ТОП-10 популярных новостей
Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0 6 незвичайних сексуальних практик, які не вимагатимуть серйозної підготовки 20.02.2024 — Секс — 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити 20.02.2024 — Психология отношений — 0 10 норм поведінки в суспільстві, які настав час пеpеглянути 16.02.2024 — Карьера — 0 Що робити, якщо тебе звинувачують у зраді, яку ти не робив 16.02.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак, що дівчина хоче, щоб ти став іншим 15.02.2024 — Психология отношений — 0 Як упоратися з хвилюванням на першому побаченні 14.02.2024 — Психология отношений — 0 6 причин, чому дівчина пропадає після кількох вдалих побачень 13.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Человек подобен луне - у него тоже есть тёмная сторона, которую он никогда никому не показывает Марк Твен

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Що таке сексуальний інтелект і як його розвивати

01.02.2023 — Секс
Що таке сексуальний інтелект і як його розвивати

Сексуальний інтелект допомагає піклуватися як про власні почуття, відчуття та переживання під час сексу, так і про почуття партнера.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Більшість людей впевнені, що найсексуальніший орган людини – це мозок. У новій статті MEN'S CULT розберемо, чи так це, і пояснимо, що являє собою сексуальний інтелект.

 

ЩО ТАКЕ СЕКСУАЛЬНИЙ ІНТЕЛЕКТ

Якщо говорити простими словами, сексуальний інтелект — це та частина, яка відповідає за пізнання свого тіла, дослідження сексуальних бажань, а також уміння отримувати задоволення від сексу.

Сексуальний інтелект тісно пов'язаний з умінням відчувати себе в безпеці та навичками розслаблення, від яких у результаті і залежатиме результат сексуальної гри.

Нерідко невдалий сексуальний досвід, а також травматичний досвід, що негативно вплинув на самосприйняття людини і навіть побічно пов'язаний зі статевою сферою, призводить до того, що секс стає для людини швидше за обов'язок, ніж приємним заняттям, в якому достатньо місця для отримання насолоди і позитивних емоцій.

До речі, саме стигматизація жіночої сексуальності є однією з головних причин відсутності сексуального задоволення у жінок.

Для того, щоб позбутися зайвого стресу та стереотипів, пов'язаних з інтимним життям, саме потрібно розвивати сексуальний інтелект. Як впоратися з цим непростим завданням, ми розповімо нижче.

 

ПРАВДА, ЩО ЧОЛОВІКАМ СЕКС ПОТРІБНИЙ БІЛЬШЕ

Коли ми торкаємося теми сексу, багато людей починають відчувати напругу і занепокоєння.

Справа в тому, що кожна людина відчуває суперечливі послання, пов'язані з темою сексуальності.

З одного боку, ми постійно чуємо про важливу роль сексу, а з іншого — постійно стикаємося із сексуальними заборонами та табу. До того ж, із сексом пов'язано безліч стереотипів, які не мають під собою якоїсь зрозумілої основи.

Наприклад, багато людей впевнені, що чоловікам секс потрібен більше, ніж жінкам, і що жіноча половина більш властиво підтримувати емоційний зв'язок для того, щоб вступити в сексуальні відносини.

Однак це не більше ніж міф. Як чоловіки, так і жінки можуть бути нерозбірливими у статевих контактах і ставитися до них легковажно, і навпаки.

 

СЕКС І ПЕРЕКОНАННЯ

Справа не в тому, чоловік перед нами чи жінка, а в тому, які переконання ця людина поділяє і наскільки у неї чи її розвинений сексуальний інтелект.

Звичайно, за природою, оскільки саме жінка здатна виношувати дитину, їй властиво бути стурбованішою на тему вагітності.

Однак це нітрохи не заважає жінкам, як і чоловікам, вибирати той стиль сексуального життя, який їм більше підходить.

Тому у представників обох статей кількість сексуальних контактів з різними партнерами може бути відрегульована у більшу чи меншу сторону залежно від переваг.

Вірним чи невірним такий вибір назвати складно. Все залежить від того, що правильною людина вважає особисто для себе.

Іноді під впливом стереотипів жінки можуть думати, що їхні сексуальні бажання ненормальні. Це призводить до придушення сексуальності та загального зниження якості життя.

 

 

5 КРОКІВ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ РОЗВИТИ СЕКСУАЛЬНИЙ ІНТЕЛЕКТ

Нижче ти знайдеш кілька порад, які допоможуть тобі краще розуміти себе, а також розпізнавати власні сексуальні бажання.

1. ПОПОВНЯЙ СВОЮ КОЛЕКЦІЮ ЗНАНЬ ПРО СЕКС

Перш за все тобі необхідно навчитися розділяти стереотипи та перевірені факти про секс. Для цього тобі знадобляться навички критичного мислення.

