Цитаты великих

В конце концов, между двумя людьми нет ничего важнее, кроме желания быть вместе. Отдавать друг другу всё, что есть, всё, что осталось. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Скільки жінок має бути у чоловіка?

16.01.2023 — Юмор
Скільки жінок має бути у чоловіка?

На цю тему є кілька різних досліджень, але їх результати чомусь завжди не сходяться з хвалькуватими розповідями багатьох чоловіків.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Всі чоловіки люблять похвалитися, особливо коли піднімається тема, скільки в кого було дівчат. Тут усі одразу розповідають свої геройські пригоди: хтось каже, що близько десяти, хтось — сто, а хтось і зовсім наділив коханням містечко з кількох тисяч.

Але якщо відкинути усі фантазії та подивитися на це питання суто статистично, то цифри виявляються досить скромними.

У цьому матеріалі MEN'S CULT зібрав дані різних досліджень.


Дослідження №1

У 2019 році Олег Аполіхін стверджує, що, за статистикою, середня кількість статевих партнерів (хоча він напевно мав на увазі партнерок, принаймні ми на це сподіваємося) у чоловіків — 6-8.

 

Дослідження №2

У 2017 році сайт знайомств Illicit Encounters провів дослідження, в якому з'ясував, що ідеальна кількість статевих партнерів — 12.

Ця кількість зв'язків, на думку опитаних, робить чоловіка «тим хто не боїться сексуальних експериментів, є розкутим і легким на підйом».

 

Дослідження №3

За даними дослідження, проведеного сайтом onlinedoctor.superdrug.com, середня кількість партнерів у чоловіків - 6,4. Хоча ідеальною кількістю для чоловіка - 7,6. Тобто якщо округлити ці цифри до цілих жінок (ось такі ми старомодні), то вийде від 6 до 8.


Дослідження №4

Згідно з іспанським виданням El Mundo, який поговорив з дослідником Університету штату Мічиган психологом Норманом Р. Брауном, середнім числом жінок для чоловіків є 31,9 (судячи з усього, Норман трохи захопився).

 

Дослідження №5

А ось за даними Інституту Кінсі, ця кількість складає 6-8 дівчат.

 

Дослідження №6

Сайт, Manual.co, присвячений охороні чоловічого здоров'я, опрацював дані із 35 країн світу та виявив, що середній світовий показник становить 9 партнерів.


Підсумок

Як бачиш, не важливо, скільки в анамнезі у тебе було дівчат, тому що не існує єдиної кількості сексуальних партнерів, яка була б справедливою для всіх. Найголовніше - стежити за своїм сексуальним здоров'ям!

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Converse перевыпустил массивные баскетбольные кроссовки из 1980-х Юмор 0 5 суровых мужских мстей: как отомстить бывшей за измену Психология отношений 0 8 главных проблем современных отцов (и их решения) Внешность и здоровье 0 Reebok сделал коллаборацию с брендом Pleasures Психология отношений 0 Что мы хотим от женщин, кроме секса В курсе 0 Аль Пачино возглавляет киллеров в сериале "Охотники" Карьера 0 Как не надо вести себя на корпоративе: в гифках Внешность и здоровье 0 Еда, которая превратит тебя в порногодзиллу Секс 0 Ученые: женщины назвали точную продолжительность идеального секса (минута в… Секс 0 7 стереотипів про секс, які давно настав час залишити в минулому Секс 0 Каким мужчинам женщины не отказывают в сексе В курсе 0 9 причин, почему у тебя может снизиться сексуальное желание Психология отношений 0 15 мелочей, которые непременно надо узнать о новой девушке или парне за первые… Секс 0 Секс зависимость, контрацептивы и прочие наставления от секс-тренера Юмор 0 Перестаньте шутить про свою жену на публике (пока еще не поздно) Карьера 0 10 способів поставити людину на місце так, щоб не образити MC Like 0 GUESS сняли новый кампейн в духе Дикого Запада Юмор 0 5 неудачных ситуаций для знакомства с девушкой Секс 0 Проститутки: самая подробная классификация В курсе 0 Сталлоне выходит на тропу войны в тизере "Рэмбо: Последняя кровь"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.