Цитаты великих

Богатые все время учатся. Бедные и так все знают.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Що таке сексуальний інтелект і як його розвивати

01.02.2023 — Секс
Що таке сексуальний інтелект і як його розвивати

Сексуальний інтелект допомагає піклуватися як про власні почуття, відчуття та переживання під час сексу, так і про почуття партнера.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Більшість людей впевнені, що найсексуальніший орган людини – це мозок. У новій статті MEN'S CULT розберемо, чи так це, і пояснимо, що являє собою сексуальний інтелект.

 

ЩО ТАКЕ СЕКСУАЛЬНИЙ ІНТЕЛЕКТ

Якщо говорити простими словами, сексуальний інтелект — це та частина, яка відповідає за пізнання свого тіла, дослідження сексуальних бажань, а також уміння отримувати задоволення від сексу.

Сексуальний інтелект тісно пов'язаний з умінням відчувати себе в безпеці та навичками розслаблення, від яких у результаті і залежатиме результат сексуальної гри.

Нерідко невдалий сексуальний досвід, а також травматичний досвід, що негативно вплинув на самосприйняття людини і навіть побічно пов'язаний зі статевою сферою, призводить до того, що секс стає для людини швидше за обов'язок, ніж приємним заняттям, в якому достатньо місця для отримання насолоди і позитивних емоцій.

До речі, саме стигматизація жіночої сексуальності є однією з головних причин відсутності сексуального задоволення у жінок.

Для того, щоб позбутися зайвого стресу та стереотипів, пов'язаних з інтимним життям, саме потрібно розвивати сексуальний інтелект. Як впоратися з цим непростим завданням, ми розповімо нижче.

 

ПРАВДА, ЩО ЧОЛОВІКАМ СЕКС ПОТРІБНИЙ БІЛЬШЕ

Коли ми торкаємося теми сексу, багато людей починають відчувати напругу і занепокоєння.

Справа в тому, що кожна людина відчуває суперечливі послання, пов'язані з темою сексуальності.

З одного боку, ми постійно чуємо про важливу роль сексу, а з іншого — постійно стикаємося із сексуальними заборонами та табу. До того ж, із сексом пов'язано безліч стереотипів, які не мають під собою якоїсь зрозумілої основи.

Наприклад, багато людей впевнені, що чоловікам секс потрібен більше, ніж жінкам, і що жіноча половина більш властиво підтримувати емоційний зв'язок для того, щоб вступити в сексуальні відносини.

Однак це не більше ніж міф. Як чоловіки, так і жінки можуть бути нерозбірливими у статевих контактах і ставитися до них легковажно, і навпаки.

 

СЕКС І ПЕРЕКОНАННЯ

Справа не в тому, чоловік перед нами чи жінка, а в тому, які переконання ця людина поділяє і наскільки у неї чи її розвинений сексуальний інтелект.

Звичайно, за природою, оскільки саме жінка здатна виношувати дитину, їй властиво бути стурбованішою на тему вагітності.

Однак це нітрохи не заважає жінкам, як і чоловікам, вибирати той стиль сексуального життя, який їм більше підходить.

Тому у представників обох статей кількість сексуальних контактів з різними партнерами може бути відрегульована у більшу чи меншу сторону залежно від переваг.

Вірним чи невірним такий вибір назвати складно. Все залежить від того, що правильною людина вважає особисто для себе.

Іноді під впливом стереотипів жінки можуть думати, що їхні сексуальні бажання ненормальні. Це призводить до придушення сексуальності та загального зниження якості життя.

 

 

5 КРОКІВ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ РОЗВИТИ СЕКСУАЛЬНИЙ ІНТЕЛЕКТ

Нижче ти знайдеш кілька порад, які допоможуть тобі краще розуміти себе, а також розпізнавати власні сексуальні бажання.

1. ПОПОВНЯЙ СВОЮ КОЛЕКЦІЮ ЗНАНЬ ПРО СЕКС

Перш за все тобі необхідно навчитися розділяти стереотипи та перевірені факти про секс. Для цього тобі знадобляться навички критичного мислення.

Безсумнівно, це один із найважливіших кроків, оскільки людина, яка здатна мислити широко і вільно, менше схильна до стереотипів. А це означає, що почуття провини чи сорому йому нав'язати вже у рази складніше.

