Цитаты великих

Я знаю, что ты боишься разочаровать меня, но я хочу тебя успокоить, потому что мои ожидания относительно тебя и так невысоки! Шелдон Купер

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

14 ознак, що твоя інтрижка переростає у серйозні стосунки

14.11.2023 — Юмор
14 ознак, що твоя інтрижка переростає у серйозні стосунки

Буває, що просто шукаєш розваг без будь-яких умовностей, але пізніше помічаєш, що починаєш по-особливому ставитися до дівчини, якою завів інтрижку. Хочеться найчастіше її бачити, проводити з нею більше часу, робити для неї сюрпризи.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Є безліч непомітних ознак, що відносини без зобов'язань переростають у серйозні.

 

Ваші побачення виходять за межі спальні

Випадкові стосунки – це завжди про секс. На одну, дві, три ночі — не має значення. Вони рідко виходять за рамки спальні, наприклад, супроводжуються зустрічами в кафе або довгими прогулянками.

Але якщо ти помічаєш, що проводиш вечір біля плити, щоб приготувати для дівчини вечерю, купуєш квитки в кіно або просто базікаєш з нею півночі замість того, щоб відвернутися до стінки і заснути, то це може говорити про глибший романтичний інтерес.

Побачення, які вимагають ретельнішого планування та турботи про іншу людину, — показник того, що інтрижка переростає у серйозні стосунки.

 

Ви ревнуєте один одного

Ревнощі можуть бути відображенням прихильності, про яку ти не підозрював.

Це почуття з'являється, коли дівчина, з якою ти завів інтрижку, розповідає про своїх друзів, час, проведений з іншими людьми, або при тобі відповідає на дзвінок приятеля. Ти відчуваєш загрозу та дискомфорт, коли вона приділяє час комусь іншому.

До речі, її поведінка це теж стосується. Багато дівчат, які підсвідомо хочуть перевести випадкові стосунки в серйозні, починають виявляти власність.

Вони виглядають роздратованими або засмученими, коли їхні партнери приділяють час іншим людям.

А ще можуть навмисне заважати тобі приділяти увагу комусь, крім них, і шпигувати за твоєю сторінкою у соціальних мережах.

 

Ти захищаєш її перед іншими

Тобі може бути байдуже, що скаже твій друг про дівчину, з якою підтримуєш стосунки без зобов'язань. Але як тільки вони переростають у щось більше, ти починаєш поводитися по-іншому.

Коли хтось не схвалює чи не розуміє твого вибору, ти активно захищаєш дівчину і не боїшся вступити в конфлікт заради неї.

Ти більше не можеш байдуже сприймати критику на її адресу. Все це є відображенням емоційного залучення у відносини та зародження глибоких почуттів.

 

Ви ділитесь інформацією про життя

Партнери, які вступають у відносини без зобов'язань, можуть майже нічого не знати один про одного. Їм цього не потрібно, оскільки вони шукають фізичної, а чи не емоційної близькості.

Але коли відносини переростають у серйозні, все змінюється. Ти можеш помітити, що ви охоче кажете про своє життя.

Наприклад, розповідаєте про сім'ю та друзів, запрошуєте один одного провести час із компанією приятелів, публікуєте спільні фото у соціальних мережах.

 

Вам комфортно залишатися самими собою

Коли інтрижка переростає у серйозні стосунки, між партнерами виникає емоційна близькість.

Бажання сподобатися і справити найкраще враження змінюється комфортом та відчуттям довіри. Тому ти легко залишаєшся самим собою поряд з дівчиною, демонструючи їй свої маленькі дивацтва, звички, інтереси, і вона чинить так само.

Ви більше не намагаєтеся здаватися один одному ідеальними і вдавати когось, крім самих себе.

 

Вона пов'язується з тобою між зустрічами

Найчастіше партнери у відносинах без зобов'язань не підтримують спілкування між зустрічами. Вони зідзвонюються або списуються тільки для того, щоб домовитися про інтим.

Але, якщо ти помічаєш, що дівчина відправляє тобі повідомлення, щоб просто привітатись і побалакати на абстрактні теми, це може бути ознакою, що вона думає про тебе не як про випадкового хлопця.

Навіть смішна картинка, яку вона надіслала ніби ненароком, може відображати її романтичний інтерес. Вона думає про тебе, навіть коли секс не стоїть на порядку денному.

 

Ти сумуєш за нею

Випадкові партнери зазвичай не сумують один за одним між зустрічами. Але якщо ти ловиш себе на думці, що знову і знову хочеш бачитися з дівчиною, це вказує на емоційну прихильність.

Ти можеш тужити за її компанією, дотиками та увагою, яка виходить за рамки фізичної близькості.

