Цитаты великих

Самый сложный шаг становится неожиданно легким сразу как только мы его сделаем

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Як правильно відповідати на запитання дівчини: скільки у тебе було жінок?

03.05.2023 — Юмор
Як правильно відповідати на запитання дівчини: скільки у тебе було жінок?

"Скільки в тебе було до мене?" — одне з найкаверзніших питань у відносинах, бо складно підібрати таку відповідь, яка б усіх влаштувала. Навіть при самих, кхм-кхм, середніх значеннях статевих партнерів, дівчина може вважати вас або незайманим, або бабієм.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Британські психологи заявляють, що не варто жартувати або пропускати питання повз вуха, тому що відповідь може вплинути на бажання знайомої завести з тобою роман.

Вчені нещодавно опублікували дослідження «Sexual History and Present Attractiveness: People Want a Mate with Bit of a Past, But Not Too Much» у The Journal of Sex Research.

У ньому вони опитали майже 200 чоловік і виявили, що привабливість падає і коли у вас занадто багато, і коли у вас мало сексуального досвіду.

Всупереч ідеям про цнотливість та інші традиційні цінності, чоловіки з нульовим сексуальним досвідом здалися не надто привабливими.

Але водночас багатьох відлякали і володарі надто бурхливого сексуального минулого. Тож не радимо на першому побаченні вдавати з себе недоторканних чи, навпаки, хвалитися тим, що спали з половиною жіночого населення свого мікрорайону.

З'ясувалося, що найідеальнішими партнерами виявилися ті, хто мав раніше від одного до шести коханців. А коли їхня кількість досягала 9–11, привабливість потенційних партнерів починала різко знижуватися.

Але попереджаємо: якщо ви опинилися в чоловічій компанії, де кожен робить із себе поручика Ржевського, то така скромна відповідь поховає вашу репутацію.

У таких випадках слід говорити, що на своєму довгому життєвому шляху пізнали всіх жінок, які живуть від Анд до Піренеїв.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Kак сделать паузу в отношениях Секс 0 Ученые выяснили, что походка девушки может рассказать о ее сексуальной жизни Психология отношений 0 О женщинах, которые готовы выйти замуж после первого свидания Звезды 0 Белла Торн в октябрьском GQ Mexico В курсе 0 Кейт Бекинсейл в трейлере сериала "Вдова" Секс 0 Названо точное число людей, с которыми вам надо переспать Гаджеты 0 Річ дня: офісне крісло Volkswagen з електромотором та мультимедійкою Карьера 0 Поступки, которые будут беспокоить тебя через 10 лет Звезды 0 Супермодель 1990-х Хелена Кристенсен в кампейне Coco de Mer В курсе 0 Playboy хочет отказаться от печатной версии журнала MC Like 0 Знакомьтесь, "Мисс мира" 2018 В курсе 0 Ники Минаж нежится в джакузи в клипе на трек "Megatron" В курсе 0 Аль Пачино возглавляет киллеров в сериале "Охотники" Внешность и здоровье 0 574 Sport: новая страница в истории New Balance Юмор 0 Как стать пупсиком Внешность и здоровье 0 Грех не выпить: как в обществе укоренилась культура пития Карьера 0 9 признаков того, что ты повзрослел не только физически, но и эмоционально Психология отношений 0 5 качеств, на которые надо обращать внимание, прежде чем впустить кого-то в… Гаджеты 0 Приложение недели: как говорить на чужом языке, не зная его Юмор 0 Глоток свободы: брось ее прямо сейчас!
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.