Цитаты великих

Не совершай классическую ошибку всех умников: не думай, что нет людей умнее тебя Карл Ван Лун

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Що заводить її найбільше: топ-3 жіночих фантазій

30.01.2023 — Секс
Що заводить її найбільше: топ-3 жіночих фантазій

Розпитай свою дівчину про її колишніх - і ти здивуєшся, як багато у вас спільного. Не дивно, жінки обирають партнера не лише свідомо, а й несвідомо – орієнтуючись на улюблений типаж у голові. Часто дівчина залишається з тим хлопцем, образ якого найкраще римується із її сексуальними фантазіями.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Одні дівчата без пам'яті закохуються в бунтарів, інші — в «хороших хлопчиків», треті шукають у партнера риси характеру свого батька.

Типажі залежать передусім від установок у голові. Причому вибір дівчина здійснює у перші три хвилини знайомства — дивлячись на ходу, жести та міміку людини, оцінюючи голос та темп мовлення.

 

Bad Boy

«Погані хлопчики» подобаються дівчатам насамперед своєю деструктивною поведінкою, готовністю ризикувати та експериментувати, «руйнувати» систему. Згадати тих же Джонні Деппа чи Курта Кобейна.

Найчастіше такі фантазії є у жінок, які мріють позбутися певних табу у сексі. Їм здається, що саме з бунтарем вони зможуть повністю розкріпачитися.

Як зрозуміти, що твоя дівчина віддає перевагу «бедбоям»? Проаналізуй, чи збуджують її прояви влади, домінування, чи подобається їй підкорятися, причому не тільки в сексі, а й у звичайному житті. Чи вміє вона відстоювати свої психологічні межі?

 

Ідеальний татко

Багато дівчат вимагають від свого обранця подарунків, залицянь та мріють бути за ним як за кам'яною стіною. Їм потрібно, щоб у їхньому житті була людина, яка здатна вирішити всі проблеми для своєї принцеси.

Швидше за все, про такий типаж мріють дівчата, закохані в образ батька, який був для них ідеалом чоловіка. Його вони шукають у своїх партнерах.

Найчастіше дівчина шукатиме широкоплечого та високого чоловіка, такого собі Пірса Броснана. Його маскулінна фігура - непряме підтвердження здатності захистити її та закрити своєю спиною. З ним вона зможе розслабитися та відчути себе захищеною тендітною дівчинкою.


Вічний хлопчик

Не тільки хлопцям подобаються дівчата з типажем «бебі-фейс» — «вічні юнаки» теж тягнуть за собою жінок, та ще й як! Інакше Ді Капріо та Елайдже Вуду довелося б несолодко.

Психолог каже, що дівчат заводить можливість реалізувати свій материнський інстинкт, доглядати партнера, піклуватися про нього і наставляти.

А відбувається це тому, що вони застрягли на фалічній стадії розвитку сексуальності (коли дитина вивчає своє тіло та цікавиться батьком протилежної статі) і не прожили конкуренцію з власною матір'ю.

Важливий нюанс: типажі у чистому вигляді, зрозуміло, зустрічаються досить рідко, частіше дівчата чіпляються за конкретні риси у характері хлопця, що їх приваблює. Одні дівчата без пам'яті закохуються в бунтарів, інші в «хороших хлопчиків», треті шукають у партнері риси характеру батька. Типажі залежать передусім від установок у голові, пояснюють психологи.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 No woman, no cry Психология отношений 0 10 признаков надежных отношений, которые помогают вам становиться лучше В курсе 0 Николас Кейдж в трейлере фильма "Цвет из иных миров" В курсе 0 Вышел трейлер фильма «Шан-Чи и легенда Десяти колец» от Marvel Карьера 0 Как тактично избавляться от назойливых незнакомцев, коллег, жен Звезды 0 Провокационная съемка Ирины Шейк для журнала HIGHStyle Психология отношений 0 12 способов, которыми друзья разрушают твои отношения Юмор 0 22 нелепые ситуации, из которых нужно выходить с честью Секс 0 Ученые: вот в какой позиции женщины больше всего любят заниматься сексом Звезды 0 Кара Делевинь для GQ Юмор 0 За что мужик не должен извиняться Вокруг света 0 Лучшие кадры снятые на GoPro в 2018 году Секс 0 7 пpичин, по котоpым любимая женщина тебе отказывает Психология отношений 0 8 причин, по которым тебе ещё рано иметь детей Внешность и здоровье 0 Можно ли мужчине быть вегетарианцем? В курсе 0 Вигго Мортенсен, Кристен Стюарт и Леа Сейду в трейлере фильма «Преступления… В курсе 0 У Японії створюють машину для «прання» людей Юмор 0 7 грубых признаков настоящей любви MC Like 0 Много девушек в купальниках в весеннем лукбуке Agent Provocateur В курсе 0 Рассел Кроу в трейлере "Самый громкий голос"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.