Цитаты великих

Пуля очень многое меняет в голове, даже если попадает в задницу Аль Капоне

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Як розпізнати токсичну дівчину на першому побаченні

06.01.2023 — Юмор
Як розпізнати токсичну дівчину на першому побаченні

Перші побачення – це завжди ризик, бо не знаєш, на кого потрапиш. Але на них треба ходити, бо тільки за особистої зустрічі можна з'ясувати, чи підходить тобі людина чи ні. Ми підготували посібник, як розпізнати токсичну дівчину на першому побаченні.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Прочитай про ці десять ознак і напиши про кількох своїх у коментарях, якщо згадаєш!


Запізнюється, але не попереджає

Якщо дівчина спізнюється більше ніж на півгодини, не попередивши тебе про це, це ознака неповаги з її боку. Якщо тільки в неї не сів телефон чи не зник зв'язок.

 

Вона прагне все контролювати

Починаючи з того, куди і в чому піти на побачення і закінчуючи тим, що ти на цьому побаченні їстимеш.

А ще вона завжди перекладає розмову на себе чи на теми, цікаві лише їй, навіть якщо ти вирішив розповісти їй захоплюючу історію облоги Мандалора із «Зоряних війн».

Тільки уяви, як жорстко вона контролюватиме тебе у відносинах, якщо дозволяє таке на першому побаченні.

 

Тотальна байдужість

Все побачення вона проводить у своєму смартфоні та на тебе взагалі не дивиться.

І це не якісь важливі справи, вона просто гортає стрічку у соціальних мережах або, що ще гірше, у «Тиндері». Це ознака або серйозної залежності від смартфона, або повної байдужості.

 

Занадто багато говорить про колишніх

Якщо на побаченні минуло лише 15 хвилин, а вона тобі встигла розповісти про всіх своїх колишніх, то це тривожний знак. Значить, вона все ще думає про них і не може або не хоче їх відпускати.

І не варто вірити дівчині, якщо вона лає своїх колишніх. Адже ти чуєш лише один бік історії, в якому вона виставляє себе жертвою.

 

Грубить офіціантам

Хочеш дізнатися, що в людини з самооцінкою — подивися, як вона спілкується з обслуговуючим персоналом. Якщо грубо і по-хамськи, то уяви, як він спілкуватиметься з іншими близькими людьми у своєму житті.

Тож коли чуєш, як дівчина милим голосом кричить офіціантові через весь ресторан: «Шорсткий! Налий-но нам шимпанзе по склянках, доки по морді не дала! — біжи не озираючись!

І придивись до неї, якщо вона часто відпускає сексистські, расистські та інші «істські» жарти та зауваження.

Та й взагалі, якщо вона жартує не зупиняючись, жартома навіть серйозні теми, значить, боїться близькості. А жарти для неї – не прояв почуття гумору, а захисний механізм.

 

Занадто багато романтики

Трохи романтики на першому побаченні це нормально.

Якщо дівчина обсипає тебе любовними віршами, колажами із ваших фотографій, подарунками та компліментами на першому побаченні або до нього, то це тривожний знак.

Зважаючи на все, вона використовує маніпулятивну техніку «бомбардування любов'ю».

Суть її в тому, щоб якнайсильніше і агресивніше показати тобі, що ти знайшов ту саму, єдину. З її допомогою жертва знаходить помилкове почуття безпеки, що дозволяє маніпулятору користуватися необмежено.

 

Форсує події

Ще одна ознака «любовного бомбардування» — якщо дівчина тягне тебе в ліжко відразу після першого побачення, супроводжуючи це зізнаннями в коханні всіма мовами світу і принагідно нахвалюючи вдале поєднання твоїх бриджів із майкою-сіточкою.

 

Активно тролить тебе

Злегка піддражнювати партнера, відпускаючи про нього якісь невинні жарти — це нормально.

Але якщо через п'ять хвилин замість побачення починається «прожарка» з образливими та злими жартами, то або піди зі побачення, або постарайся донести до неї, що так робити не варто.

 

Ревнує

Ви знаєте один одного годину, а вона вже активно заглядає у твій телефон і запитує, що то за «Олексій Михайлович бос» тобі пише. Це дуже тривожний знак.

Також не обіцяє нічого доброго, якщо вона з пристрастю розпитує про твоїх колишніх, стискаючи кулаки.

 

Не приймає інших думок

Якщо вона в чомусь повністю впевнена і не приймає твоєї думки, попутно звинувачуючи тебе в «тупості» і «зашореності», то це погано.

Значить, вона не здатна приймати думки інших людей. Уявляєш, як буде непросто з нею у стосунках? Але якщо вона погоджується з тобою у всьому, то це ще гірше.

Отже, людина боїться відкритих конфронтацій та суперечок.

Тож спробуй подискутувати з нею про щось на побаченні. В ідеалі вона має сперечатися, не переходячи на образи, використовуючи законні (і не фізичні) аргументи та зрозумілі доводи, щоб відстояти свою точку зору.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Тимоти Шаламе на новых кадрах фильма "Дюна" Юмор 0 4 простых способа привлечь внимание красивой девушки MC Like 0 Джордж Клуни в трейлере мини-сериала "Уловка-22" Вокруг света 0 Британец проехал 37 тысяч километров, чтобы попить пива Секс 0 Курс на отклонения: карта мужских сексуальных комплексов Внешность и здоровье 0 Ученые: недосып приводит к алкоголизму В курсе 0 Молодой Дэвид Боуи в трейлере нового байопика "Дэвид Боуи: История человека со… Звезды 0 Кэндис Свэйнпоул для рекламной кампании Tropic of C Секс 0 Как отличить горячую женщину Юмор 0 15 причин никогда не жениться Юмор 0 7 моментов, которые женщины (чаще всего) обсуждают с подругами Психология отношений 0 6 дій, через які ти виглядаєш відчайдушним у спілкуванні з дівчиною Вокруг света 0 Постояльцам британского отеля предлагают отдохнуть в джакузи с глинтвейном Юмор 0 Возраст женщины и способы соблазнения Звезды 0 Алессандра Амбросио для рекламной кампании GAL Floripa Юмор 0 Самые неловкие вещи, которые происходят во время секса Юмор 0 Если женщина спросит. Как правильно отвечать на вопросы своей девушки Секс 0 Ученые: куннилингус делает отношения крепче Психология отношений 0 8 романтических жестов из прошлого, которые помогут тебе в отношениях Внешность и здоровье 0 Как лечиться алкоголем
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.