Цитаты великих

Успех — паршивый учитель. Он соблазняет умных людей поверить в то, что они никогда не могут проиграть.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

30 фактів про жінок, які не знають чоловіки

05.05.2023 — Юмор
30 фактів про жінок, які не знають чоловіки

З цієї секунди всі жінки перестануть бути для вас загадкою. Ну крім тієї, з якою ви вже двадцять років зустрічаєтеся.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

 1. Від тепла жіночі груди стають м'якшими.
 2. Дослідження показали, що жінки найбільше ревнують до жінок, що носять червоне вбрання. Іншими словами, червоний колір для них — загроза від іншої жінки.
 3. Жінки і справді люблять стежити за тим, хто із зірок одружився, розлучився чи завагітнів. Чомусь ці знання роблять їх щасливими.
 4. Більшість мужиків дихають животом, тоді як панночки — м'язами грудної клітки.
 5. Як показує багаторічний досвід редакції MEN'S CULT, у жінок та чоловіків абсолютно різний погляд на жіночу красу та привабливість. Наприклад, вони в захваті від кінозірок, про яких мужики вважають "ну так собі баба".
 6. Майже третина вагітних жінок відчувають потяг до поїдання неїстівних предметів.
 7. Жіночий мозок трохи менший за чоловічий (на 9%), проте клітин у ньому стільки ж, вони просто сидять щільніше. Тож загалом ми однаково дурні.
 8. Експерименти показали, що жінки набагато краще пам'ятають справи, які потрібно виконати, ніж зроблені. Тобто дівчина, щось завершивши, миттю викидає це з голови через непотрібність.
 9. У восьми жінок з десяти одна груди більше за іншу. Найчастіше це ліва. Різниця, правда, не те щоб вагома.
 10. 85 жінок із ста носять бюстгальтер на розмір більше.
 11. Панночки теж люблять вирячитися на мужиків, просто намагаються це робити потай.
 12. Нормальна жінка витрачає приблизно рік свого життя на роздуми з приводу, щоб таке вдягнути.
 13. Якщо ви запросили даму на побачення через тиждень, весь тиждень вона роздумуватиме над вбранням. Процес роздумів розпочнеться з моменту отримання запрошення.
 14. Слова чоловіка звучать куди спокусливіше, якщо сказано на вушко.
 15. Майже в будь-якій дамській сумочці можна знайти речі, якими жінка ніколи не користується.
 16. Жінки люблять губну помаду. У буквальному значенні: вони її злизують і за життя з'їдають понад два кіло помади.
 17. Кожен додатковий 15 балів IQ (коефіцієнт інтелекту) знижує бажання жінки заводити дітей на 25%.
 18. Жінки не люблять мужиків, які у всьому з ними згодні.
 19. З незбагненної причини жінка завжди фарбується тушшю та підводкою, відкривши рота.
 20. Жінки не лише частіше доживають до пенсії, ніж чоловіки. Столітніх довгожительок серед них також помітно більше. Вісім столітніх людей із десяти — старенькі, а не дідки.
 21. Вижимаючи білизну чи рушник, типова жінка вистачає її долонями вгору, мужики надходять навпаки.
 22. Жінки не люблять вибачатися, якщо виявилися неправими. Не через природну злобу, а тому, що через помилки переживають сильніше за мужиків.
 23. Статистика, зібрана психологами, наочно доводить, що жінки важчі і довше переживають розрив стосунків, аніж ці сволоти-мужики. При цьому на розлучення вони подають найчастіше.
 24. 70% панянок шоколад люблять більше, ніж заняття коханням.
 25. Що більше жінка народила дітей, то швидше відбувається її старіння. Щоправда, у цьому може бути винен не тільки сам факт пологів, а й стреси під час виховання чад.
 26. Якщо дві жінки раптом відлучилися в туалет, то це й справді попліткувати. Така поведінка – не вигадка сценаристів серіалів.
 27. Випадково з'явитися на вечірку або фуршет в однакових сукнях для обох панянок буде страшним стресом та жахом.
 28. Займаючись сексом, 96% жінок думають, наскільки красиво вони виглядають.
 29. Жінки вважають відштовхуючим видовищем голого чоловіка в шкарпетках.
 30. Більшість фахівців схиляються до думки, що саме жінка обирає собі чоловіка, а чи не навпаки. Причина вагома: жінка свідомо чи ні оцінює, яке з цим чоловіком вийде потомство.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 4 простых способа привлечь внимание красивой девушки В курсе 0 Трейлер "Игры Джеральда" по мотивам романа Стивена Кинга Юмор 0 Стоит ли делать предложение девушке в новогоднюю ночь В курсе 0 Галь Гадот возвращает нас в 80-е в трейлере "Чудо-женщины: 1984" В курсе 0 Pottery Barn выпустили коллекцию вещей для дома в стиле "Друзей" Секс 0 6 странных вещей, с которыми люди занимались сексом Юмор 0 12 отвратительных друзей, которые есть у каждого Карьера 0 Почему бедные люди покупают дорогие авто? Карьера 0 Как пережить аврал на работе Звезды 0 Алессандра Амбросио на страницах Narcisse Карьера 0 10 твоїх дій, які непомітно тягнуть тебе на дно Юмор 0 Хочешь сойтись с бывшей? Сначала задай себе эти три вопроса Карьера 0 9 признаков того, что человек сел тебе на шею Карьера 0 8 проблем, с которыми обычно сталкиваются только умные люди Юмор 0 Подружили и хватит: как выйти из фpендзоны Психология отношений 0 #говоритьжінка: правило "десяти інших дівчат" В курсе 0 Джастин Бибер разработал дизайн скутера для Vespa Секс 0 8 способов уничтожить планету с помощью секса В курсе 0 Трейлер хоррора "В высокой траве" по рассказу Стивена Кинга Карьера 0 10 вещей, на которые мы зря тратим свое время и силы
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.