Цитаты великих

Несчастным или счастливым человека делают только его мысли, а не внешние обстоятельства. Управляя своими мыслями, он управляет своим счастьем. Фридрих Ницше

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Що заводить її найбільше: топ-3 жіночих фантазій

30.01.2023 — Секс
Що заводить її найбільше: топ-3 жіночих фантазій

Розпитай свою дівчину про її колишніх - і ти здивуєшся, як багато у вас спільного. Не дивно, жінки обирають партнера не лише свідомо, а й несвідомо – орієнтуючись на улюблений типаж у голові. Часто дівчина залишається з тим хлопцем, образ якого найкраще римується із її сексуальними фантазіями.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Одні дівчата без пам'яті закохуються в бунтарів, інші — в «хороших хлопчиків», треті шукають у партнера риси характеру свого батька.

Типажі залежать передусім від установок у голові. Причому вибір дівчина здійснює у перші три хвилини знайомства — дивлячись на ходу, жести та міміку людини, оцінюючи голос та темп мовлення.

 

Bad Boy

«Погані хлопчики» подобаються дівчатам насамперед своєю деструктивною поведінкою, готовністю ризикувати та експериментувати, «руйнувати» систему. Згадати тих же Джонні Деппа чи Курта Кобейна.

Найчастіше такі фантазії є у жінок, які мріють позбутися певних табу у сексі. Їм здається, що саме з бунтарем вони зможуть повністю розкріпачитися.

Як зрозуміти, що твоя дівчина віддає перевагу «бедбоям»? Проаналізуй, чи збуджують її прояви влади, домінування, чи подобається їй підкорятися, причому не тільки в сексі, а й у звичайному житті. Чи вміє вона відстоювати свої психологічні межі?

 

Ідеальний татко

Багато дівчат вимагають від свого обранця подарунків, залицянь та мріють бути за ним як за кам'яною стіною. Їм потрібно, щоб у їхньому житті була людина, яка здатна вирішити всі проблеми для своєї принцеси.

Швидше за все, про такий типаж мріють дівчата, закохані в образ батька, який був для них ідеалом чоловіка. Його вони шукають у своїх партнерах.

Найчастіше дівчина шукатиме широкоплечого та високого чоловіка, такого собі Пірса Броснана. Його маскулінна фігура - непряме підтвердження здатності захистити її та закрити своєю спиною. З ним вона зможе розслабитися та відчути себе захищеною тендітною дівчинкою.


Вічний хлопчик

Не тільки хлопцям подобаються дівчата з типажем «бебі-фейс» — «вічні юнаки» теж тягнуть за собою жінок, та ще й як! Інакше Ді Капріо та Елайдже Вуду довелося б несолодко.

Психолог каже, що дівчат заводить можливість реалізувати свій материнський інстинкт, доглядати партнера, піклуватися про нього і наставляти.

А відбувається це тому, що вони застрягли на фалічній стадії розвитку сексуальності (коли дитина вивчає своє тіло та цікавиться батьком протилежної статі) і не прожили конкуренцію з власною матір'ю.

Важливий нюанс: типажі у чистому вигляді, зрозуміло, зустрічаються досить рідко, частіше дівчата чіпляються за конкретні риси у характері хлопця, що їх приваблює. Одні дівчата без пам'яті закохуються в бунтарів, інші в «хороших хлопчиків», треті шукають у партнері риси характеру батька. Типажі залежать передусім від установок у голові, пояснюють психологи.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 9 типов парней в интернете, знакомства с которыми избегают девушки Юмор 0 О чём молчат женщины Секс 0 Если бы мужики делали эти 15 вещей, то они знали бы, что женщины хотят секса… Карьера 1 Почему ты бедный, если такой умный? Карьера 0 Этих 25 неловких моментов в жизни каждого мужчины Психология отношений 0 Ученые: твой "тип" никак не влияет на то, в кого ты влюбляешься в реальности Звезды 0 Белла Хадид снялась в провокационной кампании Self-Portrait Секс 0 Ученые: какую позу в сексе больше всего любят женщины? Звезды 0 Обнаженная Fergie для промо своего нового альбома Double Dutchess Внешность и здоровье 0 #говоритмужчина: о гигиене Психология отношений 0 Ученые выявили существенные преимущества людей без пары Юмор 0 8 признаков, что девушка хочет тебя бросить Карьера 0 7 комплексов, от которых тебе нужно избавиться Звезды 0 Зої Кравіц у зйомці для грудневого US GQ В курсе 0 Броуди, Бандерас и Малкович в трейлере "Цепного пса" В курсе 0 Netflix показал трейлер сериала по аниме «Ковбой Бибоп» Внешность и здоровье 0 Найдавніші алкогольні напої Юмор 0 Почему мужчинам нравится большая грудь, с научной точки зрения Юмор 0 14 ознак, що твоя інтрижка переростає у серйозні стосунки Юмор 0 С кем женщины категории MILF предпочитают заниматься сексом
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.