2. ЗРОЗУМІЙ, ЩО В СЕКСУАЛЬНОСТІ НЕМАЄ НІЧОГО ГАНЕБНОГО

Більшість стереотипів про секс так чи інакше пов'язані з почуттям сорому. А зараз скажемо лише, що сором — це почуття, яке тісно пов'язане з нашими глибинними внутрішніми переконаннями та поглядами, які ми прийняли без критики.

Проаналізувавши переконання, які лежать в основі появи емоцій провини та сорому, ти зможеш якщо не повністю позбавитися їх, то як мінімум змінити до них ставлення.

Цей крок допоможе тобі розвинути свій сексуальний інтелект, а отже, і стати привабливішим партнером для побудови близьких стосунків.

3. ПІЗНАВАЙ СЕБЕ І СВОЄ ТІЛО

Зазначай, що саме тобі подобається в сексі і що для тебе абсолютно в ньому неприйнятно.

Це допоможе тобі не лише дослідити власні межі та встановлювати чіткі правила дозволеного, а й розвинути свій сексуальний інтелект.

4. ВИЗНАЙ РОЛЬ НЕСВІДОМОГО

Наші симпатії, а також механізми потягу в більшості випадків складають для нас загадку. Адже багато важливих глибинних процесів протікають несвідомо.

Звичайно, сучасна психологія знаходить відповіді або принаймні видає припущення, які допомагають відкрити таємницю наших потягів і сексуальності.

Так чи інакше вивчення своїх внутрішніх глибинних мотивів так само допоможе тобі розвинути сексуальний інтелект.

Звичайно, це складний шлях, проте, зазирнувши у світ несвідомого, швидше за все, ти відкриєш для себе багато нової інформації про себе. У будь-якому разі, розуміючи себе, ти більше дізнаєшся і про інших людей.

Отже, таким чином ти зможеш набрати більше балів проникливості, що допоможе тобі не лише у сексуальній сфері.

5. НАВЧИСЯ ГОВОРИТИ ПРО СЕКС

І один із найважливіших і простих кроків, який тобі варто зробити, — це навчитися прямо говорити з партнером про секс та ваші інтимні стосунки. Без цього кроку розвинути сексуальний інтелект точно не вдасться.

Навчися говорити зі статевим партнером про твої думки і почуття, пов'язані з сексом, емоційні потреби. Говори про те, що тобі подобається в інтимній сфері.

Оскільки в суспільстві тема сексу в більшості випадків табуйована, особливо коли це стосується виховання дітей, не багато хто з нас вміє говорити про секс.

Дорослі люди соромляться подібних розмов, хоча такий діалог — це найкращий спосіб заявити про власні потреби та почути побажання партнера.

Діалог про секс допоможе партнерам зблизитися і краще пізнати один одного. А в деяких випадках такі розмови навіть допоможуть вивести взаємини на новий рівень близькості.

Цей крок допоможе не тільки розвинути сексуальний інтелект, а й зміцнити стосунки з партнером.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Николас Кейдж в трейлере фильма "Цвет из иных миров" Секс 0 5 поз для секса, которые помогут тебе продержаться дольше В курсе 0 Alexander Wang создаст авторские презервативы Внешность и здоровье 0 Puma посвятили кроссовки фильму "Бегущий по лезвию" Звезды 0 Дженнифер Лопес для декабрьского GQ Юмор 0 Рецидевицы: 8 типов подруг твоей подруги Карьера 0 8 вещей, за которые ты переплачиваешь Автомобили 0 Винтажный Renault 4 превратили в мини-отель на колесах Карьера 0 10 способов, которыми ты сам себя делаешь несчастным Карьера 0 7 важливих думок, які усвідомлюєш лише з віком Внешность и здоровье 0 Adidas представят самые экологически чистые кроссовки в мире В курсе 0 Бенедикт Камбербэтч в трейлере "Война токов" Юмор 0 Почему мужчинам нравится большая грудь, с научной точки зрения Психология отношений 0 #говоритженщина: что так тянет девушек на романы с женатыми Секс 0 5 заповедей идеальной прелюдии для идеального секса Автомобили 0 Toyota стала мировым лидером по продажам в 2021 году Карьера 0 10 ознак того, що ти здатний досягти більшого, ніж оточуючі Карьера 0 12 способов сделать свою жизнь лучше с нового года В курсе 0 Колин Ферт и Леа Сейду в трейлере фильма "Курск" Юмор 0 5 суровых мужских мстей: как отомстить бывшей за измену
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.