Цитаты великих

Поражение — это просто возможность начать сначала, и на этот раз — более разумно.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

6 речей, які серйозно б'ють по чоловічому его (хоча не повинні)

16.12.2022 — Юмор
6 речей, які серйозно б'ють по чоловічому его (хоча не повинні)

Его – винуватець більшості конфліктів на порожньому місці. Навіть якщо індивід добрий і має критичне мислення, зачеплене его може перетворити його на нервову і неврівноважену людину, не здатну адекватно відповідати за свої дії.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

У такому стані він може почати виразити, перекручувати факти, загалом робити все, щоб виправдатися, навіть якщо цього не потрібно.

По его може вдарити багато, наприклад, приниження гідності, вказівку на якісь недоліки. Є й такі речі, які серйозно б'ють по чоловічому его, хоч не повинні.

Перебуваючи в тверезому стані розуму, розумієш, наскільки безглуздими були твої образи чи злість через ці причини.

 

Груди м'язів в інших хлопців

Коли звичайний хлопець бачить чоловіка у добрій формі, особливо того, який не обділений увагою, у нього починає грати его.

Більшість відразу ж дотримуються стереотипу, що це «тупий качок», у якого багато вільного часу на опрацювання рельєфних м'язів. А ще він, швидше за все, сублімує маленький розмір пеніса у м'язи, аби хоч чимось залучати дівчат.

Ми розуміємо, що наявність поблизу самця, який потенційно сильніший за тебе, піднімає потаємні інстинкти.

Вони кажуть: «Знищи його, він становить загрозу». Але оскільки ми живемо в цивілізованому суспільстві, ці інстинкти перетворюються на насмішку чи обурення, хоча всередині кипить котел образи та злості за те, що ти не маєш такої фігури.

Але варто визнати, що ніхто не заважає тобі накачатися так само, і в цьому криється парадоксальне мислення більшості чоловіків.

Вони хочуть таку фігуру, але замість того, щоб почати займатися спортом для здоров'я та сили, витрачають нерви, підгодовуючи роздуте его.

 

Щасливі стосунки інших людей

Коли самотній хлопець бачить пару щасливих у стосунках людей, він починає злитися, ненавидіти цих закоханих. А робить він це тому, що сам шукає такого щастя, але не знаходить.

Це не тільки заздрість, а й своєрідне приниження его, яке кричить: «А чому вони, а не я, адже я кращий за них?»

Правда в тому, що стосунки не роблять тебе краще за будь-кого. Якщо хтось знайшов собі дівчину і щасливий з нею, що видно за його емоціями та діями, це не повинно уражати твоє его.

Йому просто пощастило знайти ту, з ким зручно, от і все. Щодо тебе, можливо, твій час ще не настав.

 

Ранній успіх оточуючих

Це один із найпопулярніших тригерів враженого его. Ми вже не раз згадували приклади з Олександром Македонським, Петром Першим та іншими правителями, вченими, митцями і так далі, які досягли слави в ранньому віці.

Коли тобі 30 і ти дивишся на дії того ж Македонського, що завоював півсвіту у свої 20 з невеликим, а ти сидиш в офісі без перспектив, його починає просто горіти.

У голові звучать питання у стилі «як я можу марнувати своє життя настільки бездарно, адже у них вийшло». І справді, у них вийшло, але тільки умови були зовсім не рівними порівняно з середньостатистичним працівником 21 століття.

Такі легендарні особистості не повинні уражати твоє его, як і сучасні мільярдери, які досягли успіху. За 99% цих геніїв стоять багаті батьки із зв'язками, які дали своїм дітям серйозну базу для подальшого розвитку.

Це не відкидає факту, що якщо ти почуваєшся не на своєму місці, треба рухатися вперед. Нехай це буде тобі стимулом, але не принижує твою гідність.

Різниця в тому, що в першому випадку ти дивишся на цих неординарних особистостей як на дороговказ, а в другому втоптуєш себе в бруд і ще сильніше окопуєшся в нинішній ситуації.

 

Розпуста деяких хлопців

У цьому випадку йдеться про чоловіків, які, здається, здатні завоювати будь-яку жінку без особливих зусиль.

Спостерігаючи за ними, багато хлопців лютують, але не тому, що вважають цю розбещеність аморальною, а через заздрість.

