Цитаты великих

Ничего не бывает зря. Если вы что-то совершили, значит в тот конкретный момент вашей жизни, на том конкретном этапе вашего развития, в данном поступке был смысл. И если вам кажется, что вы могли поступить по-другому, знайте – вы не могли. Хэнк Муди

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Як правильно відповідати на запитання дівчини: скільки у тебе було жінок?

03.05.2023 — Юмор
Як правильно відповідати на запитання дівчини: скільки у тебе було жінок?

"Скільки в тебе було до мене?" — одне з найкаверзніших питань у відносинах, бо складно підібрати таку відповідь, яка б усіх влаштувала. Навіть при самих, кхм-кхм, середніх значеннях статевих партнерів, дівчина може вважати вас або незайманим, або бабієм.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Британські психологи заявляють, що не варто жартувати або пропускати питання повз вуха, тому що відповідь може вплинути на бажання знайомої завести з тобою роман.

Вчені нещодавно опублікували дослідження «Sexual History and Present Attractiveness: People Want a Mate with Bit of a Past, But Not Too Much» у The Journal of Sex Research.

У ньому вони опитали майже 200 чоловік і виявили, що привабливість падає і коли у вас занадто багато, і коли у вас мало сексуального досвіду.

Всупереч ідеям про цнотливість та інші традиційні цінності, чоловіки з нульовим сексуальним досвідом здалися не надто привабливими.

Але водночас багатьох відлякали і володарі надто бурхливого сексуального минулого. Тож не радимо на першому побаченні вдавати з себе недоторканних чи, навпаки, хвалитися тим, що спали з половиною жіночого населення свого мікрорайону.

З'ясувалося, що найідеальнішими партнерами виявилися ті, хто мав раніше від одного до шести коханців. А коли їхня кількість досягала 9–11, привабливість потенційних партнерів починала різко знижуватися.

Але попереджаємо: якщо ви опинилися в чоловічій компанії, де кожен робить із себе поручика Ржевського, то така скромна відповідь поховає вашу репутацію.

У таких випадках слід говорити, що на своєму довгому життєвому шляху пізнали всіх жінок, які живуть від Анд до Піренеїв.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Вокруг света 0 10 общественных туалетов с роскошными видами Звезды 0 Звезда «Игры в кальмара» Хо Ен Чон в новой кампании Calvin Klein Секс 0 Як правильно робити кунілінгус: 10 порад Секс 0 7 лучших поз для орального секса Секс 0 Не уметь ласкать женщину - хуже, чем не уметь писать Секс 0 #говоритженщина: секса без обязательств не существует Карьера 0 10 чудовищных ошибок, о которых ты будешь жалеть до конца жизни Карьера 0 9 странных вещей, которые влияют на уровень счастья Звезды 0 Летиция Каста в провокационной съемке Telerama В курсе 0 Netflix показал тизер третьего сезона сериала «Любовь. Смерть. Роботы» Секс 0 Эрогенные зоны, о которых многие забывают Гаджеты 0 Идея дня: одежда для удаленной работы В курсе 0 Первые кадры нового фильма "Mortal Kombat" Секс 0 8 признаков подавленной сексуальности В курсе 0 Netflix поделились первыми кадрами "Космических войск" Юмор 0 Что говорит женщина и что на самом деле имеет в виду Внешность и здоровье 0 Vault by Vans и Найджел Кейборн выпустили новую совместную коллекцию Карьера 0 10 вещей, для которых жизнь слишком коротка В курсе 0 Вийшов перший тизер-трейлер третього сезону «Відьмака» Карьера 0 20 мужских правил современного мира
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.