Цитаты великих

Человек подобен луне - у него тоже есть тёмная сторона, которую он никогда никому не показывает Марк Твен

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Скільки жінок має бути у чоловіка?

16.01.2023 — Юмор
Скільки жінок має бути у чоловіка?

На цю тему є кілька різних досліджень, але їх результати чомусь завжди не сходяться з хвалькуватими розповідями багатьох чоловіків.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Всі чоловіки люблять похвалитися, особливо коли піднімається тема, скільки в кого було дівчат. Тут усі одразу розповідають свої геройські пригоди: хтось каже, що близько десяти, хтось — сто, а хтось і зовсім наділив коханням містечко з кількох тисяч.

Але якщо відкинути усі фантазії та подивитися на це питання суто статистично, то цифри виявляються досить скромними.

У цьому матеріалі MEN'S CULT зібрав дані різних досліджень.


Дослідження №1

У 2019 році Олег Аполіхін стверджує, що, за статистикою, середня кількість статевих партнерів (хоча він напевно мав на увазі партнерок, принаймні ми на це сподіваємося) у чоловіків — 6-8.

 

Дослідження №2

У 2017 році сайт знайомств Illicit Encounters провів дослідження, в якому з'ясував, що ідеальна кількість статевих партнерів — 12.

Ця кількість зв'язків, на думку опитаних, робить чоловіка «тим хто не боїться сексуальних експериментів, є розкутим і легким на підйом».

 

Дослідження №3

За даними дослідження, проведеного сайтом onlinedoctor.superdrug.com, середня кількість партнерів у чоловіків - 6,4. Хоча ідеальною кількістю для чоловіка - 7,6. Тобто якщо округлити ці цифри до цілих жінок (ось такі ми старомодні), то вийде від 6 до 8.


Дослідження №4

Згідно з іспанським виданням El Mundo, який поговорив з дослідником Університету штату Мічиган психологом Норманом Р. Брауном, середнім числом жінок для чоловіків є 31,9 (судячи з усього, Норман трохи захопився).

 

Дослідження №5

А ось за даними Інституту Кінсі, ця кількість складає 6-8 дівчат.

 

Дослідження №6

Сайт, Manual.co, присвячений охороні чоловічого здоров'я, опрацював дані із 35 країн світу та виявив, що середній світовий показник становить 9 партнерів.


Підсумок

Як бачиш, не важливо, скільки в анамнезі у тебе було дівчат, тому що не існує єдиної кількості сексуальних партнерів, яка була б справедливою для всіх. Найголовніше - стежити за своїм сексуальним здоров'ям!

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
MC Like 0 Каролин Вриланд и ежедневная утонченность в новом видео Agent Provocateur Психология отношений 0 Способ знакомства для стеснительных мужчин Гаджеты 0 Samsung выпустила смартфон без доступа в интернет Секс 0 Как заниматься сексом в кинотеатре? Карьера 0 Какие проблемы приносит тебе твой плохой характер Автомобили 0 Nissan розробив технологію, що «деактивує» віруси Юмор 0 Почему, чем меньше у тебя было сексуальных партнерш, тем лучше Психология отношений 0 10 видов разрыва отношений, которые ты должен пережить Вокруг света 0 Through Your Lens 2020: лучшие подводные фото года Психология отношений 0 Чем правила общения с девушкой отличаются от правил общения с другом В курсе 0 Джейк Джилленхол и Хоакин Феникс в трейлере "Братьев Систерс" Карьера 0 Как перестать жить напоказ Вокруг света 0 Мифы, которые нам рассказали на уроках истории, а мы в них верим Юмор 0 Что делать, если твоя девушка похожа на твою маму Секс 0 7 ошибок, которые совершает мужчина, пытаясь склонить девушку к сексу В курсе 0 Клайв Оуэн и Аманда Сайфрид в трейлере антиутопии "Анон" Внешность и здоровье 0 Ученые: частый секс делает тебя умнее В курсе 0 Бри Ларсон и Сэмюэл Л. Джексон в трейлере "Капитана Марвел" Психология отношений 0 #говоритженщина: ошибки на первом свидании Звезды 0 Старшая дочь Юэна Макгрегора снялась в кампании бельевого бренда Bluebella
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.