 

Ви даєте один одному милі прізвиська

Деякі партнери по випадковому сексу можуть забути імена один одного. Але коли інтрижка переростає в серйозний зв'язок, такого не відбувається.

Більше того, ви можете почати називати один одного милими прізвиськами, які відображають вашу прихильність. Вони відображають потребу у вираженні ніжності та близькості.

 

Тобі не хочеться ходити на інші побачення

Ти можеш раптово усвідомити, що відмовляєш привабливим дівчатам у побаченні через те, що думаєш лише про одну. Та й самому виявляти увагу до когось, крім неї, тобі зовсім не хочеться.

Інші дівчата тобі просто не здаються настільки ж привабливими та цікавими, як вона, навіть якщо ти переконав себе у тому, що ваші стосунки на одну ніч.

 

Ти хочеш залишитися після сексу

Бажання залишитися з дівчиною після сексу, а не зібратися і швидше піти може говорити, що ти хочеш розвинути ваші стосунки у щось більше.

Обійми, розмови, непереконливі виправдання, щоб залишитись, — усе це є відображенням прагнення до емоційної близькості. Тобі від неї потрібно більше, ніж просто пристрасть та оргазм.

 

Вам комфортно бути спонтанними

Коли між людьми виникає близькість, їм комфортно настільки, що вони не соромляться поводитися грайливо чи безглуздо.

Наприклад, виконувати безглузді танці у присутності один одного або розмовляти про щось безглузде.

Такий рівень легкості, безпеки та взаємного прийняття говорить про те, що стосунки стають більш серйозними та довірливими.

 

Ти ділишся з нею секретами

Навряд чи ти ділишся секретами з людиною, яка тобі не близька.

І якщо розумієш, що без сорому розповідаєш дівчині про незручні життєві моменти, жалі та інші делікатні теми, то це демонструє глибоку довіру до неї.

Якщо вона робить так само, це натякає на те, як багато ці відносини означають для вас обох.

 

Ваш секс стає інтимнішим

У міру того, як емоційний зв'язок поглиблюється за межами спальні, секс стає більш пристрасним, чуттєвим і романтичним.

Замість акценту на фізичний контакт як такий ви віддаєте перевагу тому, щоб діяти повільно, дивитися один одному в очі, дізнаватися про уподобання.

Крім того, ви можете помітити, що після близькості із задоволенням залишаєтесь в обіймах, робите компліменти, дивіться один на одного з ніжністю.

Така зміна у характері близькості показує, що ви перейшли від спонтанного сексу на одну ніч до справжніх занять коханням.

 

Ти думаєш про майбутнє з нею

Ти можеш зловити себе на думці, що хочеш вирушити в майбутню поїздку не поодинці, як планував, а разом з дівчиною, або мимоволі замислюєшся про тому, щоб познайомити її зі своєю сім'єю та друзями.

Це означає, що ти бачиш справжній потенціал стосунків, які не можна назвати випадковими.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Праздник с серпантином в волосах или Советы для встречи Нового года Карьера 0 Типаж: Бизнесмен Юмор 0 Порвать отношения, как дебил: действительно хреновые способы расстаться Вокруг света 0 В Лондоне открыли отель со стенами из пива Психология отношений 0 Почему твоя девушка помыкает тобой Карьера 0 9 причин, чому ти рідко ставиш перед собою амбітні цілі Звезды 0 Дочка Мадонни для обкладинки журналу Perfect Психология отношений 0 7 причин відпустити ситуацію і перестати шукати відносини Психология отношений 0 8 причин не поспішати розлучатися з дівчиною, якщо ти сумніваєшся, що хочеш… Секс 0 7 ошибок, котоpые делает мужчина, пытаясь склонить девушку к сексу Внешность и здоровье 0 Kid Cudi и adidas Originals выпустили новые расцветки кроссовок Vadawam 326 Звезды 0 Ирина Шейк снялась обнаженной с рыбой в руках В курсе 0 Крістіан Бейл розслідує вбивство у трейлері хорору «Всевидюче око» В курсе 0 Объявлена победительница конкурса "Мисс Вселенная" Звезды 0 Анна Курникова снялась в купальнике для Cosmopolitan Вокруг света 0 За крабами и абалоном: куда поехать тем, кто любит морепродукты Автомобили 0 9 причин, почему современные автомобили хуже тех, что выпускали в 90-е и 2000-е В курсе 0 Канал HBO открыл бесплатный доступ к фильмам и сериалам Карьера 0 10 особенностей поведения, которые есть у всех неудачников Психология отношений 0 Як чоловіків перетворюють на підкаблучників?
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.