Безсумнівно, це один із найважливіших кроків, оскільки людина, яка здатна мислити широко і вільно, менше схильна до стереотипів. А це означає, що почуття провини чи сорому йому нав'язати вже у рази складніше.

2. ЗРОЗУМІЙ, ЩО В СЕКСУАЛЬНОСТІ НЕМАЄ НІЧОГО ГАНЕБНОГО

Більшість стереотипів про секс так чи інакше пов'язані з почуттям сорому. А зараз скажемо лише, що сором — це почуття, яке тісно пов'язане з нашими глибинними внутрішніми переконаннями та поглядами, які ми прийняли без критики.

Проаналізувавши переконання, які лежать в основі появи емоцій провини та сорому, ти зможеш якщо не повністю позбавитися їх, то як мінімум змінити до них ставлення.

Цей крок допоможе тобі розвинути свій сексуальний інтелект, а отже, і стати привабливішим партнером для побудови близьких стосунків.

3. ПІЗНАВАЙ СЕБЕ І СВОЄ ТІЛО

Зазначай, що саме тобі подобається в сексі і що для тебе абсолютно в ньому неприйнятно.

Це допоможе тобі не лише дослідити власні межі та встановлювати чіткі правила дозволеного, а й розвинути свій сексуальний інтелект.

4. ВИЗНАЙ РОЛЬ НЕСВІДОМОГО

Наші симпатії, а також механізми потягу в більшості випадків складають для нас загадку. Адже багато важливих глибинних процесів протікають несвідомо.

Звичайно, сучасна психологія знаходить відповіді або принаймні видає припущення, які допомагають відкрити таємницю наших потягів і сексуальності.

Так чи інакше вивчення своїх внутрішніх глибинних мотивів так само допоможе тобі розвинути сексуальний інтелект.

Звичайно, це складний шлях, проте, зазирнувши у світ несвідомого, швидше за все, ти відкриєш для себе багато нової інформації про себе. У будь-якому разі, розуміючи себе, ти більше дізнаєшся і про інших людей.

Отже, таким чином ти зможеш набрати більше балів проникливості, що допоможе тобі не лише у сексуальній сфері.

5. НАВЧИСЯ ГОВОРИТИ ПРО СЕКС

І один із найважливіших і простих кроків, який тобі варто зробити, — це навчитися прямо говорити з партнером про секс та ваші інтимні стосунки. Без цього кроку розвинути сексуальний інтелект точно не вдасться.

Навчися говорити зі статевим партнером про твої думки і почуття, пов'язані з сексом, емоційні потреби. Говори про те, що тобі подобається в інтимній сфері.

Оскільки в суспільстві тема сексу в більшості випадків табуйована, особливо коли це стосується виховання дітей, не багато хто з нас вміє говорити про секс.

Дорослі люди соромляться подібних розмов, хоча такий діалог — це найкращий спосіб заявити про власні потреби та почути побажання партнера.

Діалог про секс допоможе партнерам зблизитися і краще пізнати один одного. А в деяких випадках такі розмови навіть допоможуть вивести взаємини на новий рівень близькості.

Цей крок допоможе не тільки розвинути сексуальний інтелект, а й зміцнити стосунки з партнером.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Джастин Тимберлейк снялся в лукбуке новой коллекции Levi's Автомобили 0 Объявлен победитель конкурса "Лучший автомобиль мира" В курсе 0 Джейк Джилленхол и Хоакин Феникс в трейлере "Братьев Систерс" Звезды 0 Ким Кардашьян для осеннего выпуска Another Magazine Автомобили 0 Microsoft поможет Volkswagen подключить автомобили к облаку Психология отношений 0 Ученые подсчитали, через сколько лет ты наконец почувствуешь себя счастливым в… В курсе 0 Трейлер "451 градус по Фаренгейту" по роману Рэя Брэдбери Карьера 0 8 проблем, с которыми обычно сталкиваются только умные люди В курсе 0 Дита фон Тиз выпустила ироничный клип "Sparkling Rain" Звезды 0 Твои глаза: Александра Даддарио для GQ Mexico MC Like 0 Тони Гаррн для майского GQ South Africa Вокруг света 0 Through Your Lens 2020: лучшие подводные фото года Карьера 0 «Какая разница, сколько мы платим»: 10 историй странных и токсичных… Юмор 0 Стоит ли делать предложение девушке в новогоднюю ночь Психология отношений 0 10 видов разрыва отношений, которые ты должен пережить В курсе 0 Мэтт Дэймон в первом трейлере фильма Ридли Скотта «Последняя дуэль» Секс 0 Как помочь скорострелу Психология отношений 0 7 причин, почему ты скрываешь свои чувства от девушки, которая тебе нравится Карьера 0 Как тактично избавляться от назойливых незнакомцев, коллег, жен Карьера 0 7 причин, почему умение ничего не делать - это полезный навык
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.