем, с которыми ты столкнешься во время путешествия с девушкой MC Like 0 Бьянка Балти для рекламной кампании Yamamay Психология отношений 0 Як аналізувати досвід минулих відносин, щоб не повторювати свої помилки Карьера 0 Чому ти боїшся і уникаєш всього нового? В курсе 0 Новорічні фільми для справжніх скептиків Внешность и здоровье 0 Ученые: секс помогает справиться с похмельем Внешность и здоровье 0 10 признаков старпера Юмор 0 Розлучитися чи зізнатися: що pобити, якщо дівчина погано цілується
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.