Цитаты великих

Я не люблю одиночество. Просто не завожу лишних знакомств — чтобы в людях лишний раз не разочаровываться. Харуки Мураками

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Скільки жінок має бути у чоловіка?

16.01.2023 — Юмор
Скільки жінок має бути у чоловіка?

На цю тему є кілька різних досліджень, але їх результати чомусь завжди не сходяться з хвалькуватими розповідями багатьох чоловіків.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Всі чоловіки люблять похвалитися, особливо коли піднімається тема, скільки в кого було дівчат. Тут усі одразу розповідають свої геройські пригоди: хтось каже, що близько десяти, хтось — сто, а хтось і зовсім наділив коханням містечко з кількох тисяч.

Але якщо відкинути усі фантазії та подивитися на це питання суто статистично, то цифри виявляються досить скромними.

У цьому матеріалі MEN'S CULT зібрав дані різних досліджень.


Дослідження №1

У 2019 році Олег Аполіхін стверджує, що, за статистикою, середня кількість статевих партнерів (хоча він напевно мав на увазі партнерок, принаймні ми на це сподіваємося) у чоловіків — 6-8.

 

Дослідження №2

У 2017 році сайт знайомств Illicit Encounters провів дослідження, в якому з'ясував, що ідеальна кількість статевих партнерів — 12.

Ця кількість зв'язків, на думку опитаних, робить чоловіка «тим хто не боїться сексуальних експериментів, є розкутим і легким на підйом».

 

Дослідження №3

За даними дослідження, проведеного сайтом onlinedoctor.superdrug.com, середня кількість партнерів у чоловіків - 6,4. Хоча ідеальною кількістю для чоловіка - 7,6. Тобто якщо округлити ці цифри до цілих жінок (ось такі ми старомодні), то вийде від 6 до 8.


Дослідження №4

Згідно з іспанським виданням El Mundo, який поговорив з дослідником Університету штату Мічиган психологом Норманом Р. Брауном, середнім числом жінок для чоловіків є 31,9 (судячи з усього, Норман трохи захопився).

 

Дослідження №5

А ось за даними Інституту Кінсі, ця кількість складає 6-8 дівчат.

 

Дослідження №6

Сайт, Manual.co, присвячений охороні чоловічого здоров'я, опрацював дані із 35 країн світу та виявив, що середній світовий показник становить 9 партнерів.


Підсумок

Як бачиш, не важливо, скільки в анамнезі у тебе було дівчат, тому що не існує єдиної кількості сексуальних партнерів, яка була б справедливою для всіх. Найголовніше - стежити за своїм сексуальним здоров'ям!

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Как по поведению девушки понять, что у тебя есть шанс закрутить с ней служебный… Юмор 0 Как говорить комплименты: исчерпывающее руководство Карьера 0 10 вредных советов, как выглядеть умнее в Zoom на удаленке MC Like 0 Биргит Кос в рекламной кампании For Love & Lemons x Victoria's Secret В курсе 0 Дуэйн Джонсон в первом трейлере «Чёрного Адама» Психология отношений 0 Услуга, которую можно получить только у молодой жены В курсе 0 10 самых сексуальных видеоклипов по версии Rolling Stone В курсе 0 Вышел последний трейлер о жуткой медсестре Рэтчед Юмор 0 Классификация девушек по фокусам, которых от них можно ждать Внешность и здоровье 0 Бренд Satisfy выпустил одежду для бега, посвященную группе Sonic Youth В курсе 0 Официальный трейлер третьего сезона "Мира Дикого Запада" В курсе 0 25 интересных фактов о фильме "Побег из Шоушенка" Карьера 0 9 вещей, которые ты не должен менять из-за критики окружающих Автомобили 0 Шотландцы создали автомобиль, который ездит на виски В курсе 0 Трейлер нового фильма Клинта Иствуда "Ричард Джуэлл" Звезды 0 Алина Гросу в откровенной фотосессии MAXIM Секс 0 Самые умные порноактрисы Секс 0 Ученые: названо самое оптимальное время для секса Внешность и здоровье 0 Я нормальный? 31 вопрос о себе, которые ты постеснялся бы задать психологу В курсе 0 Легендарные вещи, которые могли бы называться иначе
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.