Цитаты великих

Я знаю, что ты боишься разочаровать меня, но я хочу тебя успокоить, потому что мои ожидания относительно тебя и так невысоки! Шелдон Купер

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

13 наукових доказів, що жінки кращі за чоловіків

30.11.2022 — Юмор
13 наукових доказів, що жінки кращі за чоловіків

Ми не можемо сперечатися з наукою!

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!


Жінки живуть довше за чоловіків

Цей сумний для нашого брата факт підтвердив Центр вивчення довголіття Нової Англії. Виявилося, що з усіх землян, які задули на своєму торті 100 свічок, 85% — жіночої статі.

 

Імунна система жінок сильніша

А все через головний жіночий гормон — естроген, запевняють вчені канадського Університету Макгілла.

Естроген ефективно захищає тендітний жіночий організм від бактерій та вірусів.


Жінки краще розпоряджаються грошима

Фонд Барклая та Дослідницький центр в англійському місті Ледбері виявили, що жінки-інвестори набагато надійніші.

Ймовірно, це пов'язано з великою кількістю в нашому організмі тестостерону, який часом змушує нас робити дивні вчинки — наприклад, починати бійку з людиною в костюмі чебурека або купувати неблагонадійні акції.

 

З жінок виходять старанніші студенти, ніж із чоловіків

Так стверджують представники Університету штату Джорджія та науковці Колумбійського університету.

Як запевняють ці ж навчальні заклади, студенти чоловічої статі частіше вилітають з університету, ніж студентки.

 

Жінки краще водять машину, ніж чоловіки

А ось це відчутний удар! І ми не повірили б, якби не статистичні дані, виведені нещодавно муніципалітетом Нью-Йорка.

В аваріях, які закінчилися для пішоходів смертю чи серйозною травмою, на 80% частіше винні водії, а не водійки.

 

Жінки ефективніші на керівних постах

А цей кинджал у нашу чоловічу гордість встромив журнал «Міжнародний вісник бізнес-управління та етики».

Згідно зі статтею, опублікованою у виданні, компанії, очолювані жінками, більш стабільні, ніж ті, що перебувають під чоловічим командуванням.

 

З жінок виходять блискучі програмісти

Поступово жінки відтісняють нас від екрана комп'ютера.

Останнє дослідження Сасекського університету показало: жінки-програмісти краще, ніж їхні колеги чоловічої статі, складають коди для дизайну комп'ютерних 3D-ігор (власне те, заради чого і існує програмування).

 

У жінок тверда пам'ять

Принаймні твердіше, ніж у чоловіків. До такого висновку додумалися вчені з університету Астона в Бірмінгемі.

А їм можна вірити: вони провели експеримент із чоловіками та жінками, перевіряючи їхню пам'ять через 2 хвилини, 15 хвилин та 24 години.

До речі, дослідження проводилося в університеті Астонії в Бірмінгемі. Чи ми це вже згадували?

 

У жінок больовий поріг вищий

Власне, будь-який чоловік, якого жорстока доля змусила бути свідком пологів, навряд чи буде з цим сперечатися.

Для решти є 142-а серія 8-го сезону «Руйнувачів легенд», де показано, що жінка може тримати руку в крижаній воді набагато довше, ніж чоловік.

 

Жінки охайніші за чоловіків

Пф, теж нам новина…

Співробітники Державного університету Сан-Дієго прискіпливо вивчили робочі столи кількох сотень офісних службовців і знайшли на столах співробітників чоловіків значно більше бактерій (а також шматок засохлої піци та шкарпетки), ніж на столах, що належать жінкам.

 

Жінки швидше знаходять зниклі речі

Професор психології Дайан Халпер провела серію тестів і з'ясувала, що жінки краще запам'ятовують місцевість, деталі обстановки та послідовність подій, а значить, швидше знайдуть ключі від машини (нехай заразом і пульт від телевізора знайде, якщо така розумна).

 

Жінки краще розрізняють кольори та відтінки

Доведено у Міському університеті Нью-Йорка. Саме тому одна й та сама жінка як із кулемета видасть «бежевий», «молочний», «тауповий», поки ти скажеш самотнє: «Ну… Ееє… Білий?..»

 

Зі стресом жінки теж справляються краще

Університет Західного Онтаріо авторитетно заявляє: жінки краще справляються з емоціями у стресових ситуаціях — наприклад, на співбесідах або коли ти чогось затіяв бійку з людиною в костюмі чебурека.

Вся справа в наявності в жіночому організмі гормону окситоцину, що стабілізує психічний фон.

Вироблення цього гормону збільшується в період вагітності та грудного вигодовування, але і в інші дні він присутній в організмі жінки у більших дозах, ніж у чоловічому організмі.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 1 Сколько сексуальных партнеров считается нормой в разных странах? В курсе 0 Pornhub берется за борьбу с коронавирусом и запускает "Самое чистое порно" Секс 0 Худшие места для занятий сексом Секс 0 3 застарілі інтимні правила, від яких час відмовитися В курсе 0 Мэтт Смит в роли маньяка Мэнсона в трейлере "Чарли говорит" Внешность и здоровье 0 Converse и Peanuts посвятили коллекцию комиксам Карьера 0 68 привычек, которые приведут вас в ад Секс 0 Секс и фэйлы Карьера 0 Чому висока зарплата не робить тебе щасливим Юмор 0 15 мужских наблюдений о жизни с живыми женщинами Карьера 0 Нелепые достижения, которые становятся предметом для гордости Звезды 0 Меган Фокс для Frederick's of Hollywood (снова) Юмор 0 15 безумных поступков, совершенных ради женщины Юмор 0 8 мужских поступков, от которых девушек аж передергивает Психология отношений 0 9 признаков того, что ты ещё не готов жениться Психология отношений 0 Ученые выявили существенные преимущества людей без пары Карьера 0 14 вещей, которые понимаешь, когда работаешь на дому В курсе 0 Вышел трейлер "Охотников за привидениями" с Полом Раддом В курсе 0 Трейлер "Игры Джеральда" по мотивам романа Стивена Кинга Карьера 0 Работа, о которой ты мечтал в детстве, и чем ты занимаешься сейчас
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.