ТОП-10 популярных новостей
Чому ти виглядаєш привабливіше, коли перебуваєш у стосунках 20.06.2024 — Психология отношений — 0 8 переваг самотніх та бездітних людей, які суспільство недооцінює 19.06.2024 — Карьера — 0 7 звичок, через які ти виглядаєш слабким 18.06.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що друзі не в захваті від твоєї дівчини, але не говорять тобі про це 18.06.2024 — Юмор — 0 Як музичні уподобання впливають на сексуальну активність? Виявляється, є… 17.06.2024 — Юмор — 0 Як правильно пити з жінками 14.06.2024 — Юмор — 0 8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0

Цитаты великих

Чем дольше ты ждёшь, тем больше вероятность, что ты ждёшь не там. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Що заводить її найбільше: топ-3 жіночих фантазій

30.01.2023 — Секс
Що заводить її найбільше: топ-3 жіночих фантазій

Розпитай свою дівчину про її колишніх - і ти здивуєшся, як багато у вас спільного. Не дивно, жінки обирають партнера не лише свідомо, а й несвідомо – орієнтуючись на улюблений типаж у голові. Часто дівчина залишається з тим хлопцем, образ якого найкраще римується із її сексуальними фантазіями.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Одні дівчата без пам'яті закохуються в бунтарів, інші — в «хороших хлопчиків», треті шукають у партнера риси характеру свого батька.

Типажі залежать передусім від установок у голові. Причому вибір дівчина здійснює у перші три хвилини знайомства — дивлячись на ходу, жести та міміку людини, оцінюючи голос та темп мовлення.

 

Bad Boy

«Погані хлопчики» подобаються дівчатам насамперед своєю деструктивною поведінкою, готовністю ризикувати та експериментувати, «руйнувати» систему. Згадати тих же Джонні Деппа чи Курта Кобейна.

Найчастіше такі фантазії є у жінок, які мріють позбутися певних табу у сексі. Їм здається, що саме з бунтарем вони зможуть повністю розкріпачитися.

Як зрозуміти, що твоя дівчина віддає перевагу «бедбоям»? Проаналізуй, чи збуджують її прояви влади, домінування, чи подобається їй підкорятися, причому не тільки в сексі, а й у звичайному житті. Чи вміє вона відстоювати свої психологічні межі?

 

Ідеальний татко

Багато дівчат вимагають від свого обранця подарунків, залицянь та мріють бути за ним як за кам'яною стіною. Їм потрібно, щоб у їхньому житті була людина, яка здатна вирішити всі проблеми для своєї принцеси.

Швидше за все, про такий типаж мріють дівчата, закохані в образ батька, який був для них ідеалом чоловіка. Його вони шукають у своїх партнерах.

Найчастіше дівчина шукатиме широкоплечого та високого чоловіка, такого собі Пірса Броснана. Його маскулінна фігура - непряме підтвердження здатності захистити її та закрити своєю спиною. З ним вона зможе розслабитися та відчути себе захищеною тендітною дівчинкою.


Вічний хлопчик

Не тільки хлопцям подобаються дівчата з типажем «бебі-фейс» — «вічні юнаки» теж тягнуть за собою жінок, та ще й як! Інакше Ді Капріо та Елайдже Вуду довелося б несолодко.

Психолог каже, що дівчат заводить можливість реалізувати свій материнський інстинкт, доглядати партнера, піклуватися про нього і наставляти.

А відбувається це тому, що вони застрягли на фалічній стадії розвитку сексуальності (коли дитина вивчає своє тіло та цікавиться батьком протилежної статі) і не прожили конкуренцію з власною матір'ю.

Важливий нюанс: типажі у чистому вигляді, зрозуміло, зустрічаються досить рідко, частіше дівчата чіпляються за конкретні риси у характері хлопця, що їх приваблює. Одні дівчата без пам'яті закохуються в бунтарів, інші в «хороших хлопчиків», треті шукають у партнері риси характеру батька. Типажі залежать передусім від установок у голові, пояснюють психологи.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Очаровать подругу в два счета Карьера 0 12 неприємних істин про те, чому твоє життя не таке, як хотілося б Карьера 0 10 правил, которые помогут тебе добиться уважения босса Карьера 0 6 признаков того, что лучшие годы твоей жизни ещё впереди Юмор 0 Памятка джентльменам, которых возят на автомобиле дамы Юмор 0 Мужикам тут не место: 10 странных локаций, куда ты можешь попасть с ее помощью… Карьера 0 7 професій, які мають вкрай погану репутацію В курсе 0 Броуди, Бандерас и Малкович в трейлере "Цепного пса" В курсе 0 Ліам Хемсворт та Рассел Кроу воюють на Філіппінах у трейлері «Території зла» Психология отношений 0 Свободные отношения: подводные камни, надводные pифы и веселые акулы Психология отношений 0 8 признаков того, что ты хочешь жениться на своей подруге Карьера 0 Правила поведения в общественных туалетах Карьера 0 8 звичок, які виникають через нудне життя Карьера 0 12 важных вещей в жизни, с которыми не нужно торопиться Карьера 0 У сусіда трава завжди зеленіша: як боротися з почуттям, що всі живуть краще,… Юмор 0 7 причин, почему мы так любим Новый год В курсе 0 В Гонконге появилось мороженое со вкусом слезоточивого газа Вокруг света 0 Booking.com определил самые гостеприимные страны мира Юмор 0 Глубокий минет - мужской и женский взгляд В курсе 0 Дуэйн Джонсон в трейлере новой части "Джуманджи"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.