ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Успех — паршивый учитель. Он соблазняет умных людей поверить в то, что они никогда не могут проиграть.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

26 фактів, які чоловіки про себе не знають

19.04.2023 — Юмор
26 фактів, які чоловіки про себе не знають

Після цих одкровень ти побачиш у дзеркалі зовсім іншу людину. Просимо жінок до статті не підглядати.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

 • Якщо вести здоровий спосіб життя і не займатися нісенітницею, то чоловік зовні старітиме повільніше за жінок — це стосується і обличчя, і фігури. Такою є фізіологія.
 • Ти не можеш чхнути з розплющеними очима. Жінки теж.
 • Байка про те, що мужиків дратують походи до лікарів і вони терплять до останнього — не байка. Так поводиться близько 80% чоловічого населення планети.
 • Згідно з опитуваннями жінок, чоловіки з гладко поголеною головою сприймаються на 25 мм вище, а також трохи сильнішими, ніж чоловіки з волоссям.
 • З усіх волосся на чоловічому тілі найшвидше ростуть ті, що відносяться до бороди та вусів.
 • Якщо покликати чоловіка, який звернений до тебе спиною, то він повертатиметься цілком, тоді як панночка лише злегка поверне голову. Це не лише психологічний, а й фізіологічний рефлекс.
 • У невірних чоловіків коефіцієнт інтелекту нижче, ніж у відданих своїй дамі. (Або мужики з великим розумом краще це приховують. — Прим. автора з IQ 50.)
 • Особиста присутність на пологах небезпечна для здорового статевого життя. Майже у третини мужиків після цього батьківського пориву траплялися тривалі проблеми із потенцією.
 • Заїкуються самці набагато частіше, ніж самки. Три чверті заїк у світі – представники сильної статі.
 • Чоловіче волосся вдвічі товщі за жіноче. Та й шкіра товща приблизно на чверть. До речі, шкіра – наш найбільший орган, її маса становить у середньому 2,7 кг.
 • Багато маркетологів вважають, що чоловіки ненавидять шопінг. Що правда то правда. Тому магазини та секції чоловічого одягу в гіпермаркетах намагаються розташовувати на першому поверсі, щоб ці ледарі не пройшли повз.
 • Набагато простіше зустріти чоловіка-шульгу, ніж ліворуку жінку.
 • Чоловіки в компанії жінки починають набагато більше їсти - частково від хвилювання, частково від інстинктивного бажання показати себе здоровим самцем. Жінки поступають навпаки.
 • Побачивши красуню, чоловік відволікається і втрачає хід думки. І не тому, що він хтива наволоч, а тому, що відбувається сплеск тестостерону, який послаблює увагу. На щастя, ця реакція швидко спадає, і знову стає нудно.
 • У чоловіків може бути три соски. Різні джерела дають різні цифри про цю чудову аномалію, але всі сходяться в тому, що це не така вже й рідкість: один випадок на 100-500 чоловік.
 • Компліменти від чоловіків сприймаються чоловіками набагато вагоміше, ніж від жінок. Не питай чому: так запевняють дослідники.
 • За статистикою, кожен десятий батько виховує чужу дитину, зовсім не здогадуючись.
 • У середньому чоловіче волосся темніше за жіноче. Вчені пояснюють це концентрацією якогось меланіну.
 • Чоловікам у середньому потрібно на добу на 20 хвилин сну менше, ніж жінкам.
 • Як правило, мужики розрізняють менше відтінків кольорів. Це пов'язано з меншою кількістю колб у сітківці ока. Даний параметр пов'язаний з Х-хромосомою, яка у чоловіків лише одна, а у жінок їх дві. Природжений дальтонізм теж чисто чоловіча тема. При цьому не можна сказати, що дозвіл чоловічого ока менший — мужики краще розпізнають деталі та відстежують рух об'єктів.
 • Чоловічий метаболізм загалом швидший, до того ж влаштований таким чином, що швидше спалює харчові калорії, які у жінок йдуть у жирові прошарки.
 • Зморщені від води пальці дійсно краще чіпляються за вологі і слизькі предмети. Навряд чи це наслідок еволюції — скоріше корисний збіг.
 • Чоловіки вп'ятеро частіше повністю або частково втрачають слух.
 • Чоловіки заводять собі друзів насамперед, виходячи із спільних інтересів — футбол подивитися, ігри поганяти, розповіді Паустовського обговорити. Нам це здається нормою. А в жінок подруги заводяться з зовсім інших емоційних мотивів.
 • У 1930 році було відкрито, що у більшості чоловіків безіменний палець довший за вказівний, а у жінок безіменний дорівнює або менше вказівного.
 • Багато фізіологів сходяться на думці, що у мужиків теж існує точка G. Вона десь у районі простати (де точніше навіть думати не хочеться).

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Поступки, которые не делают из тебя мудака Карьера 0 Як зустріти Новий рік на самоті і не страждати Внешность и здоровье 0 Топ чистящих средств для кухни: абразивы и кислоты Секс 0 Сексуальная карта твоей квартиры: 7 необычных мест для классного секса Психология отношений 0 18 правил, щоб жити довго і щасливо зі своєю половинкою Звезды 0 Белла Торн в октябрьском GQ Mexico Секс 0 Дамы просвещают кавалеров. 10 сексуальных приемов, которые действительно… Звезды 0 Дочь Джуда Лоу и Чарли XCX на обложках V Magazine В курсе 0 Создатели «Дюны» анонсировали вторую часть фильма Психология отношений 0 7 правил общения с женщиной старше тебя Внешность и здоровье 0 Ученые: назван напиток для продолжительной эрекции В курсе 0 Хью Джекман в трейлере фантастического фильма "Воспоминание" В курсе 0 Бездельник Витя Цой в трейлере "Лето" Карьера 0 Типы мужчин, у которых вечно нет денег MC Like 0 Возлюбленная Венсана Касселя в откровенной съемке В курсе 0 Вийшов перший трейлер «Дедпула та Росомахи» Секс 0 Ученые выяснили, что убивает супружеский секс Карьера 0 20 самых удачных случайных изобретений Карьера 0 7 доказательств, что без мата жить нельзя Юмор 0 7 вещей, которые не следует делать в ночном клубе
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.