Тут, як і в більшості попередніх випадків, виникає думка "а чому вони, а не я?" з натяком на те, що жертва власного его вважає себе у всіх відносинах вигіднішим партнером.

По-перше, заздрити такому становищу справ безглуздо хоча б тому, що всі ми відрізняємося, і справа часом просто у збігу обставин. По-друге, у цьому справді немає приводу для заздрості та приниження твого его.

Можливо, такий спосіб життя може вразити молодика, але у дорослого чоловіка, дивлячись на такого Казанову, виникне резонне запитання: «Що з ним не так?» Пубертатний період, коли бажаєш кожну жінку, давно позаду, за плечима серйозний досвід, а він ще не нагулявся.

Такій людині, швидше, можна поспівчувати, адже єдине, що має цінність — це плоть, а чи не душа.

Він подібний до бездомного, який бродить від одного занедбаного будинку до іншого, намагаючись відшукати житло, де йому буде затишно, але не отримує бажаного. А тепер скажи, чи варто заздрість до такого способу життя враженого его?

 

Відмови

Ми говоримо про будь-які форми відмов, від чітких «ні» до дуже розмитих форм з максимальною ввічливістю та обережністю.

У чоловіках закладено потяг до змагань і перемог, і коли вони отримують відмову, це уразлює їх его, причому на підсвідомому рівні. "Як же так, адже в інших вийшло, а мені чомусь сказали ні".

Такі думки тиснуть на его і викликають напади невмотивованої агресії, причому як до оточуючих, так і до себе.

Пам'ятай, що відмови, які також можна назвати провалами, це нормально, і це частина твого «навчання» на шляху до мудрості.

Ніхто не зобов'язаний завжди говорити тобі так на твої пропозиції, адже вони не можуть бути на 100% вірними кожен момент часу.

 

Заперечення твоєї точки зору

Багато хлопців сьогодні вирощені на простій, але небезпечній думці: «ти не такий як усі, ти кращий за інших». Раз він кращий за інших, як хтось може заперечувати його точку зору?

Швидше за все, цей співрозмовник просто намагається вразити его, і йому це непогано виходить.

Насправді, як і в попередньому випадку, ніхто не повинен погоджуватися з тобою в усьому, адже ти не столітній мудрець, який пройшов якісь можна випробування на життєвому шляху.

Тобі теж властиво помилятися, адже ти така сама людина, як і інші. Особливо сильно уражує чоловіче его заперечення його погляду жінками.

За давньою традицією, дівчата вважаються негідними суперечок із чоловіками, і це передається з покоління до покоління.

Правда в тому, що багато жінок розумніші за тебе чи будь-якого іншого чоловіка, і це час визнати.

Немає жодної різниці, хто не згоден з тобою у певних питаннях. Якщо хтось не згоден з твоєю точкою зору, це його чи її право, просто одна з мільярдів думок.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Как пеpестать жить напоказ Психология отношений 0 Ученые: в каком случае ты начинаешь беспричинно ревновать Внешность и здоровье 0 Головні помилки чоловіків, які скорочують тривалість життя В курсе 0 Amazon показали первый кадр из сериала по «Властелину колец» Автомобили 0 Трейлер второго сезона The Grand Tour Звезды 0 Меган Фокс в рекламной кампании Frederick's of Hollywood В курсе 0 Джессика Честейн во 2-й части хоррора "Оно" Карьера 0 4 установки, що заважають добре заробляти Секс 0 Евфрат из спермы, онан и прижигание клитора: история мастурбации Карьера 0 9 жизненных вещей, которые слишком переоценены Юмор 0 Как угомонить чужих детей? Психология отношений 0 Чем правила общения с девушкой отличаются от правил общения с другом Внешность и здоровье 1 Почему лучше бухать, а не заниматься спортом Внешность и здоровье 0 29 унисекс-вещей из новой коллаборации Alexander Wang x adidas Originals Психология отношений 0 Можно ли спасти несчастливый брак Юмор 0 Нормально ли мужику продолжать тусить когда ему за 40? Карьера 0 "Как пить и не выглядеть идиотом": прочтите перед корпоративом В курсе 0 Шайа ЛаБаф в спортивной драме "Борг против Макинроя" Психология отношений 0 Как отличить женский флирт от элементарной вежливости В курсе 0 Как действовать на третьем свидании
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.